• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
ahoj holky, dobre rano :slight_smile:
21. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Dobré ráno těhulky:slight_smile:
21. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
ja prave snidam, pak pujdu nakoupit a potom se sem snad na skok dostanu, co delas ty monako? :slight_smile:
21. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahoj,hezké sluníčkové ránko :slight_smile:
21. srp 2009 v 09:16  •  snaží se  • Odpověz
dobre ranko devcata, vcera me odpo bylo divne od zaludku, pak jsem vecer vyzvracela veceri. a tedka to nejak pokracuje. mam zaludek na vode, neni me moc dobre. dala jsem si trosku buchty a tedka si delam vyvar. treba me udela dobre. a taky si davam pulku sklenicky koly.
21. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
holky ja mam uplne jine chute nez jsem mela, ovoce ktere normalne miluju ani ted nemusim moc mit, za to pecivo a mlecne vyrobky to muzu furt :grinning:
21. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
teri, jojo meni se to. ja mela rada cokoladu a tedka ju vubec nejim. dneska me fakt neni dobre. trosku me vystrasily holky z jine diskuze s tim mym spinenim. mela jsem ho ve stredu, jenom takovej zbarvenej vytok, lezela jsem, vcera dobry a dneska taky. ja to tak mam jednou tydne. oni by leteli na pohotovost, ale me dr. rikala, ze si mam nasadit vetsi davku utrose. ono se stejne s tim neda nic jinyho delat nez lezet. vsechno se tam prokrvuje, tak sem tam kdyz se vic hejbu, se tam neco pohne.
21. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Terez já jsem bohužel v práci, ale o pul 12 jdu na oběd, pak se možná fláknu ve městě a mám před sebou týden dovolené:slight_smile:
21. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
mabe ja bych byla hlavne v klidu, jak rikas, odpocivala, hlavne netahej nic tezkyho apod. navic dneska je to pocasi priserny nikomu nemuze byt gut, bio 3 strasny horko, pred bourkou, tlak, tak pekne odpocivej
mona ty se mas tyden dovca :dizzy_face: tak to bude leharo vid :slight_smile: holky ja se za chvilku vratim, jdu na ten nakup :rolling_eyes: :grinning:
teri, ja si taky rikam nejak jezdit a nervovat se, stejne me nic nereknou a nemuzou se mnou udelat. utros beru a chce to klid. sem tam neco muze prasknout nebo se neco prokrvi. dr. rikala, ze to jsou aji hormony. uz jsem totiz dvakrat spinila a vzdycky jsem u ni byla a ona rekla, ze je vse ok. mimisek se vyviji jak ma. pokud nekrvacim. dneska nikam nejdu. zitra ma kamarad 30. let, tak pujdem na oslavu. je to venku od 16h, pojedeme tam autem, tak pokecam s kamaradama a pojedu brzo domu.
21. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Teri no nejedu nikam k moři, nějak to nechci podcenovat, ale pojedeme na pár dní na jižní moravu za přitelovou babičkou a dědou a tam budeme vyletovat :slight_smile: ...sice jsem ted nějaká chcipla na vylety, ale když jsem si je vymyslela, tak se musím hecnou, navíc procházka mi neuškodí :grinning:
21. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
ahoj moni, pojedes k nam na jizni moravu? :wink:
21. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
dobre ranko holky, tak o te zenske jsem taky slysela a je to teda sila....ale podle me je to nesmysl ze to nepoznala, spis mi pripada ze chtela rodit doma a na posledni chvili si to rozmyslela....no ale zvlastni to je :wink:

luca: musim s tebou bohuzel nesouhlasit co se tyce ''silnejsich'' zen a nepravidelne MS....ja do teto kategorie zen spadam a nikdy jsem s tim nemela problemy, po vysazeni se mi cyklus srovnal a poslednich par mesicu pred otehu jsem ho mela na minutu presne po 28 dnech.... :wink:
21. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj mabe no my jedeme do Bánova, je to kousiček od Uherského Brodu....tak se chceme podívat do Luhačovic a pak do Trenčína, pak nevím co má pro mě přítel ještě připravené:slight_smile:
21. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
tak to neni u nas, ale mam rodinu v Uherskym Brode. :slight_smile: me se libi jakym tam mluvi narecim. :slight_smile:
21. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
jj je to fajné, jen když jsem tam byla s přítelem poprvé tak jsem čuměla jako puk, trošku jsem někdy nevěděla o čem mluví:grinning: A to má přítel další rodinu v karvine a to byl další můj problém, to bylo ještě horší jak na té jižní moravě :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak se máte. Dneska ani nevylezu, mimo krátkých vycházek se psem. manžel má kšeft tak počítam že přijede až večer a i celý víkend. Včera mě psali že poslali 2 knížky tak by bylo super kdyby přišli ještě dneska, ale asi až v pondělí :wink: .
Kramlinko, spíš záleží fakt na váze, ono je rozdíl nadváha a obezita. J8 mam taky kila navíc a mě bylo zle už týden před pozitivnim testem a od 9tt jsem na kalhotech poznala že břicho roste a te´d už nosim těhu džíny. A i manžel říká že mam daleko větší břicho, prý takový kulatý :wink: . Jinak mě přijde divný že necítila pohyby, ve 30 letech :unamused: , může být jedině ráda že malá je ok. Neumim si to představit být bez jakéhokoliv vyšetření a žádný UTZ, je to možný že chtěla rodit doma ale ohle je hazard se zdravim dítěte :unamused: .
21. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
holky, taky nechapu tu zenskou. :confused:
21. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Kramli, je to samozřejmě individuální, mám docela dost kamarádek, které jsou silnější a problémy s menstruací mají...po vyšetřeních jim bylo řečeno, že je to váhou. Je to jako se v ším, každý to má jinak :wink:
Tu ženu absolutně nechápu...je to hodně divné...Market, s těma pohybama máš pravdu a ona navíc už má dvě děti, takže tomu nerozumím. Ale hlavně, že je malá zdravá :dizzy_face:
21. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
ahoj luci, jak je? me dneska nejak boli v krizi. ja s tim mela problemy i pred tehu. jsem vic prohla a blokuje se me pater v krizi. nejak jsem se asi blbe vyspala nebo je to tim, ze jsem lezela vcera i v noci.
21. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
Možná taky záleží jak moc byla obézní, už jsem jednou o takovém připadě četla, ale ta žena važila skoro pul tuny
:sweat_smile: ... a tak to nepoznala...
21. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Půl tuny :frowning2: , to na ní někdo vlez :grinning: . To už je extrém :unamused: . prostě si myslim že i při 100kg pohyby cítit musí, vim že ne všem třeba je zle ale přece jenom každá se cítíme trošku jinak ne :wink: . Spíš si myslim že to věděla a pak to tajila a nakonec jak dostala bolesti tak dostala strach tak zavolala rychlou. Jen nezávidim její rodině takhle na rychlo shánět výbavičku :slight_smile: . Rodila normálně takže 3 den jde domů a to se snad ani nedá stihnout :slight_smile:
21. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
mona: no tak pul tuny tam verim ze se to ztrati :grinning: :grinning: :grinning:
market: jj tak nejak jsem si to myslela taky ze to asi bylo :wink: Protoze pochybuju ze zenska ktera ma dve zdrave deti by nepoznala ze ji zevnitr neco kope, a pry takovy poradny kopanec do zeber pekne boli, to si asi nesplete s bolesti zaludku :grinning:
21. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
To fakt ne, Viki byl jemnej a ke konci teda to byla síla. Byl sice v příčce ale i tak to nebylo příjemný a když jsem si lehla blbě tak se hezky ozval :grinning: a tahle měla dítě normálně takže to musela vědět. Vim jak ženský ke konci trpí :unamused: . Je to možný že chtěla rodit doma , ale tohle neuznávam. Chtěla bych vidět kdyby porodila postižený dítě jestli by si ho nechala. Přece jenom jsme v době kdy UTZ odhalí dost problémů ne :unamused: , já bych taky hned nešla na plodovku, to by muselo být dost vážný ale nechodit ani na UTZ bych asi nevydržela. Já jsem ráda že te´d ve středu doktor kouknul jestli je mimís ok a hned jdu v úterý na screening, tam ho už pořádně proklepnou a 3. září do rizikovky a jsem ráda že prostě ho uvidim takhle často :wink:. To je stejný jao už byli 2 případy kdy ženská rodila doma a dopadlo to špatně a pak si můžou nadávat ale ještě by zasloužily trest. Vždy´t dobrovolně vystavili svoje dítě nějakýmu průseru, který nastal. V nemocnici když vidí že dítě má málo kyslíku tak radši udělají akutního císaře, ale když budu rodit doma tak nepoznam nic. nemam nic proti porodnim asistentkám ale moje důvěra je víc v lékaře a kvalitní zařízení v nemocnici. A 3 dny se to tam přežít dá. Já ležela od 34tt v nemocnici, malej šel ven 36tt, pak mě pustili 6 den po porodu a šla jsem si k malýmu lehnout na týden na JIPKU a přišlo mě to normální :wink: a myslim že většině, nikdo v nemocnici rád neni ale když chci dítě tak s tim musim počítat. ležela jsem tam s 1 co měla asi po 6 IVF, čekala 1 dítě a od 4tt do 35 kdy se malej narodil ležela na zádech bez zvednutí a byla šťastná že mimís roste :slight_smile:
21. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj Mabe, v kříži mě bolí od začátku těhu...já vlastně díky tomu tak nějak tušila, že jsem těhu :wink: Když pořád ležíme, je to o to horší...a bude zřejmě ještě hůř :sweat_smile:
Hiolky, a viděly jste tu paní? Ona nebyla vůbec tlustá, takže je to 100%, jak píšete...věděla to a tajila. Ale je fakt, že na to mohla přijít docela pozdě a pak už se s tím nedalo nic dělat (to ji samozřejmě neomlouvá), ale i tak je risk, nejít k lékaři!!!! :rolling_eyes:
21. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Neviděla, tak je to jasný :slight_smile: . Já užž to na sobě viděla kolem 9tt a to nejsem nijak hubená :slight_smile: . Je divný že ani nikdo z rodiny to na ní neviděl ne :unamused: . na druhou stranu pokud nechci otěhotnět a budu mít nechráněný styk tak bych si to dost ohlídala ne a nebudu čekat a říkat si že se určitě nic nestalo :unamused: . Akorát si z ní každý bude dělat srandu :grinning: .
Luco už jsi byla na screeningu nebo teprve jdeš. Já jdu v úterý a teď přemýšlim kdy bude krev. na krev jdu ráno a ve 12 mam UTZ :slight_smile:
21. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
Luci, tak to mame stejne. pokud lezim delsi dobu, tak me kriz boli.

holky, jinak jak min jim, protoze me neni moc dobre, tak to tehu bricho moc nevidim. :confounded: snad je vsechno ok a mimisek roste.
21. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
ahojte holky muzu k vam? :grinning:
21. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
ahoj, monco, proc ne? :wink:
21. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.