• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
No ještě né :confounded: Čekám na toho kamaráda-víš na co. A pak tam půjdu a uvidíme, nejpozději zítra bych měla vědět jestli jo nebo né. :wink:
19. srp 2009 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz
Terez no tak tím tuplem se bude dr. řídit podle mimíška jak je veliký-podle toho si určí kolikátý týden jsi :slight_smile:
19. srp 2009 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz
on mi to rikal, ze to budu mit prave posunute, protoze mam tenhle cyklus, takze budu mit i posunute datum porodu :slight_smile:
19. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
Moni, ale jsem z toho nervozní jak pes. Modlím se aby to vyšlo, dneska jsem byla na úřadě podepsat papír, že ho berem, tak máme 10dní na zaplacení.
19. srp 2009 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz
Terez, no vidíš, tak se neboj. Vše bude v pořádku a za chvíli, to Ti uteče uvidíš zase mimísko :slight_smile:
19. srp 2009 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz
už se taky na něj těšim :dizzy_face: :slight_smile: diky moc, hned je mi lip :slight_smile:
19. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
Holky, já mám narozky 3.9. :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
Terez, není za co :slight_smile:
No holky, když už jste u těch nározkách, tak já, drahá půlka, miminko a Lukáše je budeme mít pěkně za sebou :slight_smile:
v prosinci já, leden drahá polovička, únor máme výročí, březen by se mělo narodit mimčo a duben je malý :grinning:
19. srp 2009 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz
jsem tady jediná listopadová ??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
Moni, to máte super :dizzy_face: každý měsíc nějaká oslava :slight_smile:
19. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz
:grinning: v listopadu je moje mamka :grinning:
19. srp 2009 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz
No to ještě neberu rodinu v dubnu se slaví 3x, malý, má pra babička, brácha. A zbytek se taky slaví skoro každý měsíc krom května.-to myslím není nikdo :grinning:
19. srp 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj,holky,přeji pěkné odpoledne :slight_smile:
19. srp 2009 ve 14:52  •  snaží se  • Odpověz
šla jsem si jen udělat salát a pověsit prádlo a vy jste teda toho propsali, Moni neboj určitě to vyjde, musí:slight_smile:
19. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
pěkně jste se tady holky činily,skoro nestíhám číst :grinning:

market-gratuluji k průkazce.Já já jdu na UZ v pátek,snad bude mimi v pořádku a dostanu ji taky

summer-ten sckreening o kterém jsi psala se jmenuje NT-plus,dělá se v 11-13 tt a má se 75-80% pravděpod.vyloučit Downa.Sice ho neplatí pojišťovna,ale stojí jen 1400.Už jsem tam objednaná.je to nějaký spec.Uz+odběr krve.
19. srp 2009 v 15:06  •  snaží se  • Odpověz
Moni v to doufám :dizzy_face:
19. srp 2009 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz
katy - u nás stojí NT screening 650+- Kč ..... v Ově myslím 1200 a u vás 1400 ? to jsou mi rozdíly .......

holky, já jsem 2 hoďky po obědě a už jsem do sebe nasoukala Activii tvarohovou "stračatela" :slight_smile: a deli maxi pistáciovou :slight_smile: mňam ...... a ty broskvičky, co tady mám na stole ...... asi tady už dlouho nebudou :slight_smile:
19. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
No tak to nás teda pěkbně berou na hůl :grinning: .Já jsem obj.do Brna...asi velký město-velký peníze :grinning: :grinning: Ale dá se to,hlavně ať to všechno dopedne dobře :wink:
19. srp 2009 v 15:18  •  snaží se  • Odpověz
katy - přesně ...... ikdyby to stálo nevím kolik, za tu aspoň nějakou jistotu to stojí :slight_smile:

holky, tady je takový hic a já zrovna dneska musím jet dom busem fuj :frowning2:
19. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
veru-jéje,to ti vůbec nezávidím,protože u nás je dnes teda úplně na padnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to cestování dobře zvládi a doma to sprav nějakou zmrzlinkou :wink:

Já se s vámi holky zatím rozloučím,musím ještě běžet něco vyřídit,tak zatím ahoj :slight_smile:
19. srp 2009 v 15:28  •  snaží se  • Odpověz
holky nemate nektera zkusenost s Rennie na paleni zahy???
19. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
no já za screening dala v Ově 850,-....
19. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
kramli já ho občas používám v lekáarně jsem se ptala a říkali, že se v těhotenství může uživat.....
19. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
mona: a pomaha ti?? jinak vim ze v tehu se muze, prave proto zjistuju jestli opravdu zabira :wink:
19. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
Ted jsme došli z procházky a venku je na chcípnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak ve Výškovicích psala jedna kočka, že byla na screeningu, nějaké gyncentrum nějak tak a dala za něj 600 :wink:
19. srp 2009 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, tak jsem zpět. Budu píchat 3x denně před jídlem a 1x před spanim. Dala mě hned vyšší dávky a že v 2 a 3 trimestru mam počítat s vyššim dávkovánim. naštěstí mam pera takže se vyhnu klasickym injekcím což je super :wink: . ji jak se bavíte o screeningu tak já na něj jdu ke svýmu doktoru příští úterý a zatim o penězích nic neříkali tak uvidim kolik budu platit. V tomhle mě nějak finance nezajímají :wink: . U Vikína jsem platila 1000 kč ale platila jsem to jako za nadstandartní péči v těhu, zatim nic tak se necham překvapit :slight_smile:
19. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
market - jsi statečná :slight_smile: ... hlavně, že budete s mimi oba v pořádku :slight_smile:

holky : čtěte :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.prozeny.cz/magazin/deti-a-rodina/tehotenstvi-a-porod/445-tehotenske-povery-pro-zasmani
19. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
tohle mě pobavilo nejvíc :

Porod postupuje rychleji, přijde-li sousedka.
Dítě bude mít kudrnaté vlásky, zabalí-li se po porodu do kožichu.
Když děcko pláče nebo zvrací, je uhranuté.
S dítětem do jednoho roku se nesmí chodit k zrcadlu. Jestliže by se do něho podívalo, přestalo by růst.
Narodí-li se dítě v pátek, je nešťastné.
Děvčátko se má zabalit do modré zástěry, aby bylo dobrou hospodyní.
Když se křtí chlapec dopoledne, neopíjí se.

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je hrozný, ty pověry. Já někde četla ještě horší. Co přináší dítěti smrt a tak. přijde mě že lidi to neměli v hlavě vpořádku :frowning2: . Můžem být rádi v který době žijem a já tuplem, kdybych žila před možná i 50 lety tak dítě mít nikdy nebudu :unamused: . nejde o statečnost, ono Tě nic jinýho nezbývá a navíc tady jde o zdraví jenom mimíse takže se nedá nic dělat. Ale kafe mam dovolený :wink: . Celý život kafe moc nepiju, možná 1 za měsíc a te´d bych ho pila furt, tak prý slabší instantní můžu ale bez cukru, takže tam naleju půl hrnku mlíka a bude :slight_smile: . jsem ráda že mě dali ty pera, prý těhulkám dávají jen injekce, ty jsem měla minule ale když budu píchat tolikrát a už od td tak mě pera půjčili :wink: a je fakt že ta jehlička v peru je skoro neviditelná a můžu ho brát i ven a ne natahovat do injekce :unamused:
19. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
market - no jako se smrtí tam taky něco bylo, to jsem přešla raděj .... :unamused:
jako já třeba znám to s kočárkem, že se může koupit dřív než úplně na konci, ale nesmí být doma ...... to asi jako i chápu, to bych taky tak dělala a snad i dělat budu :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
paks tím prstýnkem nad bříškem ..... ikdyž to se mi moc nezdá :wink: :wink: :wink:
a takovéto tvary bříška, bolení nalevo napravo, chutě na sladké, kyselé, tomu nevěřím ......

ale to je samo věc každé ..... hlavně klid a zdraví :slight_smile:
19. srp 2009 v 16:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.