• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ještě srdíčko vidět nebylo, dr. říkal, že je příliš brzy. Byl vidět jen gestační váček, ale byla to krása, na kontrolu jdu až 18.9. tak snad bude vše ok a já se toho dočkám
24. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
Taky jsem se na to už dívala, tak snad bude vše ok
24. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
Já ještě jezdím do zlína do centra,oni pouští do péče vlastního gynekologa až je jasně vidět srdíčko.Takže pokud nebude ještě ve středu,tak příští týden znova,ale mě se chtělo brečet ikdyž jsem viděla minule jen ten gestační váček.
24. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Měla jsem to stejně.
Moc se na mimi těšíme a první měsíc se nedařilo, tak jsem měla trochu strach. Vím, že se asi těď pousmíváš. Nedají se srovnat roky a měsíc, ale už nejsem nejmladší a tak jsem se trochu bála. Navíc teď stavíme, a tak jsme celkem vyčerpaní a ani času moc není. Nakonec nám pomohla dovolená. Dva roky jsme nebyli nikde jinde, než na stavbě!!
24. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
Víš ono je to jedno,ted mi ty 3 roky připadnou jako nic :slight_smile:
Jen mám pořád strach,už aby bylo po 12 tt.jsem doma na PN,protože pracuji jako sestra ve vysoce infekčním prostředí,tak nechci drobečka ohrozit.
Když jsem uviděla tu slabou čárku na testu,myslela jsem že sním. :slight_smile: Ale pan doktor,mooooc hodný,mi řekl at tomu věřím.Ale myslím že neuvěřím ani když to štěstí budu mít v náruči.
24. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Tvá rodina to už ví?
24. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
Zatím to ví jen manžel a jedna dobrá kolegyně. Naším to chci říct osobně a bydlí dost daleko. Na konci září přijedou na návštěvu tak snad to vydržím a řeknem to pak u oběda mojím i manželovým rodičům naráz.
24. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
Jen nevím, jestli se to neprozradí dřív. Zatím bydlíme u manželových rodičů a dnes mi chtěla dr. napsat kvůli té migréně nemocenskou ať si odpočinu. Tak to bych asi nevysvětlila
24. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
No právě,naši bydlí jen pár km a blbě se mito tají.Můj brácha to už ví,ale je jako hrob.Hledal mne totiž v práci a tak jsem mu to musela říct :slight_smile:
No nejhorší by bylo,kdyby se to dozvěděli od druhých.Asi budu muset tento víkend s pravdou ven.Jen čekám na srdíčko.A když tam nebude?Nevím?
24. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Určitě jim to řekni, ať to ví od tebe. Já se na to moc těším. Budou mít radost a já budu šťastná s nimi. Nechtěla bych o to přijít.
24. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
A neboj, srdíčko tam bude, jen musíš být v klidu a odpočívat. Mysli jen na krásné věci :slight_smile:
24. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
Už vidím jak máma bulí,to bude zážitek :slight_smile: Je citlivka.zatím žádné vnouče nemají.
Manžel rodiče to tak neprožívají,jsou starší,už mají pravnoučka.Ti bydlí daleko a protože jsou hrozní pesimisti,řekneme jim to daleko později.I tak budou povídat samé katastrof scénáře,at nespadnes,at je o zdravé atd,no proste stres.Neumí se z ničeho radovat.neví po kom je můj muž takový jaký je. :slight_smile:
24. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
U nás bude velká radost na obou stranách. První vnouče pro moje i manželovi rodiče. Moji to asi tak neprožívají, mamka se zatím na babču moc necítí. Ale bude ráda a pak jí to určitě taky přepadne.
24. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
To si piš že to bude prožívat.Tak to bude hýčkané z obou stran :slight_smile:
jdu si na chvílku lehnout,dopoledne se necítím moc dobře.zatím ahojky :wink:
24. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
holky, tak jsem po o. vcera jsme meli grilovany kure s varenyma bramborama. neco zbylo, tak jsem to zapekla v alobalu, mnam. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tedka pocitam, ze vydrzim na konec polednich zprav a jdu si lehnout. uz to na me jde. :wink:
24. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
karli, dobrou :slight_smile:
24. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Tak odpočívejte, nemůžu Vás ani číst. Mám strašný hlad, jako teď pořád, a pauzu až za čtvrt hodiny. Taky bych si šla lehnout.
24. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
zuzi, promin, nechceme te nejak skadlit tim spanim. :wink: drzim palecky, aby si to vydrzela.
24. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj Veru, myslím na Tebe a Tvoji dnešní kontrolu at je všechno v pořádku....držím pěsti!!!!
Pak sem dej vědět....
24. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
Do oběda jsem vydržela, ale to spaní nevím. Až přijdu večer domu, tak jdu rovnou ležet
24. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
ja jsem zkousela prvni dva tydny, co jsem zjistila, ze jsem tehu, chodit do prace. ale bylo to narocny. byla jsem jak mula a pak jsem dosla jenom domu, najest, lehnout a rano zase do prace. pak jsem jednou zaspinila, tak jsem si rekla, ze na to kaslu a vzhledem k mym dvoum MA budu doma.
24. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Úplně jsem zapomněla, že Verča má dnes tu kontrolu, ta doufám, že bude vše v pořádku. Taky držím pěsti!!!
24. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Nezávidím komplikace, ale to že jsi doma celkem jo, dnes mi obvoďačka nabízela, že mě taky nechá doma. Teď mi volala, že mi na migrénu v 1. trimestru žádné léky dát nemůže, tak jestli chci, ať přijdu pro neschopenku. Uvidím, jak dlouho to vydržím.
24. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
tak uvidis, ale byt tebou, tak se nepretezuju a jsem radsi doma, ale chapu, jak to taky zkusila.
24. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj těhulinky:slight_smile:,

tak sváča se zdařila - dokonce jsem toho do sebe nasoukala jako za starých časů:grinning: Jak jsem to jídlo totiž uviděla, tak jsem na něj dostala děsnou chuť :grinning:DD

zuzi82: Máš napsáno, že jsi v 6.tt a to je tedy od poslední MS, viď? A víš v jakém týdnu jsi skutečně? Já to mám od poslední MS také 6tt, ale vím, že jsem otěhotněla o další 2 týdny později...Stručně a jasně by mě zajímalo, kdy jste tedy již viděli srdíčko?U mě zatím vůbec nic...a mám přijít za 14.dní...co ty?
24. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Srdíčko jsem ještě neviděla, v pátek jen gestační váček, ale i to mě dostalo. Znovu mám přijít až 18.09., pokud nebudu mít žádné potíže.
24. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
aha...já jsem to pochopila blbě...tak jo, tak jsem zvědavá za dva týdny na mě, jak to dopadne :grinning:
24. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Dr. říkal, že váček má 7 mm a zárodek asi 2.
Za čtrnáct dní už bude vidět krásně.
24. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
to jsou rozměry pane jo :grinning:DD to bude bivoj :grinning: Já jsem z toho taková nervózní, protože jsem byla u paní dr. když jsem byla ve 3.tt a to mi nic neřekla - ještě mě spíš vyděsila tím, že tam mám trochu nějaké tekutiny a aby to nebylo mimoděložní...Já pevně věřím, že je to v pořádku, páč žádné bolesti nemá, cítím se dobře, tak snad :grinning: Tak snad za těch 14 dní tam taky uvidím pořádnýho kance :grinning:
24. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
holky ja jsem videla srdicko porve na uplnem zacatku 7tt, presne 6+0tt, hodnota HCG byla okolo 21.500, jsem byla v nemocnici a cely vikend jsem cekala co se z toho meho spineni ktere me tam dovedlo vyklube no a tak me tri dny stresovali a v po vzali krev a udelali UTZ, protoze pri takove hladine HCG musi uz jit neco videt a bylo tam :wink: a vazne je to moc krasny pocit :wink:
24. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.