• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Moni my máme taky tak do roka asi neutrál. Jako modrých máme dost, ale taky neutrál.
Co tak čtu, tak se holky chystají kolem 30tt :wink:
Teri to jak kdy, záleží na tom jak se miminko ukáže. Mě to řekla dr. v 16tt s jistotou :slight_smile:
23. srp 2009 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz
Já na pověry nějak nejsem, takže tohle neřešim. Spíš čekam na ten 3D UTZ a pak pomalu co se mě bude líbit, už jsem poučena z minula co jo a co ne a od nextu chci overálky :wink: , dupačky kupovat nebudu vůbec. Ale právě až budeme vědět co to bude :wink: .
Tero 87 jak kdy, někomu i dřív, záleží na UTZ a jak je mimčo natočený. většinou kolem 20tt ale já teď budu chodit pravidelně na UTZ do nemocnice a tam mají lepší UTZ tak třeba o nějaký ten týden dřív. Ale pak po 20tt chci jít na 3D UTZ a tam si to necham potvrdit a pak teprv pomalu začnu s nakupovánim oblečení :wink:
23. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
teri no já ještě do nedávna zvracela skoro všechno, nemohla jsem se vůbec najíst....asi 14 dní mám klid a jím všechno....ono mi bylo hlavně nejvíc špatně z toho, že jsem dlouho nejedla a žaludek se ozyval...ono když jíš pravidelně a donutíš se něco snist tak to bude lepší, ale vím někdy to jde těžko :slight_smile:

kolem toho 5 měsíce by už mělo jít vidět pohlaví, už se těším na další kontrolu a doufám, že pohlaví půjde vidět:slight_smile: to budu v 19tt
23. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
Mončo děkuju :slight_smile: to mám ještě času...
Musíte na mě prosííím hooodně myslet v to úterý at to vyjde :slight_smile: na testech mám dálnice :grinning: ale ještě to může být mi moděložní :frowning2: jsem ted ze všeho vyplašená...mám se spodkem pořád něco tak jsem ani nepočítala že by nám to hned na poprvé vyšlo takže mám ze všeho strach.Ten prdousek je vytouženej :slight_smile:

máte už jména :grinning:
23. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
Moni a kolik jsi přibrala? Mám kamarádku co je 27tt a ona přibrala jen kilo. :confused:
23. srp 2009 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz
Moni už kolem 30tt? ty jo to se ani nenaděju a bude to za chviličku :slight_smile: ...No já hodně oblečení i dostanu, miminko stejně z toho rychle vyroste a já mám plno známých co mají mimča..zrovna dneska mi kamoška doveze pár věci neutralní, ale prý jestli budu mít holku tak toho má hafo :grinning: ale stejně si chci něco koupit i sama..... :slight_smile:
23. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Moni já už přibrala takové 3 kg :confused:

teri zrovna včera jsme se končeně s přítelem dohodli, alespon na holčičím jméně a pro kluka vůbec nevím :confounded:
23. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Moni jj, protože to máš pak už za pár a čas tak letí, že se nenaděješ a rodíš :grinning:
Já měla taky plno kámošek s věcičkama, ale kupovala jsem si sama, i Luk mi zakazoval něco brát od holek, že si koupíme sami a hrozně jsme si to užívali ty nákupy, ho to taky hrozně bralo :grinning:
23. srp 2009 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz
tero hlavně klid, stejně to neovlivníš, mě taky strašili mimoděložnim, celý příběh mam v albu a tak si mylsim že začátek těhu jsem si fakt užila. Já jdu taky v úterý, ale na screening a to tam ztrávim zase času :unamused: . I v nemocnici mě řekli že mam být v klidu ale že začátek každého těhu je dost nejistý a pokud je mimís nějak nemocnej že je lepší když to vzdá :unamused: a až teď v střdu mě dopktor řek že teda nejhorší období mam za sebou ale vzhledem že jsem vdena jako vysoce riziková pacientka tak nadále platí klidový režim a jen lítam po doktorech. V úterý screening a ve čt zase diabetologie a ve středu ještě riziková poradna. Hlavně kdyby na UTz nebylo ještě nic vidět tak hlavně klid, mohla jsi otěhotnět i dýl. mě taky byl gestační váček vidět dost dlouho až při HCG 4400 :wink:
23. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
my máme už před tim než jsem vůbeccc otěhotněla... :slight_smile:
Tak já mám zase zakazene moc toho kupovat od tchyně, že po neteři toho budu mít dost a je pravda, že z toho miminko rychle vyroste...samozřejmě si chci i koupit sama nechci se o to připravit:slight_smile:
No já přibrala 2,5 kg, ale z toho půl kila jsem zhodila. Tak se právě divím, že přibrala jen tak málo, prý nejí nemá chut a nic jí nechutná, tak pak nevím z čeho to mimčo roste a bude růst...
My máme pro holku vybráno, teda já už hooodně dlouho Nelinku. Ale kluka vůbec nevím. Už jsme se o tom bavili, ale vůbec nevíme, nějaké nás napadli, tak uvidíme.
23. srp 2009 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz
Moni, tak to je supér, že tchýně se stará, my si kupovali vše sami. :slight_smile:
23. srp 2009 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz
ty jo to fakt přibrala málo, na mě to už jde vidět jak přibírám....
Moni mě už začiná z prsou tect taková tekutina, není to brzo???
23. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Moni to nevím, v knížce jsem se o tom tedka nikde nedočetla, ale je to klidně možné.
23. srp 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz
jako není toho moc jen občas kapička, ale i tak jsem se zarazila :slight_smile:
23. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
Jo tak to je možné, bud ráda jak to stou kapičky, pak budeš chodit a furt si vyměnovat vložky do podprsenky jak ti to bude TÉCT :grinning:
23. srp 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz
ojéje :grinning: nic jdu ted holky do vany budu tu později :dizzy_face:
23. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Markét snažim se to tak nějak brát...ale asi bych to těžce nesla kdybych o to přišla nebo b y to bylo mimoděl.já jsem strašná cíta...beru si tyhle věcci hrozně moc i když se to mě netýká.
23. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
Tak my nemáme v okolí nikoho kdo by měl malý dítě takže na Vikína jsme kupovali vše nové, já většinu věcí prodala :unamused: takže t´d nás to čeká znova. jediný co zbylo jsou golfky ty bych neprodala a přebalovák a to proto že je to komoda a využíváme jí jako skříń. oblečení mam ale typicky klučičí a tak od 6 měsíců. ty menší se dost zničili tak jsem to už vyházela a něco prodala :wink: . Ale zatim je čas tak jen šetřím penízky, díky tomu že jsem měla jít na IVF tak jsem docela šetřila a teď taky to jde tak bude alespń z čeho kupovat. teď už vim co se využilo a co ne a třeba dupačky nechci vůbec :unamused: . Ale zase asi budu muset nakoupit víc ponožek a punčocháčů ale to až tak od 3 měsíců :wink:
23. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
-markét já u toho tvojeho příběhu řvu :grinning: to je tak dojemný...
23. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
Tak jdeme k našim na obídek zatim pááá
23. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
:slight_smile: řvát nemusíš, spíš jsem to psala proto že i když to vypadá beznadějně tak je šance. A už vím proč se říká že má ženská věřit svýmu tělu. Moc bych za to nedala že kdybych jim v pátek kývla že teda nastoupim že by mě tam třeba ani do pondělí nenechali a rovnou poslali na sál a já možná v tý chvíli bych i souhlasila protože ten víkend nestál za nic. na druhou stranu co bych tam dělala když mě nic nebolelo, nekrvácela jsem a HCG stoupalo i když na mě doktoři koukali dost soucitně a myslim že tomu ani nevěřili :unamused: . takže je kolikrát lepší spoléhat na sebe, je fakt že kdybych měla křeče a začla krvácet tak jsem věděla že musim hned ject do nemocnice. Ale vzhledem že tohle dítě je opět vymodlené a na poslední chvíli tak jsem si říkala že jestli je něco špatně tak za ty 3 dny bude taky a nakonec se stal zázrak a teď už doufam bude vše ok, a když v úterý screening dopadne dobře tak si konečně můžu oddechnout na chvíli :slight_smile:
Myslim že to tak bere každá, doktoři to berou ajko práci a těhu Tě vlastně potvrdí až je srdíčko astejně Tě řeknou aby ses neradovala do 12tt. A je fakt že jsem v nemocnici viděla dost případů, já si zase říkam ž v dubnu jsem měla na testu // a pak zmizeli a MS dorazila tak přece 2x po sobě to nemůže být špatně a snad už to bude ok. Neznam nikoho kdo by nad tim mávnul rukou. Já už od // na testu si říkala že v sobě mam miminko i když na UTz nic vidět nebylo. hlavně klid a je lepší jít k doktoru nejdřív 14dní po vynechání MS a ne jako já hned 2 den po vynechání a pak byl akorát kolotoč nervů :unamused:
23. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahojky těhulinky:slight_smile:,

takže kdy nám drři vystaví těhotesnkou průkazku? Myslela jsem, že jim postačí, že mi vyšel těhu test // a že si to sami ověří ještě hormonem v krvi a hned budu mít průkaz. Místo toho jsem celej den probulela, manža mě musel uklidňovat, páč dr. tam nic neviděla a ještě prohlásila "aby to nebylo mimoděložní"...to je děs - takový stresy. Myslíte, že v tom 5.tt už by mi to mohla říct třeba nějak najisto a zařidit mě do těhu poradny nebo jak to máte vy? Já ještě vůbec nemám zkušenosti - je to poprvé...vnitřně ale vím, že je vše v pořádku. Nevolnostmi zatím netrpím...jen tedy dnes jsem cítila takový návaly horka a mírnou nevolnost a nechuť k jídlu.
Kdy začaly nevolnosti u vás? Mějte se krásně!:grinning:
23. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
No záleží kdy jsi otěhotněla, mě taky strašili mimoděložnim, pro doktory je to dost velký strašák a dokud nevidí gestační váček na UTZ tak to berou že může jít o mimoděložní. Pro ně je hlavní až uvidí srdíčko a nejlepší je jít k doktoru až 14 dní po vynechané MS :wink: . Průkazku dává jak kdo, mě minule a i teď až kolem 12tt, neradi ji dávají moc brzo a nejdřív až když je srdíčko :slight_smile:
23. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
crawler, já dostala průkazku až v 11tt takže máš ještě čas a taky záleží na dr. :wink:
23. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak myslim ,ze dneska rozsirim rady vas, ktere sem tam zvraci, protoze je mi hrozne. Od rana se plouzim kolem zachoda, jestli to pujde, je mi hrozne na zvraceni, ale nejde mi to. Rano jsem letela na zachod jenom proto, ze jsem otevrela lednici a spatrila jsem platkovy syr (ktery normalne miluju) jenze ouha momentalne neznam nic hnusnejsiho :grinning: ted jsem snedla termix, ktery jsem nemela od detstvi a prijde mi to jako nejlepsi jidlo na svete, ale ne vubec si nepripadam jako magor :grinning:
23. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
ahoj holcin...tak co je novyho....

holky chcete rodit s epiduralem nebo bez
23. srp 2009 v 16:40  • Odpověz
car ahojky :dizzy_face:
23. srp 2009 v 16:41  • Odpověz
agusk ahoooj..tak co prcek jak se ma
23. srp 2009 v 16:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.