• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
hoky, tak jsem zpet. vsechno je ok. mimisek ma 14mm a jsme 7+4tt. ja mela ovulku pozdeji. ono se stejne TP ukaze pozdejac. to krvaceni bylo diky me, takze ode dneska polykam utros. jinak mam uz tehu prukajdu a na kontrolu 10.9. - je to za moc dlouho, ale snad to bude ok. hodim foto do alba
14. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
veru, neboj, bude to tim. u me vse ok. proste je to tam citlivy a prekrveny. me tekla jasne cervena krev jako kdyz se riznes. pak celou noc spineni hnedy a dneska jeste trosicku zbarveny vytok. lez a odpocivej. je jasny, ze jeste spinis, ta krev musi nejak ven
14. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
mabe - trošku jsi mě uklidnila .... děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a gratuluji ke krásné fotečce s mimískem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

je fakt, že jak vstanu, je to horší ...... :frowning2: takže dneska ležím .... tchyně mi dovezla zelňačku a švestkové knedlíky, tak se cpu :slight_smile: a dívám se na Vraždy v Midsomeru :wink:

tak se opatrujte holky, i s bříškama :dizzy_face:

PS: mabe - a neřekla ti dr třeba něco ohledně toho škrábnutí ? ... jako jen fakt ležet? nehozí něco? ......
14. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
veru, pokud si nemela to krvaceni predtim a vis, ze si se skrabla nebo sis tam nejak sahala, tak bych rekla, ze na 90% je to tak. to spineni by melo byt z toho, ze si krvacela a vytokem se ti jeste dostava trosku krve ven. Ale nevim, jak moc spinis? jak dlouho to trva?
14. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
mabe - ne, předtím v pořádku, je to určitě způsobené tím škrábnutím ....... moc ne, jen kapičky, když chodim, tak ale o hodně víc ...... stalo se mi to včera navečer ....
14. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
tak porad lez. ja lezela vzala dvojitou davku utrose. urcite sis poranila sliznici a jak je to prokrveny, tak to jeste krvaci. pokud vis, ze to predtim nebylo, tak to bude ok. neboj, jenom lez.
14. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
samozrejme, pro klid muzes zavolat dr. nebo jet k ni. tim nic nepokazis a budes klidnejsi. ale ja pockala den a je to ok. a dneska dr. nerikala, ze by bylo neco spatne.
14. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
mabe - moc děkuji :wink: asi tedy budu ležet a kdyby mě to jetě nějak zlobilo, tak zavolám na pohotovost .... ale manža je dnes pryč a bude až zítra, akže snad to brzy samo přejde a je to tak, jak říkáš .... čípek je hodně prokrvený a chvilku to potrvá, než se to tam vyčistí :slight_smile: ...... když já to prostě potřebuji slyšet od více lidí :slight_smile:
14. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
veru, naprosto te chapu, ja byla v "prdeli" do dneska
14. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
mabe - jako z toho krvácení z čípku? ....
14. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
ahoj holky, chvíli jsem tu nebyla, n´měla jsem fofr a teď už to dočíst nezvládnu
14. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
veru, presne tak
14. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
mabe - no já musím zaklepat ťuk ťuk, že asi už nešpiním :wink: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak krásný páteční večer všem !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
Krasne sobotni dopolko vsem :wink: Holky,tak jsem dnes byla na Utz a ten husak uz tam neni :slight_smile: Zmizel!Snad se uz neobjevi...tuk,tuk,tuk :wink: Pokud dnes budu bez nejakych komplikaci,tak jdu zitra rano domu.Jupiíí :slight_smile:
Veru,uz je vse dobre?
Mabe,a jak Ty?Taky bez potizi?
15. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
dobre ranko, nespinim, tuk, tuk, ale zase nejak zvracim. rano jsem mela 3 vanocky s cajem a stejne jsem vrhla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, tak to je parada. :slight_smile:
15. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
dneska mame grilovacku s tchanovcema - slavi narozky, tak doufam, ze nebudu porad zvracet a taky si to uziju. :slight_smile:
15. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Dobré rano holky, nevim jestli to je tim, ze nejsem doma, ale od te doby co jsem na slovensku tak jsem jeste nezvracela :slight_smile:

Luci jee tak to mam radost, ze to zmizlo...tak doufam, ze te teda zitra pusti domu a uz si budes konecne tehu uzivat:slight_smile: :dizzy_face:
15. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpět z nemocnice, proběhlo to celkem v pohodě, tak se tady mějte všichni moc krásně a třeba se sem za pár měsíců zase vrátím :slight_smile: Byli na mě strašně hodní, tak i psychika jde, prej se pak sejdem uz jen v porodnici :slight_smile:
15. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:

Lucinko - to je super !!!!!!!!!!!! Mimísek je šikovný, přepral toho hnusáka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mám radost :slight_smile:

Milaholka - jsi statečná, drž se ..... za pár měsíců se tu určitě sejdeme .... a uteče to jako voda ..... opatruj se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak já dnes po 10ti dnech na lůžku vstalä .... uklidila postel a nažím se normálně fungovat, zatím jsem trošku unavená, ale v poho .....
Už jen málo špiním .... přesně jak psala mabe - hnědožlutý výtok ..... jen když něco dělám ale ... jinak jak ležím, tak nic .... tak snad bude vše v pořádku ..... nemůžu se dočkat pondělní kontroly :slight_smile: až piškotka zase uvidím ....... a hlavně ho poprvé naživo a nejen na obrázku uvídí manža :dizzy_face:

Krásnou sobotu, holky .... opatrujte se :dizzy_face:
15. srp 2009 v 16:33  • Odpověz
Ahoj holky, Luco tak to je super zpráva, mam z tebe radost. Já jdu na ko ve středu tak uvidim jestli se hematom ztratil nebo alespoň zmenšil, ale už jsem od tý doby nešpinila takže snad ok.
Milaholko drž se a za pár týdnů se vrať. Je dobře že už to máš za sebou než být furt v naději která bohužel neměla š´tastný konec :frowning2: .
Tak jsem si dneska už musela objednat těhu džíny, v úterý na diabetologii ještě ok a včera jsem se už škrtila, přece jenom přes břicho 7cm navíc je znát, jen netušim v čem půjdu ve středu na kontrolu. V pátek mě přestal jít glukometr takže v pondělí volam pro výsledky a asi mě vezmou dost brzo když se nemam ani jak měřit. Jinak doufam že se máte fajn a hezký zbytek víkendu :slight_smile:
15. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
ahoj holky, moc sem teď nechodím, zhoršily se mi nevolnosti, tak ani není nálada a chuť si pustit net
15. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
ahojte holcinky :slight_smile: nejak nestiham, ach jo...
jak se mate? :slight_smile:
16. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
Hezké dobré ránko holky :slight_smile: Je tady vůbec někdo?
17. srp 2009 v 09:07  •  snaží se  • Odpověz
autor
katy, ja tu su a nadavam si do blbcu...dnes mame spalenej obed :angry: :angry: :angry:
17. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
ahoj,jakto,co se s talo s obědem?
17. srp 2009 v 09:17  •  snaží se  • Odpověz
autor
nenapadlo me, ze se to musi michat a pripekla jsem to zespod, takze celej hrnec cocky smrdi spaleninou, ale jinak je to docela dobry :sweat_smile: ach jo :frowning2:
17. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
tak to mě mrzí...ale do oběda ještě dost času,něco vymyslíš :wink: Já budu péct kuře,tak na tom snad ani není co zkazit.Ty jsi doma,nechodíš do práce?
17. srp 2009 v 09:20  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpět doma v ralitě. Hned z rana mě nasral šef :angry:

Jinak jsem, ale už rada, že jsem doma, neni nad domaci pohodu :slight_smile: ...jak se vede u vas??
17. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
katy, su studentka, takze mam prazdniny :wink:
ahoj mona :slight_smile:
17. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
já se mám zatím fajn,ale bude hůř...za pár hodin jdu do práce :confounded:
17. srp 2009 v 09:24  •  snaží se  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.