• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
tak to zařídí manžel s maminkami :wink: to nemám obavy :slight_smile:
jakého máte favorita?
4. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Aha agu no to jo, já chci 4 kolku v albíčku mám ale není to ono přidám tam tu čtyřkolku ta je super a mají ji i známý akorát jinou barvu a jsou s ní moc spokojení oni teda mají tu v tom albíčku
jinak bydlet máme kde tak bychom to udělali po porodu :wink:
no ono pokud se mimi narodí o moc dřív tak stejně bude ještě dlouho v nemocnici :sweat_smile: :confused: a z porodnice ho stejně asi povezeš v autosedačce :confused:
ale na některé se opravdu čeká dlouho....a já chci objednat kočík dřív i z toho důvodu že nikdy nevíš co se stane....obchod ti řekne že bude do týdne a hle ani za 14dní ho nemají tak abych kdyžtak měla čas obejít další obchody :wink:
4. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
4. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
agu přesně tak :wink: kamarádce dvakrát poslali jiný :astonished: :astonished: kdyby byla před porodem nevím nevím :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
suny to je implast bolder ne? :confused: ten se mi taky líbil ale moc lidí ho nechválilo tak nevím no :confused:
mury no právě a s mým štěstím dopadneme podobně :grinning:
podle mě jsou všechny tyto i jaký mám já na jedno brdo :grinning: :grinning: :grinning:
No agu vím o čem mluvíš jak sjem dělala v tom velkoobchodě tak tam měli už 14 dní mimi a čekali na ten kočár ještě další měsíc a to už čekali měsíc před no ale to bylo u nás špatná komunikace tak se divím že na něho čekali
4. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
suny no vodíš proto je blbost to nechávat měsíc před porodem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
No agu já nevím já jsem ho vezla i s dítětem ve fusaku a je super a lehkej a velkou korbičku má takže mě vyhovoval protože jsem si ho vyzkoušela no těžko říct
4. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
mury mě to taky přijde že je to jen jiný značka ale stejný kočárek :grinning:
akorát ten implast stojí přes 11tis a ten tvůj přes 8tis ne? :confused: jinak je to uplně to samé :grinning:
4. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
No taky jsem se dívala a to je dvojkombinace a sedačka stojí další myslím 3 tisíce tak nevím
4. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
agu nene vyšel nás na 10 tis.něco :wink:
suny já neříkám že je špatný :wink: teda mě v obchodě neseděl ale tím nechci říct že tobě nesedí :wink: já jen že sem slyšela ale vlastní zkušenost nemám :wink:
já vím že nebrat italský nevlezou se do výtahu a jsou lagricový a malý korbičky
jsou stejný jak velikostně korbiček atd..... :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
No to je na každým agu to je jasný musíš si ho ozkoušet a uvidíš no
mury ale i se sedajdou ne? :confused:
no jasně se vším :wink: ale mě je to jedno pokud to bude krám vyhodím a koupím jiný a nebude to tak bolet jako u drahého :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
suny no právě někomu sedí takko a někomu implast ......to je právě to....musíš zkusit :wink:
4. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
mě vyhovoval nejvíce co jsme ozkoušela i více jak X lander..hlavně má přehazovací korbičku pro i proti směru :wink:
4. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
No mamka chtěla že nám koupí inglesinu že je to pěkný a velký a pak bysme koupili sporták když já chci aby autosedačka pasovala na podvozek
mury přesně tak....taky sem si dala hranici jen do 20tis pač ty dražší mi přijdou zbytečný :sweat_smile: to pak s tím jezdíš i když ti nesedí jen kvůli tomu že byl drahej :confused:
Aha mury tak to jsem ještě nezkoušela nevím jeslti to u bolderu jde
jo jo holky si taky myslím že ty drahý jsou zbytečnost
4. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
nad Xlanderem uvažujem :confused: ten nám v obchodě seděl a hlavně jde na něj maxi cosi :slight_smile:
jejda že by? těch je ted taky hodně a josu tam hezký barevný kombinace?
suny no barev moc nemá :sweat_smile: myslím černá, modrá, oranžová, červená a zelená jinak nic :confused:
4. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Aha no tak já budu mít asi kolekci další páč budu narozdíl od vás rodit snad až příští rok :sunglasses:
4. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.