• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
zdravím na oravu mony :grinning: takže dobře dojela a už si užíváš babiččiny kuchyně? :sunglasses:

luci, "užij" si tu nemocnici v rámci možností, doufám, že ti i dobře vaří! Junior ještě chrní, tak mám tak hodinku pro sebe - nádhera. Krásný den holky, snad máte taky sluníčko jako my tady!
12. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
Dobre ranko kocky :slight_smile: Vsem moc dekuji za podporu,je to od vas hezke :slight_smile: Ja jsem ted mela vizitu,tak jsem nahlasila,ze nekrvacim ani nespinim a pani dr. na to rekla super!Snad bude zitrejsi Utz v poradku a ten hnusak, uz miminku a me nebude otravovat zivot!Jak se dneska mate a citite?
Sum,vari tady kupodivu dobre,dnes rano kakao a rohlicky s medem,tak jsem si dala :slight_smile:
12. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj holky,

Tak ja teprve ted vstala a posnidala :slight_smile: ...Na obed máme francouzské brambory :slight_smile: ..Nam tady ted vylezlo sluničko tak se pujdeme s jerryskem ( a miminkem :grinning: ) projit k lesiku :wink: ...to je takova pohoda, když nic nemusim :grinning: :grinning:

Tak se holky mejte hezky a mozna se tu ješte behem dne ukazu :dizzy_face: :dizzy_face:
12. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky, tak vcera jsem mela trosicku nahnedly vytok - svetle. Asi jak se to tam zvetsuje a tak. Vzala sem si utros dvakrat tolik a uz je to ok. Ale rozhodla jsem se, ze dneska budu hodne odpocivat. Snad to bude ok. Uz se nemuzu dockat na patecni kontrolu.
12. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj kočky !

Luci, drž se ... a kde vlastně ležíš ? Já byla v Karviné v Ráji ... taky nevařili až tak hrozně, ale já byla na dietě, takže si to dovedete představit :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mabe - hezky odpočívej !!! :wink:

mona - tak tohle ti závidím, Moni .... mě už to tady v posteli nebaví ... ale už nejsem tak šíleně unavená jako v pondělí .... šla bych se někde projít .... neschopenka ještě nedorazila ke mně do práce, takže se nemusím bát kontroly :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak dnes manželova teta porodila druhé mimi :slight_smile:
Celkem ji závidím tu rychlost porodu ..... termin měla na vikend .... a v 5h ráno ji moje tchyně vezla do porodnice, vzalo ji to v 7:15h a malá byla na světě v 7:45h !!!!!!!!!!! Mazec, holky šikovné, takhle rychle ..... :dizzy_face:

No nic, já posnidala, půjdu tady něco poklidit a chci dnes něco upéct .... buď něco s ořechy neb s borůvkama .... mňam :dizzy_face:

Tak Vám přeji pěkný den, maminy :wink:
12. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj Veru :slight_smile: ja lezim v Bohumine,sice je to starsi nemocnice,ale pristup a peci si nemuzu vynachvalit :wink: Dneska je mi cely den soufl,snazim se z hluboka dychat a hodne pit :wink:
Mona,se mas :slight_smile: hezky si to tam uzij a hlavne na sebe davej pozor :wink: Proc Ti doktor nedelal Utz?To nechapu...
Mabe,hezky odpocivej,kontrolu uz mas za chvilicku a uvidis mimi :wink: A bude i fotecka? :slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj holky díky, fakt si to uzivam i když mi tu chybi ma druha polovicka :slight_smile: ....

Luci nevim proc mi nedelal UTZ, jen rekl, ze to je vše a ja a UTZ nebude a on ne stači až priste. A to pritel cekal v cekarne a tesil se že uvidí mimiško a ja se tesila na dalši fotecku... No co nadelam, na další kontrole budu už v 19tt tak snad ješte uvidíme krasne miminko, no aby už to bylo:slight_smile:....pristi tyden jdu zase na odbery tak se bojim, nemám rada jehly fujj..no budu to muset vydržet. Co bych neudelala pro to moje miminko :grinning:
12. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
ahoj holky, fakt nechápu ty glykemie, včera před spanim jsem vypila hrnek mlíka a jahodovou dřeń a ráno hodnota ok a k obědu svíčkovou a hodnota taky ok a když si dam něco dietního tak je to vysoký :wink: . To jsem zvědavá co mě pak řeknou :wink: . K večeři si dam kuřecí polívku s nudlema a už vidim jak bude hodnota zase vysoká :unamused:
12. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj holky,všem tady přeji pěkné odpo :slight_smile:
12. srp 2009 v 15:02  •  snaží se  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem si musela na chvilku sednout, zada me boli jak cert. spineni ok, tuk,tuk. mozna je to z toho, ze sem mela narocnou sobotu, nedelu a v pondeli jsme taky byly ve meste a u architekta. tak se to asi vic prokrvilo. vzdycky zapomenu na vetsi lezeni a ono se telo ozve a da me vedet, ze se mam setrit. uz se tesim na patek, snad to bude ok. v sobotu maji tchanovci narozky, budou tam i nasi, bude to na zahrade. bude to sobotni sportovni odpo a ja budu rozhodci. budu jenom sedet a nechat se obskakovat. :slight_smile: budou tam kamaradi tchanovcu a jejich dcera, ktera je uz v 6mesici. tak tam budem dve tehulky. :slight_smile:
12. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
AHoj mabe musíš se šetřit no.
A na jaký jdeš utz? na vady?
12. srp 2009 v 16:21  • Odpověz
ne, na norlani zatim kontrolu po 14 dnech.
12. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
Aha no to já půjdu až po 3 týdnech. to se má chodit po 14 dnech:
jejda to nevím.
Já mám jít v pá na utz tak uvidíme no
12. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
ahojky suny :slight_smile:
12. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahoj mury jak je???
12. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
Jsi tu ještě???
12. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
jo sekla jsem se na iCQ :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
jo to je v poho a jak je?
12. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
dneska mi bylo mizerně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už je to dobrý co ty?
12. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
jak to? dneska nic moc no protože je blbej tlak
ale už nemám ani takový návaly jako na zvracení
12. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
já měla stav na omdlení děsně mě bolelo břicho..na zvracení takže jsem pořád spala :unamused:
12. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jejda no ale je to fakt, že dneska byl tlak na houby.
Mě je na omdlení pořád ale já to mám asi z toho utroše
12. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Tak nic jdu si hajnout.papa
12. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj holky, dneska mi držte palečky, jdu k jiný doktorce, kolem 10h ráno teď, tak jsem zvědavá, jestli mi řekně něco lepšího než ten doktor a jestli se mimísek objeví nebo ne :frowning2:
13. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
ahojte neviete nahodou ako ma byt cipek delozni na zacatku tehu?
mila-neviem co sa ti presne stalo ale drzim palecky nech je tam mimisek zdravucky
13. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
Ahoj holky, Milaholko držim palce, vím jaký máš pocity :frowning2: . Tak fakt nechápu ty svoje glykémie :unamused: , po jídlech co nejsou moc vhodné- svíčková, utopenec tak mam super hodnoty a po jídlech co mam jíst jsou vysoký. Dneska ráno zase 7,3 :unamused: , tak jsem zvědavá co řeknou v úterý. Naštěstí ketony mam ok, takže mimís nemá hlad :wink:
13. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
No pořád doufám, že to bude dobrý, musí to bejt dobrý a jestli nebude tak se nedá nic dělat, hlavně ať vím na čem jsem, protože ta nejistota jestli se mimi vyvíjí nebo vůbec ne je hrozná, to fakt nikomu nepřeju ...
13. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Milaholko určo to dopadne všechno dobře, hlavně bud aspon trošičku v klidu a určo se na utz objeví. neboj se, vím že se mi to lehce říká, já jdu na utz na vývojové vady zítra amám taky hroznej strach.
Drž se a budu na tebe myslet.
13. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Milaholko držím pesti, budu na tebe myslet :dizzy_face:
13. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
milaholka - držím ti palečky .... mimísek se určitě ukáže, věřím tomu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.