• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
eli, gratuluju!!!! :slight_smile:

market, jj, jsem rak... miminko jsme si zrejme zadelavali prave kolem narozenin :grinning:

verunko, dobré ranko! Nejdřív jsem se lekla že ti fakt odlíčil i ty oči... to by snad musel být gay :grinning: ale jinak super!

Držím palce na pondělí, já jdu ve čtvrtek... a taky z toho mám žaludek na vodě. Ale věřím a doufám a každou noc usínám s rukou na bříšku :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Dobré ránko všem :wink:
Eliško, vítám Tě a přeji hodně štěstí a klidné a bezproblémové těhulkování :dizzy_face:
Market, jsi šikulka...že tu cukrovku tak zvládáš :wink: jako by nestačilo, že sebou těhu nese různé komplikace a Tebe ještě postihne tohle, ale jak píšu...jsi šikovná a zvládneš to, jako poprvé...i když teď tě to zasáhlo dřív :frowning2:
Holky, dneska jedeme nakoupit, tak mrknu po nějakých těhu kalhotech...dnes jsem si doma zkoušela takové dvoje šortky, co mám a nezapnu je :sweat_smile: Sukně taky nedopnu a když mám nějakou na gumu, tak mě škrtí...A to jsem přitom přibrala jen 1kg :confused: Ale včera jsem měla šaty a mamka mi říkala, že se mi docela rozšiřujou boky :rolling_eyes: :grinning:
Copak dneska kuchtíte dobrého?
A kdepak je Veru...doufám, že mímo krásně roste a nervíky už tolik nemá :dizzy_face:
20. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
luci - tady někdo neumí číst :slight_smile: vždyť já jsem tu .... viz nahoře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Já o vlku :slight_smile: a vlk už je tady :grinning:
Joó, včera mi přišel těhu pás do auta, tak ho dneska vyzkouším :dizzy_face:
20. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
ahooj holky, dobre rano :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Veru :grinning: :grinning: :grinning: já to psala delší dobu, takže neroběhla aktualizace, takže jsem tě neviděla :sweat_smile:
20. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Dobré ráno těhulinky, taky jste tak unavené? Mě nikdy nedělal problem vstávat a ted se nemůžu dokopat :unamused: ....

Holky včera jsem udělala velkou blbost za kterou bych se nejradši vyfackala, šla jsem na nákup, myslela jsem, že bude malý a jak tak nakupuju tak už mám plný košik a nějak jsem si neuvědomila, že nemůžu tahat nic těžkého a vzala jsem barel vody :frowning2: ..Jako dala jsem to jen do košíku a do auta pak to poodnášel přítel, ale večer mě bolelo břicho a ja až potom si uvědomila co jsem vlastně udělala, nejradši bych se ani neviděla:frowning2:...doufám, že jsem bobeškovi nic neudělala :cry: :cry: ...

Luci jak vůbec takovy těhu pas do auta vypadá?
20. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj Terko :slight_smile: jak se dnes cítíš? Já se právě nadopovala Utroušem a Ascorutinem...musím si nahodit ksicht a vyrazíme. Mě ty beďary štvou...se stydím vzít si i tílko, je to děs běs!!!!!! :rolling_eyes:
20. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
ahoj Luci :slight_smile: dneska je mi fajn lip nez vcera, vcera jsem jak pise mona nemohla ani vstat..hruza. Prave jsem se nasnidala, takze je mi uzasne :grinning: jinak Luci, kdyz jsem zjistila, ze jsem tehu tak jsem se totalne osypala no hruza fakt, tak jsem zasla s manzou od doktora do lekarny, rekli jsme,ze chceme neco co fakt funguje, stalo to sice 350 :rolling_eyes: ale bedary jsou fuc a ani jeden
20. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
Luci o bedarech ani nemluv musím mít trička kde se to, alespon trošku zakryje.... a někdy byvají opravdu bolestivé :unamused:
20. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
jeste jich mam teda par na zadech, takze tilka nektera taky nemuzu nosit :angry:
20. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
moni - neboooj, koči, určitě se nic nestalo ..... mimís ti chtěl jen vzkázat, že jako on se teda s ničím tahat nebude, takže se máš uklidnit :grinning: :grinning: :grinning:

já jdu posnídat teď ... už od rána mám hlad .... jako vlk :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
jasne moni, mimisek jenom poradne varoval, ze ho nemas unavovat :wink:
veru dobrou chut :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
verun díky, snad máš pravdu:slight_smile: ...njn hlavně že si na to dávám pozor :confounded:

Holky včera jsem se dívala do šuplíku a začinají se mi věcičky pěkně kupit, ne že bych nějak já nakupovala, ale spíš tchyně, chodí po samých slevách, jen mě štve pár kousku, které jsou vyloženě pro kluka, tak když to bude holka bude to mít po doma:grinning:..Včera jsem si koupila troje dupačky medvidka pú, mám z nich velkou radost jsou takové sladoučké :grinning:

Luci vypadá ten pas dobře, pouvažuju o něm taky dost jezdím autem :slight_smile: ... Luci na ty těhu kalhoty se podívej i do CA ja tam koupila ty bílé slevněné za 350,- a jsem s nima maximalně spokojená...budou mít možná i jené....

Holky každy den se chystám do centra se podívat co tam mají nového, ale v tom horku se to nedá... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
terezko, co jsi to v lekarne koupila?? ja mam dalsi.. jeden na nose, jeden na cele, nemluve o tom na noze... :confused: porad co ti zabralo, aspon ten ksicht bych chtela dat do poradku! :slight_smile:

mony, nebooj, já mám křeče v bříšku dost často a taky pořád něco nosím.. snažím se toho vyvarovat, ale moc to nejde.. stačí když malý zakopne a mám ho za ruku, vlastně ho za tu packu zvednu aby nespadl, vazi 17kilo :confused: Vždycky si pak říkám že to snad nemůže vadit....
20. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
holky, já na pupínky doporučuji ACNECOLOR .... je ve třech odstínech a fakt pomáhá, je to jakoby makeup .... je v lékárně volně prodejný a stojí něco přes 100 ....

už ho používám několik let a jsem max spokojená...
20. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
mona, taky uz jsem zacala nakupovat :grinning: s tim medvidkem pu musi byt uzasne, ja bych chtela borduru s medvidkem pu do pokoje :dizzy_face: jinak v CA jsem si koupila body na mimise za 75 KC, maji tam krasne veci a supr ceny :slight_smile:

summer je to francouzske od firmy LA ROCHE-POSAY jmenuje se to EFFACLAR K je to takova tubicka, je to v bile krabicce s modrymi napisy. Ma to byt jako celkove k obnove mastne problematicke pleti, je to skvely i jako podklad pod makeup a muzes si to davat rano nebo vecer, fakt mi to zabralo
20. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
pardon, píše se to AKNECOLOR :slight_smile:

http://www.lekarna.cz/znacky/aknecolor/
20. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
verunko, ten mi kdysi moc nesedl barevne, jinak si ho pamatuju, byl fajn!!! Ale na me byl hrozne oranzovej.. mam nejakou divnou plet. Mela jsem to akne tak hrozne ze jsem nakonec zacala pouzivat make up od Vichy, je super kryci a staci ho malilinko, takze dlouho vydrzi. Zacala jsem uz na studiich, tak jsem tyden nejedla jena abych schovala tu svou plet :grinning:

Terezko, super, asi zkusim.. francouzske veci se u nas muzou :grinning:
20. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
veru, díky za odkaz, mrknu co se zmenilo! Je tu uz pres deset let co jsem ho mela... je pravda ze mi ho tenkrat doporucil primo kozar, byl to muj prvni make up :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
teda ted na nej koukam.. ze bych ho po letech zase zkusila? Muzu ho teoreticky trosku smichat s tim make upem od Vichy, co hodne kryje... pod toho ten Effaclar... to by bylo aby to nezabralo!!! :sunglasses:
20. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
summer takova davka to urco zabere :sunglasses: :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
aknelot jsem mela taky jako svuj prvni makeup a pamatuju se, ze jsem s tim byla dost spokojena :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
terez ony ty bodyčka staly tři za 205,- takže taky super cena, já bych chtěla toho tolik, ale vím, že to mimčo to bude mít na chvilku, takže to nesmím přehánět:slight_smile: Navíc hodně dostanu od známých:slight_smile: Ještě k tomu budu mít v utery narozky, takže počitám, že to budou samé miminkovské věci:slight_smile:
20. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
holky, to bude mít manžel radost že zase nakupuju :grinning: teda neee, on je fakt zlatej... máme společnej účet a on mi na všechno říká "tak si to kup" :grinning: Ale pak se tak usmívá a má poznámky... no už se na něj těším.

Jen přemýšlím jak se bočními uličkami dostat do lékárny, s tím co mám na nose a na čele - vypadám jako jednorožec - tam přes náměstí určitě nepůjdu!!!!
20. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
tak to je taky supr cena :slight_smile: presne taky si to rikam, ze z toho hned vyroste atd, tak se snazim kupovat uz ruzne velikosti, ale stejne jak rikas, predpokladam, ze muj svatek a vanoce budou cele pro mimiska :grinning: :slight_smile:
20. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: '
Moni, neboj, když si dávala pití jen do auta a pak vytáhla z auta tak to nic není. Já se pořád natahuji s malým, do vany z vany, tedka spí v cestovní postýlce tak taky ho dávám do ní, vytahuji z ní, do auta z auta a ták. Nákup už jsem taky brala. Všchno se nemá přehánět, ale nemusíš se bát. Mamka se natahovala semnou a čekala ségru a v pohodě :wink:
Jinak odpol. jdu vyřizovat a pak se půjdem asi projít. chtěla jsem na koupák, ale nevím kdy musím jet něco vyřídit, tak by to bylo takové na prd.
Téda tady se už nakupuje :slight_smile: Já bych nejraději nakoupila růžovoučké věcičky, ale drahá půlka pořád tvrdí, že to bude kluk, takže si počkáme až se nám prcek odhalí, jinak máme po malém neutrál věci, ty bych nechala kdyby to byl kluk a kdyby holka, tak růžová to jistí :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
ahojky moni :slight_smile: manzel taky tvrdi, ze je to kluk a ja mam taky ten pocit, ze to bude kluk, ale tomu nepriznam :grinning:
20. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Summer tak ten můj je taky zlatý. Ten jak jsme v obchodě na něco se dívám mi říká tak si to vem a já né a on mě ještě přemlouvá. Je před výplatou máme na účtě tak akorát na jídlo a když jsme v obchodě dívám se na hadry tak mi řekne, něco si vem, za chvíli bude výplata neboj a ták. Ale já vždy né, když vím, že je fakt před tou výplatou. :grinning:
20. srp 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.