• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Aviváž jsem používala Lenor dětský a prášek byl myslím Lovela
19. srp 2009 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz
Holky hodila jsem do alba svojí průkazku. kdo už jí máte, jakou máte Vy?. na Vikína jsem měla světle modrou a taky s miminem ale byla menší :slight_smile: . Já tentokrát už vim co kupovat budu a co ne. určitě to nebudu přehánět s dupačkama, Viki je nechtěl už ve 3 měsících a zavinovačku tedy koupim ale jen 1 protože Viki jí taky nechtě :slight_smile: . jen nevim co do autosedačky?
19. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
Jé tak ta je rozkošná, taky jsem měla u malého jinou, já dostanu průkazku v pátek když bude vše ok :wink:
Ale tady ta je fakt rozkošná. Já si do autosedačky budu kupovat zavinovačku co jsem dávala na předchozí stránce odkaz :slight_smile:
Jinak gratuluji k průkazce :dizzy_face:
19. srp 2009 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz
Moni, já taky dostala pouze průkazku...prenatal box ne :confounded:
Market, krásná průkajda... :dizzy_face:
19. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
Ahoj Luci já dostala těhu průkazku v 7tt ale prenatal box nee a asi ani nedostanu nebo to dostává každý???
19. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
Já měla minule tay s miminem, někdo má jen tu rozkládačku :slight_smile: . prý záleží na doktorech jakou mají v šuplíku a je dost velká, naštěstí mě jí sami dali do obalu :wink: . Luco na prenatal box máme ještě čas ne :slight_smile:
Moniko tak jdu mrknout :wink: . Minule jsme ještě auto neměli a teď chci i kočár aby na něj šla autosedačka. jen teda asi vzdam tu 3kolku. Tu co jsem chtěla abyla za super peníze tak má široký zadní kola a nikam by nevjela :unamused: a prý jsou 3kolky na tom podobně všechny :unamused:
19. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
Ahojík Suny, já dostala průkazku v 9tt a vím, že každý doktor dává ten p. box jinak...takže se určo dočkáme :wink:
19. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
No nevím, holky malý zase zlobí dneska je mě celej den slabo, bývalo mě špatně od žaludku vždycky ráno a ted zas od včerejška je to večer snad pomůžou ty lízátka.
Jo a jak máš heslo červen byl náš štastný měsíc náš taky. brali jsme se 7.6. 2008 a pak o rok později jsme počali žabičku :wink:
19. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
Suny :slight_smile: my se brali 3.6. 2006 :dizzy_face: Lízátka mi pomáhají, někdy je mi sice tak blbě, že si nemůžu vzít ani lízátko, ale většinou se mi po něm uleví. Já mám pravidelně nevolnosti odpoledne a večer :confounded: :wink:
19. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
No mě se to ted převrátilo, ale snažím se jíst, aby mě zas nebylo blbě z hladu. a to jsou zázvorový lízátka?
nebo jako mám říct těhu lízátka????? :slight_smile:
JJ my se dali dohromady 9.6. 1998 a pak s nama červen už jel no :slight_smile:
19. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
Suny, já vždycky říkám zázvorová lízátka-kupuju si celou krabičku 12ks, jsou tam různé příchutě a mě osobně chutnají :slight_smile:
19. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
Tak zázvorová lízátka, počkej a mají jinou chut jako že jsou zázvorový ale jsou třeba jahodový?????
19. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
A kupuješ je v lékárně???
19. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
Kupuju je v lékárně...Přesně, jsou ovocné a je v nich zázvor na uklidnění žaludku, ale kdybych nevěděla, že v nich je, tak to nepoznám...prostě ovocné lízo :wink:
19. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
Monikota zavinovačka do autosedačky vypadá super. Hlavně že lezu na MMB furt, ale jen na diskuze. Mě se líbí věci od Lodgeru ale ta cena :unamused: . Ale zavinovačce asi neodolam :slight_smile: . jen doufam že druhý dítě bude ze zavinovačky víc nadšený. Viki v ní nebyl nikdy dýl jak 2 minuty. I naJIpce si ho chválili jak je hodnej ale že 1 den ho chtěli po koupání dát do zavinovačky a budil i 2 pavilon tak ho zase vyndali a doma na ní jen ležel :slight_smile: . A zimní kombinézu ani nechci i když nejspíš budu rodit v únoru, termín mam 6.3. ale minule mě nechali jen do 36tt a v zimní kombinéze Viki řval a byl furt zapocenej, ale v čem bude mimčo jezdit zatim nevim. Ale zimní kombinéza je dost drahá a stejně pokud budou mrazy tak jezdit nebudem :wink:
19. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
Luci mnááááám. hned koupím.
ted jsem oznámila mojí prababičce že bude praprababička, tak je veselo, snad to teda vydrží no
čím víc jsem na koníkovi a tak koukám po diskuzích tak tím víc mám strach :frowning2:
19. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
No ta zavinovačka do autosedačky nemá chybu, tu si pořídím určittě :slight_smile:
My máme jediného favorita na kočár a to je Cortina od Cam. I drahá půlka ho chce, tak my už máme jasno :dizzy_face:
Já ten box dostala u malého hned, ale asi záleží na dr. ted mám jiného, tak jsem zvědavá , někdo to dostává třeba až v porodnici :wink:
19. srp 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz
Verunko, máme stejný chutě :slight_smile: taky ovoce, jogurty (taky straciatella) .. a taky bedary, ja dokonce na stehne?!?!? .. ze by to byly holcicky? :grinning:

jinak povery s briskem - ja mela krasny kulaty a kluka jako buka... :sunglasses:

suny, ty polodupacky jak jsi psala - ja jsem malymu nakonec dupacky ani moc nedavala, mela jsem spoustu kompletku tricka+kalhoty, nekdy lacliky.. prislo mi to takovy fesactejsi. Dupacek jsem mela jen par, ted uz bych jich urcite tolik nekupovala.. navic ti jich hroozne moc nakoupi navstevy, skoro vsichni nosi dupacky :grinning:
19. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
No cortinu jsem původně chtěla ale je na ní dost negativů :unamused: tak jí za ty prachy nechci. Já chtěla Austin coletto, jenže má prý rozptyl 70cm mezi kolama a i když vypadá pěkně tak se s nim málo kde projede :frowning2: . Tak pokud mě nezaujme jinej tak bu´d Quinny Speedi, tam mě vadí polohování ale uvidim co řekne manžel na tu cenu :slight_smile: a celkem fajn vypadá danny sport 2009 a má dost barev na výběr :slight_smile: .
Holky tak jsem se píchla a vůbec to nebolí, fakt ta jehla je skoro neviditelná tak alespoň něco když už se musim píchat takhle brzo :wink:
19. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Tak já teda ještě nic neslyšela a za ty prachy si myslím, že vadná nebude :wink:
Od ségry kamarádka co má 5ti měsíční holčičku má Cortinu a je sní spokojená a hodně jí taky vidím jak jezdí a nevypadají, že by byli nespokojené :slight_smile: Víš jak každý má jiný názor. My jsme jí zkošeli v obchodě a na mmb mi psala jedna, že sní jezdí i na hory a drží :slight_smile:
Sum já ani nevím jaké jsem měla bříško, jestli kulaté nebo špičaté :sweat_smile:
Suny ty lízátka jsou dobré, sladké moc mi chutnalo. :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz
tak konečně jsem vás dočetla :grinning: ...já taky nedostala žádný kufřík :unamused: ...ale kamoška ho dostala až po porodu, myslela jsem, že je to standartní postup....
19. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Moni to asi záleží na dr. asi ho všichni nemají, ale je pravda, že moje dr. měla předposlední tak mi dala hned :wink:
19. srp 2009 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz
tak mě ho dal minule doktor asi kolem 20tt a pak ještě jeden v rizikový poradně a o 3 jsem přišla v porodnici :unamused: . Já měla malýho na JIPCE tak mě ho nedali :wink: , ale stejně v něm nebylo skoro nic, teď je tam i snad dudlík :wink:
19. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
na kufrik se tesim... chci takyyyy!!

holky, je tady nekdo v cervnu.. ciste nahodou?? Ja teda panna nejsem ani nahodou :grinning:
19. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
:grinning: , 19 ty jsi taky v červnu :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
hurááá, já 23 :slight_smile: aspon nekdo, taková převaha záříjovek, to se hned tak nevidí! :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
No vidíš, ale ty už jsi asi rak viď :wink: . To sis mimíse taky nadělila k narozkám viď. Já už i Vikína mam k narozkám a te´d taky, trošku dýl ale furt to bylo v červnu :slight_smile:
20. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahojky holky.
Je to 2 dny co jsem na testíku objevila // a teď s manželem čekáme do 8.9., abychom viděli toho broučka na ultrazvuku, tak snad tam bude... :dizzy_face:
20. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
Eliško tak to gratuluju :slight_smile: . Šetři se, nezvedej nic těžkýho. Přece jenom je to nejnáročnější období :wink: . 8.9. už uvidíte srdíčko :slight_smile:
20. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahoj kočky !!! :wink:

Jak se dnes máme ?

Já výborně:slight_smile:
Krásně jsem se vyspala ... usnula jsem (neodmalovaná :zipper_mouth: ) s brýlemi a novým katalogem IKEA v ruce cca v 22h ..... ráno se vzbudím a hned nervy, že jsem si oči neodlíčila, že jsem neuklidila kuchyň a v pračce je prádlo, které muselo někdy o půlnoci doprat .... a světe div se !!!! Můj drahý je opravdu superman ,..... sice mi tedy oči neodlíčil :slight_smile:, ale kuchyň uklizená, prádlo pověšené ...... no krásné probuzení :slight_smile: navíc zítra dovča a jedu k mamce na oběd a pak k taťkovi na víkend, oznámit jim, co nosím za poklad v bříšku :slight_smile:

Jsem sice stále lehce nervozní z pondělní KO, zda bude vše v pořádku, ale nepřesráváme věřit, že je broučínek jen malinkatý a nechce se panu Dr ukázat a navíc má pan Dr méně kvalitní utz než v nemocnici .......

Tak Vám všem přeji krásný den ...

Eliško - gratuluji a vítám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.