• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Roro, mooooc mooooc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nebojse určitě je vše jak má být :slight_smile: Jinak vítej mezi námi.
A kdy jdeš k dr.?
22. srp 2009 v 16:59  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky:slight_smile:,

je mi skoro 22 a vypadá to, že 2 týdny po svatbě jsme s manžílkem počali mimi. To znamená, že začínám 4tt - už jsem byla u doktorky, ale ta mi to zatím nepotvrdila (3.tt) a mám přijít znovu za 2 týdny. Nicméně těhu test ukázal jasně těhu, tak nevím. Máte taky zkušenost, že to na gyndě nepoznali??? Jinak vám všem další, co už to víte jistě mocinky gratuluji:slight_smile:
22. srp 2009 v 18:50  • Odpověz
Rora a Crawler, vítejte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratuluji a přeji příjemné těhulení :dizzy_face:

Craw, nelámala bych si hlavu tím, že ti těhu ještě doktorka nepotvrdila...je to ještě hodně brzy :wink: A krev na Hcg Ti brala?
22. srp 2009 v 19:07  • Odpověz
právě že mi ani nebrala krev - udělala mi jen prohlídku a ultrazvuk a něco viděla, ale něco se jí nezdálo a tak mám přijít znovu za ty 2 týdny, tak snad bude vše ok a mimi na cestě :slight_smile:
22. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahoj holky, gratuluji novým těhulkám!
Craw, buď klidná, já byla na kontrole v pátek (začátek 6 tt) a dr. byl taky hodně opatrný, řekl, že to vidí, ale že je ještě brzy na to, aby mohl potvrdit, že je vše v pořádku. A mám přijít až za měsíc, nevím, jestli to vydržím.
Tak neboj, za dva týdny ti určitě řekne, že je vše OK
22. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem zpět, jeli jsme za babi na chatu a jak naschvál začlo pršet...jinak gratuluji novým těhulkám :grinning:

Holky mě normálně včera tekla z bradavky vodička, spíš takové mazivo, ale překvapilomě to, že už tak brzo :confused:
22. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
Dneska mě strašně bolí hlava, nevíte, jestli si můžu vzít třeba paralen, nechci riskovat, ale zbytečně se trápit taky ne.
22. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahoj, mě bolí hlava už 2dny. Mažu si na spánky mast na bolest hlavy-to je to jediný co mi v lékárně doporučila. Paralen se může ale jen opravdu když už není jiná možnost a to spíš při horečce.Ale v I.trimestru bych ho nebrala vůbec. Ale co je horší hrozně mě bolí kyčel a tak že až skoro nemůžu chodit. :unamused:
22. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj,děkuji moc,k Mudr. jdu příští týden ve čt,ale myslím si že mi řekne,že je to ještě brzy,ikdyž se uvádí od 5 týdne :dizzy_face:.Čárečka na testu sílí,tak se snažím myslet pozitivně,že vše bude ok :slight_smile:
22. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
Klarec, děkuji, myslela jsem si to taky. Tak si asi půjdu lehnout a uvidím zítra. Myslím, že je to tou změnou počasí.
22. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj holky, vítam nový těhulky :wink: .
od včera odpoledne mě bylo dost blbě, na zvracení a ještě mě začli bolet záda :frowning2: . Dneska už je to ok. je normální aby mě brali záda na začátku 13tt :unamused: . Takže jsem už včera ani nevečeřela tak se za chvíli najim a pak půjdem na menší nákup :wink:
23. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
Hezké nedělní dopolko všem :dizzy_face:
Market, mě například bolí záda celé těhu (spíše teda kříž), já to mám zřejmě z toho věčného ležení...Víš jak, ono stačí jen se nějak blbě otočit nebo špatně ležet a to je hned...určo to nebude nic vážného :wink: Ty brďo, ty už máš 13. týden...to je mazec :confused: :slight_smile:
23. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
ahojte holky, tak vcera oslava super. prijely jsme pred 12h a spinkala jsem do 9h. tedka pomalicku snidam. byly tam kamaradi co maji 1,5 mesicniho chlapecka, takova krasa. :slight_smile: a jak voni miminkovski. :slight_smile: tedka cekam na manzu a jedeme na zahradu kosit, teda on, ja ne. :slight_smile:
23. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Luco díky, taky si myslim. Možná to bude z toho sezení, dneska je to lepší i když je furt cítím. jenže si říkaám že to může být tím jak mě dost rychle roste břicho, už mam asi o 7-8cm víc a to je dost :wink: . A taky když mam furt polehávat tak to taky neni moc ok. V úterý jdu na screening tak se na jednu stranu těšim a na druhou stranu doufam že bude vše ok :wink:
23. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
Dobré ránko těhulinky.
Mě zatím záda nebolí, ale už se nemůžu dočkat jak začnou :unamused:
23. srp 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz
Holky dala jsem do alba kočárky. Můžete mi napsat, která barva se Vám líbí víc?
Je ještě čas, kočár budeme kupovat tak asi v prosinci, možná i dřív, podle peněz, ale pořád koukám a nemůžu se rozhodnout, tak bych byla ráda, aby jste mi napsali, která barevná kombinace se Vám líbí :sweat_smile: :grinning:
23. srp 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz
Buď ten 1 a nebo ten poslední. já jsem spíš pro světlejší barvy ale zase ne úpně :wink: . mě se líbí i černý kočáry ale do nich bych nešla protože v létě by se v tom dítě upeklo. Já uvažuju že kočár až v lednu a třeba budou slevy ne :wink:
23. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
No právě, že po zkušenosti s malým a světlím kočárkem jsem spíš na tmavší, já jsem z kočáru potahy prala skoro každý druhý den a to taky není dobré :frowning2: ... My měli jak byl miminko tmavě modrý, narodil se v dubnu a neusmažil se :wink:
Mě se líbí ta první kombinace, ale pořád váhám. :unamused:
No do konce roku ještě daleko, tak uvidíme, snad se rozhodnu :grinning:
23. srp 2009 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno holky:slight_smile:

market záda mě taky občas pobolívají, ale hlavně z toho sezení....

Moni mě se nejvíc líbí ten poslední, já asi budu řešit kočár po novém roce a nejspíš přes to polsko :slight_smile: ....
23. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
Moni, my ho budeme řešit na konci roku. Jelikož se malý narodil dřív, tak kdyby i náhodou ted byli komplikace tak at je vše nachystané a koupené :slight_smile: U malého jsme to nečekali a ještě lítali po obchodech a zháněli :(
Tak raději ať máme jistotu a necháme ho u mamky nebo tatky na baráku.
Jinak doufám, že ted bude vše ok :wink:
23. srp 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz
Moni máš zkušenosti s bankama, když jak kdyby v tom oboru děláš?
23. srp 2009 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz
No já bych si ho taky koupila dřív, ale všichni do mě hučí že tak brzo se kočár nekupuje atd... Ale ještě uvidíme ted, začinám pomalu řešit vybavičku at mě to potom finančně nepoloží, musím koupit matraci do postylky peřiny atd. takže, abych pomalinku začala :slight_smile: není to levná záležitost :unamused:
23. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
Tak vem jaký se Tě líbí. my na malýho měli tmavě modrý a ok, taky to nechci nechávat na poslední chvíli, minule jsme začli kolem 30-32tt a pak všechno manžel dodělával protože já jsem ležela v nemocnici od 34tt. takže te´D ASI POMALU ZAČNU AŽ BUDU MÍT 3d utz A BUDEM VĚDĚT CO TO JE A HLAVNĚ OBLEČENÍ. A pak zbytek v lednu abych měla do konce ledna hotovo, nikdy nevíš co bude a už teď je mě jasný že dýl než do 38tt mě nenechaj :wink:
23. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
Já s bankama? Ani ne:grinning: proč pak? když tak napiš na icq :slight_smile:
23. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: koukám že nás všechny něco bolí... :slight_smile: mě pořád bolí břicho a v kříži stejně jak při menstruaci... :frowning2: mám z toho strach.... :frowning2:
23. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Moni, víš jak já byla taky opatrná, nic jsem nekupovala předem kromě výbavičky, ani postýlku nic a stejně jsem měla komplikace a skončila jsem v nemocnici dřív, takže pokud se má něco stát se stane, bez ohledu na to jestli kočár máš nebo né. Pokud ho koupíš a někam šoupneš, tak se nic neděje. :wink: Mě taky všichni strašili a bylo to houby platné, že jsem nic neměla a pak lítala jak blb a nic přijemného to nebylo .
23. srp 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
teri to břicho tě ještě bude dlouho bolet je to normální. Bolení břicha jako při menstruaci má každá na začátku, tělo se mění :slight_smile: .... ted už mě sice nebolí břicho jako při menstruaci, ale někdy citím, že se tam něco děje:slight_smile:
23. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Marketo, já byla v nemocnici od 26tt :confounded: Takže docela mazéc. Proto jsem tedka opatrnější a budu kupovat vše dřív, protože si myslím, že tohle na těhu nemá žádný vliv :wink:
No tak to asi nebudeš vědět :slight_smile: To nevadí. Zítra mám zase vyřizovací den, tak drž palce, zatím jsem ve 2 bankách neuspěla :angry: Ale to je na dlouho, to Ti pak řeknu, nic važného.
23. srp 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz
Holky a to si můžu i dříve postavit postýlku? fakt nevím....Taky ještě čekám až mi řekne dr. co to bude, abych mohla nakupovat v plném proudu, stále vyčkávám...Stejně i když mi dr. řekne co to bude tak budu asi opatrná a budu kupovat tak nějak neutralně, člověk nikdy neví :slight_smile:
23. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
monako: to si mě uklidnila :grinning: pořád se mi chce zvracet...nemám chut k jídlu :frowning2: ale tak jednou za den dostanu na něco takovou chut že to musim mít..ale hodinu po tom co to snim si na to nemůžu ani vzpomenout... :unamused: hrůůůza :grinning: snad to brzy přejde :slight_smile:

Holky v kolikátym měsíci poznaji co to bude?? V 5??
23. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.