• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
ty jdes spat agu?? :angry:
ja rikala dobrou holkam
4. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz
tož já nevím.... :confused:
4. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz
tak se rozmysli...ale stejne budu za chvilinku muset na chvilku odskocit
4. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz
tož tak to jdu za jouzou ho obtěžovat :grinning: :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
tak pááááááááááááááááááááááááááááááá :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
tak paaa
4. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
Teda holky to se nedá ani dočíst :slight_smile: . jen teda te´d nevim jak to mam počítat. Já jak mě řekli že je mimís o týden menší tak to počítam dle UTZ a te´d tady píšete že to mam počítat dle MS :wink: , tak jak. Doktor říkal že termín porodu upraví až dle dalšího UTZ a nakonec jsem zjistila že Viki byl furt o týden menší a pak kolem 20tt byl najednou větší :slight_smile: .
Luco tak to jdem stejně já jdu taky 19 na 9h :slight_smile:
4. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz
market,ja musela upravit i termin posl ms na konikovi aby mi to vychazelo...dr ti to upravi podle utz...podle ms je to orientacni pro zacatek..ja otehu treba o neco dyl
4. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz
Ahoj, carcul díky. tak já to zatim necham, já dle UTZ jsem o týden míň než dle MS, ale když jsem se koukla do minulý ěhu průkazky tak malej byl to samé :wink: a až kolem 20tt byl zase napřed než dle MS :wink:
5. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
No holky, to se nedá dočíst :slight_smile: a vítám další nové kolegyně :slight_smile:

dělo se tu něco zásadního ? :slight_smile:

já měla včera opět plodný večer :slight_smile:
moje večeře: losos na špenátu, opékačky, obloha a k tomu pohár horké maliny se zmrzkou a šlehačkou a pak tyčinky :slight_smile:
budu se muset uklidnit takhle večer dlabat :slight_smile:
5. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky jak se daří....Chtěla jsem se zeptat holek co už s tím mají zkušenosti. Příští týden jdu na kontrolu a sestra mi dala ampulku na moč, jen nevím jestli musí být ranní nebo jsem slyšela, že musí být max 3 hod. stará...tak mi prosím poradte at to nezdrbu hned poprvé:slight_smile:

Verun ty si tedy dáváš, já mám taky někdy den kdy to míchám až se přítel diví:grinning:....
5. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
holky, prosím, prosím, kde se dá sehnat těhu pás do auta? ??????

děkuuuujiiiii :dizzy_face:
5. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
verun teda a to tě neni špatně, já včera večeřela už před 19h s tim že si pak ještě dam chleba se šunkou a sýrem a už jsem si nedala :wink: . A teda od doby co jsem těhu je mě zle jen při pomyšlení na cokoliv rybího :frowning2: , což zrovna v těhu by se rybí jíst měli a už vidim že mě je doporučí i při těhu cukrovce, ale to nedam :wink: . ten pás nevim, zklus to zadat na netu, tam určitě něco vyjdede :wink: .
Monako nevim v kolik jdeš k doktoru, ale já vždycky nesla ranní a to dokonce i kdžy jsem šla do poradny odpoledne. Jim jde o to že v ranní moči je nejvíc koncentrace a to oni potřebují, já jak jdu na diabetologii tak musim střádat moč za 24h a pak vzorek z obsahu :unamused: , takže to taky bude už sarý ne :wink: . vzala bych ranní a pokud jdeš dlouho odpoledne tak to dej do lednice. O 3 h jsem nic neslyšela :wink: . Já jdu k doktoru 19 a mam na kartičce jen moč s sebou :wink:
5. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
market - ne, nebylo mi špatně, losos můžu kdykoli :slight_smile:zatím:slight_smile: spíš přestávám mít chuť na kuřecí .... já jako dojedla večeři a byla jsem totánlně plná (hlavně já nidy nesnědla celou porci a teď? ....) ale prostě jsem na tu zmrzlinu měla hroznou chuť ........ to víš, že jsem pak málem praskla :slight_smile: ale moje chutě byly uspokojeny :slight_smile:
5. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
:grinning: to je dobře, já zatím ujíždím jen na broskvích. Nikdy jsem je moc nejedla a te´d snim 2 denně a snědla bych víc ale kvůli cukrovce se radši víc hlídám :wink: . mě ryby vždycky chutnaly, neřikam že jsme je jedli furt ale tak jednou za 14 dní určitě a to nepočítam konzervy tuňáka, mam slušnou zásobu :slight_smile: a te´d ani náhodou. Kuřecí jsme nikdy moc nejedli, malej to nejí vůbec a někde jsem četla že když má někdo blbý hladiny hormonů což je můj případ tak kuřecí jíst nemá. občas jsme ho měli na minutku nebo jako pečený kuře a teď o víkendu kuřecí roládu :wink: . u nás vede hovězí :wink:
5. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
market díky, jdu až na 3 hod. tak to dám asi do té ledničky :slight_smile: ...
5. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
:slight_smile: to bude nejlepší, je fakt že já kolikrát zapoměla a tak jsem jim dala moč až tam, ale psaly pak poznámku do karty že to nebyla ranní moč a je fakt že oni hlavně kontrolujou bílkoviny a cukr a to je právě nejvíc ráno :wink:
5. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
jojo market fakt díky, byla jsem z toho nějaká zmatená a příští týden tam bude jiná sestra, protože tam moje má dovolenou a strašila mě, že tahle co tam bude je přísnější tak se bojím:grinning:....Chci vzít sebou přítele tak doufám, že to už konečně vyjde :slight_smile: At už je utery:grinning: moc se těším:grinning:
5. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
Holky zítra ráno na krev a pak tady nebudu zase tři týdny tak se mějte pěkně uživejte rostoucí bříška a hned jak se vrátím chci nové informace, Papa a at se daří
5. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
míšo - opatruj se ... my se budem taky opatrovat, i naše fazolky :slight_smile:

jedeš na dovču ? :wink:
5. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahojky holky, když tady čtu, že jste to měli to tejden opožděný, tak jsem snad ten stejnej případ, já vím že furt otravuju no, ale je to hroznej pocit... Kdybych mela treba ovu pozdeji, tak bych byla třeba v 6+0 a né 7+0, to by tak odpovídalo, protože mě v 5tt nebyl poznat ani ten gestační váček! Dneska zkusím zavolat jinýmu doktorovi, co mi na to řekne... Ach jo, já už tam chci něco vidět :frowning2:
5. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
jj dovča poprvé bereme Sofielku na lod tak jsem zvědavá jak se jí bude líbit a jak to bude snášet. Snad dobře je to malý cestovatel :sunglasses:
málem jsem zapomněla že mi včera doktor řekl že mimi bude muset asi o měsíc dřív na svět kvůli předchozímu akutnímu císaři, dal mi totiž ultimatum že dva roky nesmím otěhotnět no a nějak se mi to nepodařilo dodržet ..... :confounded:
5. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
Milaholko vím co to je za psycho. To samé jsem měla taky. Nejhorší bylo když se mě doktorka zeptala jestli jo to těhu chtěné a to mě bylo jasný že je něco špatně a ještě vidět ten gestační váček- připomínalo mě to jen černou díru :frowning2: a to jsem už byla 6+6 a váček rost, už měl 1,7cm a naštěstí HCG rostlo tak že to nechaj do pondělí. A v pondělí najednou vše ok a dle MS 7+3 a dle UTZ jen 6+1 :slight_smile: a to jsem si ovulací byla víc než na 100% jistá a nakonec jsem otěhotněla o týden dýl a 1 duch na testu byl 9-10 dní po oplodnění :wink: . Pokud Tě HCG roste, i když to taky neni záruka tak je to ok. průser je když HCG neroste nebo klesá :frowning2: . No u mě taky než našli váček tak to trvalo a až když bylo HCG přes 4400 tak se váček ukázal. Nebo si zajeď na pohotovost a tam Tě UTZ udělají a určitě by měli něco vidět. V pátek nic a v pondělí vše a doktorka- ta samá. napřed jak HCG hezky roste a já pak ani neměla sílu koukat na UTZ, vidět opět jen váček a čekala jsem až řekne že bohužel a ona jestli vidim to blikání a už tam byl mimís 4,6mm a najednou řekne a už má i srdíčko a vše je ok. Dokud nešpiníš a nekrvácíš tak šance je určitě. Moc ti přeju abys to měla jako já a nakonec se mimís ukázal. kdy máš jít na ko :unamused:
5. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Míšo užij si dovču a pořádně si odpočin :slight_smile:
5. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
mišo - tak si užijte společnou dovču :slight_smile:
my jedem relaxovat příští týden ..... už aby to bylo :slight_smile:

milaholka - nikoho tady neotravuješ .... co blázníš, vždyť od toho sem všechny chodíme, ne ? .... musí to být nervy, ale hlavně klid, můžeš být o týden dýl ... skorem všechny tak jsme :slight_smile:
uvidíš, že brzy mimíse uvidíš :slight_smile:
držím palečky :slight_smile:
5. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Holky, další pěkné stránky na nákupy :slight_smile:

http://www.ebutik.cz/index.php?men0=120&list=1&selFiltr=0
5. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
Teď mi odpověděla jiná doktorka, že můžu bejt o ten tejden dýl, že taky pokuď nešpiním, tak rozhodně vyčkat. Na kontrolu jdu až v pondělí,to už bude vlastně po 7tt, to asi umřu do tý doby :frowning2: Ten můj gynekolog mě přijde na prd, krev mi nebere, jen poprvý a teď jen utz, tak nevím jestli hcg stoupá...
5. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
To je divný že tě nebere krev. Mě jí brali celou dobu co jsem chodila do nemocnice. Napřed 550, 4400, 7700,27000 a pak už byl vidět mimís a to mě brali krev ale na výsledek jsem nečekala, protože UTZ byl hlavní. Tak uvidíš v pondělí, zae máš alespoň jistotu že fakt nic neuspěchají a v pondělí by tam něcoi vidět už museli. Kolik teda vlastně budeš :wink: . mymís se ukázal dle MS v 7+3 ale byl jen 6+1. asi to bude pěkný zlobidlo už od začátku :slight_smile:
5. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
milaholko vím, že to musí být muka, ale neměla by jsi se tolik stresovat, mimišku to určitě nedělá dobře...Musíš se trošku dát dohromady a uvidíš bude líp..musíš doufát, hlavně nesmíš myslet na to nejhorší :wink:
5. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahojky holčiny, vím, že se to tady omílá dokola, ale přesto prosím o vaše zhodnocení. Po vysazení HA jsem dostala ms 5.7., kolem 18.7. jsme si s přítelem "užili", během následujících dní (asi 3 dny) jsem cítila mírné bolesti v podbřišku, ve čtvrtek jsme si opět "užívali", týden před ms jsem opět cítila mírné bolesti v podbřišku, byla unavená, nafouklá, více pospávala, pociťovala zácpu, častěji chodila na malou, měla větší chuť k jídlu (od pondělí do středy 29.7.). Ms (resp. jen slabé hnědé špinění) mi přišlo v pondělí, cítím slabší bolest v podbřišku a občasné píchání. Včera jsem si zkusila test, ale byl negativní. Unavená a tak nějak divně je mi pořád, začínají i pobolívat prsa, resp. mravenčí. Myslíte si, že bych mohla být těhu? Kdy mám zkusit opět další test? Děkuji za odpovědi.
5. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.