• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahoj Teri, fakt? Tak já mám tedka těhu jiné jak u malého a to 100%, tak nevím. No já sama nevím, tak jsem zvědavá co řekne pak dr. :sweat_smile:
20. srp 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz
tak si to nechate rict? tak to jse mzvedava, jak vam to dopadne :slight_smile: my to vedet nechceme, takze budu napjata asi az k prasknuti :grinning:
20. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahoj moni jj netahala jsem se s tím domů to už všechno poodnášel Libor, ale i tak jsem se zarazila.... No já toho právě moc nenakupuju, teprve jsem si něco koupila po třetí (zbytek kupuje tchyně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), taky čekám až mi dr. řekne co to asi je:slight_smile: ale stejně budu mít strach na to spolehat a asi si zajdu na ten 3D UTZ tam by to měli vidět na 100% doufám:slight_smile:
20. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
terez tak to bych nevydržela, já to prostě musím vědět:grinning:..jsem hrozný zvědavec:grinning:
20. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
Jo jo Terez, my bychom to určitě nevydrželi, teda já určitě né :grinning:
Tak klobouk dolů, že to vydržíte, budete mít krásné překvápko pak :dizzy_face:
Já jsem taky zvědavá co čekáme ted. U Luka jsou 3 kluci u nás 2 holky a jeden kluk. No uvidíme
20. srp 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz
holky ja se vam nedivim, ja jsem taky hrozna, puvodne jsem to chtela vedet, ale manza me premluvil, ze budeme mit prekvapko a tak, tak jsem souhlasila, ale budu napjata jak struna :grinning: mozna vic :grinning:
jinak holky bude vas chlap u porodu?
20. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Holky slyšela jsem o 4D UTZ to je ještě lepší? nevíte o tom něco? :confused:
20. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Terez můj určitě ano, ten už se na to ted těší až se toho děsím, že je takový žhavy do toho... :grinning: říkal, že tohle by si nemohl nechat ujít:slight_smile: tak snad nebudu litovat:slight_smile:
20. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
Moni, no víš, já někdy zapomenu, že jsem těhule a třeba když malý něco udělá, nebo neposlechne tak se za ním rozutíkám, a taky se pak zarazím, že jsem vlastně těhu. :sweat_smile:
Víš jak blbě mi už není, je mi fajn, tak někdy prostě zapomenu, nebo i po schodech, tak je vyběhnu, ale to jsem udělala asi 2x jsem spěchala.
Taky se chystám na ten 3D utz , kamarádka na něj byla a má video i krásnou tu fotečku.
No pokud nám to doktorka řekne dřív co čekáme a bude si jistá, tak čekat na ten 3d utz nebudeme. I tobě pokud to řekne s jistotou bych jí věřila, mě mluvila že to bude kluk, víc jsme se nebavili a byl, ale řekla mi to hrozně brzy už v tom 16tt
20. srp 2009 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz
Terez, můj určitě taky, byl i u prvního a nedokázala bych si představit, že by tam nebyl. Takže tedkom zase, ale už ví co ho čeká, což je dobře, předtím to nevěděl a emoce jsou emoce, po narození Lukáška se rozplakal štěstím a úlevou, ale taky se narodil dřív, tak měl strach :wink:
20. srp 2009 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz
4d je pry jeste lepsi, taky jsem to slysela, ale podrobnosti nevim
jinak presne muj je taky hrozne zapaleny do toho :grinning: ale ja jsem moc rada na jednu stranu, protoze si myslim, ze budu klidnejsi, preci jenom ono tam se mnou bude, takze dohledne na mimo kam ho odnesou potom atd atd a v neposledni rade to bude obrovska podpora od nej psychicka uz jen to, ze tam nebudu sama..navic si myslim, ze chlap pak vazne o te zenska smysli jinak, proste to zazil jaka je to makacka :slight_smile:
20. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
ahojky ženský Ter: mám na to stejný názor... jo a ta hrazdička je opravdu užasná mám ji doma. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Jj je to psychická podpora partnera, nebudete se cítit sama v takovéhle situace, ale znám i holky, co chtějí být v tomto okamžiku sami :wink: Já jsem byla moc ráda, že to stihl, byl semnou a spolu jsme to prožívali :slight_smile:
20. srp 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tady chvilku nebyla. Vcera me mimisek trosku zlobil - spineni (jenom takovy hnedy, ale radsi jsem lezela). dneska uz je to ok tuk, tuk. vzdycky ho mam jednou tydne - utery nebo streda. ale ono se neni cemu divit, deje se tam tolik veci.
20. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
ahoj petulas, ahojky mabe :slight_smile:
20. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
ahoj teri
jezis, co me tam nabehlo 10tt. :confused:
Moni a nevíš kdy se ten 3D UTZ tak dělá? At zase nepřijdu pozdě:slight_smile:, ale myslím si že do příští kontroly by to mělo být ještě vklidu to budu v 19tt...
Moni ty jsi měla u porodu epidurál? jestli si za něj platila...protože ve Vitkovicích se za něj plati 2.000,- jsem myslela, že je to zadara...normálně už ted uvažuju jestli si pichnout nebo ne, bojím se jehel:grinning:
moni a asi vas to i vic zase primknula k sobe ne? myslim, ze to musi byt silny zazitek pro oba :dizzy_face:
Teri sama jsem zvědavá jak to všechno bude probíhat :slight_smile: na jednu stranu se moc těším, ale na druho je tu samozřejmě i strach :grinning: , ale když to zvládlo tolik holek, tak musím taky:slight_smile:
20. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
moni, ja uz taky premyslim dopredu, i kdyz ja to mam jeste hodne daleko
20. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
no ja teprve, ale stejne uz se bojim :grinning:
20. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
mona: ten 3D se dela mezi 24-28 tt, to je pry nejlepe videt :wink:
Jinak na Fifejdach stoji epidural 1.700,- ale pokud se lecis na vysoky tlak tak ti to hradi pojistovna...
Ja bych si to ale do patere asi pichnout nenechala, prece jenom ikdyz to berou jak na bezicim pase, tak tam nejake riziko byt muze... :unamused:
20. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
ja si taky rikam, jak to vsechno zvladnu porod, starani o dite atd...... :confounded: :slight_smile:
20. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
kramli ja to rikam taky muzovi kdybych v nejakych slaby chvilce rvala, ze chci epidural, tak at to nedovoli, ze to nechci at si to pamatuje :grinning:
holky ja jdu neco ukuchtit, mam hlad :grinning:
20. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
kramli no na fifejdy nejdu ani náhodou:slight_smile: Vysoký tlak nemám spíš nízky, ale ne moc...Taky mám strach, že by mi to píchli špatně, přece je to do páteře... je to fakt dilema co je lepší, chtělo by to názor už nějakých rodiček:slight_smile: Sem s nima děvčata:slight_smile:
20. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
terez on se stejně davá v nějakou určitou dobu a pokud bude pozdě tak ti ho stejně nedají :grinning:
20. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Moni, ten se dělá kolem 25tt, jak půjdeš na ko k dr. tak mu o tom řekni, tam se musíš obj. dopředu, né na poslední chvíli, protože je to to zájem a většinou plno. Já jsem si epidurál dala a pěkně mi to posral. záda :angry:
Musela jsem kvůli tomu chodit na rehabilitace a cvičení, což mi chvíli pomohlo a pak zase bolest, ted je to lepší, ale já mám od mala křivou páteř a tak mi to neudělalo dobře, jak jsem koupala malého jak byl miminko a byla nad ním ohnutá, tak jsem pomalu až brečela bolestí, takže jak byl Luk doma, tak mi ho pomáhal koupat a sem tam i oblékat, jinak jsem to většinou musela vydržet, takže ted uvažuji, zda do toho jít, ale po zkušenostech mám strach. Dotedka mám prý jizvičku takovou malou dírku jak mi to píchali.
Terez , určitě. Každý chlap by mě vidět co si musíš vytrpět než se prcek narodí :wink:
20. srp 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
Jo a za něj jsem neplatila nic, možná, že jsem rodila dřív, tak jsem ho měla zadarmo nebo nevím, ale fakt jsem neplatila nic, jen za to, že byl otec u porodu a to bylo myslím 150,200,-
Kamarádka rodila 2 bez a přežila to. Tak taky si ho tedka dávat asi nebudu, mě osobně to dělalo pak problémy ze zády :frowning2: Které mám dotedka, už né jak na začátku, ale přetrvávají :confounded:
20. srp 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz
moje mamka porodila 4 bez :wink: A nedoporucuje mi to tak nevim....

Ted je za otce u porodu bezne 500,- nekde i 700,- :unamused:
20. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.