• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
diky moc :dizzy_face: rikal ze je to zacatek, zatim nevim kolik presne to se dozvim v utery :slight_smile: u me je problem ze mam dlouhe cykly 40 dni, takze je dost obtizne si to sama spocitat podle hcg :slight_smile: kazdopadne hcg mi vzrostlo 2x vice nez jeste melo :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj holky...gratuluji k ultrazvukům a těm, které to dnes teprve čeká přeji hodně štěstí :wink: :slight_smile:

Já jsem dnes byla na kontrole a nemám dobré zprávy...zítra nastupuju do nemocnice :frowning2: Doktor našel příčinu mého špinění - HEMATOM!!! Je víc, jak centimetr velký a je někde nad miminkem. Pozitivní na tom všem je, že miminko bojuje :dizzy_face: už má 3cm a dnes jsem 9+5. Holky, já jsem tak nazuřená!!!! Brečím, nadávám a nechápu, že mi ho nenašli dřív....ještě v sobotu na pohotovosti mi dr říkala, že tam hematom nikde není :angry: To fakt nechápu!!!! Doktor říkal, že to každopádně ohrožuje dítě a že s tím musíme něco udělat, co neřekl....Takže vůbec netuším, co mě čeká ani jak dlouho tam budu...Nemáte s tím náhodou někdo zkušenosti?

Veru, no já si říkala, kde se touláš :wink: Hlavně, že to všechno dobře dopadlo a máte srdíčko, mám radost :dizzy_face: ...musíš teď hlavně odpočívat. Kde jsi ležela? Já jsem v nemocnici ještě nikdy nebyla, takže jsem z toho trochu vystresovaná...Vůbec nevím, co si mám vzít...je to děs :confused:
10. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ahoj luci, to je me lito, ze mas takovy potize. Ja si myslim, ze na hematom je jenom lezeni, ale mozna ti da nejaky kapacky, prasky, co ja vim. Kazdopadne ti budu drzet palecky.
10. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
Mabe, děkuji...kdyby se jednalo jen o ležení, tak by mě tam asi netahali...vždyť já ležím už od konce června :frowning2: Jsem zvědavá, co mě čeká :confused:
Jak bylo na svatbě? Zvládla jsi to? :wink:
10. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
ahoj holky, teda jak čtu tak skoro žádné dobré zprávy. Havně se držte
Nově potvrzeným budoucím maminkám velká gratulace, moc to nepřehánějte
10. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
nepřehánějte to samozřejmě s námahou
10. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
tak uvidis.

na svatbe parada. bylo to venku na takovym statku. kdybych nebyla tehu, tak si zajezdim. vydrzela jsem do 23h, pak pro me prijel tatka, manza tam jeste zustal do rana. vcera jsem byla s nasema na rodinne navsteve a pak jsem byla moooc utahana. byla to zabiracka ty dva dny. takze dneska nic nedelam a jsem doma.

luci, promin nepamatuju se, ty teda lezis uz od zacatku?
10. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
Ahoj kočky, gratuluji k dobrým zprávam, lucce držím pěsti.. taky myslím že hematomy se musí vstřebat samy, bohužel :unamused: Ale centimetr se mi nezdá TAK moc, takže věřím že to bude kosmetická záležitost, kdybys nekrvácela, asi by to ani neřešili. A třícentimetrové mimi, to je nádhera!

Jsem zpátky z kontroly, mimi má 13mm, srdíčko, ručičky i nožičky - nádhera holky. Díky za podporu! Jíme s prckem meloun a pak jdeme něco dělat.. doma bordel, morálka žádná :grinning:
10. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
Lucinko, já ležele na gyndě v Karviné.
Vedle ,ě byla holka, co měla hematoma dostávala kapačku, popřád musela hlásit, kolik vložek spotřebovala a ráno tu vložku ukazvat .... :confused: :sweat_smile:
A když mě propouštěli, dr ji řekl, že ji mužou pustit, až když nebude 3 dny krvácet a přesně, hematom musí odejít (ne se vstřebat) sám ... po kouskách ....

tak držím pěsti ......

vem si zásobu časopisů :slight_smile:
10. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
Mabe, já prakticky ležím už od začátku těhu...

Sum, děkuji :dizzy_face: Mimi už je fakt macek :grinning:

Veru, díky za info...pevně doufám, že ten cenťák odejde rychle :wink: Na ukazování vložky se fakt těším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Budu mít u sebe od manžela mobil s připojením na net, tak pokud to budu zvládat, budu s váma pořád v kontatku :wink:
10. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
Ahoj holky,

ty jo verun jak jsem četla co jsi psala, tak jsem měla až zatajený dech..ještě že to má dobrý konec..mám hroznou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci tak to mě mrzí, hematon měla mít i Moni jestli si vzpomínáš, ale nakonec ho nemá a říkali jí, že se ten hematon může vstřebat nebo jít ven, každopádně tobě to jde asi ven a dr. mají strach aby to nešlo s miminkem tak je dobře že si tě pohlídají, ber to pozitivně, alespon budeš pod dohledem. Věřím že to dopadne dobře. Hodně jsem o tom četla a u většiných připadu to vždy dopadlo skvěle. A u tebe určtitě taky zdá se mi, že tady nějaká holka psala, že měla během těhotenství, ty hematony dva a bylo nakonec všechno v pohodě. Prý se ten hematon hodně vyskytuje u těhotných. Takže dr. už určitě ví co s tím. každopádně ti držím hrozně palce. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já zítra odjíždím na Slovensko za rodinou, tak se těším až se bude o mě babička starat to budu mít tak 0kg navíc...pokud mě tam děcka pustí na net tak se na vás příjdu podívat. Zítra jdu na kontrolu tak držte palečky :slight_smile:.....
10. srp 2009 v 17:13  • Odpověz
chtěla jsem napsat o 10kg navíc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 17:14  • Odpověz
autor
ahojte holcinky, dloluho jsem za vama nebyla...
mona, to jsem psala ja, mela jsem ho v 6. a pak ve 14. tydnu zas :wink:
luci, vsechno dobre dopadne, je to hroznej stres, ale snaz se to brat vazne tak, ze budes pod dohledem a bude to ok. Ja jsem lezela na Fifejdach, brrr.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 17:30  • Odpověz
majatob myslela jsem si, že jsi to byla ty:grinning:...Ale nemohla jsem si vzpomenout na přezdívku :grinning: ...taky věřím, že to dobře dopadne, hlavní je, že už ví proč krvácí a můžou s tím něco dělat....A miminko je bojovník, když hezky roste :dizzy_face:
10. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
Ahoj Moni, já doufám, že půjde hned ven a budu už mít klid :wink:

Ahoj Maja, ty jsi to měla taky? A 2x? To je psycho!!! A jak dlouho jsi tam ležela a co tam s tebou prováděli? :wink:
10. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
luci, poprve v 6tt, to me doktorka nechala doma, jen jsem spinila. Podruhe me odvazela ve 14tt moje profesorka primo z hodiny (:grinning:), protoze jsem zacala silne krvacet a myslela si, ze je po vsem. To jsem pak lezela prave na Fifkach. Byla jsem tam tyden, cpali me jen ascorutinem, duphastonem a zelezem, protoze su ke vsemu chudokrevna, jinak jen klid na luzku. Propousteli me s doporucenim lezet dokud se hematom uplne nevstreba, takze jsem si pak jeste vic nez mesic polezela doma. Ale ono s tim moc nadelat nejde, hlavni je odpocivat a snazit se nemyslet na nejhorsi :wink:
10. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
Maji, já doufám, že to bude v pořádku...Ale jsou to starosti!!!!! A v tomhle těhu už máš klídek? :wink:
10. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
luci, zatim jo, tak snad to vydrzi az do konce :slight_smile:
10. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
Maji, jasně, že vydrží...za chvíli máš po 3. měsíci a mímo už bude mít svůj pokojíček a poradí si samo :wink:
10. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
luci neboj určitě to dopadne dobře...musíš věřit :slight_smile: :wink: ....taky mám zítra kontrolu bojím se trošku co a ják, ale věřím, že bude vše vpořádku..nic jiného si nepřipouštím a tím pádem se na tu kontrolu strašně těším...miminko bude už veliké a bříško taky roste, takže to vypadá vpohodě. A konečně vezmu i sebou přítele, aby viděl to naše zlobidlo:slight_smile:
10. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
maji ještě jsi tu nedala fotečky ze svatby, tak šup šup, už se těším :grinning: :grinning: :grinning: ...jsem hrozně zvědavá ja vím, ale mám ráda svatby a krásné nevěsty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahoj holky, zavítala jsem do vaší diskuze, jelikož jsem dnes zjistila dvě čárky na těhu testu :slight_smile: Chtěla bych se zeptat, za jak dlouho je nejlepší jít k doktorce na potvrzení těhotenství, aby už bylo na ultrazvuku něco vidět. Prosím o radu... :sweat_smile: Děkuju.
10. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
Diplo. Vítám tě-jsem tu taky skoro jeko nováček-dlouho jsem tu nebyla. Já být tebou tak jdu co nejdříve, nevadí že tam bude vidět jen tečka i ta tečka je krásná!!!!! :grinning:
10. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
Ahoj holky, ja jsem dneska ponekud vice zklamana. Byla sem na kontrole u moji Dr. (bohuzel kvuli memu prestehovani z cech na moravu sem musela opustit svou Dr., ke ktere jsem chodila od jakteziva a ta byla uzasne technicky vybaveny a vubec ta nej Dr, co muze byt). No a tahle moje soucasna Dr nema svuj ultrazvuk, takze ja jsem jeste nemela ani jeden od zacatku tehu. :unamused: Dala mi tedy poukaz na ultrazvuk, tak sem se radovala, ale kdyz sem se tam objednavala, tak mi rekli, ze mam prijit az za zacatku zari az budu ve 12tt, ze je to normalni prvni utz v tehu. Sestricka byla neprijemna a vubec se nechtela nechat premluvit na driv. Ach jo, sem z toho straaaaasne zklamana. :cry:
10. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
Mis.... to tam nemáte jinou paní doktorku..Vůbec se ti nedivím ,že jsi naštvaná.. A ta sestra je pěkně zlá ,že ti ho neudělali...
10. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
mishaak - tak to bych šla okamžitě jinam !!!! jako fakt ! co je to za nesmysl? .... ono e jako říká, že doktoři to naše těh berou vážně až od 12tt, ale to neznamená, že sestřičky budou hnusné a utz jsme tu všechny měly už dávno a ne ve 12tt .... to by ho tu měli tak 3 :slight_smile:

takže šup k jinému dr :slight_smile:

mona - děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
Holky byla jsem v pátek na kontrole a mám termín porodu... manža to měl dobře vypočítané.. 1. termín máme na mé narozeniny...... Takhle to vypadá když to někdo umí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
diplo, ja jsem s obema sla az v 6tt, abych uz videla aj srdicko, driv mi to prislo trochu zbytecny :grinning:
mona, fotky jeste furt nemam, ale tenhle tyden uz snad budou... :angry:
10. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
majatob tak to se budu těšit, ale ty určitě víc:grinning:

petul ty to máš fakt vychytané, to já to budu mít v měsíci kdo skoro nikdo není, z rodiny narozený :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....
10. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahoj holky :frowning2: Takže dneska podle MS 8+0, zase nic nevím, na utz prej ten gestační váček už velkej (zamlklý by to zatím nemuselo asi bejt), ale mám přijít za tejden a buď už jo nebo ne, pak doktor byl opět pesimista, ať si velký naděje nedávám, sestra zase optimista, že to měla to samý a během 3 dnů srdíčko, ach jo, už to asi nevydržím, bude ze mě pak psycho :frowning2: Jinak mi ani krev nebral a nic, tak se chci tak na čtvrtek objednat někam jinam, abych ten verdikt slyšela dřív, protože tejden fakt nevydržím :pensive:
10. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.