• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
a 10.9. máš za chvilinku, to uteče ...... :dizzy_face:
jsem zvědavá, kdy mě řekne další KO, ikdyž vlastně minule povídal něco o tom, že by mi pak dělali hned další KO na krev atd ..... takže možná už dnes nebo za týden ..... uvidím :wink:
17. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
veru, aha, ja zapomela. :fearful: neboj bude vse ok a az ho uvidis, to bude nadhera. :slight_smile: ale chapu, ja mam srdce az v .....
17. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
tak já jedu, večer písnu :slight_smile:

pa pa a držte pěsti !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mabe - dííííky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :wink:
Veru, držím palečky :dizzy_face: pak hned podej hlášení a načti fotečku, ať se můžeme pokochat :dizzy_face:
ahoj luci, jak je?
17. srp 2009 v 16:39  • Odpověz
taky držím! :slight_smile: mně je dneska podezřele dobře, jen pobolívá klasicky bříško.. v noci mě bolely prsa, au au.. :slight_smile: tak jím čoko zmrzlinku a užívám si to. Konečně nám tady zapršelo, bylo hnusný vedro.

luci, vítej doma :slight_smile: :slight_smile: už abychom se vítaly z porodnice, co?
17. srp 2009 v 16:51  • Odpověz
ahoj summer, me je taky druhej den dobre - teda bez zvraceni. snad to neni spatny znameni. i kdyz vcera se me udelalo mdlo na chvilku. taky jsem si dneska dala zmrzku. :slight_smile:
17. srp 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahoj Mabíku :slight_smile: právě si dáváme s manžou meloun :slight_smile: celý den mi bylo tak nějak těžko, jsem měla na snídani ředkvičky a ty mi vůbec nesedly...je cítím ještě teď :confounded: Co Ty? Oslavy jste zdárně s mimískem zvládli? :dizzy_face:
17. srp 2009 v 16:55  • Odpověz
nic se me nechce. vcera jsem udelala zeleninku na sladko (hrasek, mrkev, kukurice) a opekla jsem spekacek a bramburky. v poledne jsem se trosku vic prejedla, ale zustalo to ve me. :slight_smile: tedka si dam jenom rohlicek a az se manza vrati z prace, tak si dam jeste trosku zeleninky.
17. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
oslavy jsme zvladly. ale vcera jsem byla uplne mimo. vubec zadna energie a je pravda, ze vcera po zachode jsem mela na papire, jakoby trosilinku srazene krve. :confounded: a pak uz nic. asi neco prasklo. tedka nic ani bricho neboli, takze z toho nic nedelam. vsechno je tam prokrveny. nebo mozna je to jeste pozustatak toho stredecniho skrabnuti. - kousek sliznice se odloupl.
17. srp 2009 v 16:57  • Odpověz
Ahoj Sum :slight_smile: jj, taky říkám, že je fajn, že mi ten hnusák už zmizel, ale vyhráno bude až v březnu :wink: :slight_smile:
Mabe, zeleninku na sladko taky můžu :dizzy_face:
17. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
uplne me ta zelenina tizi ve strevech, ale to bylo tak vyborny. urco si jeste dam - neodolam. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dam si tedka sklenicku koly, mam na ni hroznou chut. to muzu, ne? kdyz to nepiju v litrech.
17. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
Mabe, moje ségra pila celé těhu Kofolu a byla v pohodě...úplně na ní ujížděla...Takže sklenička coly Ti určo neublíží. To naopak já ji nemůžu ani cítit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. srp 2009 v 17:10  • Odpověz
holky nebojte taky budete v tom tydnu jako já, mě to strašně rychle uteklo a utíká...jen už chci, aby bylo 8.9. abych konečně viděla toho špuntika, když jsem ho ted neviděla :frowning2: ....tento týden jdu zase na odběr krve na vady tak jsem zvědavá :fearful:
17. srp 2009 v 17:58  • Odpověz
Moni fakt? To je potvůrka jedna :angry: Škoda kloubouku téda :frowning2:
Júúú, ty kalhoty jsou supér, a dobrý kup teda :dizzy_face:
Tady se nějak setmělo :confused:
17. srp 2009 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz
Holky :frowning2:

Jsem na zhroucení, proplakala jsem cestu dom ... :cry: :cry: :cry:

dr nám řekl, že srdíčko nevidí, a že jsem malincí ... přitom před týdnem (i ve zprávě to mám) tam jiný dr na jiném utz srdíčko viděl .... co to znamená ???????????? Bojím se ..... mám přijít za týden, .... ale průkajdu mi dali a nabrala jsem 2kg ....
17. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
Holky, kdy jste měli poprvé srdíčko vy ?
17. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
Verun, neboj třeba má dr. špatný utz, nebo jsou jiné, moje dr. a v nemocnici kde jsem chodila jsou taky odlišné v nemocnici je lepší jak u dr. i podle fotečky-tu mám z nemocnice. Tak třeba má horší utz, tak nezoufej. Třeba to nic neznamená a bude vše v pořádku, víš jak někteří zbytečně straší.
Já slyšela v 6+1 a pak ještě v 8+2 jak jsem byla na poslední ko. Neboj! Nestresuj!
17. srp 2009 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz
ale on mi ukazoval, že by to jako poznal podle červeného flíčku na obr., a červené flíčky tam byly a všude možně, to jsou jako prý cévky a v nich krev, takže kdyby tam srdíčko bylo, bylo by tam červeně ... a nic ...

je to možné, aby srdíčko bylo a najednou ne ???????
ikdybych tedy byla o týden mladší ? tak bych dnes byla 7+3 t .... a to už všichni srdíčko mají ...... a naměřil mi dnes 6,4mm a v neděli mi do zprávy napsali 7mm ......
17. srp 2009 v 18:12  • Odpověz
Verun mrzí mě že jsi te´d ve stresu. nechci tě dávat zbytečný naděje, ale být tebou zajedu do nemocnice, tam mají UTz na jiný úrovni. můj doktor v 9+5 říkal že na UTz mimíse nevidí jen nějaký stíny a v nemocnici vše ok a mimís měl 2,6cm. Srdíčko bylo v 6+1 dle UTZ :wink: . taky může jít o zamlklé těhu, ale týden bych nečekala a zajela do nemocnice, můj doktor má starší UTZ za 1,5 mil a v nemocnici mají 2roky starý UTz za 5 mil a je to dost rozdíl. Doktor říkal že bu´d se mimi ztrácí a nebo je to tím že mam kila navíc a moc dlouho nic nehledal tak nic nenašel. Držim palce ať se u tebe stane stejný zázrak jako u mě. jen mě hnal do nemocnice hned, nedovedu si představit čekat další týden :frowning2:
17. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
market - děkuji .... a jako kam do nemocnice a co jim mám říct ? jako na pohotovost ? ....
bože .........
17. srp 2009 v 18:14  • Odpověz
Verun, držím palce..!!! Snad ti to dopadne líp než mě...! Koukni na pár stránek dozadu..!!
Drž se! A věř!!!
17. srp 2009 v 18:20  • Odpověz
handm - děkuji .... hledala jsem, ale nemohla jsem tu správnou str najít ...

jak to bylo u tebe ?
17. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
Mě hned poslali do fakultky na lepší UTz a kdyby se potvrdilo co říkal doktor tak hned revize :frowning2: . Naštěstí tam mají jiný UTz a mimíse viděli normálně. Určitě tam máš nemocnici- porodnici a bu´d bych řekla co tě řek doktor nebo třeba že Tě bolí břicho a budeš vědět na čem jsi :wink:
17. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
Jak píšou holky, taky bych šla do nemocnice, než čekat doma v nervech týden a mít nejistotu :wink:
17. srp 2009 v 19:07  •  2 děti  • Odpověz
asi tam zítra zajdu ...

snažím se nemyslet na nic zlého ....
17. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
veru, je me lito. snaz se trosicku uklidnit. mimiskovi to nedela dobre. ja v minulym tehu, taky slysela rozdilny nazory od dr. jeden rekl, ze je to spatny a druhy, ze to vypada dobre. nevedela jsem, na cem jsem. ja mela naznak srdicko v 5+4tt a tlouklo v 6+1tt. drzim palecky. nevim, co na to rict. drz se holka.
17. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
verun určitě to dopadne dobře...musí :slight_smile:
17. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
ja tomu taky verim. :wink:
17. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.