• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
no taky si říkam že je zázrak že jsem nezkončila v blázinci :wink: . V sobotu jsem psala jedný na MMB kvůli těhu džínám a dneska už je mam doma. takže vyperu a zítra už se nubudu škrtit. Já šla hned ten den do nemocnice, doma bych se asi zbláznila když nevíš co se děje a pokud půjdeš do nemocnice tak tam mají fakt UTZ na jiný úrovni a tam jsem mimíse viděla taky :wink:. Tak uvidíš, ale čekat ýden se mě zdá dost dlouho :unamused: a je fakt že jsem si myslela že už je konec, doktor je docela kapacita tak jsem si řkala že to mimís vzdal a v nemocnici jsem čuměla že malej dohnal i ten týdenní rozdíl a sand zítra u doktora proběhne poprvé UTZ bez problémů :wink: . To bude náročný UTZ v 9 a odpoledne mě budou učit aplikovat inzulín :unamused: . To je dobře že je tě zle, to mě taky drželo nad vodou, nekrvácela jsem , křeče v břiše taky nebyly a jen mě bylo fur zle a prsa bolela tak jsem si říkala že snad mimís je ok, i když na 2 stranu nevíš co si máš myslet :unamused:
18. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Teď jsem se rozhodla, že MY to zvládneme !!!!!!!!!!!!!!!!
Nedám naše semínko nikomu !!!!!!!!!!!! Jen tak se ho nevzdám, takže stres si zakazuji !!!!!
Veříme mu a ono teď musí jen povyrůst a pak už bude jen dobře ....... a fajn, slibuji, že mu koupím kolo, až vyleze z pár měsíců z břuška ven :slight_smile:
18. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Super přístup, chce to hlavně klid, což já jsem nějak nedokázala. naštěstí mě vždycky hne dposlali do nemocnice tak byl stres jen tak 1h a pak to bylo fakt ja ve snu. když tě řeknou že to vypadá na konec a pak že je vše ok. kdybych mimíse sama neviděla tak nevěřim :slight_smile:
18. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
veru: tak se mi libis holka :wink:
18. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
krami aha tak to asi zdrahli..no uvažuju jestli inevstovat ty peníze či ne :unamused:
18. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
ty jo ty ceny mi nahanějí hrůzu :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Veru, rozhodně super přístup! Tak ať to dopadne večer dobře!!!
18. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahoj holky,
narazila jsem teď na Vaše téma a ráda bych se připojila. Jsem dnes 4+6 tt. Včera jsem byla poprvé u doktora a hned jsem dostala průkazku:slight_smile:. Před tím jsem dvakrát potratila v 5 týdnu (březen a červen 2009), ale tentokrát to vypadá dobře, protože mám pořádně pozitivní testíky, což jsem před tím neměla a už mě dokonce i bolí prsa, což před tím taky nebylo. Tak snad to vyjde. Termín mám 22. dubna 2010. Je tu některá se stejnou minulostí?
18. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jo a jinak mě hned šoupnul na nemocenskou a mám vycházky dopoledne od 9 do 11 a odpoledne od 13 do 18 hod. To je fakt trapný ty vycházky. Stejně to ale asi moc dodržovat nebudu. :sunglasses: Jste některá z okolí Český Lípy?
18. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
domek - moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
handm - děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
Děkuju:slight_smile: U všech třech jsem to věděla hned na začátku po oplodnění. Prostě pocit a zatím jsem se nemýlila :wink:
18. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
Jee, Domku, dvě MA :frowning2: ¨Tak snad to tentokrát projde všechno v pořádku!!
Když si v červnu potratila a v srpnu si už těhu - kolik MS ti prošlo? Jestli můžu být až tak zvědavá?!
18. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
handm: no měla jsem spontání potrat a vše odešlo samo, takže jsem nemusela ani na revizi. Snažit se teda člověk může hned po první menstruaci. Já jsem potratila na začátku června, pak proběhla jedna menstruace a hned další cyklus jsem otěhotněla. Otěhotněla jsem 29 nebo 30 července. S přítelem jsem chtěli jít na nějaký testy, ale jelikož teď rekonstruujeme dům a za dva měsíce se budeme stěhovat, tak se nám to nehodilo časově. Nějaký lítání po doktorech. No a cítila jsem, že budu mít ovulaci, tak jsme se rozhodli, že to ještě jednou zkusíme. No a zatím to vypadá, že to bude dobrý:slight_smile: Doktor nás chtěl hned poslat na umělý oplodnění, což mi připadá divný, když se mi dvakrát podařilo otěhotnět normálně. Myslím si, že za doporučení má nějaký peníze. Tak to prostě chodí. O peníze jde vždycky až v první řadě, že? :angry:
18. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
domek, gratuluju a vítej! :slight_smile:

holky mně je dneska dobře, jen ty prsa trošku pobolívají... byli jsme až do 11 v pyžamech :grinning: jdu něco pouklízet a uvařit. :slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
summer99: jé děkuju:slight_smile:já bych taky už měla jít něco uvařit, když jsem doma a taky trochu poklidit, ale nějak se nemůžu odtrhnout od ikey. Koukám na povlečení:slight_smile:
18. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Domek, aha, spontánní potraty jsou v tomhle (jinak je to na prd všechno samozřejmě) o něco lepší.. :frowning2:
Ale každopádně gratuluju a snad to bude tentokrát dobré!!
18. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj holky, zase jsem se sem koukla, jak se všechny máte? :wink:
18. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
handm: Jo to asi jsou :unamused:. Kdybych prodělala potraty v pozdějším stádiu, tak už bych to asi neřešila a šla bych hned na nějaké testy. Tam už je problém asi větší. U těch ranných spontáních potratů jde spíš o náhodu, špatný vývoj, chyba. U dvou se to právě ještě bere jako náhoda. U třetího už je to divný. Proto jsme to taky ještě jednou zkusili. A zatím to vypadá, že to byla jen náhoda :grinning:
18. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
domek: tak drzim pesti at vse dobre dopadne :wink:
18. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
Kramli koukám že jsme skoro stejně těhotný, myslíš že riziko potratu už je za nama???
18. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
suny: no porad nad tim uvazuju....uz rozhodne nebude tak velke, ale riziko do toho 26. tydne je vzdy ikdyz treba male... :unamused: A proc nemas v pasu kolikaty jsi tyden??
18. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
já se furt bojím, že jak to tam dám tak se něco stane , jsem hrozná
:frowning2:
18. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
ahoj holky, chci se zeptat. taky vam nekdy tak busi srdce? kdyz treba se leknu nebo nejak zadycham, prudce vstanu, jakoby me vic busi. jestli to bude tim tehu? :unamused:
18. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
:frowning2: Mabe, já když hodně ležím, tak mi přeskakuje, třeba dvakrát po sobě rychle zabuší.
18. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
tak to je asi normal. jak musi proudit krev pro dva...
18. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
No asi jo nevím, jeslti nemám spíš něco přeleženýho :wink: a jak je jinak????
18. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
je pravda, ze ja mam spatny zada. ono i od zad nervy vepredu tepou. jinak me je dobre. tatka rikal, ze mam spek a ja si myslim, ze mam tehu bricho. :slight_smile:
18. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
suny: aha tak to chapu :pensive:

mabe: jj ja myslim ze je to hnormalni, on se pry v tehu zvysuje tep oproti normalu :wink:
18. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
mabe: no ja si taky myslim ze mam tehu bricho, ale vypada to spis jak spek :grinning: Ono to bude tim, ze ja jsem pred otehu hubena rozhodne nebyla :grinning:
18. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.