• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
marketko supr, gratuluju moooc k prukazce :dizzy_face:
kouzelna, tak to je skvely, jen testuj dal, at carecky sili, ale urcite to bude ok :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
suny, za našich babiček a dřív těch problémů bylo daleko víc; dřív se děti do jednoho roku ani nepojmenovávaly, až když přežily; těhotná žena byla neustále jednou nohou v hrobě. Doporučuju přečíst dějiny každodennosti...je to celkem síla! Až dvacáté století bylo "století dítěte", protože díky stoupající lékařské péči děti začaly přežívat, rodičky také... a začala naše krásná éra dětí :slight_smile:

jinak já žádná omezení nemám, ale babička je první kdo mi pořád klade na srdce at na sebe dávám pozor.. a když poslouchám její vyprávění jak její maminka řešila vložky a kde a jak se rodilo, jsem vděčná že máme fajn péči i porodnice... a ultrazvuky :grinning:

ad tripply - mě u malého vyšly dobře, ale možná to bylo i věkem.. bylo mi 22 :slight_smile: tak snad to bude dobré i ted! V zahraničí už je ani nedělají, právě hlásí často chybu a přitom je všechno ok.. v cizině se dělá odběr krve tuším v 11tt, ten se u nás dá udělat, ale musí se platit. Je to prý daleko přesnější.. tak se vyptám na příští kontrole :slight_smile:

jinak jsme právě dojedli brokolici a brambory.... aaaaaach, uzasny!
19. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
a od čtvrtka za týden jdu na kontrolu.. pak se uklidním, nemůžu se dočkat!
19. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
mona: no na tripple se chodi v 16 tt, a je to jen odber krve, takze to bylo asi ono :wink:
terezka: to je zajimave, budu se pozorovat :wink:
sunysara: no prvni trimestr je do 13+2tt pak zacina druhy :slight_smile:
19. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
kramli taky se zacinam pozorovat :grinning:
19. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
terezka: jinak ty jsi se ptala ktery ten tyden mas hledat na netu...? Tak pokud to mas podle posledni MS 7tt tak hledej 7tt :wink:
19. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
terez - no tak to nevím :sweat_smile: ale já se dívám na to, co mi píše pas dle MS ..... ale jsem asi mladší, jen ještě nevím, zda o týden ...... takže já když si něco čtu, tak to čtu vždy tak 2 tt zpátky :slight_smile: tzn teď čtu od 7tt do 9tt :slight_smile:

my už jsme po obědě .... měla jsem šunkofleky ... no nic moc, ale dalo se to :slight_smile: a červenou řepu a teď popíjím džusík, mám pořád žízeň :slight_smile:

kouzelnamyska -čárky budou sílit, uvidíš sama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jéé Market, tak to je super...gratuluji k průkazce :slight_smile:
Kouzelná, vítej u nás :dizzy_face: já měla první test taky hozený v koši a nakonec mi to taktéž nedalo :dizzy_face: první dny se test zbarvoval pomaleji...ještě není tak vysoké Hcg, později už to bue fičák :wink: držím palce.

Holky, já jsem dnes podle Utz 10+5,takže 11tt a podle MS už to neberu, i v pasu jsem si to změnila podle termínu, který mi řekl dr...dnes mi ale dr řekla, že úplně přesné údaje mi řeknou až na screeningu I.trimestru :wink: Že to je všechno v I.trimestru zatím jen orientační :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
luci, mě doktor vyloženě řekl že dva dny nehrají roli.. mimi vypadalo o dva dny mladší, ale říkal že 48 hodin tam nebo sem nic nemění. Takže koníka jsem nechala jak je, ale pro sebe si to počítám o ty dva dny později :slight_smile: tj. až dnes jsem v 10tt... už aby byl konec léta, nikdy jsem si ho nepřála tolik jako ted :grinning:
19. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
market - také moc moc moc gratuluji k průkazce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
a luci, gratuluju k velikanskému miminku.. je to síla jak rostou, co????????????????? :slight_smile: a market k průkazce... já SNAD příští čtvrtek holky..
19. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
a jdu žehlit holky.. v tomhle vedru mě to asi skolí :confounded:
19. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
summer: no ja jsem pry podle UTZ zase o dva dny starsi, tak nevim, ale taky jsem to v pase nechala tak jak to je. Ono se to jeste vyvrbi :wink: No ja chci taky uz konec leta, jednak protoze uz se tesim na toho 9/9 na kontrolu, dostanu prvni fotecku z UTZ :slight_smile: a jednak mi to slunko dela hrozne zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
19. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tady po hodně hlouhé době. Začátek nebyl úplně super-hematom, a šílená nevolnost, ale snad už se to zlepší. Já si musím tt počítat jen podle Utz protože jsem ještě jednou měla ms než jsem přišla na to že jsem těhotná. A vůbec mi to podle ničeho nevycházelo(asi jsem otěhotněla tesně před ms) tak Dr. vše počítá jen podle Utz. Jsem prostě speciál :wink:
19. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
summer: v tomhle pocasi bych nezehlila ani omylem, to by me zpod toho prkna museli krisit behem peti minut....nech si to na vecer az bude chladneji venku.... :slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
kramli, to bude mit prcek akorat narozeniny.. super datum! :slight_smile: žehlit musím, vezu dítko k rodičům na pár dní a jaksi jsem byla líná včera večer... tak si to jdu vyžrat ted :rolling_eyes: škoda že si nemůžu dát studený pivo :grinning:
19. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahoj holky, nějak Vás opět nestíhám číst :angry:
Tak se omlouvám, když na něco zapoměnu.
Verun, vše bude ok neboj. Je supér, že se nevzdáváš a věříš, protože to miminku jenom prospěje a ukáže se :dizzy_face:
Luci, gratulujiiii, že je mimíško živé a vše je v pořádku , muselo to být krásné se koukat jak se pohybuje :dizzy_face:
Vítám novou těhulku a gratuluji.
Jinak já jdu na ko v pátek a musím jít na lačno, bude mi brát krev :confounded: Takže se na to musím připravit a doufám, že bude vše ok :slight_smile:
Jinak mám pořád tedka nějaké lítání a zařizování, takže jsem ko :rolling_eyes:
19. srp 2009 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz
summer: ja mam narozky 7/9 :grinning: a na kontrolu jdu toho 9. tak nam to hezky vyslo :wink:
19. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
holky, ono je to asi nakonec jedno v kolikatem jsme tt, hlavni je, ze tam mimisek je ne :dizzy_face: na druhou stranu nechapu proc se tehotenstvi pocita od prvniho dne posledni MS, kdyz mimisek tam je az od ovulace tedy od oplodneni :slight_smile:

ahoj monik, budeme drzet palce na kontrolu :wink:
19. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
Terezka, taky si říkám, že to nějak neřeším, hlavně, že tam je a vede se mu dobře :wink:
Kamarádka pořád řeší váhu, tak jsem se i nasmála, když do toho jdeme tak každá musíme počítat, že přibereme a že ona už přibrala 14kg nebo kolik mi to psala. Achjo, já at přiberu kolik přiberu, hlavně , že mimís bude v pořádku :slight_smile:
19. srp 2009 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz
přesně, hlavně jestli je mu fajn :slight_smile: tak tohle taky nechapu, hlavne, když je mimisek v pohode a nejaky to kg se da dolu potom, ale je to naprosto nepodstatna blbost, protoze nejdulezitejsi je zdravi obou mamci i mima :slight_smile:
19. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
moni jeste muzu se te zeptat? kdyz mi na utz rekl doktor ze jsme tak 4 až 5 tt tak to je stari mimca nebo to bral jako taky od MS? to je asi vzdycky stari mimca vid?
19. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
tak holky a jsem už doma, uff tam je hic....jinak já mám narozky 25.8. takže tu jsme samé panny:grinning:....
No já zatím přibrala 3kg a spíš se těším až to půjde nahoru, ani z toho nějaký strach nemám, věřím, že po porodu se budu muset trošku víc snažit, ale co už:slight_smile: někdy to přijít muselo :slight_smile:
19. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj moni :slight_smile:, kde máš další fotečku bříška, šup s ní už jsem tě taky dlouho nevíděla:slight_smile:
19. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
Terez to je určo stáří mimča, ty si to vypočítáš podle ms, a bud mimčo podle utz jak je velký odpovídá výpočtu podle ms, nebo né. Já byla předtím třeba 5+1 podle ms a podle utz jsem byla 6+1 o týden větší. Takže oni mimísko berou podle utz jak je velký. Aspon u mě to tak je :slight_smile:
19. srp 2009 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz
takze proste kdyz mi rekl, ze jsem 4 - 5tyden tak to asi nemohla byt slyset srdicko co? ikdyz podle ms jsem starsi trochu, tak se to bere podle mimiska ze jo? ja se jenom bojim jestli je vse ok :pensive: rekl mi, ze vsechno naprosto v poho, 8. zari mam prijit na utz ze uslysime srdicko a dostanu prukajdu, jenomze znas to, zenska = porad mi to vrta hlavou jestli jsme ok :grinning: :frowning2:
19. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
Ahoj Mončo, no nefotila jsem se ani nepamatuju a ted nemám na to ani myšlenky :grinning:
Ale určo se po ko dr. zase vyfotím a hodím to tu :slight_smile:
19. srp 2009 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz
Jo podle miminka se to bere. Protože můžeš otěhotnět třeba týden po ms, nebo 2 týdny, je to různé. Takže termín určují podle utz nejčastěji.
Srdíčko jsem slyšela v tom 6tt, takže na příští ko ho určitě uslyšíš :slight_smile: Neboj, ale jsme na tom všechny stejně, každá se bojí :wink: I když je vše ok :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz
diky moc moni, moc jsi mi pomohla, potrebovala jsem si v tom udelat poradek, jsem z toho trochu zmatena :sweat_smile: mam totiz dlouhy cyklus 40 dni, ovulaci ke konci, takze vubec neodpovidam ruznym klasickym cislum, coz me znervoznuje, protoze si pak neumim spocitat jak jsem na tom vlastne ja :grinning: ale diky moc :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
Moni aha:slight_smile: a už jste ten váš problém vyřešili??? myslela jsem na vás at vám to vyjde.... :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.