• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahoj holky :slight_smile:

Dnes mám zase jeden z těch lepších dnů :frowning2: Včera jsem byla na UTZ a vše bylo v pořádku...Utrogestan jsem od minulého týdne zapíjela kvůli tomu špinění, tak mi doktor řekl, že už ho mám zase zavádět. Jenže dnes ráno jsem zase trochu špinila :frowning2: On mi tvrdí, že z něj špinit nemůžu...i když v letáku tenhle nežádoucí účinek je. Tak fakt nevím, celý den ležím, dnes je mi mizerně tak celkově, děsná nevolnost, bolest hlavy a únava. Špinění na slipovce nemám, jen takové malé částečky světlých kousků na toaleťáku po wecku. Ještě jsem si říkala, že jsem minule špinila na druhý den po Utz a teď taky, nemůže to být tím?
5. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
Ahoj Lucinko, mě dr říkala že po utrogestanu se špinit nemá a že je to kravina. Jiank se neboj všechno bude ok já jsem minulý týden krvácela a pak jsem ty částečky měla dva dny ještě než jsem se vyčistila. od začátku těhu je mě blbě, furt je mi slabo, na blití.
Po utz? no je to možný že by tam něco třeba porušil jako cévku nebo tak je to možný no
A kdy jdeš na vývojové vady?
5. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahojky luci kdo ví z čeho to máš :unamused: ..Hlavně vklidu, pokud to není vyloženě krvácení tak se snad nic neděje, dr. o tom ví a snad by tě upozornil na něco zlého, kdyby se dělo. věřím, že je vše vpořádku :dizzy_face: :dizzy_face: ...

Jinak mě je dneska docela fajn až na ráno opět jsem vrhla, ach jo :frowning2: , ale už je to lepší. Ted jdu s přáteli si sednout tak doufám, že mi bude nadále fajn:slight_smile:..Jinak mám novou fotku bříška měla jsem totiž pocit, že se mi o hodně zvětšilo, sice na fotce jsem najezená, ale to na všech a opravdu jsem se nenafukovala :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
Mony to je teda panděro, ty jo. už je to vidět.
Jejda ve 14tt a ještě zvracíš? to by mělo odeznít už ne? :frowning2:
5. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahojík Suny, mě jeden doktor říkal, že možné to je a druhý, že je to blbost...tak si asi musím vybrat :wink: Já jdu na další Utz 19.8., můj doky dělá ten screening ve 12tt automaticky, takže mě to čeká asi ke konci srpna :wink:
5. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
suny no já si to taky myslela, ale jak vidíš tak ne. Mám asi hodně vybíravé miminko :unamused:
5. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
Mony to jo, ale kdo by pro mimi neudělal maximum že?
Luci, já jdu příští pátek to budu 10+3 takže 11tt tak snad už tam uvidí všechno.
Mě na pohotovosti řekli tak yže to může být z utroše a moje dr řekla že jej to kravina. Můžu se zeptat kdy jsi měla naposled MS? máme dost podobný termíny :wink:
5. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahojík Moňulko :slight_smile: taky doufám, že bude vše ok... :wink: Jééé, nádherné bříško...moc Ti sluší :slight_smile: A máš krásného hafíka :dizzy_face:
5. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
suny jasně, musím něco vydržet, přece nejsem chlap:grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
Luci děkuji za bříško i hafíka, je to naše zlobidlo :slight_smile:

holky ted fičím, ale později se tu určo ukážu, tak toho moc nenapište at nemám moc velkou práci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
No to jo , jsem si říklaa že kdyby tohle měli podstupovat chlapi tak by asi umřeli na záčátku hnedka :slight_smile:
i když já do toho nemám někdy daleko :slight_smile:
5. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
Jejda já jsem dneska sama doma tak tady nechci být sama au
Suny, já jsem po Ivf...jinak bych ji měla začátkem června :wink: Kdyby se Ti doktoři aspoň domluvili, že? Pak z toho máme v hlavě guláš a jsme z toho zmatené :wink:
Jsem asi uplně tupá ale ivf je umělý oplodnění??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
Suny, jdu dát spršku a pak se hned ukážu :wink:
Moni, hezky se bav a opatruj se :wink:
5. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
dobře budu tady
5. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
Suny, přesně tak :wink:
5. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
Neutopila ses???
5. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Suny, už jsem tady :grinning: Ještě jsme si s manžou dali něco k večeři :wink:
5. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
ajo vy jste si dopřávali jo?
a co jste měli dobrého?
5. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Suny, já teda nic moc...nasoukala jsem do sebe akorát chleba se sýrem a asi si dám ještě meloun, mám pořád žízeň :sweat_smile: Já jsem dneska jak leklá ryba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
No mě se dneska motá hafo hlava, ale docela jsem dneska jedla hodně snad poprvé nebo podruhé za těhu ale taky je mě pěkně blbě.
Uf
halvně musíš hodně ovoce a zeleniny. já jsem byla dycky na zeleninu, ale ted baštím ovoce. ted jsem spořádala asi půl kila hroznů.
5. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
Suny, mě teď zelenina vůbec nejede :stuck_out_tongue_closed_eyes: Akorát si každý den dopřávám meloun :wink: Doktor mi říkal, že Utrouš snižuje tlak...a mě se motá hlava často. Proč jsi se ptala na ten termín mrchy? :wink:
5. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
jen že máš termín porodu skoro jak já a já jsem v 10tt. víš??
No já si beru utroš a když jsem byla u dr tak jsem si ho ráno nevzala víš kvůli tomu když tě bude vyšetřovat tak abych nebyla no abych ho tam neměla. a naměřila mě normální ale já trpímna nízkej a je to i když si ho zavádiš?
to je mazec teda fakt.
už by to mohlo být lepší a jestli ještě budu muset ležet tak se asi zblázním
5. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
Luci jsi tu ještě?
5. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Aha :slight_smile: :wink:
Já si myslím, že pokud si ho zavádíme, tak nám u něj není akorát nevolno...včera mi doky říkal, že nízký tlak a únava se vyskytuje i při zavádění...to si nevybereš :pensive:
Já ho budu brát do 27.8., včera mi to doktor vypočítal a předepsal krabičky...Vím, že to mimču pomáhá, ale stejně je to chemie a budu ráda, až už ho brát nebudu :wink:
5. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
No to já taky, mě teda k tomu víc nikdo neřekl, takže prostě docela ani nevěřím mé dr, nevím proč když jsem nebyla těhu tak byla super ale ted nevím jestli mě neodbývá, nic moc zatím nevím a vy všichni toho víte víc jak já.
5. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Já jsem se včera doktora snažila na všechno zeptat, ptorože když jsem chodila na kliniku asist. reprodukce, tak tam mi nic neřekli a po 8tt jsem začala chodit už ke svému gynekologovi, ten je fajn a moc hodný :slight_smile: Můj první gynekolog byla lékařka a s ní jsem spokojená nebyla, vždy jsem u ní byla 2 minuty a nikdy jsem se nic pořádného nedověděla, tak jsem přešla a udělala jsem dobře :wink:
5. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
tak já uvidím já jsem tam dlouho vždycky ale zatím mě furt říkala, že jsem těhu ještě moc málo takže asi moc informací nedává nebo co
5. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ty jo zas je mě nějak šoufl, jako slabo luci teda to je mazec, taky musíš pořád ležet?
a máš neschopenku?
5. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.