• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Moni tak ted už ho asi nechcu i tak se bojím te jehly :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale ted mi říkala kamoška, že jeji všechny kamošky byli na odběr plodové vody, ale já slyšela, že tam všechny nemusí, že jen když má někdo problémy...tak ted se bojím zase, to je ten můj strach z jehel :confounded:
20. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Jo je to možné. Já rodila 3 roky zpátky a ty ceny se určitě trochu změnili :slight_smile:
Holky jdeme s pejskem na procházku, tak zatím páčko
20. srp 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz
Děkuju za milé přivítání!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Snad budeme v pořádku a já uvidím broučka na ultrazvuku :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
teda holky vy jste tohop napovídaly :grinning: . jsem zpět z interny a alespoň něco mam ok a už tam nemusim :slight_smile: . Jinak co se týká epidurálu tak já ho měla teda při císaři ale dělá to jen anestezilog tak bych se nebála :wink: . manžel chtěl být u porodu a je fakt že tam je pak někdo kdo Vás zná a i si pak mimíse ohlídá. jenže jsem měla císaře taže smůla, ale viděl ho dřív než já. Já totiž při porodu usnula :slight_smile: a te´d by tam chtěl být zase tak uvidíme. Minule chodil furt na směny do práce tak ai UTZ nestíhal a teď mě bude vozit do faklultky do rizikovky tak ho vezmu sebou ať se koukne :wink: a určitě chci jít na ten 3D nebo 4D UTZ. Dělají ho u nás na genetice, ale při Vikínovi ho ještě neměli tak te´d ho chci a budu mít i jistotu v pohlaví :slight_smile:
20. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
mona: na plodovku te doporuci pokud ti vyjde spatne NT screening nebo tripply. Ale kazdopadne muzes to odmitnout, nikdo te nemuze nutit tam jit. To vysetreni samo o sobe je pry neprijemne ale nijak zvlast to neboli, ale je tam riziko potratu i ve vyssim stupni tehu...
20. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
eli neboj určitě bude vše ok :dizzy_face:

kramli ryziko potratu, když ti dělají to vyšetření? nebo když si ho nenecháš udělat? Prý ti podle plodovky zjistí 100% pohlaví...no, ale bojím se toho docelat atk snad mi ty včerejší odběry dopadnou dobře :unamused:
20. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
moniko, u nas je to uplne to same!!! Manzel me nuti nakupovat a ja dobre vim ze na to nemame :slight_smile: neni nad fajn chlapa v tomhle, vid.. kdyz slysim jak si kamaradky rikaji o kapesne a z materske plati svuj telefon, vsechno jidlo.. a pak maji koncem mesice servano ze nevysly.. tak tomu svemu denne blahorecim! :slight_smile:

ja mela epi ze zdravotnich duvodu, vubec porod nepostupoval po skoro dvou dnech, tak mi ho pichli jestli to nepomuze, jinak ze s nim odoperujeme. Do pul hodky jsem porodila :slight_smile: Nekdy to ma zazracny vliv... bohuzel mi ho pichli blbe, takze jsem byla "rozpulena", na jedne pulce tela jsem citila tak 70% bolesti, na druhe 100%. Vsechno siti bylo bohuzel na te normalne citlive strane :grinning:

Na zapade se s nim rodi bezne, takze pokud ho nekdo chcete, urcite bych se nebala :slight_smile:
20. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
a jinak manželova teta je porodní asistentka, má sama pět dětí (tenkrát bez epi) a říká, že by ted rodila jedině s epidurálem.. co člověk to názor! :slight_smile:
20. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
mona: no kdyz ti delaji amniocentezu neboli odber plodove vody tak je tam riziko potratu, proto bych na to nesla...
20. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
tak jsem se vrátila z obědu .... no dneska nic moc ...... kolínka a guláš a polívka ... za chvilku zase budeme mít hlad :slight_smile:

jinak holky, s epiduralem je to tak, že pokud ho chcete vy samy, tak ho platíte, ale pokud není jiné východisko, než ho píchnout a nařídí to Dr., tak to neplatíte.

pěkné odpo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
veru, jj, ale v některých nemocnicích je pořád zadarmo :slight_smile: I když člověk co ho chce ho asi rád zaplatí... :slight_smile:

v té mojí byl tenkrát zdarma i bez medicinské indikace tuším.. ale už je to čtyři roky, tak kdo ví co je ted.
20. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
summ - tak to se celkem divím, ve všech případech, co znám, se dnes už na vlastní vyžádání platí ...

ono je to ale jedno, pokud ti to pomůže ... :wink:
20. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Kočky, tady už jsou teda zajímavé debaty :grinning: já sama nevím, jestli bych do epidurálu šla či ne...moje ségra rodila v lednu a celé těhu tvrdila, že to zvládne bez něj...a zvládla to na jedničku :dizzy_face: Říkala, že s ní byla na pokoji paní, která pak měla šílené bolesti a hlavně docela drsnou migrénu...to je prostě jako se vším, někde vám to pomůže, jinde zase ubere :wink:
Tak jsme si dali obídek v Ově, já měla šílenou chuť na pizzu...no a už je v záchodě, naštěstí jsem to stihla až domů :grinning: Ležím jako placka a už se natahuju po lízátku :wink:
20. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
Luci - no prosím tě...... takovou dobrotu jako je pizza a ty to hodíš do wecka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

přwmýšlím, co já dnes spořádám, už mám hlad ..... nepomohla po obědě ani nektarinka ani jablíčko ... naštěstí je tu ve 4h Tom a jedem dom ....

Včera jsem byla u tety T., jak rodila min středu .... no holky, ta jejich Eliška je kouzelná, hodinu mi spinkala v náručí ..... tak jsem si přitom hladila břuško a vykládala semínkovi, že takhle bude taky jednou veliké :slight_smile: ... no sranda :slight_smile: ale božátko je hubeňounká ... prtž neměla teta mlíko, ani teď to ještě není ono :frowning2: , tak měla žloutenku, pustili je dom až teď v pondělí, takže malá nic nepapkala, z 3.200 má teď 2700 ... takjí dokrmují jakmůžou, ale stejně to je háďátko malinkaté :slight_smile: dneska jim vezeme overálek, co jsem objednala na BESSu, tak snad z té 56ky nevypadne :slight_smile:
20. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
Veru, taky jsem si říkala, že je to škoda...ale když musíš, tak musíš :grinning: Když jsem se narodila, tak jsem vážila 2750 a mamka taky neměla mlíko, takže jsem ještě více ztratila na váze a byla jsem prý jen žížalka, ale pak jsem to dohnala. Takže z Elišky bude co nevidět taky pořádné mimčo :dizzy_face: Za jak dlouho Ti přišly ty věci z Bessu? A jak jsi to nakonec objednávala?
20. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
luci - tak toje drsné, že ani nevíš, že jsi těhotná a najednou mimi a ty nemáš nic ... no hlavně, že byla holčička zdravá ... to musela být ale nějaká obryně ... to nechápu jinak .... přeci poznáš že máš jiné břicho ... to není jako špek ... určitě ne ke konci ... bože ,..... :slight_smile:

no 13.8. odešli z SK a dnes to přišlo ... mně totiž moc nefunguje ten česky bess, tak jsem přes email objednala z SK, poštovné 174 Kč !!!! až budu zase něco objednávat, udělám vše pro to, aby mi fungoval ten česky ..... :slight_smile:
20. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
Veru, je to psycho...chudák si neužila ani Utz atd...ale je fakt, že silnější ženy mají i celkem nepravidelnou menstruaci a jí to asi nepřišlo divné...škoda, že nenapsali kolik vážila...
To poštovné je tedy síla!!!!!! :confused:
20. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
tak tohle je moc .... ještě že žijeme tady ...

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/176872-muslimska-modelka-zada-aby-ji-zbicovali-za-vypiti-piva-co-nejdrive.html

síla, fakt .... holky, letím dom, juknu na vás ještě večer, dnešek bude ještě náročný ... do obchodu, pak jdu péct můj slavný slaný štrudl a kefirovou buchtu a ještě žehlit a balit na víkend :slight_smile:

tak páááá
20. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
No teda holky to je docela divný ne :grinning: . Já mam teda taky kila navíc ale už od 9tt jsem na kalhotech poznala že jsou mě menší :wink: . To si ani neumim představit kolik mohla mít kil. Ale jinak jí závidim ten klídek a žádný stres ale nezávidim jí te´d všechno narychlo kupovat a vlastně ani na těhu nemá žádnou památku. Jedině může být ráda že holčička je ok :wink:
20. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
Market, jj hlavně, že je holčička zdravá :slight_smile: Ale musel to být šok, co? Si to neumím představit :sweat_smile:
20. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
ahoooj holky jdu vas pozdravit,tak jak se vam dari tehulinky...ja jsem ted na nekolik dni pryc tak netuju z recepce nez pujdem na bowling...
20. srp 2009 v 17:43  • Odpověz
Veru, třeba namátkou kamarádka rodila v domažlicích a epi byl zdarma :slight_smile: zdarma je i v jihlavě, kde taky rodila kamarádka :slight_smile: V hořovicích se taky neplatí, také právě porodila kamarádka ... asi jen ta ostrava to komplet zpoplatnila :grinning:

ale kdybych ho chtěla, tak si ho ráda zaplatím na druhou stranu...

carculko, ahoooooooooooooj, tebe jsem dlouho nevidela!!!

market, klídek musel být krásnej, ale šok pořádnej! :grinning: Jen nechápu že necítila pohyby....????? :confused: ale hlavně že to dobře dopadlo..
20. srp 2009 v 17:46  • Odpověz
Veru, pak bych prosím chtěla receptík na slaný štrůdl!!!!!!!!!!!
20. srp 2009 v 17:47  • Odpověz
Stejně mě to holky přijde divný :slight_smile: . Možná kdyby jí bylo 15 ale ve 30 letech :slight_smile: . Přece jenom je těhu celkově zvláštní stav a každá to prožíváme jinak ale já te´d ve 12tt musim nosit těhu džíny a to jsem svoje měla trošku větší a i manžel říká že mam kulatý břicho a dost pevný :wink: , prostě je to vidět na 1 pohled a teda nezávidim její rodině te´d tu honičku než koupí min základní věci. Rodila normálně takže 3 den jde domů :wink: . Já počítam že začnu pomalu kupovat věci klem toho 30tt a počítam že na to budu mít tak měsíc. Minule jsem byla od 34tt v nemocnici tak to chci mít hotový, alespoň většinu a během 3 dnů si to neumim představit a tedy u Vikína jsem měla pohyby asi tak od 20tt a od 25tt je cítil i manžel :slight_smile: . To teda nevim jak by na mě manžel koukal kdybych mu řekla že jsem v 6 měsíci, natož že rodim :wink: . Ale na MMB byla jedna která těhu zjistila v 24tt, ale měla 100kg a dle doktorů nemohla mít děti a když MS nepřišla tak to nijak neřešila a pak kolem Vánoc začla mít divný pocity v břiše a kamarádka jí řekla a´t zkusí test a on byl pozitivní a taky měla pak šok na UTZ a hned jí hnali na genetiku a nakonec rodila v 36tt takže si těhu taky moc neužila :slight_smile:
20. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
teda market, to je taky story! Mela stesti ze byl test jeste pozitivni, cetla jsem ze ve vyssim stadiu uz muze byt negativni - to by pak bylo dvojnasobny prekvapko :slight_smile:
20. srp 2009 v 18:26  • Odpověz
Viď a doktoři se moc nadšeně netvářili :unamused: , říkala že byla i na rentgenu a brala 2x atb ale chlapeček je ok. TO mě by se teda nestalo že bych těhu netušila. Mě te´d bylo už zle týden před těhu testem :wink: , ale musim říct že nevolnosti jsou už lepší tak i doufam že tohle těhu přejdou dřív než minule :wink:
20. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dneska odpoledne jsem si dělala další testík a čárka je zase silnější!! :dizzy_face: :dizzy_face: Takovou radost holky jsem v životě neměla!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Zítra dělám další a pak dávám do albíčka.... :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak chodím pořád na záchod a občas mi je zle a prsa mám nateklá :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 23:08  • Odpověz
eli, gratulujuuu, to je parada! :slight_smile: taky si pamatuju tu radost.. testovala jsem snad desetkrát :grinning:

dnes tady moc nebudu, mám práce nad hlavu bohužel.. manžel dorazí z práce až v noci, tak mi nemůže pomoct.. a do zítra ráno musí být hotovo :confused: myslete na mě!
21. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
summer: člověk je fakt šťastnej.... :dizzy_face: :dizzy_face: Tak to ňák zvládni... :dizzy_face: :dizzy_face:
21. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.