• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
holky, co jste chtěly těhotenské pásy, tyk co třeba něco takového, myslím, že by autorka jistě nějaký dle přání vyrobila http://www.fler.cz/zbozi?id=374212
7. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
holky, od kdy se nosi ten pas?
7. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
Ahoj holky.
Gratuluji novým těhulkám a vítám je i zároven :slight_smile:
Já mám dneska takový odpočinkový den. :dizzy_face:
Jen nevím co vymyslet na víkend :confounded: Aby jsme se nenudili.
maba ten pás vůbec nevím, ale myslím, že tak kolem toho 4 měs. né, když už roste to bříško? :confused:
Mám hroznou chut na toto http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=39694 tak pokud mi vyhládne, ted jsem měla řízek si to včer s malým uděláme :dizzy_face:
Co vy? Už se někomu zlepšila nevolnost? :wink:
7. srp 2009 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: taky přidávám gratulaci čerstvým těhulkám a přeju jim pohodové těhulkování :wink: :dizzy_face:

Mě je tedy dnes opět hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Oběd jsem vařila s lízátkem v puse, jinak bych to nedala...Manža sekal trávu, tak jsem se nabídla, že ho dnes uvařím a byl to děs běs :grinning:
Jinak pořád přemýšlím, jestli taky nemám ten Utrouš raději zapíjet...je to pohodlnější a rozhodně lepší. Mě to zavádění leze krkem, ale doktor mi říkal, že je lepší ho v těhu zavádět. Ovšem když jsem špinila, tak jsem ho týden zapíjela a miminko bylo v pořádku, když jsem pak byla na prohlídce...
Market, ty zapíjíš, že?

Moni, já právě přemýšlím, co si dám k večeři...určo si dám později meloun, ale teď vůbec netuším, na co mám chuť :grinning: Jinak ty toasty vypadají dobře :wink: :slight_smile: A jak jsi na tom Ty s nevolností? :wink:
7. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
Ahojky Luci.
No mě ráno jak vtsanu bývá šoufl, ale hodně mi pomáhá bud se najíst a napít, pak jsem ok celý den, nebo jít na vzduch. Takže mám je ranní chvilkové.
Ale ráno mě teda pěkně natáhlo, mamka smažila řízky jeli dnes na dovolenou a tak ta vůně hned po ránu mi neudělalo hodně dobře, tak jsem seděla u okna a vzpamatovávala jsem se z toho dlouho :sweat_smile:
Já si koupila broskve tak si dám broskev, ale meloun bych si taky dala :dizzy_face:
7. srp 2009 v 19:06  •  2 děti  • Odpověz
Moni, tak ze smažení řízků by se mi asi taky udělalo šoufl :grinning: já jsem ze začátku těhu pořád dlabala nektarinky a teď je nemůžu ani vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: Začala jsem jíst meruňky...ty mi chutnají :dizzy_face:
7. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
Luci hlavně, že jíš :slight_smile:
Co říkáš na toho chlapečka co ho zabila ta fotbalová branka? :frowning2:
Vzpoměla jsem si jak jsem byla na Základce tak v roce 2002 zabila branka našeho kamaráda, je to děs. :frowning2:
Holky se těším na kurvahošiguntak nebo jak se to píše :sweat_smile: :grinning:
7. srp 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz
Moni, je to hrozné...právě jsem se o tom dneska bavila s manžou, že když byl malý, tak se na těch brankách s klukama taky houpali :angry: Je to neštěstí a z takové blbosti!!!! Vždycky je mi líto hlavně rodiny, musí to být něco strašného...
Jinak já se taky budu koukat, aspoň nějaká sranda :grinning: ten film nezestárne :grinning:
7. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
Jo no, taky jsme si říkali, že z úplné blbosti, př. rok chceme dát už malého na nějaký sport, at dělá nějakou aktivitu, ale vůbec nevím na co, na fotbal vůbec, to chce drahá půlka, ale já mám strach. Hokej možná, nebo jsem si říkala, že i latinsko-americké tance se mi líbí :grinning: Ale u toho je ještě brzy a pak by mě asi zastřelil, že jsem ho dala na tance :sweat_smile: :grinning: No nevím, uvidíme.
Jo a před chvíli bylo i že 3letá holčička byla týraná z Ostravy. No já mám doma 3letého raracha a představa, že bych ho měla bít, brrr :frowning2: BESTIE JEDNA!
Jo no. Malý snad bude koukat semnou a bude hodný a později ho dám spát. :slight_smile:
7. srp 2009 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz
Moni, já mám dojem, že ty zprávy jsou čím dál tím horší...je to hnus!!! Lepší je se na to vůbec nedívat!!!
Já jsem latinu dělala dva roky, ale pak si můj partner zlomil nohu a měla jsem po kariéře...jiného takového jsem nenašla, byl to děs a tak jsem začala dělat disco dance a to bylo taky fajn...latina je krásná, ale je to dřina :rolling_eyes:
To já bych chtěla mít doma hokejistu...ovšem o tom nechce můj muž ani slyšet :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jo Luci já zapíjím a mě to vyhovuje. Špatně mě je víceméně furt tak to neřešim. A když mam zavádět ráno, v poledne a večer tak bych nedělala nic jinýho než chodila do sprchy :unamused: a za chvíli nám to končí. hele někde jsem četla že by se měl vysazovat postupně, nevíš od kdy,. k doktoru jdu až 19 :wink: .
7. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj holky tak ted jsme přijeli s přitelem z nákupu, konečně jsem ho donutila si koupit boty:grinning: a byli jsme i na potraviny a tak mě tam natáhlo, že jsem měla strach, že tam hodím kosu. Ach jo at už to přejde :frowning2: ..to bude ale asi z toho HUGO nápoje :unamused: ...Jinak co jsi teda Luci vařila??
7. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jj to vím, Lukáškova sestřenice tancuje latinu od 3 let a chodí 3 do týdne na tréninky, nevím jak to mají ted. Dlouho jsme se neviděli, ale koukala jsem na net na jejich fotky, má tam zase , že cvičí gymnastiku, tak je možné, že přešla na to :wink:
Proč o tom nechce slyšet? :slight_smile:
7. srp 2009 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz
Market, já to budu asi střídat na noc ho zavedu a přes den ho budu zapíjet...Já mám kontrolu taky tak a mě doktor říkal, že ho mám naposled brát 27.8., nic o postupném vysazování neříkal a to beru 3x2 :wink:

Mona, já jsem vařila gulášek podle tvé inspirace :dizzy_face: Co je to Hugo nápoj? :wink:

Moni, on chce hudebníka :grinning: jsem mu říkala, aby to hlavně nebyl bubeník :confused: :grinning:
7. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Luci hugo napoj je čerstvě vymačkané ovoce, vždyt to dělají ve Futuru i v shopinu.... :slight_smile: a měla jsem vymačkané mandarinky, pomeranč a jahody mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale asi to kyselé mi nesedlo...
7. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Aha, no hlavně bubeník :grinning: Aby jste v baráku neměli kravál :grinning:
7. srp 2009 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz
Moni a včera jsem Ti říkala,že mě a Lukášovy mě bylo z toho zle, že bych si to už nedala :grinning:
7. srp 2009 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz
Mona, aha...už vím :slight_smile: mě ten název zprvu nic neřekl :grinning:
7. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
Moni vidíš já zapomněla:grinning:.....jako mě nikdy nebylo špatně, ale asi mi to kyselé nesedlo:grinning:..ted jsem dojedla šopáček tak uvidíme jestli sedne :slight_smile:
7. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
No tak nám taky nebývá špatně ani těhule jsem nebyla i přesto nám bylo ouvej :grinning:
Jak to vidím bych si to dala, ale jak si vzpomenu na to jak nám bylo, hned mě přejde chut :grinning:
Holky jdu do hajan. Jsem nějak přecpaná všeho a tak jsem hrozně unavená, natáhnu se k telce.
Tak papa a hezkou noc všem a zítra ráno bez nevolností :wink: Dobrou...
7. srp 2009 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz
Moni dobrou noc :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ahoj těhulky,
Tož kde jste dneska celý den? :slight_smile: Malý mi ted usnl, tak mám klídek, ale binec :frowning2:
Vůbec nic se mi nechce za chvíli se do toho dám a jak se vzbudí půjdem na procházku.
8. srp 2009 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :wink: tak jsem v noci zase začala špinit a ráno už to bylo úplně tmavé a takové hnusné kousky!!! Byla jsem na mrtvici...Právě jsem se vrátila z pohotovosti a byli tam na mě moc hodní :sweat_smile: Paní doktorka říkala, že miminko ŽIJE a to bylo to jediné, co jsem v tu chvíli potřebovala slyšet :slight_smile: Říkala, že to nevypadá, jako špinění, ale jako výtok - infekce. S manžou spolu nespíme od půlky června a nesmíme, až do konce 12tt, takže to vypadá, že to mám zřejmě z toho zavádění Utrogestanu. Dostala jsem nějaké čpíky na infekci, které miminku neublíží a Utrouš mám zapíjet...Jsem zase zestárla o 10 let :confounded: Musím ležet a v pondělí mám jít na kontrolu ke svému gynekologovi.
Doufám, že máte pěknou sobotu, když je tak krásně :wink: :slight_smile: A snad se cítíte dobře a jste bez nevolností :dizzy_face:
8. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
Ahojky Luco, tak to je mi moc lito jeké máš trápení...ale hlavně že je těhonství OK....ostatní-infekci-uz doktori vyléčí...a urcite dobrá známka je jak ti e pořád špatně.. :wink: Drzim pesti a nenervuj se....utrouš zapíjej, já ho zapíjím celou dobu...
8. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
Nazdárek Myško :slight_smile: díky za podporu :slight_smile: jsou to starosti...ale jak píšeš, hlavně, že je těhu ok :slight_smile:ˇ
A jak je Tobě? :wink:
8. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
ahojky tehulky...

luci hlavne ze mimi je v poradku a zbytek uz se da do kupy :wink:
8. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
Mě je zrovna celkem blitno, tak ležím s počítačem v posteli (koukám jaký dělám překlepy..:slight_smile:....ale pujdu se vykopat a pujdem s manzelem do lesa na chvilku...Zrovna tak přemýšlím nad tím jak nedodržuju vycházky, snad nechodí kontroly o víkendu.. :sweat_smile:
8. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
Ahoj Car, musím doufat :slight_smile: Jak se máš?

Myško, těhulkám by snad kontroly chodit neměly, ale asi záleží i na tom, kde pracuješ :wink:
8. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
Ahoj Luci, tak hlavně, že je vše ok, a odpočívej. :slight_smile:
No myskaa, už tady někdo plašil, že je mu skvěle, žádné nevolnosti nic a že se asi něco děje, tak špatně nemusí být každé v těhu, takže když Ti je špatně tak to nezáleží na tom, že je vše ok, vše ok je i když Ti špatně není :wink:
Ale samozřejmě tím chci říct, že těm co je dobře ať neplaší, že není asi vše v pořádku-to stím nijak nesouvisí :slight_smile:
My ši dneska na zmrzku, měla jsem na ní velkou chut, ale byl to spíš sám krém, měla to být vanilková a připadalo mi to, že to nemá příchut. :angry: :grinning:
8. srp 2009 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz
luci..my se mame dobre..jsem ted byla se psem u rybnika...jinak mi je ale furt hnusne od zaludku...
8. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.