• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Milaholko přesně tak ta nejistota je horší než cokoliv jiného. A je fakt že když už jsi pak v určitém tt a v děloze je jn gestační váček tak je prostě jasný že tam mimís neni :frowning2: . jak jsem tě psala že v 7+1 nic a pak v pondělí už byl mimís vidět sice malinkej ale byl a prostě odpovídal asi o 9 ní míň a min čtvrtek ten rozdíl dohnal takže teď je rozdíl mezi MS a UTZ jen 2 dny.Snad to bude ok a kdyby ne , bohužel co čtu poslední dobou tak i to se stává tak nemá cenu čekat a zbytečně se trápit. Ale pokud tam viděli už žloutkový váček tak by se mimís měl ukázat. hele já min čtvrtek trošku špinila a můj doktor na UTZ vůbec mimíse neviděl jen prý stíny ale díky tomu že namá tak kvalitní UTZ tak jsem šla do nemocnice a mimís vyrost a měl už 2,6cm takže to chce radši znát názor více doktorů :slight_smile:
13. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahoj holky,
Milaholka držím moc palečky, vše bude v pořádku, uvidíš :slight_smile:
13. srp 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,mohu se k vám připojit??včera jsem testovala a na obou krásné // :slight_smile:
13. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahojk holky, tak zejtra nastupuju do spitalu na revizi :frowning2: Snad se to příště povede, ale na druhou stranu aspoň vím na čem jsem, v sobotu půjdu snad domů... ach jo
13. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj Milaholko, nesmutni, i když to jde hrozně špatně. Já sem taky občas k vám nakoukla a jsem teď týden po revizi!! :frowning2: je to smutný, nepříjemný a bolestný pro dušičku, ale ženský vydrží všechno!! A určitě budeš brzy zase těhu! Taky tomu věřím!!!
13. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
a co ta samotna revize, to je v pohode? kdy slas domu?
13. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
milaholka - to mě strašně mrzí !!!!!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry:

ale neboj, bude zase dobře .... musí to být neskutečně těžké ... smutné, ale zvládneš to a brzy tady zase budeš s náma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hlavně se co nejdříve z toho vzpamatovat a snažit se myslet pozitivně ..... bublinka pak zase přijde ..... věřím tomu, zkus taky ....

Přeji pevné nervy a kolem sebe jen ty, kdo ti pomohou toto překonat.....

Drž se !!!!
13. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
rossi - vítej mezi námi :slight_smile: ......

kdy ty jdeš na první utz ? .... nebo vůbec k dr? ...
13. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
Milaholko tak to me mrzi :cry: , neboj bude zase dobre, uvidíš :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Holky moc mě to mrzí, ale nebojte za chvíli bude zase dobře... Držím Vám moc palečky...
Vítám novou těhulku
13. srp 2009 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz
milaholko moc mě to mrzí :frowning2: , ale tak nějak jsem si říkala že už chodíš k doktoru dost dlouho na to že tam furt nic neni. je lepší to mít co nejdřív za sebou, revize je otázka asi 15 minut, mě ani po ní nebolelo břicho. jen jsem zvracela po narkoze ale ostatní holky co tam byly tak ty ne a 2 den jsem šla domů. U mě bylo blbý že jsem musela jít na revizi 3x a 1 laparo a to už je psycho když víš že ani doktoři neví co s Tebou :frowning2: :frowning2: . Horší je to po psychický stránce. Já byla do tý 1 MS furt tak nějak mimo a pak už jsem si říkala kdy t zkusíme, u mě byl problém že samotné otěhotnění je zázrak :unamused: .
13. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
Milaholka - já šla na kontrolní UTZ do nemocnice, bo moje doktorka říkala, že se jí nezdá srdíčko (před 14 dny jsme měli a pak na kontrole neměli), takže jsem šla a tam mě doktorka zkontrolovala a řekla, že bohužel.. a že kdy jsem jedla a že si mě tam může rovnou nechat, jestli chci, že bude odpoledne dělat zákroky. Tak jsem souhlasila, než abych se večer a noc stresovala.
Na pokoji mi pak sestra píchla nějakou injekci, pak mě odvezli na sál, dali mi narkozu a pak jsem se probudila už na pokoji. Vlastně nic nevím, což je dobře. Krvácela jsem jen trochu na pokoji (dají ti vložku bez kalhotek), druhý den už skoro nic. Vlastně skoro hned po zákroku přišel manžel, takže jsem byla brzy vzhůru po tý narkoze, bolelo mě trochu břicho, ale to přešlo mám pocit do hodiny, dvou. Zůstala jsem přes noc a ráno mě pustili domu s tím, že musím dodržovat šestinedělí - což znamená žádnou zátež velkou, žádný sex a žádné koupání (ani vana ani nic - jen sprcha - a venku už vůbec) a že se po třech měsících můžeme začít snažit znovu...
Překvapilo mě, že to nebylo TAK hrozný! Jako bylo to nepříjemné, hlavně z psychické stranky, ale fyzicky jsem si to představovala horší.
Takže hlavně dej do pohody nějak hlavičku, tělo už si pak snad poradí !!!

Večer se na mě pak vlastně přišla podívat doktorka, že zákrok proběhl bez komplikací a že by vše tedy mělo být ok.
Držím palce a hlavně se moc nestresuj!!!!!! I když to jde hůř, chápu!
13. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
verunka:Moc děkuji za uvítání,k doktorce jdu až za 14dní v pondělí jedeme na dovču na týden tak až se vrátím ted už to nestihnu,ale spon už bude něco vidět na utz :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
ahoj holky jakpak je? :slight_smile: ja jsem dneska uplne hrozne spava, opet, klimbam i u vareni no pohoda :grinning:
13. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
Zdravim cipisku,spineni je normalni,ale za optani u doktorky nic nedas a budes mit klid v dusi a neboj bude to dobry.
13. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
jezis ja se holky moc omlouvam nejak me to preskocilo prominte
13. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
No já už jsem s tím moc nepočítala po takový době, jsem s tím celkem srovnaná, říkám si že se to snad brzo zase podaří, jen v nemocnici jsem nikdy nebyla, tak z toho mám strach :frowning2:
13. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ja byla taky v nemocnici poprvé, milaholko! Přežila jsem, naštěstí jsem tam byla jen přes noc, celkem asi 24 hodin, ani ne.. takže to pomohlo
13. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
milaholka, to me tolik mrzi :( :( ja mam revizi za sebou, tu "velkou", mimisek mel par centaku.. u tebe to bude o neco jednodussi.
Fyzicky to nic neni, vyspis se a mas to za sebou, druhy den domu. Moc na tebe myslim, drz se a brzo se na diskuzi objev!!!!!

jinak ostatní zdravím.. mám lítání, tak diskuzi ani nestíhám, ale poctivě čtu! co lucka v nemocnici, není tady??? :slight_smile:
13. srp 2009 v 16:18  • Odpověz
AHoj holky, dneska tu ctu same smutne veci :frowning2: .....

Holky me to tehotenstvi uplne zmenilo, kdysi jsem nemela problem byt ve spolecnosti lidi, kde se bavi a ted jsem z toho znechucena. Grilujeme tu s rodinkou a oni zpivaji a opiji se a ja si pripadam vedle nich jako bych tam nepatrila :unamused: ... Zitra me tahaji bratranci na nejakou dalsi oslavu a uprime bych se jen lehla ke knizde a cetla si...to jsem to dopadla co? :grinning: :grinning: A to jsem se jeste na jare normalne bavila vsude...snad mi to nezustane i po tehotenstvi a nebudu jen domaci putka :grinning: :grinning: :grinning: ... Normalne se uz tesim domu za milackem a svoji posteli :slight_smile: ....
13. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj holky,moc vas vsechny zdravim :wink:
Mili,preju Ti dnes pevne nervy...takove situace s clovekem zamavaji,ale zenska vydrzi vsechno.Urco to zvladnes a pak uz bude jen lip :wink:
Mona,ja to mam podobne :slight_smile: ale to bude tema hormonama :wink: A jak dlouho tam vlastne budes?
Holky,ja jsem vcera vecer byla na Utz a je to na h.....!Hematom zmenil akorat tvar-prodlouzil se o 7mm a zuzil o 4mm,je protahly kolem placenty a porad ohrozuje drobecka.Takze dalsi injekce a leky a domu me pusti,az uvidi,ze se zmensuje :frowning2: Jedinou radost jsem mela z toho,ze jsem videla mimi.Uz to neni jen flicek na cernem podklade,ale temer 3,5cm velike mimco,ktere tam sebou mrska,sije a je porad v pohybu :slight_smile: to byla nadhera!Budu tady muset vydrzet...kdyby jsem se nechala propustit a neco se stalo,nikdy bych si to neodpustila!
Holky,opatrujte sebe i briska,pacek :wink:
14. srp 2009 v 07:55  • Odpověz
monako, ja jsem to mela celkem podobne a muzu ti s klidnym srdcem rict, ze po porodu jsem si to zase uzivala :slight_smile: a kdyby se ti na tu oslavu nechtelo, tak bych to vysvetlila.. to vsichni pochopi!

luci, parada ze se tak drzis; s tim miminkem jsi me uplne dojala :slight_smile: aspon ze nejaka pozitiva ta hospitalizace ma. Myslim na tebe, pekne odpocivej!!

my mame slunicko, tak s prckem vyrazime nekam na prochazku nebo na houby, uz se tesim. A musim uvarit neco dobreho, dnes je mi nejak dobre, tak toho musim vyuzit, vcera to nebyla zadna slava :slight_smile:
14. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
Dobré ráno těhulinky :dizzy_face: ,

Luci budu tu do nedela a uz se docela tesim domu, je tu hodne lidi a kravalu, protoze babi s dedou moc dobre neslysi, tak se na ne musi kricet. Se Slovakama to je mazec, jsou hrozne ukriceni. Pujdeme asi taky za chvili na houby, alespon se projdeme s jerrym. Jinak porad na tebe myslim a verim ze za nedlouho se zacne ten hnusny hematon zmensovat :slight_smile: ....

summer, no budu to muset dneska nejak vymyslet, opravdu se mi tam moc nechce. Nechci byt zase jenom ridic opilych lidi :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
dobre ranko devcata, tak ja mela teda stredu vecer. sla jsem si dat prasek - ja ho zavadim a zaroven sem si debil nejak sahala na cipek (moc se kontroluju) a najednou me zacla tect krev - normalni svetla. uplne jsem se vylekala. nevedela jsem, co mam delat. manza me uklidnoval, ze pockame, ze sem si tam urco nejak rypla. protoze predtim vubec nic. no a do rana dobry, vcera uz jenom hnede spineni a dneska sem tam nazloutly vytok, coz je mozna normalni tehu, ne? na 11:30h jdu k dr. doufam, ze je vse ok. a bylo to opravdu jenom tim rypnutim. ja su fakt blba.
14. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Holky,jste zlate :slight_smile: moc vam dekuju za hezka slova :wink:
Mabe,je dobre,ze jdes dnes na kontrolu,aspon budes vedet,co a jak.Drzim Ti vsechny palce :wink: Holky,ja jsem vcera probulela den,hormony a depka v jednom :frowning2: no des!Ale jak jsem vecer uvidela tu skakajici rybku,co mam v brisku...rekla jsem si,ze musim vydrzet :wink:
Dnes me doktor objednal na screening 1.trimestru do Olmiku,ale az na 8.9.,to bych mela byt 13+6,neni to uz na nej pozde?Jak jste to mely vy?
Sum,ja to ted mam taky tak,ze jeden den dobry a pak zas treba cely den nevolnosti.
Holky,tak vam preju plny kosik hub a bacha na klistaky :wink:
Mona,vydrz...za chvili jsi doma,to uz Ti utece :slight_smile:
14. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky,můžu se přidat?
Jsem porvé těhotná,čekali jsme na to 3 roky.Až ted po IUI jsem v 5 tt,v utery jdu na 1 UZV.
Na jednu stranu jsem moc stastná na druhou se moc bojím.Jsem zdr sestra tak mám obavy.Už abych byla za 12tt.
14. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
ahoj holky, koukam na Vas po delsi dobe :wink: Byla jsem tu naposledy asi v 6tt :wink: Koukam ze je tu spousta novych tehulek :wink:

luca, no podle toho co vim tak NT screening by se mel provadet od 11. do 13.tydne tehu....ale ja jsem na nej odmitla jit tak to nevim uplne 100%...
14. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
ahoj holčiny ..... :slight_smile:

mabe - tak mně se to s čípkem stalo včera !!!!!!!!!!!!!!!!!! posím napiš mi, co ti na to dr řekla ... já se včera normálně sprchovala a myju se dole a jak jsem na nemocenské, nebyla sem na nehtech a mám je už dost dlouhe no a nehtem jsem se škrabla, ... začala mi tect krev, uplně červena ..... hrozně jsem se polekala :frowning2: :frowning2: :frowning2: .... ale manža mi říkal, at nestresuju, ze jsem se jen škrabla a i dnes tošinku špiním, ...... ale věřím tomu, že je to prostě měkká tkáň, která se špatně hojí, tak proto špiním ..... ak se modlim, aby to bylo ok ....

na KO jdu až v pondělí v 17h odpo ..... snad nebudu muset jet na pohotovost ..... ale jestli budu špinit i zítra ..... nevínm no ..... bojim se nějaké infekce .... :frowning2: :cry:
14. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
ahoj karlo :slight_smile: vítej ..... :slight_smile:
14. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
verunka: urcite je to jenom tim, ze jsi se skrabla, neboj to bude v poradku....navic pokud jen slabounko spinis a neni to jasne cervene, tak by to nemelo byt nic vazneho....nejhorsi je silne krvaceni jasne cervene barvy a bolesti..... :unamused:
14. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.