• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
verun a manža byl, alespon s tebou jak jsi plánovala??? neboj určitě to zvládnete a mimiško bude v pořádku, musíš věřit....
17. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

veru: drzim moc pesti, podle me je to urcite UTZ....v nemocnici meli 3 ruzne UTZ a kazdy ukazoval jinak....ja jsem videla srdicko v 6+0. Ale podle me ti meli vzit HCG a za 2-3 dny znovu a podle toho, jestli by se to zvedlo ta hladina by taky poznali jestli je tehu prospivajici nebo ne, nez te stresovat a honit po ultrazvucich..... :unamused: Me to tak delali v nemocnici, to jsem byla v 6.tt...
18. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
Verun mě srdíčko poprvé primařka viděla na zač. 8. týdne a to mají v CARU kvalitní utz, myslím,že kdybych byla u mého obvodního, tak na tom jeho utz ještě nic nevidí - je to opravdu rozdíl v těch utz.....určitě si zajdi do nemocnice...držím moc moc pěsti!!!!
18. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
Holky, ani nevíte, jak jste mě potěšily :slight_smile: ............. tím, že jakoby má "jen" hrší utz můj dr, než mají v nemocnici ....... doufám, že to tak je ......... včera byl hrozný den .... chtělo se mi pořád plakat .....
manža byl naštěstí na utz se mnou ... celou tu dobu mě držel kolem ramen, bez něj bych se tam sesypala ..... i doma na něm bylo vidět, že má strach, ale říká mi, že jeden z nás dvou musí být silný a oporou tomu, který zrovna tu sílu nemá ..... neustále mě podporuje ..... je fakt zlatý ...... ikdyž vím, že hoto strašně vyplašilo, jako mě ....... a jeho mluvení na moje bříško ... to mě vždycky dostane na kolena ....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já tomu prostě jen nerozumím, ..... přijde mi hloupost, aby se v nemocnici spletl ..... aby si spletl srdíčko s něčím jiným ... i na té fotce je takový hodně bílý flíček ...... a včera nic ...... i s tou velikostí, před týdnem 7mm a včera 6,4 ????? podle mě to má prostě jen "rozbitý" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uklidňuji se tím :wink: .... a manžel říkal, že tam viděl na tom utz včera to samé, co mám na té fotce, ten bílý flíček ...... a že je dr slepý :slight_smile: budu tomu věřit .... v pátek to navíc oznamuji mojí mamce a taťkovi ...... takže musím být silná ..... mám to složité, mamka bydlí v Praze, táta v Jizerských horách ...... a chci jim to říct osobně, kdoví, kdy se tam zase pak dostanu ......

Všechny příznaky se mě stále drží, 2kg nahoře :slight_smile: holky, já tomu semínku věřím, dr má jen blbý utz ... TAK !!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

s tou nemocnicí nevím ....pokud bych tam jela, tak asi ve čt večer .....
jestli tam jednou srdíčko bylo (bilo :wink: ), nemůže se jen tak ztratit, ne ? ....... co?

mějte krásný den a lepší myšlenky, než já :slight_smile:

jdu se zahrabat do práce, ať mi to uteče :slight_smile:
18. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahoj Verun! Doufám, že ses dostala do té nemocnice, aby ses dověděla dobré zprávy..

Omlouvám se za ty svoje, nechci tě strašit, ale do té nemocnice bych být tebou jela hned.

Svoji story jsem tu už psala Mileholce o těch pár stránek nazpět ... Bohužel moje těhu bylo ok do 6TT+3, kdy jsem byla na kontrole, srdíčlo bylo a bilo a za 14 dní na kontrole ho prostě už doktorka nenašla s tím, že ať šupajdím taky do nemocnice, že tam mají ještě lepší UTZ. Přes noc jsem ještě taky pořád věřila, že se spletla...
Tam ale bohužel pani doktor potvrdila, že srdíčko není, nebije, že mám různě po děloze trošky krve, červené a další barevné flíčky viditelné na UTZ a že se mimo přestalo vyvíjet asi před týdnem, zamlklý potrat a tudíž revize...a samozřejmě ta je líp čím dřív, aby se vyčistila děloha.
Teď ve středu to budou dva týdny, do konce šestinedělí zbývají 4. Pak minimálně 3 MS a pak se můžeme zase snažit...
Držím ti palce, ať to máš jinak!!!! Hodně štěstí!!!
18. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
handm - aha, tak moje dobrá nálada je ta tam ...... :cry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry:

dnes tedy pojedu ......

bože....
18. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Omlouvám se, nechtěla jsem děsit.. Ale některé věci se prostě nemají odkládat :frowning2:(
18. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
veru, já bych taky jela hned.. budes proste vedet jak na tom jsi. Zase mi prijde zvlastni ze ti doktor udela odbery a da prukazku, tak treba neni vse ztraceno...????

Doktor se vzdycky muze splest, ja jsem mela mimi bez akce srdecni na konci desateho tydne; hned ten den jsem jela na revizi.. v nemocnici udelali kontrolni UTZ a pak uz jsem jela na sal. Doufam ze to nebude tvuj pripad, ale lepsi nez byt v nejistote je byt dnes v pohode nebo to mit za sebou. Moc na tebe myslim!
18. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
handm - já vím, ..... ale popravdě .... fakt jsi mě vyděsila ... netušila jsem, že ............... no prostě měla jsem za to, že srdíčko je už něco víc, .... něco, co nemůže jen tak zmizet ... za týden .....

ale já stále věřím, ...... dr se spletl i s délkou fazolky ....... 7mm a 6,4mm je rozdíl, ne?.......
dnes večer zajedem na utz na pohotovost ...... jen ještě nevím kam ..... někde, kde mají dobrý utz, ale to nevím, jak zjistím ......

holky Ostravačky.....nevíte ?
18. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
summer - odběry mi nedělali ..... ale průkazku jsem dostala ......

ptali se mě, zda jsem měla pravidelnou MS a já řekla, že ano dr na to, že počkáme týden ..... ale pakmi došlo, že moc pravidelnou jsem ji neměla :frowning2: cyklus za poslední 3 měsíce byl 26, 28 a 25 dní ....

já nevím, ..... ale pojedu.......
zase si jakomyslím, ..... kdyby věděl, že má nějaký horší utz, tak mě rovnou pošle jinam .---.....

už to nebudu řešit, dnes pojedu do nemocnice.........
18. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
verun ja byla na screeningu na fifejdach a tam měli dobrý UTZ i můj doktor říkal, že je to dobrá mašina, ale pokud pojedeš do Vítkovic nebo do Poruby tak tam určo budou mít taky dobré UTZ. Vítkovice jsou ted nové a v porubě to bylo vždycky dobré...tak zaleží na tobě...věřím, že to dopadne dobře....
18. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Summer, je mi to líto.. Tyhle MA jsou prostě nevyzpytatelný :frowning2:
A máš pravdu, že je zvláštní, že Verun dají průkazku a odběry a pak najednou...

Veru, já nejsem doktor ani zdravotník, ale odhaduju, že se může stát jeden týden 7mm a pak méně v případě, že třeba se přestane vyvíjet a pak zakrňuje... Ale jak říkám, to je můj laický pohled. Stejně tak to, že srdíčko asi nezmizí, ale přestane tlouct a tím pádem zmizí z monitoru..

No, nemá cenu to takhle detailně probírat tady. Víc ti řeknou doktoři po UTZ! Myslíme na tebe!! Ať to dobře dopadne!!
18. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
veru: pokud to nemas nijak daleko do Vitkovic tak bych jela asi tam...koukni: http://www.nemvitkovice.cz/obsah/ambulance/porgyn.aspx
Ja jsem byla normalne na Fifejdach, ale strasne se mi tam nelibilo to prostredi a taky to chovani vetsiny doktoru bylo hrozne....Vitkovice je tusim soukroma nemocnice, takze by to tam mohlo byt pozitivnejsi ten pristup....na Fifejdach me jen porad strasili tim nejhorsim....jsem tam lezela asi 4 dny a uz bych tam znovu nechtela, sestricky skvele ale doktori nic moc...
18. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Verun držim palce a´t je vše ok, ale přijde mě divný velikos mimíse, to bys byla míň než v 9tt ne. Já měla v 6+1 4,6mm a 1 cm má na konci tak kolem 6+6. A v 9+5 dle MS a v 9+3 měl už 2,6cm. Ale můj doktor taky že mimíse vůbec nevidí a že to neodpolvídá UTZ před 14 dny a v nemocnici jsem viděla mimíse i já a měl těch 2,6cm.. tady to nevyřešíme a lepší vědět než se utápět v naději :frowning2: . A je fakt že kdyby se mimís přestal vyvíjet a čím dýl bude u tebe tím hůř :frowning2:
18. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
holky, díky .......

proberu to dnes s manžou a asi pojedu do těch Vítkovic ....
18. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
kramli taky jsem slyšela o fifejdách nic pěkného, taky bych tam asi normálně nešla, jen vím že tam mají dobrý UTZ, ale jinak přístup hrozný...
18. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
market - já jsem možná o týden později .... tzn dnes 7+4 tt ....

jsem z toho teď na prášky ........

ale zase si jako říkám, kdyby si dr myslel, že je zle, nenechal by mě přeci ještě týden čekat .......

no nic, dnes se dozvím , jak to je.....
18. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
mona: jj ten UTZ to je docela mozne, ja jsem tam za ty 4 dny vystridala vsechny 3 co tam maji :grinning: Ale ten pristup a to prostredi a ve vedlejsim pokoji lezely tri romky tak jsme meli furt pod oknama nastehovane nejake skupiny lidi, ruzne tam porvavali a navic ty zenske kourily a kdyz je sestra nepustila ven, tak nam kourily na zachode (mely jsme s nima spolecny), no sileny utok na psychiku.....

Ja prave uvazuju ze bych i jela rodit do tech Vitkovic, mam to sice nejblize do Frydku, ale na ten taky nejsou nejlepsi reference, ikdyz nemocnici maji krasne zrekonstruovanou....tak uvidim, jeste jak to v tech Vitkovicich vyjde financne... :angry:
18. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
drží mě nad vodou to, že mám stále nevolnosti ...... stále mě pobolívá břicho jako na MS ...... pálí mě žáha, je mi na zvracení .... děloha by se přeci přestala roztahovat, ne ? ....

Nechci slyšet negativní odpovědi :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
krami taky uvažuju o Vítkovic já slyšela, aby jsi měla jistotu, že tam budeš rodit platí se myslím 2.000,- a budeš tam mít sto pro místo, ale pokud by nevyšli Vítkovice tak půjdu do Poruby to je jasné:slight_smile:....a odkud jsi ty?
18. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
Tak to jo, to by odpovídalo, uvidíš. Taky si říkam že se má mimís ok když se děloha roztahuje :slight_smile: . Já jdu zítra na UTZ a odpoledne do fakultky a prý mě dají už inzulín :unamused: , naštěstí hormony štítné žlázy jsou ok :wink:
18. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
veru: musis verit ze to dobre dopadne, ze se mudr jen spatne dival. Hlavne se zkus co nejmene stresovat, miminku to ani trosku neprospeje. A s tema velikostma to muze byt taky omyl. Treba to jen spatne zmeril. Fakt zajdi do te nemocnice, zkus se do te doby neuzirat, ja vim ze na to nebudes moct prestat myslet, ale aspon to zkus. My vsechny na tebe tady myslime, drobecek je urcite bojovnicek a on si to svoje misto na svete vybojuje. Mu poseptej do briska ze mu koupis treba kolo az vyroste a uvidis ze uvidis na UTZ jak mu srdicko busi :wink:

Ja vim ze holky tady si prosly hruzama, ale takove pribehy se ja osobne snazim necist, protoze se pak zacnu strasne pozorovat a jsem z toho akorat spatna.... :wink: Takze zakladem uspechu je pozitivni mysleni :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Verun určitě to bude dobré, proč by ti jinak daval dr. už kartičku to by si myslim nedělal, kdyby to viděl špatně. Musíš ted věřit, že mimiško je silné a jen tak se nevzdá :wink:
18. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
mona: ja bydlim na Moravce u FM. Ted jsem koukala na cenik v tech Vitkovicich a je to 2.500,-
koukni tady na cenik: http://www.nemvitkovice.cz/obsah/oddeleni/gynpor/art-4-Cen%C3%ADk%20-%20porodnice.aspx

veru: taky si myslim ze kdyby se prestal mimis vyvijet, tak jde zarucene hladina HCG dolu a tudiz by ti prestavaly vsechny tehu priznaky....

market: taky chodim se stitnou zlazou...
18. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Veru, to jsou asi dobré příznaky. Mě se doktorka ptala, jestli jsem nepozorovala, že by mi přestaly. Jenže mě nic nebylo, ani když jsem byla těhu.. Jen prsa jsem měla hrozně citlivá a to mi nepřišlo, že by přešlo!!
18. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Kramlinka no mě nabírali všechno možný kvůli cukrovce a cukrovku je možný že už budu mít na furt :unamused: , štítka je ok, jen prý našli bílkovinu v moči a to si prý ohlídaj a jak jsem řekla hodnoty glykemií tak že mam přijít hned zítra :unamused: a dají inzulín. To jdu zítra na UTZ a pro průkazku a odpoledne na diabetologii :unamused: . Verun přečti si můj příběh a uvidíš že zázraky se fakt dějí :wink:
18. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
market: hmm s tou cukrovkou je to naprd :unamused: Ale co hlavne ze jste jinak oba v poradku :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
holky, vy jste fakt zlaté .......

díky !!!!!!!!!!!!! OPRAVDU DĚKUJI !!!!!!!!!!!!!

kramli - tak šeptání do bříška mě tady totálně rozplakalo ...... :dizzy_face: uf :slight_smile:

věřím semínkovi, ..... věřím ...... určitě teď parádně roste, aby nám ukázal, že tam je a že teda jako srdíčkomá, kam se ten dr dívá ???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: proto je mi tak zle teď :slight_smile:

ať je mi klidně zle, hlavně ať se fazulce daří ........
18. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
Market - až dnes jsem četla celý Tvůj příběh ....... no klobouk dolů, máš bojovníka a ty jsi statečná !!!!! Opravdu .....

Snažím se myslet pozitivně ..... věřím, že to dnes večer dobře dopadne .....
Ikdyž manžel chce počkat týden ...... takže třeba nikde nepojedu nakonec ......
Ale pro svůj klid bych jela ... uvidíme ......

Dnes je mi tedy fakt zle, stejně jako včera .......
18. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
veru: neplac :dizzy_face: Neboj uvidis ze to bude vse ok. Rikej si ze mas v brisku bojovnicka a on se ukaze :slight_smile: A to ze je ti zle je pozitivni zprava :wink:
18. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.