• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahoj holky, dneska jsem první :slight_smile:
Moniko píšeš že nejdeš na screening ale jdeš na UTZ na vady a to bude nejspíš ono. pokud tě vezmou krev a udělaj podrobnej UTZ tak to je ten screening, musí se dělat nejdýl v 13+6 :wink:
22. srp 2009 v 07:45  • Odpověz
Dobré ránko holky.
Markéto, jo pokud to je ten screening tak nic nebudu platit včera jsem si byla ještě odvést odběr do nemocnice, kde mi budou dělat to vyšetření a já se jí ptala kolik to bude stát a ona nic, jen, že si mám koupit kupon za 30,- jako poplatek za vyšetření :slight_smile:
22. srp 2009 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz
Jo krev mi brala včera 5x :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem myslela, že se jí tam složím a malý se na mě dívá a říká mami já mám o Tebe strach, říkám neboj, maminku to nebolí, to nic není :grinning:
22. srp 2009 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz
Uvidíš, mě brali napřed 3 zkumavky na ty nemoci a teď v úterý mam screening, dopoledne krev a ve 12UTZ. A zatim ani neříkali kolik si mam vzít peněz tak si je radši vezmu ale třeba taky nebudu nic platit :wink: . To pak poznáš co tě napíšou do průkazky. Já nevim jestli je o ve všech ale já už tam mam kolonku i na screening :wink: .U nás to doktor dělá automaticky a ani nikam nemusim :wink: tak tím líp. Minule jsem paltila 1000 ale za tohle mě to nevadí :wink:
22. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
No já mám v průkazce napsané NT-O2 a pak datum a čas kdy tam mám být. Ale řekla mi, že si mám jen koupit za 30kč ten lístek. Jinak nic víc. Tak uvidím. :wink:
22. srp 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz
Dala jsem nové fotečky do alba, kdo bude chtít at koukne :slight_smile: :wink:
22. srp 2009 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz
NT je ten screening a někde se to neplatí a někde jo a je rozmezí 500-2000 což je dost divný ne :unamused: . Já uvidim breru si 1000 a uvidíme :wink:
22. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Fakt? Tak to je fakt divné, mě opravdu řekla, že si mám jen koupit ten lístek, jsem se jí raději ještě ptala at nevypadám blbě. Jinak nic víc. Tak to by už mohli rovnou dávat zadarmo, je to docela nespravedlivé, že někdo to platí a někdo to má zadarmo. Jako v takovém případě si to každá pokud chce jít zaplatí, že. Ale fakt mi to připadá postavené na hlavu. :unamused:
22. srp 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz
Je to divný že všude je to jinak. někdo to bere už jakou součást těhu vyšetření a někdo jako nadfstandard :unamused: . Mě doktor řek že v úterý mě vezmou krev a pak že se doktorka na mimčo pořádně koukne. Před 4 lety jsem platila 1000 a jako že je to za nadstandard v těhu a až te´d co mam net jsem koukala do průkazky a je tam ten screening a i si pamatuju kolem toho 13tt jak jsem na UTZ byla docela dlouho, vše se přeměřovalo a pak že je vše ok a že může vyloučit DS a to ani neměli výsledky z krve, proto si mylsim že UTZ je dost důležitej a pak jseš hned v klidu :wink: . Vim že někde v brně se platí asi 1600, člověk to dá ale je divný že se to platí všude jinak. kdybyb bylo že to stojí 1000 a bu´d to chceš nebo ne tak ok. ještě bych brala kdyby měl někdo genetické zatížení. To mam taky v průkazce jestli je v rodině geneické zatížení, to bych asi šla ještě na genetiku, tam půjdu až na 3D UTZ :slight_smile:
22. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
Jj je to divné. Monča- Monako platila myslím, že psala 800,- a to jsme obě se stejného města i dr. máme naproti sobě. Tak to tedy nechápu. Neříkala přímo screening, jen na vadové vyšetření a v průkazce je psáno NT, no tak ona asi posílá automaticky a nic se neplatí, jinak si to neumím vysvětlit, ale proč to rovnou nedají zadara to taky nevím. :confused:
U malého jsem to neměla, jen mi brala krev. Nikam mě neposlala, to jsem ještě neměli v té době net, tak jsem byla ze všeho blbá, tak jsem nikde na vyšetření nebyla. No jsem zvědavá
22. srp 2009 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz
No právě, já taky neměla net a až te´d před tímhle těhu jsem to začla zjiš´tovat a když jsem koukla do minulé průkazky tak to tam je :slight_smile: . ne každý doktor to bere jako součást vyšetření. myslim že kdyyb zrušlili trppl test a nechali jen screening tak by udělali líp :wink: . Ale je fakt že na co se nezeptáš o Tě ani nikdo neřekne :unamused: a když to nevíš tak Tě může uniknout 14tt a už jdeš jen na trippltest na který jdu i tak a le kdyby náhodou nevyšel 100% ok a teď screening jo tak se nebudu tolik nervovat :wink:
22. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Ty máš ještě minulou průkajdu? Jé tak to porovnáváš jo? No já ani nevím kde skončila :sweat_smile:
My jako v rodině nemáme žádné vady nic takového, půjdu tam kde mě dr. pošle jinak nebudu zkoumat, kde všude se dá ještě zajít. Ale já mám suprovou sestřičku , která mi vše vysvětlí a taky se jí nemusím bát na nic se zeptat, tak vždycky jak nebudu vědět nebo něco jí můžu zavolat. Já si myslím, že tedka pokud bude vše ok, tak nebudu zkoumat dál kde zajít, pokud mě nepošle :wink:
22. srp 2009 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
Tak já dnes vstávala až v 10 hod. :sweat_smile: jsem byla úplně tuhá :wink:
Dneska je venku parádně...tohle počasí mi vyhovuje.
Holky, možná se budu blbě ptát, ale k čemu je ten trippl test? Když jdu na screening, tak na něj musím taky?
22. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj Luci, téda ty se máš, malý byl dneska vzhůru už v 5:40hod. myslela jsem, že je 6:40hod. včera mi usnul už v 7 večer. Tak jsem si říkala, že mu pustím pohádky a já si ještě zdřímnu a ted jak jsem pustila telku a na ní viděla ten čas, tak rozespalá jsem se ještě podívala na hodiny na videu a říkám, no tak to jdeme ještě spát, je brzy, tak jsem šli čůrat a spát a vstávali v 8, ale v noci jsem se dost budila :confounded:
No ty trippl jsou myslím na dowsnův syndrom a ták. Na to se taky chodí myslím, že povinně
22. srp 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz
Ahoooj holky :slight_smile: tak jak vám je??? já se ted trošku napapala a je mi líp :slight_smile:

Zatim si tady nechám snž. dokud to nebudu mít potvrzený :slight_smile:
22. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Moniko no já jim jí v nemocnici nedala :slight_smile: tak už to vidim jak to budu porovnávat. Pro mě je te´d hlavní screening a od 3. září budu stejně chodit do rizikový poradny kvůli cukrovce tak mimíse uvidim dost často.
Trippl je jako screening ale neni tak přesný, ale pokud screening tě vyjde dobře a i trippl tak mimís je na 99%ok :slight_smile: . Můžeš jakékoliv vyšetření odmítnout, já půjdu na vše :wink: a když dopadne dobře screening tak mě pak nerozhodí kdyyb trippl vyšel hůř :unamused: .
Tero to je jasný já si tam týdny taky hodila až po srdíčku :wink: , to je takový důležitý krok :wink:
22. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Holky, já půjdu taky na všechny...když je ta možnost...jsem si jen myslela, že když bude screening v pohodě, tak už se nikam nemusí :sweat_smile: A v kolikátém se ten tripple dělá?
22. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Moni, já jsem akorát v 7 hod. dala pejska na zahradu vyčůrat a šli jsme zase chrnět...Začalo mi být zase šoufl, vůbec nevím, co mám udělat k jídlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
Luci Tobě je ještě blbě? Ale už se to lepší né? :slight_smile:
Tak já mám po dlouhééééé době oddych od malého, mamka si ho vzala s sebou k babičce a ted papám žemlovku mnáááám a užívám klídečku :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
Moni, ještě bohužel jo...ale už je to zase jiné, než na začátku. Teď mi bývá hodně blbě, když dlouho nic nejím...no dlouho...třeba 3 hodiny :grinning: A pak mi je zle třeba odpoledne, ale zatím vždycky tak nějak zabere lízátko. Ale už jsem měla i pár dnů, kdy mi bylo fajn. Ségře bylo špatně přesně do konce 12tt a pak už měla super těhu :wink: snad to budu mít taky tak :dizzy_face:
Tak si hezky užívej klídečku :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Aha, no mě je taky divně jak dlouho nejím, není mi špatně ale divně a bolí mě břicho :grinning:
Neboj za chvíli to přejde, to nebude určitě trvat dlouho, bude se to lepšit.
Děkujíííí, už dlouho ani nepamatuji kdy jsem byla celé odpol. bez malého, tak jsem ráda a musím si to fakt užít, protože to zas dlouho nebude :slight_smile:
22. srp 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak konečně jsem postavila na oběd uff:slight_smile:.....Vím neobědváme kolem 12, ale taky jsem vstala až o pul 11 :grinning: ....

No jen taky nechápu ten trippl sice je to na dawn. syn., ale to je přece screening taky...jo a já za něj platila 850,-...ted jsem byla na dalším screeningu, alespon to tak doktor nazval a nebo ty názvy mají uplně stejný vyznam jen ho každy použivá jinak.... :slight_smile: kdo ví:slight_smile:....

mě už se skoro nevolnosti zbavili, občas mě natahuje a včera jsem dokonce trošičku zvracela, ale opravdu málo...jinak nechci to zakřiknou, ale opravdu mám v poslední době klid.....
22. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Já se zatím celý dopolko jen válím...Ale měla bych žehlit...mám tady kupu prádla, manžel má zlomenou pravou ruku, tak mi ani nemůže pomoct. V nemocnici mi při propouštění neříkali nic o ležení, ale i tak raději odpočívám. Tak jsem si říkala, že když si k tomu žehlení sednu, tak se mi snad nic nestane...co myslíš? :wink:
22. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
jéé Moni krásný UTZ miminko už dostavá lidskou podobu:slight_smile: :dizzy_face: ....ted už jenom co roste za pohlaví? :grinning: ..bože já už bych to chtěla vědět :slight_smile:
22. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
Luci, však jasné, raději odpočívej a žehlení počká. Nebo pokud už musíš žehlit, tak něco vyžehli, dej si pauzu a zase. Žehlení má čas do večera :wink:
22. srp 2009 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz
No moni, moje dr. včera mluvila nějak potichu a místo miminko měří jsem jí rozuměla holčička :grinning: No nevím, ale byla jsem celkově jak pytlem praštěná tyto dvě slova nemají spolu nic společného, ale fakt jsem jí rozuměla, pak mi to zopakovala a bylo to miminko, jsem už na tu holku tak upjatá, že pak mi dr. řekne je to kluk a já ho budu mít za holku :grinning: :grinning: :grinning: Jo jo jde vidět hlavička, tělíčko i nožka :dizzy_face: A taky oko, ale když fotím mobilem tak to neuvidíš z té fotky, to uvidíš jenom z té fotečky. :slight_smile: Však jestli se Ti bude chtít a nic nemáš se stav na čaj (kafé nepiješ) :slight_smile:
22. srp 2009 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, tak ja jsem dneska zase jak prastena, takze se pujdu presunout do pelisku opet asi :grinning: rano jsem jela na nakup, cestou jsem se malem pozvracela, ale nakonec jsem to ustala, no hrozny stavy, nakupuju uplne jiny jidlo nez driv a z poloviny veci v lednici je mi soufl, ale jinak je to celkem normos stav :grinning:
tak se mejte hezky, uzivejte vikend papa :slight_smile:
22. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahojky Mona :dizzy_face: ty brďo, ty už jsi 17. týden :dizzy_face: při další KO už se pohlaví určitě dozvíte :wink:

Moni, taky jsem koukala do albika fotka z Utz je fakt perfektní...celá maminka :wink: :grinning:
22. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj Terez, tak těhu se fakt nezapře, taky odpočívej at Tě to brzy přejde :slight_smile:
Luci děkuji, no jsem zvědavá na koho bude, malý je prý na mě a další půlka říká, že na tatku, tak si vyber :grinning:
Včera mi říkala bývalá sousedka kde jsme bydleli, že je zvědavá už ted co budeme mít , a já když jsem názoru-hlavně, že bude zdravé, se musím přiznat, že se taky už nemůžu dočkat až se ukáže :sweat_smile:
Moni no jooo, ty už se brzy dozvíš co nosíš za piškvorka pod srdíčkem. :slight_smile:
22. srp 2009 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz
Luci a ty jdeš kdy na ko?
22. srp 2009 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.