• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Mono: tak to u nás jsou všichni bud v lednu nebo v únoru jediná segra je červenec.. A dobré je ,že můj tatulda je 22.2. a já 21.2 ,tak možná to budem mít s mimouškem podobně..... :grinning:
10. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
petulas: jiste ze tady mame jiny doktory, bydlim ted v Brne... nicmene tady u ty doktorky sem byla dneska teprve po treti a prestehovana jsem primo tady teprve druhy mesic... Resim ted dilema, jestli prejit k nekomu jinymu, takhle Dr je dobra, ale pokud nema temer zadny technicky vybaveni, tak je to na prd - na vsechna vysetreni se chodit objednavat jinam, me teda opravdu nebavi a navic pak s takovym pristupem sester. Byla sem zvykla na uplne jiny pristup a ted sem z toho fakt spatna.
10. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
Mis.. Já bych neváhala a přestopila bych dovedeš si předtavit kolik máš před sebou vyšetření a utz.. a muselabys chodit furt k dr. a pak se objednávat?? Já ne ! Co ted to zmákneš ,ale až budeš tahat pupek.... :frowning2:
10. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
milaholka - v klidu, četlas, co jsem tu psala já ??? :wink:
ve čt na pohotovosti prázdný gestační váček a v neděli srdíčko !!! chce to být v klidu a věřit tomu malému, ono tě pak nebude chtít zklamat, já na to v té nemocnici vůbec nemyslela, jen jsem spala a odpočívala a četla časopisy a v neděli KUK na srdíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
musíš opravdu jen věřit ..... a být v klidu ..... opravdu ..... za 3dny tam srdíčko bude, jako u mě ...... uvidíš, také jsem tomu necht+la věřit, že za 10dní nic a najednou bum ..... ale je to tak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Děkuju moc za odpovědi. A v kolikátém týdnu jste tam měly srdíčku? V 6tt nebo až v 7tt? Chtěla bych jít k doktorovi asi právě až by mělo být vidět srdíčko. Jen se trochu bojím, pokud by šlo náhodou o mimoděložní těhotenství, aby se na to nepřišlo pozdě...
10. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
monako, u nás to taky bude první jarní miminko, žádné v rodině nemáme :slight_smile:

milaholka, držím palce.. to jsou hrozný nervy :unamused: Já jsem se dneska u doktora modlila ke všem svatým, at to tam je a v pořádku.. ale pak ti spadne šutr ze srdce, uvidíš!!

misho, šup pryč.. já jsem v prvním těhu dojížděla 30km k doktorovi, ted dojíždím asi hodinku - bydlíme zase jinde - a jsem maximálně spokojená! Můžu se objednat, doktor má vybavení, super přístup... to si radši popojedu a jsem v klidu.

diplo, já bych šla tak po 10 dnech od vynechané MS, to by měli vidět gestační váček a potvrdit že to není mimoděložní. Dřív nevidí ani to mimoděložní na UTZ, říkal doktor...

a pak si tě pozvou za týden nebo dva na to srdíčko :slight_smile:
10. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
a jinak jsme povečeřeli luštěninky a polévku, na maso se nemůžu ani podívat! Pěknou noc holky.. a ještě abych nezapomněla, má taky někdo taky megabřicho?? asi hodím fotku do alba, je to fakt nehorázný! :grinning:
10. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
holky tak jsem se snažila doma pózovat v šatech, jak vypadá bříško...no já na některých fotkách vypadám teda:grinning:..jednu mám v albumu tak se kukněte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Moni, krásná fotečka :dizzy_face: jsi kočanda :dizzy_face:

Holky, tak jsem si nachystala věci na zítřek, dám spršku a lehnu si k telce...Jsem pořád taková smutná a ne a ne se donutit být trochu veselejší :frowning2: Navíc do sebe cpu hormony horem spodem, takže to vytváří taky svůj efekt a brání mi to myslet rozumně :angry:
Pokud budu mít spojení, dám vědět, jak jsem na tom...noťas beru s sebou :wink: :slight_smile: Dobrou noc Vám i piškotkům :wink: :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
Luco co to čtu :frowning2: . Já ve čtvrtek měla na UTZ mimíse 2,6cm a taky mehatom 16x11mm. Ale co čtu na netu tak bývá i 3cm. Přece jenom si špinila už víckrát tak si tam pár dní poležíš a pak tě stejně pošlou domů. Já beru ten ascorutin a nic víc neni. Tak se drž, já mam zítra tu diabetologii :unamused: . Tak hlavně a´t tam nejsi moc dlouho :wink:
10. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
Luci děkuji :dizzy_face: ...a neboj opravdu to dopadne dobře...drž se hlavně a zkus myslet na všechno hezké, až se miminko narodí :slight_smile: ...Dobrou noc a budu na tebe myslet..papa :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak dneska se me spinkalo krasne, jak prselo. ale je zajimavy, ze v 5h se vzbudim a uz nemuzu zabrat - takhle jsem chodila do prace. :slight_smile: jinak chodim trikrat nebo minimalne dvakrat curat - to je na nervy. dneska se me zdalo o mimiskovi - neumela jsem ho vubec vzit a pretocit, nakrmit :confused:
vcera byl za mnou deda a donesl me kacenu upecenou, mnam. takze si dneska udelam cerveny zeli na sladko a kacenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

luci, drzim palecky
11. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
Veru a kdy teda přesně ti začlo tlouct srdíčko??? To bylo taky až v 8tt? Já jsem dle MS 8+0 včera.... :frowning2:
11. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
milaholka, 8+0 už by byl devátý týden, budeš 7+0 :slight_smile: jestli teda souhlasí že jsi v tom osmém týdnů.

Mabe, já taky lítám pořád na záchod! dnes třikrát a ráno to mám podobně, žádné spaní do desíti jako dřív.. vůbec mi to nejde!
Mám tady šílenej binec, jdu to pouklízet.. mějte se zatím krásně :slight_smile:
11. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
ahoj holky, jakpak se mate pri ranu? :slight_smile:
11. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
summer, ee, mam tady jen blbě nastavenou MS - jsem dneska už 8+1, nevim jak se to počítá, ale skutečně 8+1, takže ani nevím jestli mám ještě vůbec nějákou šanci :frowning2:
11. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
Dobré ráno těhulky :wink:

Tak dneska nás čeká kontrola, trošku jsem nervozní. Už se těším až mimiško znovu uvidím :grinning: ...Pak cesta na Slovensko, budu muset řídit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mabe tak já jsem měla vstávat až v 7 a od 6 jsem taky nemohla usnout, to je ten záchod :rolling_eyes:
11. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
monako ahojky :wink: tak na kontrole budu drzet palce :wink:
11. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
milaholko nezoufej...vůbec se neřid podle poslední MS otěhotnět jsi mohla později.....
11. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
teerz děkuji :dizzy_face:
11. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
milaholka, ahaaaaaa...... ale mohla jsi otěhotnět o něco později, i o týden nebo víc... :slight_smile: dokud neuvidí mimi tak se to blbě počítá :slight_smile:
A v té tvé nemocnici mají kvalitní UTZ? Jinak si zkus zavolat na nějaký fakt kvalitní...já jsem byla na prvním UTZ jinde, kde mají super mašinu; na druhém ted u svého Mudr, který mi k mému úžasu místo ostrého obrázku ukázal rozmazané cosi :slight_smile: tak tam by se asi hledalo hůř, kdyby se mimi schovávalo..

moni, kuráž na řízení! Kam až pojedeš? a držím palce a tiše závidím že uvidíš velké miminko..
11. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
summer jedu na Oravu, je to 150 km není to taková hrůza, naštěstí nepojedu sama, tatka pojede přede mnou a se mnou pojedou sourozenci..přitel musí bohužel pracovat. Ale těším se, babička skvěle vaří a budu se tam jenom cpát a odpočívat :dizzy_face: ... to budu teda vypadat:grinning:
11. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
je monako na oravu? :slight_smile: tam jsme byli tri roky za sebou na dovce - v Zuberci :slight_smile: je tam moooc hezky :slight_smile:
11. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
no já taky pořád doufám, že to mám posunutý, protože podle MS v 5tt na první konrole nebyl vidět ani gestační váček, což vy jste většinou už měli!!!! Takže jsem třeba fakt jen opožděná a říkal že se mi o hodně zvětšil ten žloutkovej váček, jinak mě přišlo že ten utz včera tak odflákl, nic neměřil, jen to tak "pošudlal" a říká přiďte za tejden... Chová se dost pesimisticky a divně, tak chci jít ce čtvrtek na utz k jiný doktorce, aby mi řekla... no ještě vyčkám tenhle tejden, ale holky je to fakt síla, včera jsem to pěkně obrečela :rolling_eyes:
11. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
terez jj mám to tam moc ráda, tatka tam vyrostl, takže tam máme celou rodinü...Je nás tam strašně hodně, když se slezem:grinning:...Já jedu do Námestova je to tam, kde je Oravská přehrada....
11. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
jj tam to znam, na Oravske prehrade jsme byli na projizdce na lodi :slight_smile: a na Rohacich, Oravsky hrad pak dal na Liptovskou maru atd atd :grinning:
11. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
milaholka, já bych si zavolala jinam.. jsi z toho očividně úplně na nervy.. a já se ti nedivím :confounded:
Navíc za pár dní mimi udělalo určitě skok... když půjdeš třeba zítra, tak už by to mohlo být vidět! Zkus nějakou velkou kliniku, nebo někde kde dělají 4d UTZ, ti bývají velmi dobře vybavení.. je mi líto že si to takhle vyžíráš :rolling_eyes: ale bude líp!

A orava.. tam já holky nikdy nebyla, tak moni prosím o dovezení foteček :slight_smile:
11. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
No už jsem objednaná na ten čtvrtek, tak uvidíme, je těžký bejt optimista, když mi řekl "moc s tím nepočítejte" :frowning2:
11. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
milaholka - já byla na prvním utz dle MS 4+3tt a nebylo tam vůbec nic, ani váček ..... a řekl mi za týden, že kidně MS ještě může přijít ... to byly nervy.... no a dle MS v 5+3tt jsem měla gestační váček a teď ve čtvrtek jsem byla dle MS 6+6tt a váček prázdný a v neděli dle MS 7+2tt a bylo najednou srdíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
takže jsem určitě o týden mladší, i cvrček je na utz ještě malinkatý, když to porovnám s ostatními tady .... jsme prostě ještě malinkatý :slight_smile:
jsi mladší jako já, nemysli na nic špatného, to ti nepomůže ....

mona - jéééééé, ty máš nádherné břuško :slight_smile:

luci - koči, zvládni to tam nějak !!! :dizzy_face:
11. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
terez tam je toho hodně :slight_smile: ....

summer určitě nafotím nějaké fotečky, pojedeme s hafíkem:slight_smile: tak snad bude pozovat :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.