• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Tak si to hezky užij, já mam nařízený klidový režim ak ani nevařim a ani neuklízim :wink:
21. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
tak to se na jednu stranu mas, to ja musim :angry: :grinning: tak papa :slight_smile:
21. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
no koukam ze probirate co se muze a co ne v tehu, jsem nad tim vzdycky hrozne premyslela, a jedine cim jsem si byla jista ze se nesmi plisnove syry, no a ted jsem si koupila casoips Familystar, nebo tak nejak se to jmenuje, a tam normalne napsali ze i tyhle syry se muzou v mirnem mnozstvi.... :unamused: Tak pak si vyberte....
21. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
No právě, ty já nejim v těhu, prý třeba hermelín je ok pokud je smažený ale nějak se bojim těch plísní :unamused: . A zase radši si to odustim a po porodu si t dam klidně :sunglasses: . je fakt že zase se extra omezovat nemá cenu, prostě jíst na co je chuť a asi bych to akorát nepřeháněla se sladkostma a jinak asi ok :wink: .Jde o to že si klidně 90 žen dá hermelín a ok apak 91 a problém tak proč to pokoušet :slight_smile:
21. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
Market, moje ségra dlabala hermelín celé těhu bez omezení a vše bylo v pohodě...ale jak píšeš...já bych si ho třeba dala a dobrotu by to neudělalo..už jsem na něj měla kolikrát chuť,ale drržím se zpátky :wink:
21. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
Ahojky, už týden Vás pozorně čtu(od doby, kdy se objevily //), ale zatím jsem se nechtěla hlásit (abych to náhodou nezakřikla). Dnes mi to ale dr. potvrdil a byl to krásný pocit. Dokonce jsem to viděla i na ultz a byla to celkem síla.
Všem Vám moc gratuluju a přeju, ať je vše OK. :wink:
Když už řešíte jídelníček, taky jste měly na úplném začátku pořád hlad. Já mám pocit, že sotva se najím už bych zase něco snědla. Žádné zvláštní chutě nemám (a nevolnosti zatím taky ne), jen pořád pocit hladu.
21. srp 2009 v 15:27  • Odpověz
zuzi: to ja mam porad :wink: Ale je fakt ze ted uz to postupne prechazi spise do tech chuti :wink:
Treba ze zacatku jsem nemohla sladke ani videt, ale ted uz mi to nejak prestava vadit a dam si sem tam i kousek cokolady, coz normalne moc nemusim...
21. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
Ahoj Zuzi,vítám Tě tady :slight_smile: moc gratuluji :dizzy_face: a přeju hodně štěstí a krásně rostoucí bříško :dizzy_face: Ty jsi z Frýdku? Já jsem kousek od Šenova :dizzy_face: Buď ráda, že nemáš nevolnosti a máš hlad...to my, které máme nevolnosti, to nemáme jednoduché, ale snažíme vydržet :grinning:
21. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
No myslím, že nevolnosti ještě dorazí, jsem zatím hodně na začátku.
Nevím přesně, kdy jste tu řešily ty ceny oblečků, ale dnes jsem se stavovala v Tescu a zrovna tam mají slevy na různé věcičky pro mimi. Pro mě je příliš brzy na nákupy, ale stejně jsem neodolla a koupila si pět bodyček a byly celkem jen za 200Kč, tak pokud ještě nemáte velké zásoby všeho, tak tam zkuste zajít.
21. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
Holky, tak teď se mi trochu ulevilo a dala jsem si arašídovou nugetu, jablko a slané Bake rolls, hmm :sweat_smile: jsem zvědavá, za jak dlouho se mi z toho udělá blbě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
Tak podle té kombinace bych si tipla, že brzy
21. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
Luci, to je teda kombinace. ja si vzala po spanku jeste kolinka s mackou a pred chvilkou pulku vyzivy a nejak mam divnej zaludek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
Holky, zatím je to dobrý :grinning:
21. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
ty teda mas apetit. to ja nemam na nic chut :stuck_out_tongue_closed_eyes: . a hlavne mam problem s pitim. nic me nechutna.
21. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahoooj holky můžu se přidat??? v úterý jdu na potvrzení těhotenství...strašně se bojim aby bylo vše ok a potvrdili by mi to dělala jsem si 7 těhot.tesů (jsem blázen) a všechny jsou pozitivní....
21. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
ahojte holky idem na vas mrknut na minutku potom musim este troska poukladat dom :unamused:
21. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
holky ja uz druhy den muzu trochu jest ale nieje to naj nemozem nikde citit parky alebo salamu,nieco udene :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani sladke jedine co mi chuti je ovocie a polievky nic ine nedostanem ked je vam takto zle zajdite do lekarne a kupte zazvorove lizatka ono to vazdne pomaha :grinning:
21. srp 2009 v 17:11  • Odpověz
tera: nejsi blázen, já jich mám udělaných pět
21. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
Já 6 :grinning: . teď už na ně nekoukam ale do 7tt jsem vždycky ráno koukla jestli ta 2 čárka nezmizela :slight_smile:
21. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
zuzi82 : ?:slight_smile: to nejde vydržet vid? musela jsem se pořád přesvědčovat jestli nemizej :slight_smile:
mám pořád bolesti vedle pupiku a v podbřišku u třísel...tak mám strach :frowning2:(( mám ale infekci v močovejch cestách tak j to snad z toho....mám pocit jakobych to měla dostat..... nemíváš to taky??? já jsem tak v 5tt skoro 6tt
21. srp 2009 v 17:36  • Odpověz
I já je pořád chodím pozorovat.
Mě v sobotu dost pobolívalo podbříško, ale bylo to asi tím, že stavíme a i když jsem nedělala nic těžkého, tak jsem tam celý den stála a uklízela. Chce to hodně klidu a odpočinku. I dr. dnes říkal, že mám být hlavně v klidu a hodně spát.
21. srp 2009 v 17:41  • Odpověz
já spim pořád :slight_smile: dneska jsem prospala celý den a šla bych spát znova...jsem ale v práci :frowning2: jak mě j zle :-/// chce se mi táááák zvracet ale nejde to... :slight_smile:))) blééé a nemám vůbec chut k jídlu...
holky já se bojim toho úterka snad mi to potvrdí a bude vše v pořádku....
21. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
ahojky Terezko :wink:
ty seš tu taky ??? :slight_smile: Neboj v úterý už nejspíš uvidíš i srdíčko od prďolky a všechno bude v pořádku, musíš tomu věřit a ne se strachovat :wink:
21. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
Ašoooj :slight_smile: Lucinko já v to doufám :slight_smile: Luci kdyby to náhodou bylo mimoděložní myslíš že by mi bylo taky špatně jako u normálního těhu? Natejkala by mi prsa tak???? Já jsm už jak nemocná fakt :slight_smile:
21. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
teri no nejsem si jistá....každopádně u mimoděložního bývají hrozné křeče a myslím že i špinění, takže to bys poznala....
http://www.zbynekmlcoch.cz/info/ostatni_obory/mimodelozni_tehotenstvi_priznaky_projevy_symptomy.html
ale nestresuj, všechno bude v pořádku a úterý už je za dveřmi :wink:
21. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
já se toho úterý asi nedočkám :slight_smile: Lucinečko musim jít pracovat zatim papa a děkuju za www.stránku juknu na to .-)
21. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
teri, to me rikej ohledne kontroly. ja jdu az 10.9. :confounded: ach jo, ja to snad nevydrzim.
21. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
mabe: no to jsme na tom skoro stejně, já jdu jenom o den dříve :wink:
tera: nemáš vůbeec zač, ale věř tomu že to nebudeš potřebovat :slight_smile:
21. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
krami, tak sem se divala do kalendare a je to za 2 tydny a neco, tak to se da prezit.

krami, jak je to s tim NT screeningem. kdy se na neho objednava? Ja jdu na kontrolu v 12tt, tak jestli pak nebude pozde?
21. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
A nedělá ho tvůj doktor v ordinaci. Já byla teď ve středu a v úterý jdu v 10:30 na krev a ve 12UTZ a dělá ho přímo v ordinaci a budu 12+3 :wink: , ale pokud bys musela jinak tak tam nevim jaká je čekačka ale prý se ten screening musí dělat od 11tt do 14tt max do 13+6 :wink:
21. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.