• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
autor
muf, :grinning: to se mas :grinning: ja jsem teda ted vstala podruhe a uz se mi snidanka taky chysta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahoj holky,ráda bych se k vám přidala. Jsem asi v 5tt a jelikož jsem si měřila bazální teplotu, tak vím, že jsem otěhotněla 1.června - na den dětí :wink: Jináč mi je 27, ale vypadám tak na 18, takže podle toho, co jsem četla ve vaší diskuzi, k vám plně sednu :dizzy_face:
24. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
marky, my tu berem vsechny :grinning: akorat jsme se zrovna sesly samy takovy mlady, no :grinning: :grinning: :grinning: taky merim, ja jsem otehotnela 9.6. :slight_smile: jej, tak to ses taky jeste unorova, ja se sna tech breznatek nedockam :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
jj, podle poslední ms by to mělo být nějak koncem února.
24. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
ach jo ach jo... :grinning: ja uz mam tyden zalozeny breznatka 2010 a furt tam tajtrlikuju sama :grinning: :grinning: :grinning:
marky, to bude prvni?
24. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
v pátek jsem byla už u doktora, chtěla jsem tam sice jít až tak za týden, ale začla jsem ve čtvrtek špinit, tak jsem se lekla a šupjadila tam. Dal mi duphaston, říkal, že to snad nic nebude. Viděla jsem na utz gestační váček. Zítra mám jít na další kontrolu, že by mělo být vidět už i něco víc, ale to špinění pořád nějak neustává, tak jsem zvědavá, co mi řekne :fearful:
24. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
jj, první. Včera jsme slavili dva roky od svatby. A v květnu (to jsem měla poslední ms) to byl přesně rok, co jsem se začali o mimi snažit.
24. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
marky, tak se hlavne setri a odpocivej :slight_smile: spineni nic nemusi znamenat, ale radsi to nepodcenuj :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
jej, az po roku? ty jo, to bych asi nedala :sweat_smile: nam se obe deti zadarily na poprve :grinning:
24. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Taky si říkám, že bude zajímavý, až si mě budou prohlížet, že jsem tak mladá těhotná :grinning: Já si zas tak mladě na mimi nepřipadám. A úplně nesnáším, když mi např. v práci říkají, že jsem ještě na těhotenství mladá, a že mám ještě čas...to úplně rostu.
24. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
marky, jj, to zname myslim vsechny co tu jsme :grinning: nejvetsi sranda je, kdyz nakluset do lekarny pro tehutest, vypadas na 15 a v ruce mas rocni decko...ehm ehm :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
myslim, ze ve 27 uz mas na prvni cas akorat :wink: ja doufam, ze tou dobou uz budu premyslet o tretim :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
No hodně mate to jak člověk vypadá. No práci mám v kanceláři, takže nic těžkýho nedělám, ale spíš je to náročný psychicky. Dělám na úřadě, tak mě někdy lidi nebo vedení dost štve. Už se hrozně těším, až odsud vypadnu na mateřskou. Myslím, že jsem četla, že ještě studuješ..jak to zvládáš? A co studuješ?
24. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
jj, to s tím těhu testem, jak jsi psala, moc dobře znám (i když jsem tada neměla to roční dítko) :grinning:
24. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
marky, jj studuju, tedka v cervnu jsem udelala absolutorium na konzervatori, tu jsem delala denne a na vysce su ve druhaku na dalkovym, ale tam to tenhle semestr tezce nedavam, ale to je kvuli moji lenosti neco udelat, takze vlastne nemam splneno jeste vubec nic (asi 20 praci a 6 zkousek :sweat_smile: ) musim se konecne dokopat k tomu aspon ty prace odeslat a zkouskovy si posunu na srpen :frowning2: super svatebni cesta se stosem ucebnic :frowning2: :frowning2:
24. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
no jo, kdyz su blba a shnila k tomu, je to tezky :grinning:
24. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
ty jo, tak to se borka, zvládat dvě školy a ještě rodinku.... chystáte svatbu?
24. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Já jsem studovala VŠ v Brně, a od té doby mi Brnečko nějak přirostlo k srdci, takže jsem si tady našla i práci a denně dojíždím přes 40 km . Už i kvůli tomu chci jít na mateřskou dřív, doufám, že už tak v září.
24. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
borka bych byla, kdybych to davala, ale teda s tou vyskou su uplne bezradna jak to mam ted na posledni chvilu postihat a jestli me vubec pusti ke zkouskam :frowning2: a nejhorsi je, ze kdyz mam chvilu volno tak sedim na konovi, misto abych psala ty prace :sweat_smile:
24. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
marky, v brne jsem byla zrovna vcera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
jo? jsi odněkud poblíž?
24. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
jj, z ostravy :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
teda teď koukám, že jsi z Ostravy?!
24. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
maji, a už jsi doma řekla, že čekáte další mimi? myslím rodičům. My máme s manželem dilema, jestli jim to už teď o víkendu říct. Nevím, jestli to není moc brzo, zvlášť když mám to špinění. Tak mám strach, abych jim pak nemusela vysvětlovat, že jsem potratila.... to by bylo nad moje síly :frowning2:
24. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
marky, ne ti to zatim nevi. S tobikem jsme i pres spineni oznamovali na konci 6tt a ted mi to vychazi tak nejak kolem 8tt :slight_smile: ale ja su strasne netrpeliva a nevydrzela bych jim to nerict :grinning:
24. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
No právě, my se hrozně těšíme, až jim to řekneme, protože z toho budou mít určitě velkou radost. Ale nechceme to uspěchat. Asi uvidím, co mi řekne zítra doktor. Ale horší je, že nevím, jak zahrát to, že si nedám k obědu pívo, večer s tchání vínko..... já neumím lhát, tak něco si vymýšlet no nevím nevím :confounded:
24. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
jj, resili jsme stejny dilema, jak vysvetlit na svatbe proc nepiju :grinning: tak jim to reknem a hotovo :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
ach jo, mě to tady tak nebaví :angry: :unamused: :frowning2: A ty jsi šla kdy s Tobíkem na mateřskou?
24. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
myslím jako v práci. Sice je šéfka na dovolené, tak mám celkem pohodku, ale už bych šla nejradši dom. A to tady dnes budu tvrdnout do půl 6 :confounded:
24. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
ja jsem ve skole koncila 14 dni pred porodem a nastupovala zpatky hned po sestinedeli :slight_smile: chtela jsem dodelat rocnik s myma deckama a kdybych se nevratila, musela bych opakovat, takze jsem tam byla trochu za blazna, co se zene hned zpatky :grinning: :grinning: :grinning:
musim vyrazit do mesta, jdu na ocni na cocky :slight_smile: budu tady zase odpoledne, tak se v praci neunud k smrti, zatim muzes vybirat treba kocarek :grinning: tak papa
24. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.