• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
aha ttj, u nas v porodnici kam pujdu, je moznost volby nastrizeni, ale zes kdyz mi to doporuci, tak budu muset..ale slysela jsem, ze to jde umrtvit, ale doktori to nedelaji, ze setri a ze jsou lini, tak jsem rada, ze tam se mnou Pavel bude, kdyztak je serve at mi to umrtvej :grinning:
25. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
moni: jj to ti verim :wink:
luca: jj toho se obavam, jestli nebudu nejak sprosta, ale asi jsou na to tam zvykli :grinning: :grinning:
terezka: no tak to nejsi sama, taky mam z toho nastrihu a siti hruzu....prave ted koumam tu metodu masirovani hraze, tak pak se na to asi vrhneme s manzou, pry tam je pak ten nastrih minimalni nebo ani neni potreba....ono asi zalezi asi i na tom jak velke mas dite a jak jsi ''pruzna'' :confounded:
25. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
no oni te nemusi nastrihnout ale pak se muzes ''potrhat'' a to asi boli mnohem vic :unamused:
25. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
prave kramli, takze kdyz mi to doporuci, tak se nastrihnout necham no co mi zbyde :frowning2: kazdopadne pokud ti to umrtvi tak pry necitis nic, takze se na to tam zeptam sestry az tam zacnu chodit na to cviceni, poradiji tu tehu jogu, tak se na ni prihlasim, cvicila jsem jogu uz pred otehu a je to supr :slight_smile:
25. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
Holky neplašte, víte kolik mamin na světě to přežilo, tak přežijete i vy :slight_smile: Nic jiného Vám ani nezbyde, tohle hold k tomu patří :wink: Pokud se cvičí mi říkala asistentka, tak je porod jednoduhší a pánevní dno je připravené, pokud né, tak bud není a jde to těžce, tudiž se nastřihává nebo to jde lehce jako porod samotný a nemají důvod proč by měli nastřihnout, stejně si každý porodní dr. udělá po svém a udělá to tak jak to uzná za vhodné :slight_smile:
25. srp 2009 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz
ja vim moni, ale stejne z toho mam strach, ty aspon vis, co te ceka, ale my jeste ne :frowning2:
25. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
terez: no jo ale ma pravdu, jina cesta ven uz neni, kdyz teda pominu cisare, ktereho bych brala jen opravdu v nejnutnejsim pripade.....doufam ale ze pujde vse prirozenou cestou.... :wink:
25. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
Terez, tak já mám strach i ted. Protože si toho moc už tak nepamatuju :sweat_smile: I když je to krátce, ale v mém případě jsem rychle zapoměla, tak i já se obávám i když mám jeden porod za sebou. Každý porod je jiný u Vás může být tak rychlý, že ani nepostřehnete, že jste porodili :slight_smile:
25. srp 2009 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz
Dobré odpoledne všem, jsem ráda že jsem našla tuhle diskuzi.
Jsem ve 13.týdnu a termín mám skoro jako vy, tedy začátek března.
25. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahojky Babul :slight_smile: vítej :dizzy_face: Jak si užíváš těhu? Máš už za sebou screening?
25. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahojky Luco,
no moc si neužívám, ale myslím (a musím zaklepat) že mám bezproblémové těhu. Je mi celé dny špatně od žaludku a můžu jíst jen rohlíky se sýrem nebo něco lehkého, třebas jako bramb.kaši, rýži, atp. Ale jinak v pohodě, ještě mi pořádně nedošlo tě čekám baby.
Co je screening? Já se v tom vůbec nevyznám, na genetiku jdu 16.9. - jsem asi zaostalá co když nevím co to je.
Možná ani nechci.... :grinning: :wink:
25. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
A jak ty Luco?
Jak to prožíváš? :slight_smile:
25. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
Babul, zaostalá nejsi :wink: já si kolikrát říkám, že bych raději některé věci nevěděla...mám pocit, že čm víc toho vím, tím víc věcí pak řeším...teda aspoň na záčátku těhu to tak bylo :grinning: Mě je taky pořád blbě, ale pořád pevně doufám, že už to dlouho trvat nebude a začnu mít chutě :wink: :slight_smile:
Screening I. trimestru je takový větší Utz a bere se i krev, ale je to dobrovolné :wink:
25. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
Luco,
já mám takového starého Dr. i o obrázek mimi jsem si musela několikrát říct. Tak to bude s ním asi složitější.
Díky za vysvětlení, já raději do hloubky ani nečtu co se všechno může a nemůže v těhu dít a jaký vyšetření absolvovat-možná je to lepší. Až mi něco zjistí tak budu pátrat, ale do té doby....
Já mám výhodu, že nejsem zvracecí typ a tudíš je to snažší,ale lituju maminky který problijou celý těhu, nebo alespon začátky. Tím pádem můžu chodit do práce. Sice jsem tu občas dost zelená, ale pak si jdu něco zakousnout a je líp.
Koukám, ty jsi asi 12-13týden vid? Dle termínu co máš u fotky. :slight_smile:
25. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
Babul, já měla nad miminkem hematom a ležela jsem s ním v nemocnici, naštěstí se rozpustil a snad už se mi nevrátí...Už bych si to těhu vážně chtěla začít užívat...A hlavně zdraví!!!!!!!! :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
Babul, já bych dnes měla končit 12tt :wink: A od zítřka hurááá do 13tt :grinning: Hoď fotečku míma do alba, jestli můžeš :dizzy_face: Já studuju vysokou, takže ještě měsíc prázdnin a pak mi to začne...jen nevím, jak budu v těhu snášet zkouškové...já jsem hrozný stresor, i když to vždy dám, ale jsou to i tak nervy!!! :sweat_smile: :wink:
25. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
Jejda, to mě mrzí, tak snad už jsi v pořádku.
Neboj, budeš si užívat těhu, dříve nebo později určitě. Hlavní je nepoddávat se tomu a když už jo, tak mít kolem sebe lidi, kterým můžeš zavolat a brečet jim do telefonu... . :wink:
Tak moc moc držím palce.
Já jsem se sama divila že mě tam neposlali, jakožto "starší" matku (si dělám srandu, ale to říkají každé co jí je nad 25let!) :grinning:
25. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
Myslíš fotku mimi? Já jí nemám v PC. Ani album nemám a asi mít nebudu.
Ale možná si sem dám fotku at víš s kým mluvíš... :slight_smile:
25. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
No jo končí prázdniny, ale ty máš nástup až v říjnu vid?
Já už nic studovat nebudu, stačila mi VOŠka... se z toho psychicky vzpamatovávám doted, ale manžel na starý kolena studuje, tak ho v tom chci podporovat, aby alespon jeden z nás měl vysokou....
25. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
Takže nazdárek ,,stařenko,, jsem s tebou v klubu, já jsem totiž taky jedna z nich :grinning: za pár dnů mi bude 28 :grinning:
Děkuji moc, jsi hodná...snad už bude dobře :wink:
Jj, já myslela fotku prcka :wink: ale do pasu si taky nějakou dej :wink: :slight_smile:
No, můj manža na studium není, takže je to na mě :rolling_eyes: snad to dám i během mateřské, ale určo to bude boj :confounded: :wink:
25. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
Jééé tak to jsi ještě mladší než já... :slight_smile: Já letos slavila kulatiny. A manža bude taky, jsme od sebe 10let.
Určitě bude dobře. Máš výhodu že se nemusíš stresovat v práci, ale zase budeš mít stres ve škole-to je prašt jako uhod.... -:slight_smile:

Koukala jsem do albíka, máte krásného psíka, to není Ritchback? Nebo co je to za rasu?
My máme kavalírku ve čtvrtek jí budou 2roky, ale jinak je to šílený mimino.
:grinning:
25. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
kramli jj urcite ma moni pravdu a cisare nevim nevim no, mozna mi ho doporuci, protoze jsem prcek hrozny tak uvidime :confounded: mam 158cm a 49 kg
moni takze si to radsi rychle zapomnela no to moje mamka tvrdi taky, ze na tu bolest si pak ani nevzpomenes :slight_smile: ale rychly porod bych brala, ale jak rikas, je to individualni :slight_smile:
babul vitam te :slight_smile:
25. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
Babul, jak dlouho jste se snažili? Pokud nejsem moc zvědavá :wink:
Jj, je to Ridgeback...bude mít rok a půl...já bych bez psa nebyla...je to naše první dítě (jak říkáme) :dizzy_face:
Jéé, tak to té vaší pejsce přeju vše nej :slight_smile: A budou někdy štěňátka? :grinning: Musím mrknout na net, jak Kavalíři přesně vypadají :wink:
25. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
No, nevím zda to tu vůbec můžu napsat. Já dluoho děti nechtěla.... jsem asi nebyla dost zralá. :slight_smile:
A po velké krizi manželské se vše nějak otočilo a když jsme se o tom bavili tak mi to už bylo jedno.
Vyšlo to napoprvé k plodným dnům a byl to dárek k mým narozkám. Jsem to věděla hned ale vydržela to říct manžovi až po testech v 8.týdnu.
Já si snad album založím a dám tam fotku Zuzi, :slight_smile:
Nebo mi pošly mail a pošlu ti foto.
Určo štěnatka budou, plánuju to na jaro 2010 :slight_smile:))) jsem asi cvok co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: No uvidíme, ted na podzim musíme absolvovat výstavy a boniataci.
25. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
holky, tak vy uz probirate porod? :slight_smile:
25. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
uz to ve me z tech caju zblunka :grinning:
25. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
Babul, tak to je paráda :slight_smile: Já myslela, že to výjde taky hnedka, ale bohužel ne :frowning2: HA jsem vysadila po svatbě a jsme svoji už přes 3 roky :unamused:
25. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
Mabe, už je líp?
Holky, já jsem dnes udělala až tak trochu pozdí oběd...špenát...takovou chuť jsem na něj neměla snad nikdy :slight_smile: byl moc dobrý...jsem zvědavá, jak dlouho mi můj optimismus a klidný žaludek vydrží :sweat_smile: :grinning:
25. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
Luca: jsem taky koukala jak sůva z nudlí. jak na drát, tedy na test.
Snažím se ti poslat foto ale nějak se mi zablokovaly složky v PC a ne a ne a prostě to nejde.... tak kdyžtak pošlu z domova.

Špenát by ti neměl ublížit,.....
25. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
luci, jsem zalehla. muzu uz dychat pres nos, ale citim to porad. vsak za jeden den se to nemuze rapidne zmenit. ted jdu delat jatra s ryzi. manza dojde tak za hodku
25. srp 2009 v 16:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.