• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
zdravím všechny budoucí maminky spoustu informaci najdete také zde: www.maminkymaminkam.webnode.cz
23. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
agu už od 13tt???? ty jo proč jsem se na ten papír nepodívala pořádně :unamused: ....no mě ted nedělal ani UTZ jsem se těšila, že mi už něco řekne, ale musím počkat do 8.9. :rolling_eyes: .... já to asi nedokážu utajit :grinning:
23. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
monako tys nedostala jeden pro sebe a jeden pro dr? :confused: :confused: to já ho mám z toho NT screeningu doma a jeden sem dala svojí gyndařce :confused: ale tam to stejně napsaný není my se ptali dr sami :dizzy_face: Teda přítel pač byl zvědavej tak se ptal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a v tom 13tt se dr díval na vnitřní pohlavní orgány a ne na vnější :grinning: a v 19tt nám to potvrdil že to vypadá na XXX :grinning: tak snad se nespletl když dvakrát řekl to samé :grinning: :dizzy_face:
23. srp 2009 v 18:22  • Odpověz
jinak teď 1.9 jdeme na 3D/4D utz tak snad nám tam mimišátko ukáže co to mezi nožkama má :grinning:
23. srp 2009 v 18:23  • Odpověz
no já dostala jenom jeden papír, který jsem dala dr.....na této kontrole se poptám a taky se objednám na ten 3D UTZ na památku :slight_smile:
23. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

dneska v noci jsem nemohla nejak spat. sla jsem spat v 23h a v 4h na zachod a pak jsem nemohla zaspat, takze jsem se 40 minut prevalovala a pak se sla divat na pul hodky na telku. no a tedka jsem tak tak vstala. jeste bych spala. ale pujdu spat po o. tedka snidam a chci neco malo vyzelit. odpo jdu s manzou k architektovi a k dedovi.
zase se me zdal sen, ze sme nekde byly a bylo tam tak dvoulety ditko a ja se o neho starala, protoze nikdo to neudelal. pokakal se, byl to chlapecek, tak jsem ho jeste davala v lese dokakat bez nocniku a pak sem ho celyho vyslikla a vykoupala a utrela. nevim, co to znamena, asi to, ze uz se moc tesim na mimiska. :slight_smile:
24. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
Dobré ráno těhulky:slight_smile:,

tak dnes opět totální nechutenství - normálně jsem žrout a dnes jsem už 2 hodiny vzhůru a nacpala jsem do sebe jen 1 sušenku...překonáváte se a nebo prostě nic nejíte, když není chuť? Na zvracení mi není - zatím :unamused: :confounded: :slight_smile:
24. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
ahoj, Mabe no mě se taky furt zdá o mimísovi :slight_smile: , ale až tak podrobný to zatim neni :wink: .
crawler zkus sníst jen něco málo, ale já když neměla chu´t tak jsem nic nejedla, prostě jsem se nedokázala přinutit :wink:
24. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
crawler, ja zkusila par piskotu. nastesti tedka uz je to lepsi. sice se nemuzu prejest, ale jeden krajic chleba nebo rohlik dam. odpo uz je to lepsi a muzu normalne jest.

marki, jo, asi to chci hodne. tedka jsem si prohlizela foto kamaradciny holcicky ma 1 rok. uplne jsem dojata. ty hormony teda. marki, boli te porad prsa nebo je mas jenom nafouklejsi?
24. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
a v sobotu na te oslave maji kamaradi 1,5 mesicniho chlapecka. ten byl uzasnej, a jak vonel. :slight_smile: jezis, ja su uplne roz.... :slight_smile:
24. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
mabe: mě taky vždy nejvíc fascinuje ta jejich vůnička - je to kouzelný, takový čisťounký :grinning:DD
mě prsa bolí už od vynechání MS, tak už si pomalu zvykám :grinning:....
tak zkusím si jít dát krajíc chleba a uvidíme...hrotit to nebudu ...a díky za rady :slight_smile:
24. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte?? já už jsem zase trošku na netu, ale celkově je to pořád mizerný... dočítat moc nestíhám :slight_smile:

Co dnešní kontroly? Měla jít verunka a ještě někdo? Moc moc držím palce a krásný den!!!
24. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
Mabe to víš že se tě o tom musí zdát, přece jenom i přes den na mimíse myslíš tak je logický že se tě o něm bude i zdát :wink: . Prsa bolí furt, to u Vikína takhle dlouho nebylo :wink: . ale už jsem si asi na to zvykla. Zítra jdu na screening tak už se těšim že už na UTZ bude vidět větší miminko :wink: a snad bude vše ok a až budu vědět že UTZ dopad ok tak konečně budu víc v klidu :wink: .
Crawler zkus se najíst ale když to nepůjde tak se nedá nic dělat. Stačí třeba 1/3 porce, protože když se nenajíš tak tě bude ještě hůř :unamused:
24. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
marki, budu drzet palecky na zitrek. :wink:
24. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj těhulky,

mě se dneska zdálo taky o mimču, vím, že to byla holčička a vozila jsem jí v kočárku a byla moooc krásná :slight_smile:

Jinak já to s tou snidaní taky nepřeháním jeden krajíc chleba vždy:slight_smile: a nebo dva rohlíky když se zadaří :wink:
24. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Achoj achoj achoj tak jsem byla včera na pohotovosti...měla jsem ty strašný bolesti v kříži a podbříšku jako při menstruaci že už jsem nevěděla jak ležet an sedět....tak jsem dostala injekci na bolest a ám to zřejmě z infekce v moč.cestách. jinak je vše v pořádku a poprvé jsem viděla naše mimísko :grinning:
24. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:

Ja se dneska citim nejak podezrele dobre :wink:
Jinak me prsa taky jeste sem tam pobolivaji, ale ted uz jsou to spise takove narazovky... :wink:
24. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Achoj Lucinko :slight_smile: jooo to mě stále dobře neni :frowning2: a prsa bolééééj mooooc :slight_smile:
24. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
kramli, ja mam ty prsa taky takovy. uz me tak moc neboli nebo uz jsem si na to zvykla. :confused:

teri, tak hlavne, ze je vsechno ok.
24. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
Mabe díky. Dneska mě přišli 2 knížky a teda musim říct že tajemství lidského života je fakt super :slight_smile: . Všechno do detailu popsaný a i fotky :slight_smile: .
Tera tak hlavně že mimís je ok a na infekci asi ATB vi´d. Tak odpočívej a bu´d v klidu :wink:
24. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
marki, ja prave uz bych treba neco si koupila, ale zatim se bojim. chci pockat do te kontroly. uz jsem se aji divala na nejaky vecicky. jej, snad bude vsechno tentokrat uz ok.
24. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
tera: jj ja jsem to s tema prsama tak mela hlavne na zacatku, ale aspon jsem nezvracela....
mabe: jj nejspis uz sis zvykla :wink:
24. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
kramli, asi jo. asi jsem si zvykla. :slight_smile:
24. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
kramli: to mě je od žaludku špatně jako nikdy :slight_smile: už aby to přešlo ...
market: jojo atb ale doktor mi je zatim dávat nechce...kort takhle na začátku...tak mám brusinky a v pátek podle výsledků to pořešíme dál.
24. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
tera: neboj urcite to prejde, drive ci pozdeji, nejpozdeji za nejakych 8 mesicu :grinning: Ale ne delam si srandu, to bys musela byt nejaka vyjimecna vyjimka :wink: jeste tak mesic to budes muset vydrzet :unamused:
24. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahojky holky,
tera gratuluji k zážitku u utz. V pátek jsem to naše mimi taky poprvé viděla a je to nepopsatelná nádhera.
Jinak mám za sebou krásnou neděli, odpoledne mi začala migréna a byla tak silná, že jsem večer v osm skončila obtočená na záchodě. Ráno jsem byla u dr. jestli jsou nějaké tabletky pro těhotné, tak že prý zkusí něco vymyslet a zítra se mám stavit. Ještě teď mi není zrovna dobře, ale do práce jsem dneska fakt musela, tak tu budu do večera do sedmi nějak přežívat.
24. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahojky,můžu se přidat?Jsem taky teprve na začátku,podařilo se nám po IUI. roky jsme čekali.
Ve středu jdu na uzv,doufám že už uvidíme srdíčko,i když pan doktor říkal,že třeba ještě nebude.
Co vím tak těhu může maximálně paralen.A jen vyjmečně.I když si někdy říkám,že my si dáváme pozor,nepijeme alkohol,nekouříme a papáme vitamíny a včera jsem potkala holku s velkým břichem a cigaretou v puse,je mi z toho hrozně.
24. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
Zuzi už jsi měla na UZV srdeční akci?
Dnes mi není moc dobře od žaludku,ale vím jak se přehoupne poledne,že to bude OK.Večer je mi nejlíp. :slight_smile:
24. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Karla: moc gratuluji a věřím, že teď už bude vše v pořádku.
24. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Jé my máme zuzi skoro stejný termín,teda pokud vše pujde tak jak má.
Ta moje pověrčivost je hrozná.Já to ještě ani neřekla našim. :unamused:
24. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.