• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahoj, tady taky jedna za samém začátku. Teprve čtvrtý týden :wink: Už vybírám látkové pleny a jde mi z toho hlava kolem :angry:
6. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ahoj holky :wink: mě je dneska taky celý den na zvracení, ale snažím se na to nějak nemyslet...dopoledne jsme byli koupit švagrovce dárek k narozkám a pak jsme si stavili na obídek.
Od včerejška už nešpiním, tak jsem si teď zase lehla, abych to nepodcenila :wink:

Market, podle toho, co jsem pochopila, jsi tam mohla mít miminka 2 ? Hlavně odpočívej, s Vikčou to bude asi těžší, ale musíš to nějak vymyslet a šetřit se :wink:

Moni, gratulka ke kontrole :slight_smile: A co jinak? Už je líp? :wink:
6. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
Luco to asi ne, jen je pod mimísem hematom a dohnal ten rozdíl v týdnech. tak jsme na tom spolu asi stejně ne. Kolik jsi dnes. Já dle MS 9+5 a dle UTZ 9+3 :slight_smile: . S Vikim je to ok, bu´d kouká na pohádky nebo si hraje s legem. Já se najim a půjdu si lehnout, začla mě z toho všeho bolet i hlava :unamused:
6. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj Luci, jo jo odpočívej hlavně ted, pak už bude líp a budeš si těhu i užívat :slight_smile:
No mě je tedka fajn, blbě jen ráno a za chvíli to přejde, tak snad to zase nezakřiknu, tuk, tuk, tuk :grinning:
Musím zase fičet, jak budu moct sem na Vás zase kouknu ju? Páá pááá :slight_smile:
6. srp 2009 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz
Market, já bych dnes měla být 9+1...Doktor mi řekl, že termín porodu už mám pevný a nezmění se, jelikož jsem po Ivf a ví se přesně, kdy došlo k oplodnění...Špinila jsem včera jen tak trošku ráno, byly to takové světle hnědé vlásečnice s nějakým hlenem...Říkala jsem si, jestli to nemám po tom Utz...Beru Utrouš 3x2 a přešlo to, večer už ani ťuk a dnes taky ne :dizzy_face: Ležení fakt pomáhá, lepší lék a rada na to asi není :wink:
6. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
jo to víš, chce to fakt klid a ascorutin Těnedal :unamused: . je volně dostupný a já beru 3x2 :wink:
6. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
Market, Ascorutin mi nedal, když jsem byla na kontrole tak říkal, že tam žádné známky ani stopy krve či špinění nemám...Miminko bylo v pořádku a začala jsem špinit na druhý den ráno. Už jsem nikam nejela ani nevolala, protože když jsem špinila úplně poprvé (a to bylo fakt hodně, přes dva dny), tak mi doky řekl jen ležet a brát Utrouš, takže bych se stejně nic nového nedověděla a hlavně jsem brzy přestala špinit, takže bych tam ani neměla s čím jet...Doufáme, že je miminko silné a bojuje :wink: denně ho o to prosíme :dizzy_face:
6. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
tak jsem si včera říkala, jek už je mi dobře, no to mi bylo, ale ráno zase děs, teď mi vadí hodně různé smrady. Udělalo se mi zle v buse, když jsem zacítila, jak z někoho táhne alkohol po včerejší pijatice apod. Jinak už aspoň trochu mám chuť k jídlu, i když toho sn´ím opravdu málo
6. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
Ahoj holky tak jak vám je při večeru?:slight_smile:
6. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
Zatim ok, ale až se najim tak asi nic moc :unamused: . A po dnešku mě i bolí hlava, už si asi zařídim apartmán na psychiatrii protože si fakt připadam jako blázen :wink:
6. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahojík Moni :slight_smile: já jsem se teď najedla a čekám, co bude :confused: A jaký jsi měl den Ty? :wink:
6. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj holky, mony no nic moc ted jsem se najedla za celej den podruhé a čekám, jeslti mě bude blbě nebo ne.
Jinak celej den celkem se dá no. jak vy????
6. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
No já jsem se najedla a nějak mi to začínát kyselit. :frowning2:

Luci já měla docela fajn den, byla jsem s Moni tak jsme trošku pokecaly o těch našich starostech:grinning: ale jsem celý den nějaká unavená...
6. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
holky nevíte od kdy je vhodné chodit na nějaké těhu cvičení??? :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
na cvičení není dobré chodit mezi 4. a 10.tt, pak už se může, ale nesmí se dělat rychlé a trhané pohyby. Navíc se nesmí zatěžovat břišní svaly
6. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
díky broučku...tak já ještě počkám do podzimu :wink:
6. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
ale záleží spíše na tom, jak se cítíš, taky jsem šla v 6tt na seminář ve fit orientu a z toho se trochu vyděsila. Mmě ale bylo fajn a aspoň jsem si vyčistila hlavu
6. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
holky, nevím jestli si na mě ještě pamatujete, nakukuju z dovolené :slight_smile:

v neděli mrknu víc, ted dočítám pár stran, ale to se fakt nedá! krásný večer a držte mi prosím v pondělí palce, jdu na UTZ.... jsem úplně vyklepaná, snad bude všechno ok a srdíčko krásně bušit.. :slight_smile:
6. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz
summer určitě to bude o.k., zkus na to radši nemyslet, nervy nedělají dobře ani mimískovi
7. srp 2009 v 07:45  • Odpověz
Dobré ranko všem :wink:

Jak se máte, těhulinky??? :wink:

Řeším, co mám vařit...chuť nemám na nic!!! Co dneska budete kuchtit vy? Inspirujte mě... :wink: :slight_smile:
7. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj Luci a taky dobré ráno všem:slight_smile:

Já vařit dneska nebudu jdu na meny, šef nám to ted proplací tak proč toho nevyužít :grinning: , jen udělám něco na veču, ale taky ještě nevím co....
7. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
Moni, a jak s penězma...už se šéf projevil? :confused: S tím vařením je to každodenní boj! Včera jsme byli taky na obídku, ale dnes jsme doma a chtěla bych uvařit něco aspoň na dva dny, abych zítra měla klid :wink:
7. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Luci vůbec, příští týden mi už bude dlužit 3 vyplaty:frowning2:.... Tak uvař nějaký gulášek ten se dobře vaří na dva dny:slight_smile:...nebo květakový mozeček, ten je taky rychle...nebo fakt nevím:grinning:
7. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Moni, to je prevít!!!!! Nemáš to jednoduché...snad Ti brzy dá aspoň něco, nechápu, jak Tě takhle může nechat bez peněz...kdyby dal aspoň nějakou část...je to hnus!!! Gulášek? Dobrý nápad :wink: :slight_smile:
7. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
njn co nadělám...ještě chvilku počkam jestli mi je dá nebo ne a pakstejně půjdu radši ne nemocenskou nemůžu byt uplně bez peněz.... já měla včera gulášek a byl moc dobrý, proto jsem si na něj vzpomněla....:slight_smile:
7. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
Moni, to je jasné...můžeš se možná jít zeptat i na pracák, jak se v takových případech postupuje... :wink:
7. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holky, jak je. Já teprve teď snídám a k obědu máme hovězí na žampionech s rýží :wink: .
Monako tak to je síla, hlavně aby Tě pak vůbec platil mateřskou :frowning2: . Já nadávala na svojí práci ve fabrice, ale tam alespoň přišla výplata na den přesně :wink:
7. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Luci já tam byla a normálně můžu v těhotenství dát vypověd a okamžitou když neplatí, protože mám strach, že mi nebude platit mateřskou. Ale zapomněla jsem se zeptat, když dám tu vypověd, kdo mi tu mateřskou bude platit a hlavně kolik? Nevím ani jestli mi to řeknou na tom pracáku nebo kde se mám jít zeptat... jsem z toho v pasti :frowning2:
7. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
market ani nemluv, já uplně zanevřela na ty malé firmy. Příště se budu budu snažit jít do statniho sektoru nebo do nějaké velké firmy, jinak to nevidím :unamused:
7. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem Vás dočetla...koukám vy si všechny Utroš zavádíte....polyká ho někdo? Já jo....ale vím že na letáku je psáno že v těhotenství se doporučuje pouze zavádět....jenže tenkrát jsem z něj měla mykózu jako hrom tak už jsem to nechtěla opakovat.... a dr.mi rekla že to polykání nevadí,tak snad jí věřím... :slight_smile:
Jinak díky že existujete,potřebuju číst,že je taky někomu špatně jako mě.... :grinning: , po většinu dne nejsem schopná existovat,natož vařit...a když mám dobrej den,tak se mi večer mezi 19.-20 hodinou uleví než jdu spát... :unamused: Jinak doktoři stresují....takže se držte,všechno bude dobré....Jinak mě se mimís ukázal až v tom 7..týdnu, do té doby nic..mějte se krásně.... :slight_smile:
7. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.