• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Neboj, já taky byla v pátek trochu přešlá, protože dr. říkal, že je ještě brzy, že zatím nepozná, jestli se to správně uchytilo, a že zatím hrozí i mimoděložní. Ale nepřipouštím si to, věřím, že bude vše OK, když už se to podařilo
24. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Taky už bych chtěla být 14 tt. Teď to je zatím jen hlad, nevolnost, únava a tak. Už aby bylo líp.
24. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
zuzi: to jsou prevíti ti mudři, tak oni takhle straší každou? :angry: Jo, věřme, že to bude v pořádku u nás všech a těšme se na ty bejbata :slight_smile:
Já to s manžou ještě ani nesdělila svým rodičům, ale asi jim to řeknu (chce se mi to říkat každýmu napotkání :grinning:DD) a budu doufat, že se miminko udrží...
24. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
taky trpím na děsnou únavu - ale manža je z toho nadšený, protože já byla šílenej hyperaktivka, které stačí pár hodin spánku - teď potřebuju 9hodin a více, aby jsem mohla fungovat :slight_smile:
24. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
ahojte holky ako sa dnes citite?
24. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
mona :grinning: neustále žaludek na vodě a únava...ale ne tak, aby se nedalo fungovat :grinning: A ty? Jak je v 10tt?:grinning:
24. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
zuzi: neboj budes, utece to jako voda :wink: Jeste si pamatuju jak jsem si delala prvni testik :wink:
Ja mam porad takove pochyby jakoze se jeste muze neco podelat, ale zase si rikam ze od ctvrtka uz mam ofiko 4.mesic a tudiz druhy trimestr a ze uz bude vsechno v poradku :wink:

Dneska jsem si koupila Gravimilk vanilkovy v drogerce a to je dobrota :wink: Chutna to jak vanilkovy sunar, popijim ho ted tady a vzpominam jak jsem ho mamce vzdycky ujidala kdyz ho delala segram :wink: :grinning:

craw: no jsou, ale nekdy jim nic jineho nezbyva, nez rict vsechny rizika, aby clovek mohl pocitat s nejhorsim :unamused: Je to hnus, me se to v nemocnici taky nelibilo, strasili me mimodeloznim a pak za v 6tt uz by melo byt videt srdicko, coz mi prislo jako blbost, protoze co vim ze zkusenosti tady ho skoro vsechny holky mely az zacatkem 7tt, takze jsem zanevrela na Ostravske fifejdy a manza rikal ze by me tam uz v zivote neposlal....
A unava je normalni, tu ja mam jeste porad. Prekroci 9 hodin vecer a ja zivam a vetsinou jdu spat....jsem zvedava jestli se to ted bude uz konecne zlepsovat :wink: A na zacatku jsem spala skoro porad. Jsem pak byla asi mesic na neschopence a pul dne jsem vzdycky prospala :wink:
24. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
jo holky uz mate vymyslene jmena??? My se porad nemuzeme dohodnout, navic manza tvrdi ze je jeste brzy na jmena, takze ty co mam v pasu asi jeste 10x zmenim.....se z toho zcvoknu, bych nerekla jak je tezke pojmenovat miminko, ale kdyz si predstavim ze s tim jmenem bude zit cely zivot, tak je mi jeste hur :unamused:
24. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
My jsme se na jménech shodli dost rychle: František, Lukáš
Elena, Ema
+ ještě máme v zásobě další ale vede Elenka a Išek :grinning:
Ono na každý jméno si zvykneš a každý je krásný, když ho krásně vyslovíš :grinning: Navíc, když si k němu představíš ten mimískovskej obličejík, tak jsou krásný všechny jména :grinning:
My jsme přemýšleli i dost prakticky - aby to nebylo dlouhý spolu s přijmením a aby se to k sobě hodilo :wink:
24. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
Já bych se teď na všechno vykašlala. Dělám v bance a někteří klienti jsou na facku a přitom se musíš pořád usmívat. Udělá si chybu na příkazu a pak za to můžu já. Přitom jsem ten její příkaz neměla ani v ruce. Hlavně, že po mě bude řvát, že to potřebovala mít zaplacené. Já už chci být doma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
My máme taky jména snad už vymyšlené ... Matýsek nebo Anička
24. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
crawler-no niako zaludek sa mi zacina prisposobovat .nemam uz taku nechut predtym som nic nemohla zjest teras uz aspon nieco dam do seba :slight_smile:
24. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
craw: no jo hodilo, to ono se hodi skoro vsechno, chvili jsem uvazovala i o dvou jmenech ale to mi prijde zase moc dlouhe a to prostredni se stejne nepouziva....
U me zatim vyhravaji pro holku: Emma, Anicka a Daniela a pro kluka: Matyas, Michal, Vitek, Vojtisek....
Ale teda netusim pro co se rozhodneme :unamused:

mona: to ja jim porad :unamused:
24. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
kramli-tak to ti zavidim ja jenom jahodky zacala som ich zboznovat ale doteras som nic nedostala do seba okrem ovocia a polievky a nemozem citit parky salamu sunku udene a taketo veci ale dnes som sa troska viacej napapala nieje to najlepsie ale uz to nieje take zle
chodis casto na wc?viem ze holky si stazovali ze maju tie problemy ale ja to niako nepozorujem :confounded:
24. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
kram: jíš pořád? a kolik už máš hore? :grinning:
24. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
ahoooooooj holky, tak me je porad blivno, hruza, ale porad to ze sebe ne a ne dostat, dneska jsem usnula v aute, kdyz jsem cekala pred zubni ordinaci :grinning: jakpak se mate vy? je tu nekdo? :slight_smile:
24. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
terez-jo to poznam blivno aspon keby to islo ven ale ani to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
presne mono :confounded: jinak my se jeste nezname tesi me :slight_smile:
24. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
terez-aj mna tesi.niekedy by som sa tak z chuti rada vyblvkala a nic :slight_smile:
24. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
Já to chtěla včera zadržet a taky to nešlo. Byl to velký hnus, tak bych vám to ani nepřála. Byla jsem ráda, že jsem doběhla
24. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
mam pocit, ze se to stale stupnuje, asi to bude horsi a horsi, nechutnaji mi veci co mi chutnali apod :grinning:
24. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
terez-ja som to mala tiez tak v 7tt a teras sa mi zda tieto 2 dni ze je to lepsi
24. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
moni, ja to mam taky tak. pripada me, ze posledni 3 dny je me lip. sice dopo moc nejim, ale odpo uz v pohode a jim hodne. akorat ta zacpa
24. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
tak snad me to pak taky prejde :slight_smile:
24. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
teri, urcite, ale zase pro mimiska vsechno. :slight_smile: pokud bude vsechno v poradku
24. srp 2009 v 15:27  • Odpověz
mabe-tak ja som zacpu nemala totiz cez vikendy organizujem indicke svadby tak som si troska dala ich jedla no v noci a rano som mala taku hnacku ze som asi dala von aj streva :grinning:
24. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
moni, to bych potrebovala se procistit. :unamused:
24. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
mabe-daj si indicke jedlo :grinning: :grinning: chodis casto na malou?ja ani ne
24. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
podle toho jak piju. v noci nekdy jednou, dvakrat nijak zvlast casteji
24. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
fakt to zalezi na piti. tedka mam fazi, kdy me nic nechutna na piti. nevim, co pit.
24. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.