• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
mabe-ja taky inak mala som teras take obdobie ale uz sa to zlepsuje v noci som sa aj 3krat prebudila a musela som mat nachystanu vodu stale som bola smedna potrebovala som sa napit :grinning:
24. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat? Jsem zřejmě 5tt a čekám na potvrzení od Dr. :wink: .
24. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
mona: jj na zachod jsem chodila porad, hodne i v noci. Ted uz je to o neco lepsi, ale v noci jdu tak 3x...
craw: no jim furt neco :grinning: a nahore mam asi 3 kilca :wink:
24. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
taky chodim porad na zachod, pit mi zatim chutna vse, chybi mi kola, milovanou sunku nedokazu pozrit a miluju termix :grinning:
24. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
moni, ja treba dneska sla v 4h na zachod a pak jsem nemohla usnout. 40 minut jsem se povalovala, pak telka chvilku a nakonec jsem teda usla. a tak tak jsem vstavala v 8h. :slight_smile:

ajko, vitam te. drzim palecky.

krami, tak to asi hodne pijes. ja s tim mam tedka trosku problem.

tedka mam nejakej plnej nos, asi trosku rymecka z otevrenyho okna v noci, ale bez otevrenyho okna se dusim. :unamused: tak jak to dneska udelam, nevim.
24. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
ja teda muzu z uzenin leda sunku ani pastiky tedka nechcu. takze jenom maslo, syr, sunka.
24. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
Ajkaaa: Gratuluji a držím pěsti ať to dr. potvrdí a je vše v pořádku
24. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
ja muzu k veceri maximalne tak rohlik s maslem, nic jinyho nedokazu snist, syr milovany nic proste, ze vseho je mi hnusne, ale brambory bych mohla kazdy den..no pripadam si jako blazen :grinning:
ajko vitam te, urcite to vyjde uvidis :dizzy_face:
24. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
ajii- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
holky ajka s kterou se zname ale len z modreho konika ale snazili sme sa tiez niekolko dlhych mesiacov a konecne to aj jej vyslo :grinning:
mabe-aj ja musim mat otvorene okno ale uz som mala aj horucky tak som sa bala tak som sa potila a len caj a zacala som hned na zaciatku ako som vedela ze nieco na mna lezie uffff
24. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
mabe: no ja piju relativne hodne, ale bez piti bych byt nemohla....drive jsem tolik nepila a ted tak 2-2.5 litru za den, ale v noci nepiju temer vubec jen vyjimecne....

terezka: no ja jsem si v sobotu dala i 2 decky kofoly tocene....kdyz se muze slabe kafe, ktere obsahuje kofein, tak nevim proc si nedat treba jednou tydne sklenicku kofoly nebo koly, podle me by to nijak zvlast uskodit nemelo....
24. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
ja si taky dam sem tam trosku koly. pomaha me to na zaludek. ale jak sem rikala, uz je to lepsi.
24. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
ja miluje jen ovoce ted mnammmmm
24. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
dík za přivítání :wink: a připíjím kolou na zdraví :grinning:
24. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
tak kola pomaha mne ked je uz vazdne fakt ze zle tak si ju dam trochu a ked nepomaha tak nastava zazvorove cukriky a hned mi je fit je to zazrak mozem poradit aj na slovensku a vcechach maju lizatka v lekarnach zo zazvoru a pomahaju
24. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
jo urco kramli, takhle po troskach to neskodi, ale ja ji pila vic nez ted muzu, takze mi stejne chybi :grinning: holky jdu chrundit, jsem tuha, opet :grinning: tak papa
24. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
terez-unava :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
Můžu se zeptat, kdo z Vás chodí ještě do práce a kdo je doma. Na jednu stranu bych chtěla vydržet, ale strašně mě to zmáhá. Jak já bych chtěla ležet!!!!
24. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
jeee vy ste mi spravili chut na tu kolu :sunglasses:
24. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
zuzi, ja jsem doma od 6tt.
24. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
delam na hale, mam pod sebou 22 lidi na logistice a tam neni klid a neni to bez stresu
24. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
Holky a jak jste na tom s vycházkama? Já chci zůstat taky doma, k Dr. jdu tuhle středu. Chtěla bych neomezený :frowning2: .

Mona přijď si pro kolu a cestou se koukni do IP!!!!!!!! :angry:
24. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
mabe a doma tě nechal gynekolog. Moje práce se jmenuje stres. Pořád si říkám, že nemůžu být měkká, že to musím vydržet, že jen sedím za stolem, ale nechci ublížit mimi ani sobě
24. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
zuzi-ja som tiez doma :grinning:
24. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
ajko, ja mam vychazky 9-12 a 15-21, coz je super. jeste je teda nevyuzivam, protoze me do ted nebylo moc dobre a nic se me nechce, ale uz to zacina byt lepsi a taky to vedro.

nechal me gynekolog. po tech dvou MA je to asi samozrejmost. ja teda zkusila tech 14 dni do prace, ale neslo to. a nechci nic podcenit - uz ne.
24. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
ahojte holky,ja jsem dostala neschopenku okamzite,ale mam vychazky omezene.
Zuzi82 oni ti doktori velice malo pisou neomezene kdyz jsem se ptala doktora tak se na me dival jak na vola.
24. srp 2009 v 16:12  • Odpověz
Tak u tebe je to jasné, já ještě zkusím vydržet. za čtrnáct dní jdu na hematologii kvůli prodělané žilní trombóze, tak uvidím co pak. Možná že mě pak nechají doma bez jakékoliv diskuze
24. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
zuzi: ja uz chodim do prace ale byla jsem doma mezi 7-12tt :wink:
24. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
Maka ach jo. Tak jsem zvědavá, jak se na mě bude dívat ten můj. Musím si vymyslet nějakej rozumnej důvod.

Mabe a to ti napsal Dr. takhle sám??
24. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
ja premyslim, ze mozna pujdu do prace na mesic, dva taky zpatky po 12tt. ale zase na te hale je zima a tou klimoskou se siri nemoci, nevim. jde o to,ze sem odesla na rychlo a zatim zadny zastup za me neni. bude od zari a ja bych mela toho novyho mistra vsechno naucit. no uvidime, nebudu to nijak hrotit.
24. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
ajko, jo gynekolozka, ptala se uz na zacatku tehu a pak kazdou kontrolu, dokud jsem nerekla ano.

holky, jdu s manzou k architektovi kvuli baracku a dedovi, tak zatim pa.
24. srp 2009 v 16:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.