• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Monako jo to je síla, já jsem vyučená kuchařka a bohužel v oboru se dělat nedá. napřed po vyučení jsem dělala v restauraci a ok, ale za 2 měsíce dostali výpověd. je mě jasný že to sami věděli a potřebovali někoho do kuchyně a přece jenom jsem v 18 nic moc nevěděla. Pak jsem dostala super kšeft mimo Plzeň, neplatil a za měsíc kdy jsem dělala týden a týden mě dal asi 1500 :frowning2: . A pak už jsem šla jen do velkých podniků, sice pakárna ale prachy chodily normálně.
Myško tak já utroš polykam od začátku, ono je to jedno. jen tě z něj může být špatně. mě vadilo jak se to ve vnitř rozpustilo a při braní 3x1 bych byla furt ve sprše a když se začne špinit tak se zavádět nemá, prý to může o to víc podráždit :unamused:
7. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
tak mám dne v práci pořádnou lenoru, venku je tak krásně a já tu budu tak do 17h sedět
7. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
ahooooooooj holky tak krev je pozitivni jsem tehu jeste jdu v utery na ultrazvuk, tak jsem zvedava
7. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda se můžu přidat k vám :slight_smile: , hledala jsem tu nějaké téma které mi bude nejblížší a zdá se mi, že jsem našla :slight_smile:
7. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
Ahoj holky, ja dopo sla s kamaradkou a jeji rocni holcickou ven. teta delala babovicky :slight_smile: bylo to pekny. ale jsem dneska jakasi unavena - v noci jsem nejak nemohla spat - asi uplnek. :confounded: nevim, jak to udelam na te svatbe zitra. asi rano vstanu brzo, dam si snidani a jeste si tak do 10h lehnu. obrad je v 13h a pak rovnou na oslavu. snad to nejak vydrzim aspon do 20h :unamused:
terez gratuuuluuujuuu :wink:
terezko, gratulace

romi, vitej mezi nami :slight_smile:
7. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
Včera jsem zjistila z těhotenského testu dvě čárky.... Vůbec jsem to nečekala. Podstoupili jsme totiž s manžele 3 IVF a výsledek žádný....
7. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
diky moc :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
Tak jsem se moc chtěla podělit o radost s někým kdo ví o čem píšu... Chtěla jsem se taky zeptat, jak se vlástně počítají těhotenské týdny, poslední menstruaci jsem měla 27.6. a teď už mám různé příznaky, nevolnosti v průběhu celého dne, únavu a taky bolení břicha. Prosím povězte zda to bolení břichá je normální? dosti mě děsí zdy to nemůže být třeba mimoděložní těhotenství....
7. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
romi taky gratulace a vitej

terez a co manza??stastne jak blecha vid
7. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahoj romicko, moc ti gratuluji :dizzy_face:

myslíš bolení břicha jako by jsi měla dostat MS? Pokud ano tak je to normální, tělo se mění:slight_smile:
7. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
terez tobě taky gratuluju :dizzy_face:
7. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
terez tak to velká gratulace.
7. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
carcu manza je stastny hrozne vubec nevedel co rict :grinning: dneska to chcmee rict jeho rodine, mame rodinnou oslavu, tak se tesime :slight_smile:
7. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
Děkuji za gratulace, nějak mi to ještě nedochází. Ano je to bolest jako by měla přijít MS. Vše mě tak kolem straší, je to taková vytouženost a bojím se, že to zase skončí. K doktorovi jdu na utz až 27.8. tak do té doby se asi zblázním. Myslíte, že má cenu nechat si odebrat krev a zjiistit hladinu hcg? Nebo z toho nic nezjistím?Jistě se vám zdají otázky poněkud hloupé, ale je to poprvé... :slight_smile:
7. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
terezko mam ohromnou radost!(a zavidim :grinning: )
7. srp 2009 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz
mona diky mooc :slight_smile: :dizzy_face:
romi gratuluju taky :dizzy_face:
7. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
terez..fakt mam za vas radost...tak at se o tebe hezky stara :wink:

butt..co ty tady??
7. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
carcu jsi hodna diky vazne :slight_smile: vyridim :grinning: ale on uz je ted hrozne pozornej, to je porad, netahej to je to tezky, sedni si, nechces neco :grinning:
butt diky moooc, moc jste me potesily :dizzy_face:
7. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
romicka může se mimís uhnízďovat, takže můžeš mít bolesti. Počkej si na doktora a do té doby se snaž být v klidu a nepřemáhej se
7. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
terez..tak to je spravny :grinning:
7. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
carcu:to vis, jarek maluje, me se nechce uklizet, tak vas tady spehuju :grinning: :grinning: :grinning:
terez:dobryho chlapa mas :grinning:
7. srp 2009 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz
butt :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
romicko nevím jak je to s tím HCG oni mi ho vůbec neměřili, ale ze začátku ho myslím poznáš tak, že když si udělaš těhu testy tak čárka se víc zvyraznuje, tím pádem ti HCG roste a pak si třeba zajdi na krev a oni ti řeknou jak je na tom to HCG. Ale opravdu tomu sama nerozumím, jen co jsem postřehla co tu holky psaly.
7. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
Tak to asi nechám být a uvidí se. Stejně jsou jen dvě možnosti, jak to může dopadnout. Jen to čekání je nekonečné, ale to jistě znáte všechny :slight_smile:
7. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
romi..diky rustu hcg se muze zjistit i mimodelozni a spravny vyvoj
7. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
carculka...opravdu?Tak to si na tu krev raději zajdu. A nevíš jak by ty hodnoty měly růst? sestřička mne tak trošku odbyla, ať přijdu až na utz, že tam bude vidět více. No ale jak přežít tři týdny v klidu?
7. srp 2009 v 16:19  • Odpověz
ale chce to tam jit aspon dvakrat,abys vedela jak to roste...me ji treba brali,jelkoz na utz nebylo nic videt a pak jen tecka-tak dr ji brala aby videla jestli je to jak ma byt..myslim ze se to ma cca bden zdvojnasobit
7. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
myslim ze s tim nic nezkasis a budes mit aspon trochu jistotu
7. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.