• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Teda holky to těhu je makačka co??? :wink:
18. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
je to makacka. ja musim jit, jdu nakupovat :slight_smile:
18. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
suny: jj makacka to je to kazdopadne :wink:
18. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
potvrzuji: je to makačka! :slight_smile:

holky, komu je dneska taky dobře...? :slight_smile:
18. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
summer: me :slight_smile: vicemene, ale nasstesti me spatne zatim nejak nebyvalo, akorat mi dela blbe to horko... :unamused:
18. srp 2009 v 16:45  • Odpověz
holky vy tady snad všechny už spíte???? :grinning:
18. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Dobre ranko pri strede :grinning:
19. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
dobre ranko, tady nikde nikdo!!!!!!!! :confused: naky erekce na slunci???
19. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahoj holky, kde je Verča? Zajimá mě jak dopadla :unamused: ....

Tak já dneska byla na odběru krve v 16tt brali mi tři ampulky, jsem myslela, že se tam kantnu:grinning:..ale vidíte přežila jsem:slight_smile:..vysledky budu vědět až na další kontrole to zase budou nervy do 8.9. :angry:
19. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj Moni - jsem tu a nedopadla jsem nijak, rozhodli jsme se, že dáme semínkovi čas do pondělí, pokud nebudu mít nějaké bolesti či tak ..... prostě nevěříme, že by s námi semínko nechtělo být ... a pokud by se mělo něco stát (jakože se NESTANE!!!!! :slight_smile:), tak 6 dní rozdíl nebude nic hrozného, sám Dr mi řekl v pondělí .... věřím, že ví, co říká a proč to říká ......

Mějte pěkný den, kočky, ... i Vaše koťátka :slight_smile:
19. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
verun tak to joo, neboj určitě bude vše v pořádku a v ponděli se vám ukáže v celé své kráse a bude vám už dělat jenom radost :slight_smile: ... Proč by ti jinak dr. daval těhu průkazku, kdyby bylo něco špatně. To by ti když tak dal až v to pondělí pokud by se mu to nepotvrdilo ne? :slight_smile: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
mona - děkuji :slight_smile:
on mi jako nic neříkal, co se děje ... jen konstatoval, že na 8tt bez srdíčka je to divné a jsme malincí ..... ale jak jsem již psala .... má úplně jiný utz ...je to vidět i ze snímečků co mám .... 1 mám od něj a je to takové šmouhaté a ten, co mám z nem. je krásně čistý ..... takže tak :slight_smile: ale tak jsme prostě jen malincí a třeba jsme mladší o týden.........

už nebudu špekulovat ......
muž říká, příroda si to stejně udělá po svém a my udělali maximum, aby chtělo semínko u mě bříšku být ....
teď jen věřit, nestresovat a nechat ho, aby povyrostlo a už se u pana dr nestydělo :slight_smile:
19. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj Veru bude to dobrý uvidíš, koukám do albika na ten kočárek co se líbí i mě. akorát u nás to vypadá, že aktuální bude ten modrej :wink:
19. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
suny - děkuji :slight_smile: musí to být dobré, podbřišek stále pobolívá, po dlouhé době, ..... mimi určitě roste, aby se mamka už mohla uklidnit :slight_smile:
ve kterém vlastně jsi ? :slight_smile:
19. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
verun jsem ráda, že se k tomu stavíš takhle, musíš myslet pozitivně nic jiného ti ani nezbyvá....Kolikrát tady čtu ty revize a doma bulím, ale snažím se myslet na to, že u mě bude všechno v pohodě a pak se taky cítím dobře a miminko určitě taky.... :dizzy_face:
19. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Veru já zítra začínám 13 tt
19. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Mony neblázni, všichni tu budeme ok, tak to radši nečti já to taky nečtu i když ty holky moc lituju.
Mysli na hezký věci uvidíš že bude líp. Už nakupuješ věcičky???
19. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
suny právě že vím, že musím být vklidu....Já ještě moc věcičky nekupuju chtěla jsem počkat do příští kontroly jestli mi řekne pohlaví...ale od přítele mamka mi už pomalu kupuje věcičky a kupuje samé oblečení pro kluka začiná mě tím štvat..nějak s tím moc počítá, že ji to nějak vychází v rodině tak neznamená, že to tak bude...Tak já doufám, že to bude holka at je naštvu:slight_smile:
19. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
mona - přesně :slight_smile: Ty už můžeš být víceméně v klidu ..... ono jako do III.trim nemůže být v klidu nikdo, ale takhle se to nemůže brát, to bysme se tady všechny zbláznily .......

suny - tak to už máš pohodičku, teď už nestresuj :slight_smile: a užívej si to :slight_smile:

jak říká můj drahý, všechny ty zákazy, tohle těhotná musí, tohle nesmí, ... nejíst to,nepít to, nezvedat těžké, nenatahovat se atd atd atd ....... a jak to bylo dřív ? naše babičky, prababičky ? .... žádné utz .... nic takového, prostě dokud to šlo kopaly brambory na poli, tahaly těžké věci a narodili se jim zdravé děti a dnes jsme díky jim tady i my ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Ajo tak to je jasný no, by mě taky naštvalo mě s tímhle štve babička ona všechno ví všechno zná a už ted se mi plete do věci do kterých ji nic není.chjo, u nas to vypadá na kluka podle utz a tipu pana dr. :grinning:
19. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
mona: jj jak naschval to bude holcicka :wink: Jinak ja takove diskuze ani pribehy nectu, zbytecne me to akorat stresovalo tak se jim vyhybam obloukem, vim ze se to deje, tech holek je mi strasne lito, ale ja jsem hrozna cita, vsechno si strasne beru a nedelalo mi to dobre na psychiku, tak se na to taky vyprdni :slight_smile:
19. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
mona - :slight_smile: jo tak to by mě úplně naštvalo, nesnáším, když někdo něco "ví líp" než já ...... např to pohlaví ..... atd ...... to mě fakt točí :slight_smile:
19. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
JJ holky to prostě se v roidně asi najde pokaždý někdo takovej no. co už.
Ale verunko opravdu je dobře, že to nečteš. já taky ne, pak je mi to líto a přemýšlím aby se to nestalo i mne.
Koukám, že se ti mimi narodí už na jaře :grinning:
19. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
veru: no jo no ale ty babicky zacinaly s detma treba v 18, to je to telo trosku nekde jinde....proste cim je clovek starsi, tim na sebe musi davat vetsi pozor a tim padem i na mimi.... :confused:

Ja si priznam ze toho tehu tak trosku jakoby zneuzivam, protoze se opravdu nebudu tahat s nicim tezkym ani se vystavovat zbytecne zatezi ci nebezpeci, proste mam strach a to je prirozene.
Jsou holky ktere az treba do 8. mesice jsou naprosto v pohode a nebyt bricha ani nevi ze jsou v tom a jsou jine, ktere cele tehu prokleci u zachodove misy a nebo maji i jine problemy....moje teta treba mela placentu dole, tak musela brat projimadla jen aby si mohla zajit na zachod....proste od prvniho dne musela lezet, nesmela skoro nic delat....

Kazde tehu je individualni a kazda zena dela nejspis to na co se citi :slight_smile:
19. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Kramlinko, mluvíš mi z duše, já jsem od začátku doma beru Utroš a babička nechápe , jak nemůžu chodít do práce a že mi mamka vaří, že všeho je mi skoro zle a navíc mám nařízeno ležet tak ležím už druhej měsíc
prostě to má každej jinak jen ony to nepochopí, za nich ani tolik třeba problémů nebylo no.
19. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
suny on ti to už řekl tak brzo??? No já myslela, že mi to řekne minulý teden, ale neudělal mi UTZ tak se těším na toho 8.9. a doufám, že mimi nebude dělat naschváli a ukáže nám jeho vyzbroj :grinning: ...

včera jsme zkoušeli s babi prstýnek na šnůrce a jak se bude točit nad břiškem a pokaždé se točilo dokola, takže to vypadá na holku, babičká tvrdí, že jí to vždy vyšlo, ale nevím no:slight_smile:.....
19. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
Jééééé tak to mi dělala babi taky ale nad mojí rukou taky na šnurce s mým snubním prstýnkem, jí to vyšlo taky zatím co to dělala všem ale já to nemám ráda protože pak chci slyšet fakt jak íříká já jsem to říkala, tuhle větu u ní vyloženě nesnáším, taky mi řekla že se to nemusí ještě narodit že je to brzo a není ještě nic jistýho to mě naserkala uplně.
No dr říkal že jeho soukromej tip je klučík, něco málo tam on viděl já ne ale je to prý zatím jen orientační,ale kdo mě viděl tak každej říká, že jsem hezčí že holka bere mámě krásu a kluk naopak tak envím.
19. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
No já jsem zase celá obsypaná bedarama...sice nejdou z dálky vidět, ale jinak je to hruza, na zadech na dekoltu... sama jsem zvědavá co to bude...je mi celkem jedno co to bude, ale spíš mě to ted táhne k té holce kvůli té tchyně, aby viděla, že nemusí mít vždycky pravdu :grinning: :grinning: :grinning: a nechápu prostě proč kupuje klučičí věcí :confused:
19. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
NO jo tchýně já se s ní od naší svatby nebavím, jenže její tatka má narozky dědeček je super tak ju asi ted v sobotu uvidím. chjo.
No bedary mám taky ale jen na obličeji jina jsem podle mě stejná no ale každej vidí něco jinýho. moje mamka na mě poznala hned že jsem těhu. nechápu to ty triky jak to poznat.
Moje každá kamoška od začátku tušila co bude mít a narodilo se jim to co cítili. tak já nevím :grinning:
19. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
No já právě citím holku :grinning: :grinning: , ale fakt si netroufám kupovat věcičky vyloženě třeba na holku... no aby už bylo 8.9. :grinning: ....
19. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.