• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Moni, jasně, já vím. Prý nevolnostmi trpí asi 85% a 15% je bez obtíží....jen si myslím, že když ženská plaší a přitom je jí pořád dost zle od žaludku...že to je jako pozitivní příznak...což mi min.týden potvrdila primařka v CARU..ale je jesný že nic není dost vypovídající.... :slight_smile: takže prostě klídek ať jsou mimi spokojená.. :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
myskaaa, já se právě ptala nedávno holek, protože mi nic nebylo začlo mi být špatně až 2týdny zpátky a to jen ráno jak vstanu, jinak jsem pak ok a je mi fajn. Tak jsem se tu ptala a všem krom jedné nebylo vůbec nic ani jednou prý blbě, tak mě to uklidnilo, pak jak jsem byla u dr. ona se mě ptala jestli mám nevolnosti a já jí říkám, že né a pak mi to nedalo, tak jsem se jí ještě ptala jestli to je špatně a ona říkala, že né, že dobbře mi může být celé těhotenství, že se jenom ptala, kdybych náhodou blila, že mi napíše něco proti tomu. :slight_smile:
Mě nebylo nic donedávna a vše bylo ok, tak mám jen chvilkové, někdy vůbec.
U malého jsem nemohla vstát ani z postele, tedkom mám jiné těhu :wink:
8. srp 2009 v 19:06  •  2 děti  • Odpověz
Holky jdu dělat véču a postarat se o malého at mám večer klídek... Bude se tu chvíli dívat na telku a pak půjdem zase se spolu natáhnout k telce. Dělá mi tu ted binec a kravál. Holky mě už tak šibe z toho malého :grinning:
Kdyby jste slyšeli jeho co mluvil a hlavně jaké měl otázky, já už ke konci odpovídala né, jo, nevím. :sweat_smile:
No kde jsou ty časy kdy nemluvil a byl klid :grinning: Šli jsme ještě v tom horku na slunku a on ty otázky, já utahaná, jsem myslela, že mu tu pusu zalepím :confounded:
Zatím pá :wink:
8. srp 2009 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz
Moni, máš to tedy veselé :grinning: :grinning: :grinning:
Holky, těm, co je dobře...buďte rády :slight_smile: Já mám takové nevolnosti, že už se těším, až budu bez nich :sweat_smile:
8. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
paa moni...

luci,taky se tesim...jsem chodila cvicit,mela naky program a ted nekam vylezu a uz je mi zle a chci do postele...takze kdyz to jde jsem zalezla,az mi to samotnou stve ,ale dyz chci neco robit a je mi nahodou dobre za chvili jsem lekla ryba-teda temer pernamentne
8. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
luci nebudes fotit brisko???sup sup jen vyfot...

vubec nevim jak je mozny ze se vzdycky do vecera taaaaaak zvetsi,jakoby cely nafoukne
8. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
taky závidím těm co nic není....taky jsem chodila běhat a ted nic a jsem furt taková "na nic"....ani si neumím představit ještě měsíc zvládat takovýhle stavy, je to někdy i dost na psychiku... :angry:
8. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
Car, manža už mě fotil, ale byl to děs, tak jsem řekla, že musíme nafotit něco lepšího :grinning: Bříško jsme fotili večer a to jsem ho měla, jako bych vypila litry piva :grinning: A ráno nikde nic :confused: taky to nechápu :wink:
8. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
Holky, já jsem někdy úplně na ránu...fakt chudák manža...jsem protivná, nejsem schopná říct, co budu jíst, co budeme nakupovat k jídlu...nic nechci a všechno je mi jedno...no děs :grinning: Ale já za to fakt nemůžu :grinning: :grinning:
8. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
luci s tim jidlem to mam taky-ale jogurty,rohliky a ovoce nezklame...
jinak to bricho taky nechapu,takovej mega narust a rano v poho...vsak si videla v albu ,ale to by ranni-vecer to radsi fotit nebudu :grinning:
8. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
Holky, tak já po ránu taky nic moc, ale jak jsme byli odpol. venku tak mi z trička vylízal břuch :sweat_smile: Jsem si pořád stahovala tričko, vypadalo to jak kdybych to tričko měla malé :grinning:
Taky nemám inspiraci co vařit, ale sem tam chutě jsou v pondělí budeme dělat žemlovku na tu mám chut už dlouho a dojede i drahá půlka, ten to taky miluje tak čekám na něj.
Přibrali jste už něco? Já 2,5 kg :unamused:
8. srp 2009 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz
moni tu ja mela dneska :grinning: :grinning: :grinning: ja pribrala asi pul kila
8. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
Mnááám, že jsi mi poslala zbytky :angry: :wink:
8. srp 2009 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz
jsem si pekne pochutnala a nejlepsi na tom ze sem ji ani nemusela delat..kamoska sousedka me na ni pozvala :grinning:
8. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
Holky, já jsem zatím nepřibrala nic...ale já to doženu :grinning: Si teď luštím tu zprávu z nemocnice a je tady napsáno latinsky...hrozící potrat :frowning2:
8. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
luci zazen smutky,vse bude dobry..bez do pelisku a odpocivej...
8. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
Carcul, no tak to muselo chutnat ještě lépe :slight_smile:
Luci, neboj, jaký potrat? Miminko je v pořádku, nemysli na to, ano? Vše bude v pořádku, tak chvíli budeš mít 1 trimestr za sebou, tak se budeš radovat z 2 trimestru. ! :dizzy_face:
8. srp 2009 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz
Holky, mě se to nějak nechce pustit :frowning2: tu zprávu už jsem schovala do šuplíku a už ji nechci vidět...Pevně doufám, že je příroda skutečně mocná čarodějka a mimískovi pomůže :sweat_smile:
8. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
Luci, neboj, mimíško se drží a bude držet. Nestresuj se a bude vše ok :slight_smile:
8. srp 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz
Luco teda ty si to taky užíváš. Vůbec to nečti, hrozící porat napíšů jakmile krvácíš :unamused: tak na to nemysli a hlavně klid. Já mam zase v kartě velice rizikové těhu a je mě celkem fajn :wink: . Manžel na mě dneska koukal a říkal že to břicho furt roste :wink: a je fakt že jak jsem měla hodně povolenou kůži jakoby dolů tak už se vytahuje nahoru a v kalhotech už místo neni. takže po screeningu budu muset koupit těhu kalhoty :slight_smile: . Pokud nekrvácíš nějak hodně a nejsou křeče tak to je ok a navíc si mimíse viděla ne a je ok :slight_smile: . Já špinila jen chvíli a od tý doby mam klid. Kup si v lékárně ascorutin, zpevňuje cévy a má se brát při špinění. Já ho beru 3x2- max dávky a už nešpinim a to ani doktor při cytologii nic neviděl :wink: . Asi si to těhu moc neužijem ale mimísci se mají dobře a až bude za námi 12tt tak už to bude všechno lepší :slight_smile:
8. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Market, díky za podporu :dizzy_face: Jinak je to mé těhu zatím samá starost :rolling_eyes: Už se toho 12tt nemůžu dočkat...A máš nějakou fotku bříška v albiku? Těhu kalhoty plánuju po 12tt, už mám jedny vybrané :wink:
Moni, Tobě taky děkuju, kočko :wink:
Holky, žemlovku miluju :dizzy_face: ale já teď nějak nemám na sládké chuť :confounded:
8. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj holky, přišla jsem tu za váma na skok a hned letím do postele, dneska jsem celý den nějaká přejetá :unamused: ....

Luci neboj vše bude vpořádku, věřím tomu a ty věř také :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky žemlovku? Normálně ji mám ráda, ale vůbec nemám chut na sladké jídla, brrr :zipper_mouth: ...já spíš ujíždím na zelenině nebo na zeleninových polévkách, ale taky jak kdy :slight_smile:

tak ja zase fičím, dobrou noc přeji všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz
holky ja zas nemuzu maso..nanejvys ryby..sladky to mi ale chutna furt :grinning:
a na polivky ted mam obcas taky chut,predtim stacila jednou za uherak...jinaac spis ovoce a jogurty
8. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz
Luco to víš no já si to taky neužívám :unamused: . jediný co mě utěšuje je že narozdíl od mých nervů mimísovi zatim nikdy nic nehrozilo :slight_smile: , což je pro mě asi nejdůležitější. A jak mě doktor řek že mimís odpovídá i MS tak hned jsem o týden víc a nějak se ten 12tt blíží :slight_smile: . zatim neni co fotit, při mojí váze jsou vidět jen špeky ale je fakt že jsem měla hodně kůži volnou a te´d se už začíná napínat a břicho je už i pevnější :wink: . Po porodu budu asi šetřit na plastiku, lepší už to asi nebude. Ale manžel říká že mimís tam bude mít alespoň dost místa :slight_smile:
8. srp 2009 ve 23:19  • Odpověz
Luci, to jsou nervy... ale mimis ti urcite vynahradi tyhle tehu nervy az se narodi, bude to ucineny pokladek, uvidis :slight_smile:

Ja mam dnes zase celkem slusne krece v brise, ale fakt velke.. zitra jdu k doktorovi, tak nervoznim a nervoznim a jsem zoufalejsi a zoufalejsi, skoda ze si nemuzu otevrit lahev vina :stuck_out_tongue_closed_eyes: na uklidnenou :grinning:

Drzte mi palce, jooo??? A ty krece... mate to nekdo? Nemyslim jako pobolivani, ale fakt slusne krece.. az z toho beham na zachod.

ted uz vas zase budu sledovat denodenne, tak se teste :slight_smile: krasny vecer vam i briskum!
9. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
tak jsem nějak poslední dobou stále unavená. Vařit mě taky nebaví, neboť nemám na nic chuť a po hodině stání nad hrnci si potřebuji chvíli odpočnout.
V sobotu jsem po celodenním ježdění s manželem za prací vytuhla v 18h a nejhorší bylo, když jsem se kolem 23. h probrala a nešlo mi usnout.
10. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj holčiny !!!!!

Hlásím se zpět ..... :wink: :wink: :wink:

Ve čtvrtek jsem musela na pohotovost, od rána jsem do oběda cca 10x zvracela a půjem .... ve 12h jsem už jen seděla na wc s kyblíkem na kolenou a šla ze mě jen voda, oběma směry - omlouvám se za upřímnost :sweat_smile:
V nemocnici jsem stále zvracela, dr mě prohlídla, konstatovala, že na utz nevidí žádný pokrok, že stále jen gestační váček .... no ani jsem to moc nevnímala, pro naprosté vyčerpání organismu a dehydrataci mě odvezli na příjem ... pustili mě včera a jem na nemocenské, jen ještě musím odpoledne k mému gynekologovi ....
V nem. jsem měla dietu, byla jsem na kapačce a celé 3dny jsem tam ležela s tím že nevím, co je s mým semínkem .... bylo mi divné, že za 10 dnín od posl KO vůbec nevyrostlo ..... ale naštěstí mě všichni moji nejbližší podrželi a já včera na utz slyšela od dr jak říká, že máme srdíčko !!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak jsem se tam panu dr rozplakala :slight_smile: :sweat_smile:

Jsem tedy doma, začaly mi asi řádné nevolnosti, je mi vlastně pořád zle .... ale hlavně, ať fazolka roste ...
Dnes jsem navíc objevila nažloutlý výtok, tak snad to bude v pořádku, ještě na mě snad dr dnes jukne a řekne mi, že je s mimískem vše dobré.....

Co se tady stalo ? Nějaké novinky ? Dočítat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: to bych nedala :slight_smile:

A amozřejmě vítám nové těhulky :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahojky Verunko, já jdu na ten utz dneska, tak doufám, že už konečně taky bude srdíčko, držte mi palečky, jdu až večer, ale pak písnu :slight_smile:
10. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
ahoj holky, musim vam rict, ze jsem byla dneska na gynde, tehu mam potvrzene hladina hcg mi zavratne vzrostla a pristi tyden jsem objednana na sono, kde toho naseho prcka uvidime :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja mam takovou radooooooooooooooost :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
milaholka - to víš, že bude, a hlavně, já ve čtvrtek měla prázdný gest.váček, ani žoutkový jsem neměla a po 3 dnech ležení mám i srdíčko !!!! takže vše bude v pořádku, uvidíš :dizzy_face: a děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

terez - tak gratuluji !!!!!!!!!!!! je to nádherný pocit, že ? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jak daleko jsi ?
10. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.