• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
verun děkuji, mám pocit, že to zničeho nic vyrostlo...mam tam rozdíli jen tyden (na fotkách) a fakt jde vidět, že roste:slight_smile:
11. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
mona - no roste rychle ... já v té nemocnici zhubla, určitě tak 2-3 kg :unamused: ... a bříško zmizelo .... vím, že to ještě nebyl mimískův pokojíček, ale jen voda a nafouknutí, přestože jsem ho nepociťovala, ale aspoň tam to břuško trošku bylo, teď mám obrácený lavor :frowning2: a jsem hubenější, než jsem chtěla ....... teď nechci mít obrácený lavor !!! :wink: ale já to doženu :wink:
11. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
Verun neboj to opravdu doženež, ja začla pocitovat bříško až tak ve 12tt a vidět mi jde pořádně až ted... ted už to roste fakt rychle, jak si to fotiš týden po týdnu, tak rozdíl jde opravdu vidět...I holky v práci řikaly, že až ted jde konečně trošku vidět... někdy mám pocit takového zvláštního brnění v břiše, nevím co to je jestli mi roste bříško nebo se tam mimiško hybe... prý bych měla citit do měsíce pohyby tak už se těším.... :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
mona - už abych byla o něco dál ..... :wink:
11. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
verun to uteče ani nevíš jak...já mam pocit jako bych se nedávno dozvěděla, že jsem těhotná...fakt to letí :wink:
11. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
jj, taky mám pocit, že je to chvilička, co jsem na testíku našla ty dvě krásné // ..... :dizzy_face:
11. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
Tak a ted jsem poslala objednávku na těhu pas, včera jsem dostala 2 vyplaty sice né uplné, alespon něco..tak jsem si to hned objednala..vzala jsem si M snad to bude dobré :grinning:
11. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
To se platí přes učet? já myslela, že to příjde na dobírku..sakryš :angry:
11. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
mona - tak pak dj vědět, jaký ten těu pás je .... taky ho budu potom kupovat .... tak budu mít aspoň ne/doporučení :slight_smile: .....
11. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
verun určitě dám vědět..jen mě štve, že to musím platit přes učet :unamused: ...minulý týden jsem si účet totiž zrušila :slight_smile: ...no budu muset poprosit přitele, aby dal příkaz k uhradě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
taky raděj dobírku :slight_smile: .... no my to máme tak, že jsme hned po svatbě můj účet zrušili :sweat_smile: a máme jeden nový společný .... ale dvě karty ..... dva účty bylo složitější vést, i platit :slight_smile: ....
11. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
No jenže tu čtu, že přes ten český bess to nejde přes dobírku, jen přes učet... to máte super ten společný účet..to my nejsme manželé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
tak mně český bess stejně nějak nefunguje .... objednala jsem to přes SK přes email a budu to mít na dobírku ........
11. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
aha, tak dnes už mi jde ... tak super :slight_smile:
11. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
ahoj holky, dneska jsem nejaka leniva. rano jsem zkusila zubni pastu a nejde to. :confounded: od kdy se nosi ten pas? ja jeste urcite ne, ale jenom me to tak zajima. uz zacinam byt nervozni, v patek jdu na kontrolu. :confounded:
11. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
no mě začlo být ted nějak blbě jak jsem nervozní z té dnešní kontroly... Jdu až na 15h.

mabe ten pás ani nevím od kdy, ale asi až ti začne pořádně rust bříško... já bych řekla, že než mi dojde tak už ho budu mít nejspíš dobrý :wink:
11. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
moni, budu drzet palecky. :wink:
11. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
holky kde kupujete těhu pasy?? Ja vam zkusim vyfotit ten muj pupek.. to je sila! :slight_smile:
11. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
summer : http://cesky.bess.sk/ :wink:

šup, šup, chci vidět fotečku :slight_smile:
11. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
mona - KO bude OK :wink: :wink: :wink:

se máš, uvidíš už velikou fazulku :wink: :wink: :wink:
11. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahoj tak jsem zpět z dia poradny, mam glukometr. Opět mam vysokou hodnotu a pokud za 14 dní dietou glykémie neklesnou tak inzulín. ještě se musim objednat do rizikové poradny. takže budu mít asi častý výjezdy :slight_smile:
11. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
market - chudacku :frowning2: ale to zvladnes :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Co naděláš vi´d. Jsou i horší věci a když vim že to dělam pro mimíse tak to prostě tak beru. Spíš mě vadí to lítání do nemocnice, přes celý město a dneska to bylo rychlý ale jinak tak 2-3h a v rizikové poradně taky. Ale 1 výhodu to má. Každý měsíc uvidim mimíse na UTZ :wink:
11. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
Holky díky moc :dizzy_face: :dizzy_face:

ted jsem byla po obchodech, protože jsem si chtěla koupit nějaké tepláčky, ale nikde nic :unamused: ...ale nakonec jsem si koupila v CA těhu kalhoty, slevněné z 1098,- na 350,- super že? Jsou sice bílé, ale to ještě vynosím do podzimu. Jak se mi trošku nabijou baterie tak vám je vyfotím :slight_smile: ...mám z nich radost :wink:
11. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
Tak jsem po kontrole, vše je vpořádku, ale jsem zklamaná. Nebyla jsem dneska na UTZ :frowning2: ...Jsem se tak tešíla, že uvidím po dlouhé době toho malého bobiška, přitele jsem brala sebou, aby ho viděl a nic. Ach jo... Prý příště no :confounded: ...
11. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
moni, tak gratuluju. priste uz bude mimisek obrovskej. :slight_smile:

holky, taky sem vcera premyslela, ze za chvilku si budu muset koupit nejaky jiny gate. Ty moje jsou me dost tesny, kdyz si sednu uz si musim povolovat knoflik. :slight_smile: Dneska jsem si koupila Tang na piti a chutna mi. Ten sirup me uz lezl krkem, tak uvidime, jak dlouho me to vydrzi.
11. srp 2009 v 16:22  • Odpověz
market - tak to máš super, vidět malého tak často :slight_smile:

mona - a kdy máš další KO ? ... hlavně, že je vše v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a ty kalhoty jsou super !!!! :wink: :wink: :wink:

:wink:
11. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
jee, kalhoty jsem nevidela - jsou pekny. manza rikal, ze si brzo budu muset koupit takovy ty gate na gumu, jak maji duchodci. :grinning:
11. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
mabe - tak sem hod fotku, at muzem posoudit :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. srp 2009 v 16:36  • Odpověz
no pockej, ale to chce i tvoji :slight_smile: ja musim rict manzovi, at me zase vyfoti.
11. srp 2009 v 16:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.