• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Tak já takové věci ani nečtu- není čas, jsem ráda jak dočtu Vás, nebo aspon něco :grinning:
Já u malého jedla jen kys. hlavně okurky, musela jsem je mít ze začátku denně, jinak bych se zbláznila a to se říká, že je to kluk a on to fakt byl. Tedka mám chutě i nechutě na vše, tak těžko říct :grinning:
19. srp 2009 v 16:56  •  2 děti  • Odpověz
Verunko to jsou teda pověry.
:grinning:
Jo jinak listopadový jsou moje dvě kamošky, jejich 3 miminka, moje babičky obě a tatka, ten má letos 50 a to mě připomnělo že nemáme ještě vymyšlenej dárek, :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
suny - :grinning: :grinning: :grinning:

tak já nakonec dom budem nejedu, přijede můj hodný muž ..... dnes mě čeká žehlení ----- bléééé ale až večer, až nebude takové horko :slight_smile:
19. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
Verunko tak my začli kupoavt věci po 30tt a kočár jsme měli na předsíni. pokud se má něco stát tak se to stane klidně až budeš mít dítě doma :frowning2: . Já nějak na pověry nevěřim a třeba už teď vidim že každé těhu je úpně jiné tak uvidíme. Ale myslim že každá jsme jiná a nedá se to odhadnout a tvarem břicha taky ne :wink:
19. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
No já Market taky nevím kam na to všichni chodí, jediný co je bezpečný, že se to narodí tak vidíš co to je ale ty dohady jsou fakt jen dohady.
Kdyby bylo třetí pohlaví co by vymysleli za tvar bříška když holkaje kulatý, kluk špičatý a to třetí by bylo krychle????? :angry:
19. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
Holky, já teda ani moc pověr, raději neznám krom kočárku, takovým věcem se vyhýbám, protože jsem strašpytel a vím, že bych to dodržovala, jak stím kočárem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: Tak raději nevědět :astonished:
19. srp 2009 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz
jj my asi taky budeme mít kočárek u našich, protože jsme v podnájmu v bytě a oni mají baráček takže taky trochu z vyčuranosti :wink:
jsem taky strašpytel to si nevybereš, prostě třeba už na střední všechny holky skoro teda chodily ke kartářce a já tam nikdy nešla a bála se.
19. srp 2009 v 17:13  • Odpověz
Jo no, ke kartářce bych taky nešla, co se má stát stane, nepokouším osud. :wink:
Mě to neláká ani ted, ségru jo, ale my jí to vymlouváme at není blbá, babička šla a vím co to sní udělalo a vše se jí do puntíku splnilo, takže bych se bála-za sebe :sweat_smile: :wink:
19. srp 2009 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz
jejda co ji řekla tak strašnýho?
19. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
No strašnýho, byla tam asi cca 2 roky zpátky a ptala se na vše. A to doslova, tak kartářka jí řekla, že jí zemřou 2 blízcí 1 za chvíli a druhý potom. A ona z toho byla tak zblbnutá a pořád na to myslela, že jí to až ničilo. A to byla pravda rok zpátky zemřel děda a ted? No nechci na to ani myslet. Pak, že její syn - strejda bude nemocný a hrozně pít a to je taky aktuální. Pak další věci ani se mi to nechce psát. Babička už si vytrpěla až až. Zemřeli jí 2 bratři, chvíli po tom její otec a ták, ale to sem nepatří. :wink:
19. srp 2009 v 17:20  •  2 děti  • Odpověz
Ee to je hrozný.
Koukám na mimibazar, moc bych chtěla na malý proutěný koš abych ho mohla mít všude po bytě ale to jsou pálky nikdo z okolí ho nemá ale dávat za to 1500 to je hrozný.
Taky koukám něco na mě, mony kupovala sis něco z MMB, bojím se že to neodhadnu.
19. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
monika - takto je celkem drsné ..... tom u kartářky byl a taky se vše splnilo, naštěstí mu říkala jen pěkné a pozitivní věci ........ já se bála jít ..... přesně, osud není hračka ..... a stresovat se ? ...... stačí takhle :sweat_smile:

:grinning: :grinning: :grinning:

takže nic takového ...... :wink: :wink: :wink:
19. srp 2009 v 17:28  • Odpověz
Tak holky,

já pádím z práce, tak se tu mějte hezky :slight_smile:

jupíííí, dorazily mi moje džusíky, teď jen těch 8 kartonů dotáhnout dom a můžu džusíkovat :slight_smile: z bublinek mi není dobře .....

tak páááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 17:34  • Odpověz
Suny jj kupovala a už hodněkrát a vždy jsem byla spokojená, neměla jsem problém, i tedkom jsem nakupovala a i na uakcích hodně. Jen se předtím dívej do hodnocení jaké má prodavající, pokud má negativ, tak ruce pryč a pokud jsou maminy spokojené, tak bych se nebála.
Ten koš se mi taky moc líbí, líbí se mi taková ta zavinovačka do autosedačky, je na zimu, ale budu mít jarní dítko, takže nic :angry:
Verun jj to je fajn ještě že tak. :slight_smile:
19. srp 2009 v 17:35  •  2 děti  • Odpověz
Takový styl se mi líbí, ale všimla jsem si, že je tu psáno letní, no nevím zda by nebylo mimču horko, ale asi si jí pořídím, jsem do ní nějaká zaláskovaná a v březnu nebude ještě takové horko :grinning:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23280527&tab=0
19. srp 2009 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz
Verun, pápá :slight_smile:
19. srp 2009 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz
No moni mě se toho líbí ale co že? mít na všechno penízky.
Veru utíkej papa
Moni znáš takový ty těhu lízatka proti nevolnosti?
me je ted blbě spíš večer, fuj a takovej ten divnej pocit v puse blééééé
19. srp 2009 v 17:42  • Odpověz
Jo no, já bych osobně nedala tolik peněz za tu malou kolíbku, dítě roste ani nevíš jak , ale to záleží na Tobě. Taky se mi líbí dost věcí, ale vše si dovolit nemůžeme. Mám hodně věcí po malém i hračky, jen musíme koupit kočár, postýlku a pak chci ještě toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=4848904&tab=0
To se mi taky moc líbí a to koupím z porodného. A pak jako tu zavinovajdu a co se mi ještě líbilo a maličkosti co nemáme co jsme třeba vyhodili, tak taky ale to nějak po 5 měsíci
19. srp 2009 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz
Jooo ty lízátka jsem měla, koupila jsem si to balení, kde jich je 12 a byli dobré a pomáhali, mě teda aspon joo. Ted už je to lepší, tak už jsem si je nekoupila :slight_smile:
19. srp 2009 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz
JJ taky to mít nebudu, protože penízky hold nemáme. kamoška měla to lehátko a prý je to lepší než ten košík a mímo ti z toho tolik nevyroste tak nevím.
Ale asi to řeším brzo, je fajn že máte věci po malém se hodí hodně. já nemám po kom dědit ale řekla jsem si že kouknu i do MMB a něco vybereme
19. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
Ty jo mě je pořád šoufl napřed ráno, ted večer a kde se dají koupit??? ak kolik to tak stojí?
19. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
19. srp 2009 v 17:55  • Odpověz
Suny, to lehátko od FP co jsem Ti poslala měla kamarádka a byla sním moc spokojená, že jí v tom malá byla moc hodná. Tak ho chci taky, nejraději hned, ale hold si musím ještě počkat, do porodu daleko :sweat_smile:
Na mmb jsem taky dost kupovala, tam se nakoupit dá i dobře. Taky se dobře dá nakoupit v C&A nebo taky v tescu značka cheeroke. Jsou docela levné ty věcičky. :wink:
Lízátka stojí 50kč myslím, že jsem platila
19. srp 2009 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz
Určitě je využiješ jsou moc krásné. Pokud mimíško bude na jaro, tak to je supér.
19. srp 2009 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz
Mony my jsme kupovali v c a a taky nějaký věcičky ještě před těhu, jsem říkala, že postupně začneme at to není taková pálka pak.
JJ ty bodyčka a tak mají i v tom tesku třeba 3 za 50kč se to dá no.
Jo a chtěla jsem se zeptat v jakým pracím prášku jsi to na malého prala???
19. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
Já právě vůbec nevím co je praktický a tak no. jo a ještě jsem se chtěla zeptat, chci aspon mám dobrou vůli chvili používat látkové pleny, jsou ještě nějaký kalhotky do kterých se dávají ty plíny??? nemáš s tím zkušenost?
19. srp 2009 v 18:12  • Odpověz
Jj v tesku mají kolikrát krásné věci na miminka, že se vždycky rozplývám, hlavně pro holčičky, kluka mám, tak ted by mohla být holčička-, ale hlavně, že bude vše v pořádku a zdravé :slight_smile:
Jé ted si to nepamatuju přesně, ale jak jsem u malého dostala průkazku tak jsem k tomu dostala i takový jak kdyby kufřík a tam v tom byli vzorečky a přesně nevím co tam bylo. Tak jak dostaneš průkazku tak by jsi to taky měla dostat a držela jsem se toho.
19. srp 2009 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz
Suny určitě jsou a koupíš je všude v obchodě s dětským oblečením, jako je Wokko, nebo i na mmb jsou. A stejně by jsi je potřebovala, potřebuje to většina miminek kvůli kyčlím. Musí se dělat široké zábali hned na začátku aby se kyčle dobře vyvíjeli.
19. srp 2009 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz
To jo zkusím se mrknout pak, průkazku jsem dostala ale ten boxík nee :frowning2:
19. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
Fakt? Tak to nevím jaktože né :confused:
19. srp 2009 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.