• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
aha, ja myslela, ze sis koupila ten tehu pas na normalni noseni. ja taky jezdim casto autem. budu muset nad tim popremyslet.
25. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Terezko, já jsem s ním moc spokojená...určo budeš taky :wink:
Ještě jsem si objednala těhu pás na sebe :wink: s takovýma malinkatýma nožičkama na bříšku :dizzy_face: dorazí každým dnem :slight_smile:
25. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
nn tehu pas do auta, tamten zatim ne :slight_smile:
25. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
tak luci, ty uz sis to koupila. a jakou velikost? nevadi, ze brisko potom vyroste? podle ceho je ta velikost?
25. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Mabe, píšou tam, že si máš objednat velikost, jakou jsi nosila před těhu :wink: ono je to jen jinak vytvarované...a je to natahovací, tak si myslím, že to bude ok....až mi to dorazí, tak podám hlášení :wink: :slight_smile:
25. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Holky tady se už nakupuje, já si ten pás budu objednávat tak v říjnu, až bude trošku bříško. :slight_smile:
Ten pás do auta budu asi taky potřebovat :sweat_smile: Budu vozit malého do školky, takže si ho musím taky asi pořídit, ale zatím je čas :wink:
Dej pak hlášení Luci jak ten pás sedí :slight_smile:
25. srp 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz
luci na ten jsem taky koukala,az budu trosicku vic tehu tak si ho objednam taky :dizzy_face:
25. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
luca: no ja jsem ani nevolnosti nejak poradne nemela, jako obcas mi bylo soufl, ale nezvracela jsem a ted uz je to pohoda, zatim je vse v klidu, tak snad to vydrzi, musim to zatukat, tuk, tuk, tuk :grinning:
Ten pas me zacina zajimat, me prave ten klasicky v aute taky tak divne skrti....nechce se mi davat ale 8 stovaku :unamused:
25. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Kramli, buď ráda, že jsi měla od začátku těhu v pohodě :dizzy_face: já si to teda užívám se vším všudy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ten pás je fakt celkem drahý a ve finále na něm nic není...taky jsem uvažovala, ale vzhledem k tomu, že jedu 8.9. na screening až do Olomouce, tak jsem ho objednala...nebudu si ho muset neustále držet a i na duši budu klidnější :dizzy_face:
Holky, slyšely jste něco o tom, že by se měl v těhu vypínat airbag v autě?

Holky, já pak určo podám hlášení :dizzy_face: taky jsem zvědavá, jaký ve skutečnosti bude :wink: Já si ho objednala na narozky a k tomu ještě tričko s nožičkama a ručičkama (ségra si lámala hlavu s tím, co mi má dát, tak jsem ji usnadnila přemýšlení) :wink: :slight_smile:
25. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
luci tak to budes frajerka i s tim trickem :dizzy_face: musis to pak vyfotit :slight_smile: jj taky jsem slysela o vypinani airbagu, ale ja ani nevim jestli se to u nas v aute da
25. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
No já teda vypínat airbag nebudu :slight_smile: Jsem za volantem a on je právě na volantě, takže by vystřelil do tváře.
a ANI NEVÍM JESTLI HO MÁME JAKO U SPOLUJEZDCE :confused:
Holky ta Verča mě napíná :unamused:
25. srp 2009 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz
Holky, u nás to jde...máme ho právě i u sploujezdce, tak nevím :confused:
Verča mě taky napíná...třeba fakt musela zase jít poležet do nemocnice a hned, jak bude moct, tak se ukáže :confused: doufám :wink:
25. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
my ho mame taky u spolujezdce, ale jestli jde vypnout to netusim.

ja jsem nejak prehledla co se deje s Vercou? :confused: :fearful:
25. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
Holky, tak tohle mě rozbulelo...je to krása a tatínek machr :slight_smile: smekám!!!!! :dizzy_face:
http://www.novinky.cz/krimi/177243-exkluzivni-audio-dispecer-zachranne-sluzby-radi-otci-pri-nahlem-porodu.html
25. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Jůůů, taky smekám, tatínek byl docela v klidu na to, že rodil poprvé. :slight_smile: No taky jsem bečela, jak jsem slyšela to miminko plakat, jak byl venku bobeš, hlavně, že vše dopadlo dobře.
25. srp 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz
Terez, verča měla nějaké potíže a už včera měla jít na kontrolu, tak všechny čekáme :wink:
25. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
Moni :dizzy_face: doják, co? Hlavně, když říkal, že vidí ramínka a pak že už je miminko venku a začalo plakat :sweat_smile: :dizzy_face:
Musím to přehrát manžovi...on se totiž kácí k zemi i když jde jen na odběr krve...k porodu se mnou půjde jen proto, že si to přeju...jinak by nešel...on se bojí, že se tam, složí :grinning:
25. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
luca: no ja nevim ja bych ho nenutila, aby se jeste doktori misto o tebe nemuseli starat o nej. Ja kdyby manza se mnou jit nechtel, tak bych asi poprosila mamku aby se mnou sla, ale manzela bych nenutila :wink:

terezka: verunka mela jit vcera na kontrolu, byla minuly tyden, ale panu doktorovi se nejak nezdalo srdicko, rikal ze nejak neni videt ci co, tak cekame jak to s ni dopadlo....
25. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jo no, hlavně jak píšeš, jak říkal, že vidí ramínka a že už je venku. :dizzy_face: Maminka měla rychlí porod :slight_smile:
Ať se nebojí, bude Tě držet za ruku, bude Tvou oporou a ještě bude rád, že viděl jak se jeho syn, dcera narodila :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz
Karmli, já ho nenutím...ještě před těhu jsme se o tom bavili a on ví, že bych si ho u porodu přála...Přesně to, mi říkala ségra, aby nakonec doktoři neměli práci i s ním :sweat_smile: Takže se mi nabídla, že ho klidně zastoupí a mamka taky...což znamená, že tam tak či tak nebudu sama :wink: :slight_smile:
25. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
Moni a ty jsi svojeho měla u sebe, když jsi rodila Lukáška? :wink:
25. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Luci, jo měla, bez něj bych nerodila :grinning: Ale on chtěl jít, prý by u toho nemohl chybět a po porodu začal plakat, úlevou, že je to za náma a malý je v pořádku-narodil se dřív, takže to nebylo zrovna příjemné. Ale hlavně, že byl v pořádku a je zdravý :slight_smile: I tedka určo bude, už ví co ho čeká, tak tedka budou ty obavy co bude a nebude menší.
25. srp 2009 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz
luca: tak to jo :wink: No ja vam reknu, jak svagr popisoval porod, no ja jsem z neho nemohla....on je takova ''prazska padavka'' omlouvam se za ten vyraz vsem kdo jsou z Prahy a okoli, ale u nej se to jinak nazvat neda, a bydli ted s nama v rodinnem domecku a proste nestiha zivot na vesnici :grinning: No a tak on si prosim jeste behem porodu odskocil na kafe do automatu a na cigaro....jinak by to podle jeho slov nerozdychal :grinning: :grinning: :grinning: No jak nam to licil....pak svagrovka rikala ze ji tam byl spis na obtiz....
No a teta zase rikala ze je rada ze strejda dosel az na samotny porod, ze s ni nebyl pri te priprave jak mela ty bolesti a tak....ze pry tam byla na tom pokoji televize a ona si z nej delala srandu, pry on by prisel a stejne by cumel na TV a ja bych se tam vedle neho mohla uhekat, tak jeste ze prisel az pozdeji :grinning: :grinning: :grinning:
No zazitky.....ja bych ale manzela chtela prave i u te pripravy, mam dojem ze mi bude velkou oporou, jeho jen tak nic nepolozi, ikdyz tusim ze az bude drobecka poprve drzet v naruci ze to budou slzy jako hrachy.....a nekde jsem i slysela ze kdyz jde muz k porodu tak si te zeny jakoby vice vazi....asi na tom podle me neco bude, prozivat to s ni a tak, ale pokud na to nema povahu, tak je lepsi tam mit cloveka, ktery vas podrzi, oni i ti doktori a hlavne sestry si pry tolik nedovoli.....
Ale to uz by mohly holky co uz ditko maji povykladat z vlastni zkusenosti, ze? Ja to mam zatim jen z doslechu :wink:

Omlouvam se za takovy roman....ale jeste jsem si vzpomnela na jednu kamaradku, ktera ma asi tydenni holcicku a jsem ji potkala v nedeli a rikala ze by byla tehotna porad, ze ted po porodu pry uz neni na prvnim miste ona ale dceruska :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
aha tak to drzim verce palecky mocmoc
holky ten muj se tam zas cpe hrozne, rika, ze u toho proste chce byt :grinning: ale ja jsem rada, chci ho tam mit jako podporu :slight_smile:
25. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
terez: no nejhorsi kombinace je kdyz chce chlap a zenska ho tam nechce.....to se asi musi citit pekne odstrceny..... :unamused:
25. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
to urcite to bych mu neudelala :frowning2:
25. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
Kram, tak porod položí každého chlapa :slight_smile: nemusí plakat, ale vnitřně moc cítí stou partnerkou :slight_smile: A je na měkko. Luk mi byl taky oporou i jak jsem měla bolesti, prostě osobně bych tam nechtěla nikoho jiného než jeho :dizzy_face:
Dost mi pomohl psychicky
25. srp 2009 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz
Kramli, to mi říkala ségra taky, že je fajn u sebe někoho mít, že se pak lékaři a sestry k rodičkám chovají úplně jinak :wink: A je fakt, že kamarádi, co byli u porodu jsou z too nadšení a jeden dokonce říká, že to musí muž zažít...Že pak na ženu kouká a bere ji úplně jinak :wink: Já to mám taky vše jen z doslechu :dizzy_face:
Jinak, jak rodila moje kamarádka, tak říkala, že tam jedna rodička při přípravě řvala na manžela...ty hajzle (omlouvám se za tohle slovo), ty za to můžeš, že je mi takhle...a kámoška z ní byla v šoku...doktor jí na to říká, to nic není...ta paní je ještě slušná :grinning: :grinning: jsou i drsnější :sweat_smile: :grinning:
25. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
luci tak to je mazec :grinning: :grinning: to jsem zvedava co budu rvat ja :grinning:
jinak moni nastrihovali te nebo ne :confused: s sili te zaziva nebo to umrtvili :confused: holky z toho ja mam hrozny strach, vetsi nez se samotneho porodu :pensive:
25. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
Terez né nenastřihovali, kamarádka co rodila skoro 4kilového prcka, tak jí taky nenastřihovali. :confused:
Záleží asi na dr.
25. srp 2009 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.