• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Suny, uvidíš při další kontrole :wink: Třeba jen paní doktorka neměla svůj den :wink: Užíváš listovku nebo nějaké vitamíny?
5. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
No luci, užívám mamavit, ale když jsem byla ze začátku tak mi dr říkala že mám kyselinu brát tak jednou za dva tři dny tak mě řekni no a každej jinej mi přitom říkal každej den ji brat. ted beru ten mamavit a dobrý no je to velký tabletky ale jde to, je to snad dobrý, je tam prostě asi všechno co mimi potřebuje.
5. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
Musím a říkám si, že jsem z toho už úplně zblblá :rolling_eyes: Ale dneska jsem ležela, chodila jsem jen na wecko a špinění už zmizelo...ťuk, ťuk, ťuk :wink: Takže je to vážně k něčemu dobré...musíme vydržet. Já jsem doma, studuju vysokou, takže mám prázdniny :wink:
Já jsem si teď dala meloun, takže mám břicho naplněné vodou :wink: ale i tak mi je těžko pořád...dneska mě navalovalo celý den, ale nešla jsem zvracet ani jednou :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
No to je dobrý, meloun je super, já furt hledám něco na pití co by mě vyhovovalo ze všeho se mi navaluje tak mám jablečnej džus. mnam.
Tak to je super, že když si to říkáš, tak to platí. to zkusím taky. :slight_smile:
Lucinko a co studuješ? a to utáhnete mimi? když chodíš do školy?
5. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
No, o tom jsem se s doktorem včera bavila...říkal, že takovéto vitamíny nám neublíží, že je můžeme klidně užívat, ale že nám nikdo nepotvrdí, že nějak zásadně pomůžou...Já mám listovku ještě asi na týden a koupila jsem ten Mamavit, tak ho pak začnu užívat, listovku jím každý den...
5. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
aha tak já jím jen ten mamavit a už nejím tu listovku tak nevím sakra
5. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
Taky s tím pitím bojuju :confused: Piju ledové čaje, vodu, sem tam zředím džusík...
Já jsem 7 let pracovala, ale pak jsem onemocněla Boreliózou a hodně dlouho jsem se léčila (díky špatné imuntě jsem nemohla otěhotnět a musela podstoupit 2x Ivf). V práci to šlo s penězma hrozně dolů a tak jsme se s manžou domluvili, že budu akorát studovat a budeme zkoušet ta Ivf a aspoň na ně budu mít klid. Mateřskou mít budu, takže v pohodě :wink: Studuju Sociální pedagogiku :wink:
5. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Je tak to jste luci moc stateční a doufám, že v březnu si takhle budeme psat s mimískama v náručí.
dneska jdu do hajan měj se krásně a zítra se tady kdyžtak potkáme ju?
tak dobrou noc :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
Suny, ten mamavit obsahuje i denní potřebnou dávku listovky, takže ji v pohodě užívej dál :wink: Paní Magistra v lékárně říkala, že pokud budu mít dostatek zeleniny a ovoce, tak prý úplně stačí brát mamavit od den :wink: Já ho budu brát každý den, když té zelenině teď tak moc nedám :wink:
5. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
Suny, taky doufám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásnou dobrou noc a pa zítra :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
holky jsem zpět a není mi moc dobřé, mám křeče v břiše :frowning2: ...Asi si za chvíli pujdu lehnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak ještě včera jsem si říkala že jsem už v 9tt a jště jsem nešpinila. Ráno po WC jsem zjistila že špinim :frowning2: . Teď nevim jestli jít k doktoru nebo jen ležet, beru utroš tak mě asi nic víc nedá :unamused: , manžel má dneska kšefty takže jsem sama doma s Vikínem. te´d už nešpinim a nebyla to červená krev ale spíš temně hnědá až do černa. takhle jsem to měla minulé těhu taky, kolem 13tt, ale to jsem po probuzení měla na prostěradle flek a i mě to teklo po nohách. Teď jen po utření po 7h ráno a teď už ne :wink: . Tak co by jste dělaly vy, bolesti nemam jen je mě jako jiný den na zvracení :wink:
6. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
dobre ranko devcata,

marki, me dr. rikala, ze pokud spinis a neni to zadne velke krvaceni s krecemi, tak lehnout a zvysit davku utrosu. Ja jim 3x1 takze na 3x2. chce to klid na luzko, i kdyz nevim, jak to muzes dodrzet s malym. ono se to vsechno prokrvuje a roztahuje, tak muze prasknout nejaka cevka.
6. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
Já jim taky 3x1 tak to mam zvýšit na 3x2 a na jak dlouho. Já právě dostala 3 balení a vyšlo by to akorát do kontroly a takhle tam stejně budu muset jít asi dřív :unamused:
6. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska jsem byla na krvi a rano to budu konecne vedet, tak jsem zvedava :slight_smile: ale dneska uz mam normalni dalnici na testu a hrozne me boli prsa :grinning:
6. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
me to aspon tak rikala dr., do te doby nez to neprestane, ale rikala jsi, ze uz je to dobry? Nebo bude lepsi,kdyz dr. zavolas a zeptas se, jestli ho mas zvysit.
6. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj holky, marki, já bych k dr nešla asi je to jen cévka kdyby něco tak by ti bylo špatně a krvácela bys, neboj se, tohle bych asi neřešila. ale dr bych zavolala na ten utroš jak říká mabe.
Já jak jsem minulý týden krvácela tak mě ho nechali 3+1 a řekli mi že stejně co se má stát stane se.
no doktoři.
6. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Jo já tam zavolam ale až se Viki probudí :wink: , kdyby řekli že mam přijít hned tak a´t na něj nečekam moc dlouho :slight_smile: . Jo už nic neni, jen při utření po WC ale minimálně :wink: tak to snad bude ok, jen vim že i špinění může značit problém ne :unamused:
6. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
marki, nad tim vubec nepremyslej. vsechno bude ok
6. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
Marki neboj, uvidíš že to bude dobrý, jen zkus být v klidu, počkej až se malej vzbudí zavolej tam a budeš chytřejší. držím pěstičky
6. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Holky díky, taky si říkám že kdyby něco tak by spíš ze mě tekla jasně červená krev :wink: a dýl. ze mě vlastně ani nic neteklo jen při utření. zavolam tam 100% al až se viki konečně vzbudí. zatim spí jak zabitej :wink:
6. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
jo jen se nestresuj, já vím mě se to říká, já taky minulej týden brečela a viděla všechno černě. neboj bude to ok. uvidíš. Tak povídej at trochu příjdeš na jiný myšlenky co budete dneska papat? :grinning:
6. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
No nic jdu se nasnídat pak asi přijdu zpátky. :slight_smile:
6. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Tak včera večer manžel dělal hovězí na houbách a já te´d dodělala rýži v troubě :wink: . Manžel už i za mě vaří, takže nemam žádnou námahu a stejně jsou problémy :unamused: . Ty jsi taky špinila, to mě nějak ušlo že jsi měla nějký problém :unamused:
6. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
Tak jsem tam volala a mam přijít dneska během dopoledne, tak jen až se Viki vzbudí ak jedem :unamused: . teď už nešpinim vůbec tak snad o nic nejde. Možná jak se rozahuje děloha ne :wink:
6. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

market určitě to nic nebude a bude vše ok :slight_smile:
6. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem psala vyhlášenýmu doktorovi a napsal mi: zatím vše vypadá nadějně, ale musíte trpělivě počkat.
ostatní bude záležet na dalším ultrazvuku za ccca 2 týdny, pak se uvidí, co dál.
nevím, z čeho pramení kolegův pesimismus, ale uvidíte, že to dobře dopadne.
p.s. kyselinu listovou považuji za samozřejmost. :slight_smile:

:slight_smile: tak mám zase dobrou nálada :slight_smile: snad má pravdu :sweat_smile:
6. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
Milaholko určo pravdu má a vše dopadne dobře:slight_smile:
6. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
Tak holky jsem zpět a opět psycho :frowning2: . Doktor mě dělal i cytologii a řek že už nekrvácim, ale na UTZ prý nic nevidí, jen nějaký stíny a že může jít o zamlklé těhu ale na 100% nic říkat nemůže že má UTZ za 1500000 a v nemocnici za 5 milionů a prý když někdo neni úplně hubený tak to je někdy problém. A navíc z krve prý mě vyšli pozitivní testy na toxoplazmozu, což teda nevim co vůbec znamená, ale neni to že bych jí měla te´d. V nemocnici jsem čekala asi hodinu a ani jsem neměla odvahu koukat na UTZ a pak jsem miminko viděla, fakt nádhera. už má i kulatou hlavičku a už je větší, podle min UTZ by měl být 8+4 a je dle MS 9+5 a dle UTZ 9+3 a vše ok. jen tam je hematom tak mam ascorutin a mam jen ležet. prostě tohle těhu si fakt vyžeru :unamused:
6. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj holky, tak to teda dočítat nebudu to bych tady byla hooodně dlouho :grinning:
Jinak jsme byli včera na ko a vše ok :slight_smile: I fotečku mám.
17 se mám jít obj. k mojí dr. už jako na poradnu.
Jinak doufám, že se máte všechny fajn a taky mimíška :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.