• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Market, já jdu na Screening 8.9. na 12 hod. na krev a na 15 30 na Utz, na jednu se stranu se hrozně těším, že uvidíme mímo v celé své kráse :slight_smile: a na druhou jsou samozřejmě ty věčné obavy, aby bylo vše ok.

Mabe, já jím taky míň, jeden den mám bříško krásné a druhý den vůbec :confused: Záleží to taky i na vodě v těle atd...mímo je ještě malinké a určo krásně roste a my to zatím na bříšku nepoznáme :wink:

Holky, za týden budu brát poslední pilulku Utrouše, myslíte, že pak bude všechno v pohodě? Nemůže se to nějak projevit? Vžyť ho beru už 3 měsíce, snad to mímo bez něj zvládne a placenta bude pořádně plnit svou funkci :wink:
21. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
mabe :grinning: :grinning:
tak aby ste vjedeli neco vam o sebe napisem som slovenka a zijem v anglii 3 roky o mimisko sme sa snazili okolo pol roka :frowning2: ale podarilo sa a teras dufame ze vsetko bude ok :slight_smile: nezvraciam ale zaludok na vode a nechut k jedlu to isti :confounded:
21. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Luci, doufam, ze to tak je. Ja utros budu brat jeste 3 tydny. Dneska je asi fakt divnej tlak, nejak je mi slabo a na spani. Tedka jsem si dala trosku vyvar a udelala macku s masem, takze si jdu udelat par kolinek. Pak pujdu spat. Holky, kdy se jde poprve na ten NT screening?
Tý jo, další Monča :slight_smile: jste nějaké plodné, kočky :grinning: :grinning: :grinning: vítej u nás :dizzy_face:
moni, vitej, urco to bude ok, musime verit. ja mam za sebou dva MA a tedka doufam, ze uz to bude ok. Jsem doma na PN a setrim se.
21. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj Mona však ty už jsi tu jednou byla ne? :slight_smile:
21. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
jojo ale mala som problemy s netem a nevjedela som ci si mna pamatujete :grinning:
21. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
Já si tě pamatuju :grinning: ... Ty bydlíš teda v Anglii jo?? A budeš i tam rodit? Nebo pojedeš na Slovensko?
21. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
monako-budem tady rodit nakolko si platim poistenie tu a ked tu budeme aj zit tak je to asi najlepsie
21. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
luca: ja jsem ho brala asi 2 mesice a po vysazeni vse v poho :wink:
21. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
ja mam taky trosku strach, abych nespinila po vysazeni. ja ho zacla brat pred tehu na spineni po ovulce.
21. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
mona tak to jooo a jak to tam máš s kontrolama, slyšela jsem, že se jich tam nedělá tolik jak u nás... :slight_smile:
21. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
Holky pofičím na oběd tak se zatím mějte hezky a večer nebo během dne na vás kuknu..papa :dizzy_face:
21. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahoj holky,opět jsem tu dlouho nebyla.Měla jsem dovču,tak ty vaše diskuse ani nedočtu.Je toho tolik,co jste probrali :slight_smile: Tak si představte,že jsem byla včera u doktorky,protože jsem měla děsný bolesti břicha.Ona mě nechala doma,dala mi hořčík,na kontrolu jdu až za měsíc.Prý se může stát,že už se do práce nevrátím.
Je mi to jedno, hlavně,aby bylo miminko v pořádku. Jste také někdo na neschopence? Nuda,co?Ale zase si říkám,že za ty nervy v práci mi to nestojí :cry:
21. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Luco já se teď ptala doktora a on řek že utroš se bere do konce toho 12tt a dávky se snižovat nemusí a pokud je to těhu dost chtěný tak říká aby se utroš bral ještě o týden dýl :wink: . Já si nechala napsat 2 balení tak myslim že pak už to bude ok. Říkal že od 12tt už placenta maká sama a kdybych chtěla dodat tolik hormonů co dělá placenta tak mě utroš poleze i ušima :grinning: . Tak to jdeš dýl, no uvidíme co na UTZ uvidíme :wink: , jakmile máš screening ok tak se tak nějak stejně uklidníš že je mimís ok a zjiš´tuju že napřed čekáš aby bylo srdíčk pak aby se nepřestalo vyvíjet, pak screening, pka trippl, 20tt a pak porod :grinning: .
Jo opět ve středu mě doktor nabízel neschopenku, ale do 24. ledna jsem ještě doma a pak mě to přejde asi rovnou do MD :wink:
21. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
Market, mě doktor rovnou vypočítal, že ho mám brát do 27.8. , na víc dnů už léky nemám v zásobě :pensive: ještě jak jsem byla v nemocnici, tak jsem se ptala a doktor říkal, že jak tak kouká, tak už v současnosti začíná placenta makat, že vlastně ten Utrogestan beru už jen jako doplněk a lehkou podporu...Tak mu budu věřit a doufám, že se něco nepokadí :wink: :confused:
21. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Vždy´t, mě říkal že v úterý jdu na ko a to už bych mohla přestat, max týden navíc. Ale když mě sestra vypisovala recept tak jsem si řekla o 2 balení, takže to ma do 14tt :wink: a ascorutin mam zatim brát ale už jen 3x1 a v ůterý dělá UTZ jeho manželka, ta se specializuje jen na těhotný tak se jí zeptam na ten ascorutin :wink: . Špinila jsem jen 1 a od tý doby nic, ale hematom mam furt ale prý už je menší a je vidět že se ztrácí :sunglasses:
21. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
ahoj holky, tak ja jsem po vybornem obidku tak je mi fajne :grinning:
21. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
Tak já až dýl. Ve 13 píchnu inzulín a pak do 20-30 min si dám oběd. Cos měla dobrýho :wink:
21. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
ty si pichas inzulin to jsem nevedela :frowning2: moje mamka si redi krev zase, kazdy den take injekce :frowning2:
mela jsem makarony s kurecim masem na cibulce s porkem a pestem mnammnam :grinning:
21. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Holky, já jsem měla pečené kuře a bramborovou kaši, sice jsem snědla jen trochu, ale i tak to bylo moc dobré...

Market, já beru Ascorutin 2x1, napsali mi krabku 50ti tablet,ale neřekli mi, jak dlouho to mám brát. Pokud tam ten hematomek ještě máš, tak ho raději ber...aby jsi se třeba z ničeho nic nerozkrvácela :confused: Ale pokud Ti při dlší KO řeknou, že už nemusíš, tak bude asi vše ok :wink: Kolik bereš toho Utrouše, já na to zapoměla :sweat_smile: :wink:
21. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
je ja uz jsem taky po obede :wink: Sem si zasla na koprovku mnam :wink:
21. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
mnam Luci, to mi delas chute to si asi dam zitra :grinning:
21. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Kramli, koprovku miluju...a už jsem ji dlouho neměla :dizzy_face: si ji budu muset uvařit :wink:

Terez, já teď totiž vůbec nemám fantazii a ani chuťe, takže kuře to vždy jistí, manža je spokojený a já mám na dva dny pokoj od vaření :wink: :slight_smile:
21. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Terez jo pícham teď od středy. Bohužel se cukrovka opět ukázala ale te´d dost brzo :unamused: . Doktorka mě to dala v perech tak je to trošku lepší. pícham 4x denně ale asi si budu muset zvýšit dávku :wink: . Já mam čínu a rýži :wink: .
Já brala ascoruinu 3x2 a to jsem špinila jen chvíli a teď na UTZ že tam hematom je ale že je vidět že se ztrácí. tak uvidim v to úerý co mě řekne doktorka. na utroš se ptát nebudu a doberu to co mam doma :slight_smile: , toho beru 3x1. Asi ještě na 10 dní mam femibion 800 a pak už si koupim 400 :wink: , je teda ještě dražší ale i na diabetologii říkala že je ráda že beru vitamíny, že je to dost důležitý :slight_smile: . Jen nevim co si dam k večeři :wink: , nějak ani na jídlo nemam chu´t a furt se cpát šunkou taky nechci, tak možná vajíčky, mam nízký cholesterol tak to můžu a alespoň uvidim jak po vajíčkách vyroste cukr :wink:
21. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
je kramli koprovku uz jsem taky dlouho nemela :slight_smile:
luca, kure je vdecna jidlo asi vsude, u nas jsou to jeste spagety, takze to delam casto chapu te :grinning:
marketko hmmm cina ,holky ja bych furt jedla :grinning: jen jsem slysela ze se to v tehu nema prehanet se sojovkou nevite co je na tom pravdy :confused: ja ji totiz miluju a treba cina se bez ni fakt neobejde :rolling_eyes: ja uz nevim co je kec a co je pravda u tehlech rad a porad :grinning:
21. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
No terez, já dneska měla klasickou čínu, my jí říkáme v hrni a sojovku do ní nedávam. Ani mimo těhu nepoužívam dochucovadla a jídla jsou ok. jen dávam sojovku když nakládam maso. Ono bys asi nemohla jíst nic, ono možná ani ovoce a zelenina nebudopu nejzdravější pokud je nemáš ze zahrádky :unamused: . Já dochucuju jedině solí :wink: , jsem vyučená kuchařka a kdo ochutnal se ptá čim dochucuju že to má takovou dobrou chu´t :grinning:
21. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
to jo ono by clovek nemohl jist nic, kdyz my mame s manzou radi cinske jidlo chodime leta do jedne cinske restaurace a kdyz si to chce clovek udelat jako oni bez sojovky se neobejde, ale tak to omezim stejne mam chute na uplne jiny veci nez driv :grinning:
21. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
No právě tu chvíli se to dá a pokud na to budeš mít chu´t tak jednou za čas bych to neřešila. Třeba v těhu se mají jíst ryby a já jen při pomyšlní bych je nesnědla a to jinak mě celkem i chutnají. A i na diabetologii mě řekli že ok, že těhotná má jíst to co jí vyhovuje, já tedy nesmim sladký. Třeba celej život nepiju kafe a te´d na něj mam chu´t tak může 1 denně slabé a s mlíkem :wink: . nemá se nic přehánět a všeho tak akorát. Stejně svojí chu´t nepřelstíš :grinning:
21. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
presne :slight_smile: na ryby mam ja chut furt, tenhle tyden jsem je mela dvakrat. Ale urcite se ma hlavne poslouhcat telo, protoye to ti rekne co potrebuje :slight_smile: tak ja padim, jdu neco delat, vecer jedeme ke kamaradum, tak jdu trochu uklidit a uvarit na zitra neco dobreho :slight_smile: zatim se mej hezky pa :slight_smile:
21. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.