• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
mabe - ale vzdyt ja mam v albu brisko .... ty nemas vubec.......... :wink:
jinak ... jestli jsi cetla byla jsem 3dny v nem, de jsem zhubla ...hodne :frowning2: a mam obraceny lavor, takze mi neprijde moc "vhodne" se td fotit, az zase neco naberu zpatky, urcite se vyfotim, zatim je to pro me spis k breku ne k foceni :frowning2:
11. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
ajo, ja zapomela, ze si rikala, ze si zhubla. kdyz ja mam foto jenom prasacky. takze ty fotky musim nejak oriznout
11. srp 2009 v 17:11  • Odpověz
? ..... :dizzy_face:
11. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
ahoj holky, ja jsem uplne tuha, zase jsem dve hodky spala :pensive:
11. srp 2009 v 17:19  • Odpověz
terez :slight_smile: já taky ..... tesila jsem se na vrazdy v midsomeru a nakonec jsem je prospala ..... :slight_smile:
11. srp 2009 v 17:24  • Odpověz
veru tak aspon nejsem sama jedina ospalec :slight_smile: porad jenom spim a jim, jsem jak mimino :grinning:
11. srp 2009 v 17:33  • Odpověz
Ahoj holky jsem tu vždycky jen na skok.
Ale koukám ,že nejsem sama která pořád spí a to doslova, prospím snad 14 hodin denně.
ale myslím si že je to tím utrogestanem. a jak jinak těhulinky? jak se máme?
11. srp 2009 v 17:36  • Odpověz
terez + suny - holky, já jsem skleroza, jak daleko jste ? .... :wink:
11. srp 2009 v 17:38  • Odpověz
veru já jsem podle koníka 11tt dneska
11. srp 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahoj holky,tak se vam hlasim prostrednictvim mobilu z nemocnice.Dostavam Ascorutin a injekce do zadku.Ve ctvrtek jdu na Utz a tam se uvidi,jestli se hematom zvetsuje ci ne.Nesmi!Protoze by mohl porusit placentu a mimi by to nezvladlo.Dekuji moc,ze na me myslite :slight_smile:
11. srp 2009 v 17:40  • Odpověz
ta to jsi už krásně daleko :slight_smile:

no holky, já mizím na chvilku ..... ju poklidit kuchyň a pověsit pradlo :rolling_eyes:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 v 17:40  • Odpověz
Lucinko, mooooc na tebe myslíme, jak se ti to tam prosímtě dostalo? nějakej hnusnej hematom???? neboj bude to dobrý, myslím na tebe
11. srp 2009 v 17:41  • Odpověz
Lucinko !!! Drž se, kočko !!!! Mimís i Ty to zvládnete, uvidíš, moc na Vás myslím a držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 v 17:41  • Odpověz
holky, to prospání vám závidím, nějak se ještě snažím zvládat 1,5 zaměstnání a pak večer, když už usnu, tak se proberu a nemůžu znovu usnout, to je fakt děs, ale spím aspoň o něco víc, než dříve. Tak 6 až 8h. Zítra budu celý den na služebce, tak to asi přijedu úplně hotová
11. srp 2009 v 17:42  • Odpověz
broucek .... neboj, další týden budem pracovně vytížené už dvě :unamused: asi už půjdu do páce ..... uvidíme, co mi řekne dr na KO v po.

ty zkratky mě baví :grinning:
11. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
Jejda holky docela vám závidím, že jste v práci, já se doma většinou nudím jsem doma už přes měsíc a to je peklo fakt ani moc nechodím ven, páč mám nařízenej klid no ale už mi hrabe.
11. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
Holky,jste zlaticka :slight_smile:
Suny,je to srazenina krve a mam ji primo nad miminkem :frowning2: Hezky se tady o me staraji,platim si nadstandard,abych mela klid a neomezene navstevy a primar je navic dobry pritel tchanovcu,takze jsem v nej. rukou.Rikal mi,ze se to fakt nesmi zvetsit,byl by to pruser!Ale uz nekrvacim ani nespinim,jen me ze vsech tech leku boli hlava,jako cert!A z ceho se ten hem. vytvoril netusim.
11. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
luco drzim moc palecky !!!!!!
veru ja to jeste poradne nevim :grinning: nevim jak to mam spocitat, kdyz mam cyklus dlouhy 40 dni = jestli normalne od menzesu tak to by vychazelo asi na 6-7 tyden jenomze tim, ze to mam posunuty o 12 dni nez normalne tak fakt nevim :confused: prvni carku jsem videla den po tom co jsem to mela dostat. Snad mi to Dr povi v utery na ultrazvuku :dizzy_face:
11. srp 2009 v 17:58  • Odpověz
Terko,dekuji moc :wink:
Veru,ty uz se chystas do prace,jo? A to jsi mela nejakou strevni virozu nebo to melo neco spolecneho s miminkem? Stejne to po tom Utz musely byt nervy,jsi fakt statecna,ja bych se slozila.
Holky,Mona jela na to Slovensko,ze? A da nebo dala nejak vedet,jak ji dopadla kontrola?
11. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
terez - aha, tak to taky nevím .... :confused: ale dr tiurčo řekne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

luci - no zatim nevim, uvidim, jak mě bude, ale přišti tyden pujdu určitě ..... jen nevim kdy ....
no oni mi nic neřekli, složku pošlou mému dr, kam jdu v po, tak se poptam, ja byla tak hotova, že najednou vidim srdičko, že mi bylo jedno, co mě bylo ........ ake vypada to, že to byl jen nějaký bacil prostě ... hajzl !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak statečná? No nevím, Luci :slight_smile: ale je fakt, že jsem si zakázala myslet negativně, odpočívala jsem a snad se to vyplatilo ..... uvidime v po, jak jsme pokročili :slight_smile:

holky, kdy jste dostali těhu průkajdu a ten prenatal box ? ....
v albech čtu různě - někdo až ve 1tt někdo třeba už 7-8tt ......
11. srp 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla. Tedka mi přijel miláček a tak jsme tedka pořád včudu a užíváme si týden spolu, než zase odjede :slight_smile:
Luci, neboj vše dobře dopadne, většinou s hematonem těhu dobře dopadlo, fakt !!! Mě jak strašila ze začátku, že mám hematon tak jsem si zjištovala na netu o tom info a maminky tam psali, že měli nad mimíškem až 3cm a , že se bud vstřebal nebo vytekl, je tam riziko, ale jak si v nemocnici bych se nebála, jsi pod dohledem a uvidíš, že za chvíli bude pryč a bude se to lepšit! Moc na Tebe myslím.
A z čeho se dělá hematon? To nikdo neví. Ptala jsem se dr. a dočetla jsem se o tom i na netu a příčinu krevní sraženiny si neumí nikdo vysvětlit. Ale opravdu to vždy dopadlo dobře, takže Luci nebudeš vyjímka :-*
11. srp 2009 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz
Verun já jdu v po na ko a pokud vše bude ok dostanu průkajdu a to mám být dnes asi 9+1, 9+2tt
11. srp 2009 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz
moni - v tm 7tt jsi měla už pěkné břuško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aha, .... tak to jsem zvědavá, kdy to dává ten můj :slight_smile:
11. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
No to jsem měla spíš napapané za celý den se nafouklo, fotila jsem ti večer :slight_smile:
Ale kulatí se aspon podle slov drahé polovičky ...
Určitě Ti dá v nebližší době. :dizzy_face:
11. srp 2009 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz
hlavně ať je vše v pořádku, až už s průkajdou nebo bez :slight_smile: .......

jdu odpočívat, pa holky.
11. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
Jj to je pravda, ale jak máš tu průkajdu tak už se cítíš lépe, že ji máš :slight_smile:
Papa
11. srp 2009 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz
Holky tak se vám hlásím z Oravy :grinning: ... Další kontrolu mám jinak 8.9....to je doba :unamused:

Luci tak se držte s mimiškem. Budu na vás myslet :slight_smile:
11. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahoj Moni, tak jste v klidu dorazili jo? Tak to je fajn, užíj si dovču pořádně :slight_smile:
Jinak od září bydlím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kdybych nebyla těhule, se jdu ožrat- pardon :sweat_smile: :grinning:
Našli jsme byt kousek od Broadweje v Hrabůvce :slight_smile: Snad si to paní nerozmyslí :grinning:
11. srp 2009 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz
Musím, pápá
11. srp 2009 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz
Moni tak to je super, alespon bude šmít klid..... :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci psala jsem, že mi KO dopadla dobre, jen mi nedelal tentokrát UTZ a to jsem se tešila, že ukažu miminko priteli, no co nadelám. Príští tyden jdu opet na srceening, ale jen na odber krve na nejaké tri veci, ale ty si uz nepamatuji...

Jinak vam tu pišu od decek z pc tak me tu moc dlouho nedovoli být :grinning: , ale hlavne maji jinou klavesnici a moc se v ni nevyznam:grinning:
11. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.