• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
ja myslim vysetreni na vyvojovy vady. to neni ono?
21. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
mabe: myslím že to v poho stihneš, dělá se od 11. týdne do konce 13. tt, já jsem na něj odmítla jít, ale mělo by to tak být....záleží ještě jestli ti to bude dělat přímo tvůj doktor nebo tě musí někam objednávat....
21. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
krami, muzu se zeptat, proc jsi na neho nesla? ja mam prave pani dr., ktera je verici a sama me rekla, ze ono je proti, ale je to na me. ze vysledky vychazi negativne a maminky se zbytecne strachuji a pak to je ok. ze kdyby neco bylo, tak se na to stejne prijde casem. mam si to pry rozmyslet. na genetice jsme s manzou byly po tech dvou MA, tak snad by to melo byt ok, i kdyz se stat muze cokoliv.
21. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
Promiň ale tvoje doktorka je docela mimo ne. Právě že screening je ok, horší je trippl test. Ani doktor neříkal kolik se platí tak si radši peníze vezmu, já to mam lepší v tom že se to dělá na místě. jinak asi se objednat do fakultky a to je asi na dýl :unamused: . Můj doktor se ani neptal jestli chci nebo ne. přij´dte v úterý a paní doktorka- jeho žena se specializuje jen na těhotný se na mimčo pořádně podívá :wink: . A když bys na tohle nešla díky přístupu lékařky tak trippl dělají automaticky a ten když vyjde falešně pozitivně tak jsou to pak v 16tt akorát nervy a já když mě screening dopadne dobře a trippl ne tak půjdu jen na genetiku na UTZ a na plodovku bych nešla, to už by muselo být něco závažného :unamused:
21. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
marki, ja su taky zmatena. ta moje dr. ma zvlastni na to pohled. ale do niceho me nenuti, proste rekne nazor a muzu se rozhodnout. ja pri tech dvou MA minulych byla u jine a ta nemela zadny lidsky pristup a brala to jak na bezicim pasu. po druhem MA rikala, tak to zkusime napotreti a kdyz to nevyjde, tak udelame nejaky vysetreni. tak sem odesla, neco zkouset. :angry: tato me udelala vsechna mozna vysetreni. nasla spatnou stitnici, chlamydie a resila muj cyklus sprasenej prirodne - zadny hormony. takze ja jsem rada, ze ji mam. ja na 99% pujdu na ty vysetreni, jenom jsem se tak ptala, jestli to neni pozde, kdyz se objednam az po tom 10.9.
21. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
Já tě chápu, pokud to nedělá ona tak už bych si začla zjiš´tovat kde to dělaj a zeptala se na objednávací doby. přece jenom to musí být jen do určitýho dne :wink:. A znáš to, všude plno času :unamused: . Já jsem se ani na nic neptala a hned že v úterý se udělá screening :slight_smile: tak jsem ráda, jen jsem zvědavá jestli se bude něco platit tak si radši vezmu něco s sebou :wink: . Já právě doktorkám nevěřim vůbec, nemam z nich dobrý pocit. tak uvidíš ale asi bych zjištovala v okolí, to by jsi asi šla do fakultky ne?
21. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak já dneska jsem taky oficiálně těhule :dizzy_face:
Dostala jsem průkazku, fotečku i prenatal box :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Je tam i dudlík- je sladký :slight_smile:
Číst Vás musím postupně, nestíhám, jako vždy :sweat_smile:
21. srp 2009 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz
mabe: no já se na to dívám stejně jako tvoje paní doktorka, vzhledem k tomu že bych nepodstoupila ani odběr plodové vody ani bych nešla na potrat, tak je pro mě tohle vyšetření naprosto zbytečné...stát se může opravdu cokoliv, ale stane se co se má stát a já to nijak neovlivním a věřím že naše miminko bude zdravé, a pokud by náhodou něco se přihodilo, tak se tomu budeme holt muset postavit....ale každopádně to tvoje paní doktorka řekla správně, je to tvoje věc a rozhoduješ se sama za sebe. A já nikoho o ničem nepřesvědčuju, každý má právo na svůj názor, ale chtěla jsi vědět proč jsem se tak rozhodla tak jsem ti to napsala :wink:

market: no co jsem zatím vypozorovala tak je to rozmezí té částky asi 600 - 1.400,- a těch 1400 bylo tuším v Brně....
21. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
krami, diky za vysvetleni. ja fakt nevim. ale kdyz to budes vedet, co a jak, tak vis, s cim se mas prat. ja nerikam, ze kdyby to bylo spatny, tak bych sla na potrat. mame v rodine (bratrance dva) postizeni a ja sama dva MA. nevim, jak bych reagovala, ale to neni treba tedka resit.
21. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
Moniko tak to je super, jakou máš průkazku :wink: , já jí mam v albu :slight_smile: . Já s boxem počítam až tak kolem toho 20tt a možná ho zase dostanu 2x. Minule mě ho dal můj doktor a pak ještě v rizikový poradně, ale tenkrát tam nebylo skoro nic. je tam ještě něco kromě dudlíky, nepočítam letáky :grinning: .
kramlinko vždy´t jo, každá máme právo se rozhodnout a pro mě je zase důležitý tohle a i další vyšetření. A teda nevim co by mě doktor řek kdybych screening odmítla, jsem vedena jako vysoce riziková :unamused: a zná mě že to chci mít všechno podchycený. na druhou stranu bych na plodovku šla až v krajnim případě :wink: . Minule jsem platila 1000 tak uvidim kolik teď. jen minule to bylo jako za nadstandardní péči a až pak z průkazky jsem vyčetla že šlo o screening, už jsem chytřejší :slight_smile:
21. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj holky, dneska mě to slunko uplně zmohlo:-/

ty jo moni gratuluji:slight_smile: miminko už musí být veliké co? Fotečku máš?? :slight_smile:
21. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
Markéto, tam je ještě tuba na opruzeniny-indulona, 1x plena pampers :grinning: , krém na strie-od hipp, 1L nápoje pro těhotné, menší balení ubrousků na dupku od hipp,sáček s olejíčkem-od hipp -nebo co to je,létáčky a v tom různé slevové kuponky a časák betinka, psychologie.
Moni mimi měří 4mm říkala dr. takže moc veliké není, ale fotečku mám a už jde poznat hlavička, tělíčko a nožka :grinning:
21. srp 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz
A průkazku mám obyč. pak vyfotím a dám do alba. :wink:
21. srp 2009 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz
moni, ja taky dostala baby balicek s prukajdou. taky nejaky casaky o tehu, kremy a plinky a tak. :slight_smile:
21. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
Holky dr. mi řekal, že mimi měří 4mm a ted se dívám a na utz a tam je psáno 40mm :confused:
21. srp 2009 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni :slight_smile: měří 4cm :wink: :slight_smile: perfektní délka v tomhle týdnu :wink:
21. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
Mabe, já měla největší radost z toho pití a dudlíku :grinning:
Nejprve ho dávala malému byl tam semnou at to vezme a on to je těžké, si říkám co tam dali, že to fakt nebylo nejlehčí a to bylo tím pití, měla jsi ho už, já ještě né, dám si ho zítra.
21. srp 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz
jsem debil, ale 40mm- je 4cm? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz
A ve kterém máš být podle dr. týdnu? Podle koníka máš 11tt a my už v 11tt měřili 42mm :confused:
21. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Moni :grinning: přesně tak....já už ten boxík chci taky :sweat_smile: Jinak všechno v pohodě? :wink:
21. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
jsem se lekla moni :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
A já nedostala žádný box :fearful: :frowning2:
21. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Moniko taky jsem si říkala že 4mm je málo, to my měli 4,5mm v 6+1 a v 9+5 2,6cm :wink: . tak to toho dávají teď víc. Já minule měla 1 plenu a pak časáky a letáčky a když tam bude dudlík tak jinej už kupovat nebudu. Viki je nechtěl atk tady mam asi za 200kč jeden s helikoptérou :slight_smile:
21. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
No já jsem dneska 10+5tt.
Nebojte se dočkáte :dizzy_face:
21. srp 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz
Markét, no fakt mi řekla 4mm, tak jsem sama čuměla, protože v 8+2 měřilo mimčo 16,05 mm
Tak jsem si to uvědomila až ted, přes den jsem měla lítačku a ted jsem koukala, že tam je psáno 40mm.
Jj ted toho mají víc, já měla u malého letáčky, plínku, časák, vzorek prášku a aviváže. Ted toho je fakt víc. :slight_smile:
21. srp 2009 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz
Já ani nevim kolik měl mimís te´d, nějak mě stačilo že mě doktor řek že je vše ok a že v úterý na screeningu se doktorka na vš pořádně koukne :slight_smile: . No fakt u malýho to bylo dost o ničem :wink: , 1 plena a ještě něco ale už si to moc nepamatuju ale asi vzorek prášku tam byl :slight_smile:
21. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Luci, zapoměla jsem Ti odepsat, jo jinak vše v pohodě :wink:
21. srp 2009 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz
já na ten screening nakonec nejdu. Na poradnu jdu až 18.9 ,ale 3.9 mě poslala na nějaké vyšetření proti vadám do Vítkovic, co mi ta budou dělat nevím, myslím že utz vyšetření, nebo fakt nevím, dneska toho na mě bylo tak moc, že jsem půl věcí co mi řekla zapoměla :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz
:angry: :angry: :angry:
Jak se sem dostanu tak tu nikdo není, jak naschvál :frowning2:
Půjdu si za chvíli lehnout. Ráno jsem byli brzy vzhůru a za celý den jsem seděla tak hodinu, jinak jsem byla furt na nohách a to vedro :confounded:
21. srp 2009 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz
Tak nic, snad se tady sejdem dopol. a popíšeme si. Je to jak naschvál, nejsem tu, tak 4 popsané stránky a když jsem tak všichni odejdou :frowning2: Tak holký pá a dobrou :wink:
21. srp 2009 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.