• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Hezké dopolko všem :slight_smile:
Holky, tak mě včera pustili z nemocnice a jsem ráda, že už je hematom pryč a už snad bude klidek :wink: Ve středu ráno jdu na Utz, tak vezmu manžu, aby viděl, jak už máme akční miminko :grinning: Nedostala jsem žádné instrukce, jestli teď mám ležet nebo už můžu normálně fungovat...Mám jen dál ještě 10 dnů užívat Utrouš a jinak jsem už nedostala žádné léky...Zřejmě, když je hemtom už pryč, tak není důvod :wink:
Moni, tak jsi dojela dobře :slight_smile: :wink: A co zase ten šéf...určitě jde o prachy, že? To je opravdu hnus!!!!!
Holky, mějte dnes pěkný den...my pojedeme nakoupit a pak se zase budu válet...plánuju dnes nafotit pupík :wink: už ho mám větší nejen večer :grinning:
17. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Luca-to je moc dobře,že už jsi v pořádku,musely to být nervy.Tak snad už máš to horší vybráno a teď si to začneš konečně užívat bez strachu :wink:
17. srp 2009 v 09:45  •  snaží se  • Odpověz
Katy, ani nemluv...do toho si manžel zlomil pravou ruku, takže se nám teda minulý týden fakt dřilo :angry: Snad to bude tak, jak píšeš :slight_smile: Jak se cítíš Ty? Všechno v pohodě? :wink:
17. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Luci je ty se maš, že ti půjde už manžel na UTZ, ja chtěla vzít přítele minulý týden a dr. na mě udělal zradu, nešla jsem na UTZ pry až 8.9. :frowning2: ..doufam, že miminko půjde ještě krasně vidět....
No peníze už jsem dostala za ty 2 měsice, sice ne všechno, ale alespon něco, jenže dneska má být další vyplata a říkal opět že není a pta se mě a co ta tvoje nemocenska kdy pujdeš a ja na to, že na tu nemocenskou pujdu až mi zaplati všechno tak uvidíme. Chce mě donutit jit na nemocenskou, aby za mě nemusel tolik platit...Sice mě to štve, ale možná ta nemocenska nebude špatna, alespon se s nim nebudu nervovat pořád :wink:
17. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Moni, aspoň, že Ti něco dal, ale i tak je to o nervy...musíš to zvážit, jestli mít míň peněz, ale pravidelně nebo čekat a nervovat se s ním do nekonečna :unamused:
Manža jede se mnou, takže dokymu navrhnu, jestli se může manža podívat...snad nebude proti a dovolí nám to :sweat_smile: Já mám 8. 9. screening 1. trimestru, kdy přesně jsi na něm byla...já bych měla být 13+6, není to pozdě? :confused:
17. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Holky nevíte kde se dá ještě koupit ten těhu pas? přes ten česky BESS to chce jen přes bank. účet, ale ja bych to chtěla přes dobírku. Přece jim nebudu předem platit a pak čekat jestli to buh vi přijde :unamused: ...
17. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
Moni, já si ho budu kupovat přes protěhulky.cz :slight_smile: mrkni, mají tam pěkné...mě se nejvíc líbí s ručičkama a nožičkama nebo pak s nožičkama z kamínků :wink:
17. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
Luci ja byla na screeningu 12+2 myslim a tento tyden jdu na další, ale to už je jenom odběr krve. Škoda, že ne UTZ tak jsem se těšíla, že uvidím zase tu malou prďolku a budu mít další obrázek..no budu muset vydžet..co nadělám :slight_smile: nevím jestli je to pozdě nebo ne, ale pokud tě tam poslal doktor tak asi to pozdě nebude, budeš muset důvěřovat jemu :grinning:
17. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
Luca,já zatím dobrý,v pátek mě čeká UZ a pokud bude všechno dobrý,tak těhu průkazka.tak mám už teď docela nervy...
17. srp 2009 v 10:06  •  snaží se  • Odpověz
Luci jo díky ty nožičky a ručičky se mi taky moc líbí:slight_smile: jen nevím jak se ten pas používa, k těhu kalhotám je blbost a normalní nezapnu:grinning:tak k čemu to budu nosti to fakt nevím:grinning:
17. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak oslava v sobotu uzasna. Bylo sportovni odpoledne a samy jidlo. vydrzela jsem v poho do 12h, ale vcera jsem byla grogy. jeste dneska jsem unavenoucka. takze budu doma - odpocivat. zitra musim do prace - odevzdat neschopenku.

luci, jsem rada, ze uz jsi doma a hematom je pryc. :slight_smile:

jinak ja se asi zblaznim, kontrola az 10.9. - dr. nevidi problem, aby me videla driv. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
Milaholka, tak to je dobře, dej se brzy do pořádku!!
17. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj holky
Luci, tak to jsem ráda, že jsi doma a ta .... nechci být sprostá :sweat_smile: zmizela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hlavně tedka odpočívej aspon každou chvíli, ať se nevrátí a už si budeš jen užívat :dizzy_face:
Moni tak si kup nějaké tepláky-jedině ony mě napadli, kde ten pás můžeš nosit a můžeš si ho vzít i přes těhu kalhoty, myslím si, že to nebude vypadat blbě. Já se každopádně do mých uplých džín a sukní už nevlezu-nezapnu nic, fakt nic :cry: Tak budu muset brzy vyjet na nákupy. Sice mám tepláky, šusťákové sportovní kalhoty do kterých se vlezu není tam knoflík, ale ještě něco si koupit musím :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz
Holky, tak jsem taky vložila fotečku, jen je to foceno mobilem. Foták už máme, jupíííí :grinning: Ale nemáme nabíječku :sweat_smile: Takže to pak musíme někde najít v taškách, ale to nechávám na potom, až budu vybalovat :wink:
17. srp 2009 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz
moni je ty máš fotku malého u nás doma, jo ale ten klobouk už není:grinning: zapomněli jsme ho v tom obyvaku a jerry se tam opět dostal a roztrhal ho :angry: ....Jinak ja jsem si ted koupila těhu kalhoty za vyhodnou cenu mam je v albu a jsou strašně pohodlené..na tepláky jsem se dívala, ale nic moc ti povím a za teplaky, které se mi ani moc nelíbí 1000,- davat nebudu :unamused: ...přemyšlím, že si místo toho pásu koupím to tričko s nožičkama...no uvidím:slight_smile: :slight_smile:
17. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj holky, jak je. už mě to horko teda nebaví :unamused: .
O víkendu už jsem si musela na MMB objednat těhu džíny tak snad brzo dorazí. Ve středu jdu na ko a nevim v čem půjdu :slight_smile: . Zítra volam na diabetologii na výsledky a hodnoty cukru mam dost vysoký tak asi ještě tenhle týden tam půjdu a nasadí inzulín :unamused: .
Luco je fajn že už jsi doma, já uvidim ve středu jestli hematom a cysta zmizeli nebo jsou alespoň menší. Už jsem koukala na ty stránky pro těhulky.cz a tam je docela výběr :slight_smile: , jen nevim jestli objednat jen pás nebo i 1 tričko a mít to na střídačku :wink:
17. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahojky holky !!!

Tak já jsem dnes po 7mi dnech v práci a je to hrůza, ...
Od rána mám záklopku v krku, pálí mě žáha, ... a je tady dusno ... fuj :zipper_mouth: :wink: :sunglasses:
ale ještě hoďku a mizím :slight_smile: v 17hod mám KO a UTZ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jupí jou, doufám, že to stuhne i manža .... aby viděl našeho piškotka.

Holky, mě porostlo břuško konečně už :slight_smile: Už jsem se snad spravila zase po té dietě v nemocnici :slight_smile: Zítra pofotím :slight_smile:

Jinak mně je fajn, jak je teplo trochu, že se nemusím škrtit v kalhotech .... ale můžu mít šaty a je mi dobře :slight_smile:
V sobotu mi manža přivezl z Prahy (z mého oblíbeného obchodu, který je ale jen v Parze :frowning2: ) krásné šatičky, i větší břuško bych tam schovala .... jenže .... nevěšly se mi tam orsa :sweat_smile: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taky "holky" porostly, budu muset vyjet na nákupy pro nějaké kalhoty volné a podprsenku .... vidím to na Tesco :slight_smile: tam se mi dobře nakupuje :slight_smile:

Tak myslete na nás, ať nám KO dopadne na výbornou :slight_smile:
Nemlžu se dočkat :slight_smile:

Páčko :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
jééé, to je překlepů zase :confused: :sweat_smile:

:dizzy_face:
17. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
Ahoj verun budu držet palečky:slight_smile:
17. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
mona - děkuji :slight_smile: Ty už jsi tak daleko ? ..... jééé, už aby mě to uteklo abyla jsem taky už dál :slight_smile: zatím pracují nervíky :slight_smile: zvlášť po tom, co nám trvalo, než jsme se na utz ukázali i se srdíčkem,....... ale věřím té fazolce naší .... :slight_smile: ......
17. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
ahoj holky,

veru, drzim palecky na kontrolu. :wink:
mono, tydny zavidim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moni, paradni fotecka.

holky, jinak ja od vcera vidim tehu brisko. uz ne jenom spek, ale jakoby uz mam od spodku nafoukly brisko. :slight_smile: ja asi zesilim do zari na kontrolu. je to hrozne daleko. :unamused: dneska je vzduch uplna hruza. byla jsme chvilku venku- jenom nakoupit a hnus. zitra by melo byt lip - jdu do prace s neschopenkou.
17. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
mabe - děkuji :slight_smile:

a když už taky tedy hodíš fotečku bříška ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
17. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
musim rict manzovi, at me dneska vyfoti a hodim ji tam, ju? :wink:
17. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
mabe - no to jsem zvědavá :wink: :wink: :wink: :wink: to už tady bylo :slight_smile: nééé, dělám si srandu :slight_smile:

holky, právě oznamuji druhému šéfovi, že jsem těhu ..... je z toho chudák úplně hotový :sunglasses:
17. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
veru, bude si muset zvyknout. ten muj byl z toho taky paf a hlavne, kdyz jsem zustala doma. mam pod sebou 22 lidi na hale a to neni zadnej med. nastesti mam schopnou zastupkyni, ale taky to nejde vydrzet dlouho bez sefa. sef dela vyberovy rizeni jsem zvedava, koho vezme. :unamused:
17. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
no to si budou muset zvyknout :slight_smile: 5 let jsou na mě zvyklí a najednou ......... toho se báli, tomě vždycky říkali :slight_smile: a už teď pláčou ...... jsou sladcí :slight_smile:
ten první to vzal božky, ten druhý je z toho na nervy :slight_smile:

holky, už za chvilku uvidím koblížka !!!! :wink: :wink: :wink: jupíííí jou :slight_smile: :slight_smile::slight_smile: už se mi nervozitou dělá špatně :zipper_mouth:
17. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
veru, u me je to uplne stejne. jsem tam 4 roky a taky se toho sef bal. drzim palecky, uvidis, jak to bude paradni. :slight_smile: a fotecku nam doneses?
17. srp 2009 v 16:19  • Odpověz
no jasan, že donesu, hodila jsem si tam i tu z min neděle (to jsem byla 7+2tt), jak jsme poprvé uviděli srdíčko !!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 16:20  • Odpověz
aha, krasna fotecka. :slight_smile: a jakpak to, ze jdes dneska zase? :confused: ja chci takyyyyy. tedka jdu az toho 10.9. :unamused:
17. srp 2009 v 16:27  • Odpověz
no já ale byla v nemocnici a nepustili by mě dom, kdyby mi neudělali utz a nebylo tam srdíčko, dnešní KO jsem měla naplánovanou 3 týdny :slight_smile:, ale ikdybych neměla, týden po propuštění z nem. bych na KO stejně musela .... dnes to mám vlastně jako kontrolu po propuštění a zároveň jako normální KO ...

jsem víc a víc nervozni ...... už abych tam byla a viděla jsem piškotka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.