• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
prďola se má báječně :dizzy_face: pořád kope maminku :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zlatíčko naše :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. srp 2009 v 16:58  • Odpověz
jeee to je krasny.....a uz ti je dobre nebo nee**
23. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
carcul ahoj, nedávno jsme se bavili o epidurálu a je tu na něj rozlišný názor.... někdo si nestěžuje a někdo měl i z něj problémy, já osobně mám strach z té jehly :slight_smile:
23. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
car jj dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
teď se naučilo kopat když se o něm bavíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to normálně nějak pozná a vždy dostanu ránu :grinning: :grinning: :grinning: zvlášť když se jedná o jídlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
mona..no to ja mam trauma z ty jehly :grinning: :grinning: :grinning:a hrozny..ikdyz jsem sla na operaci chteli mi pichat dozad,jsem rekla ze nikdy ze bud narkozu nebo jdu domu :grinning: :grinning: proto asi zkusim bez a uvidim jestli budu zadonit...
a jaky nazory prevladaji,at nemusim hledat

agu asi bude nenazranek po mamince... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
tss já nejsem nenažránek :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jen toho trošililinku více sním :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
já taky nechci epi :confused: :sweat_smile: teda pokud vás zajímá můj názor :sweat_smile: :grinning:
23. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
trosilinku.....mas zvlastni meritko...kdybys rekla hodne tak bys asi musela snist celou rodin i s kamaradama,aby si vyslovila hodne :grinning:
23. srp 2009 v 17:06  • Odpověz
car jako já se snažím krotit :sweat_smile: normálně bych toho asi snědla víc :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused:
23. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
agu zajima....ikdyz ho vim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jaky mas k tomu duvody....
ja se bojim jehly do zad jak blazen a taaak,a tak si rikam ze kdyby se porod fakt tahnul a byla bych vyrizena a zacla zadonit tak pak mozna
carcul no spíš tu byli negativní odezvy a já ho asi taky nechci, hlavně se tu řešilo, že už to je za poplatek :slight_smile:
A jak se jinak cítíš?
car ani nemluv mám problém, když mi berou krev na tož jehla do zad....A navíc přece je to jen do páteře, že? :confused:
23. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
mona,.....,poplatek by mi vadil na tom nejmin...kdyz bych ho chtela tak si ho klido zaplatim,tolk deti zas mit nebudu aby mi to vytrhlo...
jinac....rostu a rostu...no v pondeli jsem blinkala jinak jsem to vzdy udrzela...a musim si vzdycky chvilema odpocinout...coz ty
23. srp 2009 v 17:10  • Odpověz
tak mě jehly nevadí :sweat_smile: bych si jinak asi 13x nepropíchla sama uši že :grinning: ale chci mít co nepřirozenější porod (nejsem ale zastáncem porodů doma a tak to ne) jen do sebe nechci cpát tyhle "léky" pač chci si ten porod "užít" se vším všudy :dizzy_face: prostě sem se rozhodla pro mimi i za cenu dolesti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ketá tím uzlíčkem v náručí stejně odezní
pak taky se to píchá do páteře a to se mi docela příčí....

jinak u nás v poronici je epi zdarma ale i tak ho nechci
23. srp 2009 v 17:13  • Odpověz
car no taky, kdybych hodně trpěla tak bych si ho asi pichnout nechala a bylo by mi jedno co to stojí, ale stejně je to bordel co ještě nezpoplatní :grinning:
No mě už nevolnosti trošku obcházejí konečně, občas mě sice natáhne, ale už se to dá přežít, dneska jsem jen šíleně unavená...Jinak začínám mít taky pěknou chut k jídlu :slight_smile: a rostu i jinde něž do břicha:grinning: mám už 3kg na vrch :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Car vlož nějakou fotku at se podiváme jak jsi povyrostla :slight_smile:
23. srp 2009 v 17:14  • Odpověz
agusko..me jen vadi jehly do zad nic jinyho..zadny jiny m neva ale z tech do zad mam trama :frowning2: ...musim jit...tak paaaa a mej se hezky

a ty taky moni

a at prcci nezlobi
23. srp 2009 v 17:15  • Odpověz
car .... :grinning: :grinning: :grinning: prej ať prcci nezlobí...tem můj vetřelec tam zase má škytavku a rozčiluje se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
jinak páááá :dizzy_face:
23. srp 2009 v 17:17  • Odpověz
papa car :slight_smile:

agu já už se na to těším až se bude rozčilovat :grinning: , alespon budu vědět, že se tam něco děje :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
Ahoj holky,Moni já bych si vybrala tu první kombinaci kočárku,líbí se mi nejvíc.Jinak taky trpím nechutenstvím,ale snažím se něco sníst,občas mám nával na zvracení,ale zatím odolávám :grinning:,pak je mi chvilku horko a na to zima.Ale říkám si,že pro mimiska vydržím vše :slight_smile: Hlavně ať ono vydrží ve mě 9 měsíců.
23. srp 2009 v 17:33  • Odpověz
monako neboj já sem taky ráda že o sobě dává vědět :dizzy_face: :grinning: vždy plaším když si dává oddech a půl dne třeba nekope :sweat_smile: :confused:
23. srp 2009 v 17:34  • Odpověz
rora já do 13tt moc nejedla pač mi bylo za všeho hned blbě :sweat_smile: jen sem pomyslela na jídlo a hledala sem kýbl (ale poprvé a naposled sem zvracela v tom 13tt a od té doby sem žrout :grinning: )
23. srp 2009 v 17:36  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš ahoj holky, tak tedka jsem vstala. vcera ta oslava kamaradovych narozek a dneska jsme byly na zahrade kosit. holky, me tak strasne boli bricho. uz 3 den jsem nebyla na velke a porad jim. tedka me boli, ale nejak me to nejde. tedka do sebe cpu hrusku, snad se to pohne.
23. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
Agu a od kdy jsi citila pohyby?? no sice jsi žrout, ale podle fotek na to nevypadáš:grinning:
23. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
monako jako by takové bublinky sem cítila od 15tt (teda nejdřív mi každý říkal že sou to střeva ale já věděla že ne že je to moje mimi :grinning: ) a první pravý kopanec sem cítila poprvé přesně na 19tt :dizzy_face:
23. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
jo a sice nevypadám ale vážně sem :grinning: :grinning: :sunglasses: ale kdyby mi ty kila chtěla zůstat i po porodu já bych se nebránila :sunglasses:
23. srp 2009 v 18:12  • Odpověz
taky mám pocit těch bublinek, ale tež mi všichni říkají, že to se chystám prdnout :grinning: :grinning: no jsem zvědavá, kdy to začne mě...a už víš pohlaví? příští kontrolu se chci zeptat na pohlaví, tak snad nebude brzo:slight_smile:
23. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
tak je pravda, že tobě by to ani neuškodilo:grinning:
23. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
monako :grinning: :grinning: :grinning:
my víme pohlaví už od 13tt ze NT screeningu :dizzy_face: ale tajíme to :grinning: :dizzy_face:
23. srp 2009 v 18:14  • Odpověz
navíc to prej prďola příteli řekl co je :grinning: :grinning: :grinning: oni si vždy spolu povídaj večer (maj předemnou tajnosti) a tak mu to vetřelec v břuchu prý řekl :grinning:
23. srp 2009 v 18:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.