• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
ahoooooooj holky t :dizzy_face: ak jsem po ultrazvuku vsechno supr, akorat jsme mladsi nez jsem puvodne myslela, takze 5tt je stary nas broucek, vsechno je v poradku, videla jsem mimiska mame fotecku, za 14 dni jdu na dalsi uvidime srdicko a pry dostaneme prukajdu :dizzy_face: tak jsem si koupila dvoje dupacky a plysaka a od manzela jsem dostala naramek za mimiska :dizzy_face:

my to mame totiz takove prehazene, kvuli memu cyklu, ktery je 40 dni :slight_smile:
19. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Terezko moooooooooooooooooooooooooooooooooocinky graguluju. je to paráda.
Hlavně ůže jste v pořádku.

Mony, já jsem cítila holku protože jsem ji od mala chtěla, ale asi to fakt bude kluk nevadí, hlavně at je pusinka zdravej.
19. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
tak holky, ... já mám zase od těhu pleť ukázkovou .... a to jsem měla celkem problémy posl.dobou ..... ale co se mi dělá, tak normálně na lýtkách zanícené pupínky, ... myslela jsem, že mi jako zarůstají chloupky, ale to to není.... takže to co vy máte na obličeji, dekoltu, zádech, mě trápí na nohách ... chápete to ? ..... já ne :slight_smile:
19. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
sunysaro diky mooooc mam hroznou radost :slight_smile: :dizzy_face: mony 8.zari jdu taky na kotrolu, to je nahoda :slight_smile:
19. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
terez - gratuluji !!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jak daleko sis myslela, že jsi ? ..... vidím 7tt, ale to může znamenat i 6+1tt, tak jen abych se zorientovala :slight_smile:

Holky, jak si počítáte to DC ? ... jsem v tomhle nezkušená :slight_smile:
19. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Veru já spoustu věcí v těhu nechápu :grinning: já bedary nikdy neměla a ted mám ale ne zas tak moc no.
Já jdu 10 září na tripple testy mám z nich strach. veru jak to je berou ti krev a výsledky víš kdy?? bojím bojím
19. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
sun - tak to já nevím, ale myslím, že čekáš hodně dlouho, snad 3 týdny ? možná víc ? nevím přesně, teď na nich byla kamoška a vím, že čekala dost dlouho ........
19. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
se asi zblázním a jak jste to měli vy dopadlo to dobře, prý vycházejí skoro všem blbe
19. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
terez taky ti moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face:

suny přesně tak taky budu ráda hlavně za to at je v pořádku, aby mělo všechno co potřebuje :slight_smile: ...

holky, ale to tak letí nedávno jsem se dozvěděla, že jsem těhu a to jsem byla v 5tt a ted už v sobotu budu 17tt..toto letí, pomalu se blížím do poloviny:slight_smile:
19. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Mě to pomalu bude asi ještě utíkat jsem zítra 12+0 takže 13tt a do myslím 14tt jsou rizika hodně velký že? ale snad to bude v ok, dkyž v pátek dr říkal že jsem v porádku i malý
19. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
veru ja v tom mam dost binec :grinning: mimisek je podle utz 5 tt stary, ale 7tt tady je asi podle menzesu vypocitane, musela jsem si ke svemu datu MS pricist 12 dni, protoze nemam normalni cyklus 28 dni ale 40 :slight_smile:
pan doktor rikal, ze i proto se mi oddali datum porodu, tim rozdilem 12 dni, le pry je vse v poradku a mimis se ma k svetu :dizzy_face:
mony diiiky moooc :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
ja ani nevím co to ty trpple testy jsou...ja byla jen na screeningu...a dnesk jsem byla na dalším, ale jen odběry....

Verun ty pupínky po nohách mám taky vypadám jako bych byla celá dobitá, já myslela, že to mám asi z holení, ale nikdy se mi to nedělalo :unamused:
19. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
holky dneska jsem slysela zajimavou vec, nekde to rikal nejaky lekar, ze pry kdyz vam rostou pomaleji chloupky na tele, tak to je kluk, protoze bere testosteron z tele maminky, je to docela logicky, ale jestli je to pravda to nevim :slight_smile:
19. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
ty jo to jsou věci, budu sledovat. ale holím si nohy pořád dvakrát týdně takže furt stejně :wink:
19. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
No tak ted jsem z toho jelen...já si právě všimla, že mi dýl nohy vydrží hladnké, ale zase mám všude bedary tak fakt nevím...
19. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Nic jdu se napapat, mám hlad ale ne chut tak to do sebe zase budu soukat. tak zatím papa.
19. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
triple testy jsou genetické testy ..... odhalí zda nejsi pozitivní na některý ze syndromů ... Downům atd ....

ty pupínky mě štvou ---- zvášť, když je teď takové teplo,.... nosím dlouhou sukni :slight_smile:
19. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
aha no ty nazvy jsou hrozné:slight_smile:

no já nemůžu ani řešit jestli dlouhou či krátkou prostě jen to co ještě zapnu, takže nosím pořád ty samé věci dokola a bude huř :slight_smile: ...Ale zatím vyčkávám:slight_smile:...mám jen ty jedny těhu kalhoty, ale v těch bych se dneska uvařila :slight_smile:
19. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
já mám vše pružné :slight_smile:
19. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
no tak to máš fajn...já mám dvoje kratasy a jednu ryflovou sukni a dneska mám látkovou a jedny ty těhu kalhoty, protože do mojich už se nevlezu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....

Nic taky fičím na oběd, šef nám ted platí obědy tak toho ted využívám :grinning: ...tak zatím papa :dizzy_face:
19. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahojky kočky :dizzy_face:
Jsem vás dočetla a věřím, že u Tebe Veru bude vše v pohodě :wink: Od začátku máš menší fazolku a není důvod se stresovat, ještě jsem neslyšela, že by doky vydal těhu průkajdu a nebyl si jistý, že je vše, jak má být...držím palce, ale cítím, že to bude ok :wink:
Jinak gratuluji ke kontrolám :dizzy_face: Já jsem dnes taky byla, můj doky má dovču, tak za něj zastupovala paní doktorka a byla super :slight_smile: Mimčo má 3,5cm a krásně sebou šije...dneska hodně kopalo nožičkama...manža do toho monitoru koukal a na všechno se pořád ptal...byl rozkošný :grinning: Na foto jsem zapoměla...další KO mám 2.9. a pak 8.9. screening I.trim. Beru dále Utrogestan a Ascorutin, jelikož mi hodně krvácejí dásně při čištění...
Holky, o beďarech bych mohla napsat story :angry: Mám je všude a takové hnusáky bolavé!!!!
19. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
mona - dobrou chuť :slight_smile: taky pofičím papkat :slight_smile:

luci - no ahojky !!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsi se tu dlouho neukázala :slight_smile:
jsi dobrá, že s to všechno dočetla :slight_smile:
gratulace k tak velkému mímu :slight_smile: 3,5cm je krásné :slight_smile:
a děkuji, nepřestávám věřit, že je naše fazolka jen malinká, ... přesně, od začátku je to malý prďola :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: a že povyroste ... prtž mě posl.3 dny bolí skorem pořád podbřišek ...... takže semí jen roste a je stydlivé :slight_smile: ...
19. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahojky, teď už se k vám také můžu přidat. Včera jsem zjistila, že už také čekám mimi. Ráno jsem si dělala test, ale ukázal se mi tam jen jeden proužek a tak jsem test hodila do koše a jela docela zklamaná do prace. Večer mi pak něco říkalo ať se na ten test ještě podívam a tak mi to nedalo, vyndala jsem ho zpět z toho koše a .... byly tam //!!!!!!! :grinning:
19. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
kouzelnamyska, vitame te a gratuluju :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: a co dnesni test, mas tam //?
19. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
holky jak je to presne s temi tydny tehu? kdyz treba napr. lucinka je 11 tt, veru 9tt, tak to mate od data posledni MS nebo podle utz jako ze je to stari mimiska? :slight_smile: jsem z toho jelen :grinning:
19. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
kouzelnamyska - ..... gratuluji, ... jen, na testech je psáno, že by se neměla odečítat doba po uplynutí, myslím 10ti minut ..... to už je brané jako neplatné ....
ale samo to může být tak, že jsi úplně na začátku ....
držím palečky, ale testovala bych dnes/zítra znovu :slight_smile:
19. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
terez - v pasu je to dle posl.MS ....... a v albumu to mám taky podle posl MS, ale tam mě to píše 9+1tt, což je už 10tt ..... takže bordel :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ale ano, je to dle MS :wink:
19. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
tak supr, takze to mam spravne :grinning: 7tt jako od posledni MS, ale 5tt je stari mimiska :slight_smile: a jeste se te zeptam veru, kdyz se chci takhle juknout na netu co se s mimiskem deje, tak mam koukat na 5tt nebo na 7tt jak se to bere?
19. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Testovala jsem i dnes ráno a počkala jsem si na výsledek a byly tam // ale taky to chviličku trvalo.
19. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj holky, tak mam průkazku a už jsem zase víc v klidu :slight_smile: . UTZ doktor dělal, takže mimi je ok, hmatom menší ale fotku jsem si nebrala. Za týden v úterý je tam jeho manželka která dělá jen těhotný a budu mít screening a to si o fotku řeknu pokud bude něco vidět :wink: . V nejhoršim stejně jdu 3 září do fakultky a tam ty fotky budou asi hezčí :slight_smile: . Za hodinu jedem na tu diabetologii tak pak se ozvu jak jsem dopadla.
19. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.