• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Mabe, aspoň, že můžeš dýchat :wink: :slight_smile: Já přemýšlím, že upeču buchtu s meruňkama, ale právě jsem si leha, tak nevím, nevím jestli k tomu dojde :wink:
25. srp 2009 v 16:26  • Odpověz
holky ja mam dneska hroznou chut na parek s chlebem a horcici proste na klasiku, tak se na nej taky tesim, dam si ho k vece :dizzy_face:
25. srp 2009 v 16:45  • Odpověz
teri, dobrou chut :slight_smile:

luci, buchtu s merunkama bych si dala. :slight_smile: ale ja ty buchty moc neumim :confounded:
25. srp 2009 v 16:48  • Odpověz
mabe diky tobe taky :dizzy_face:
25. srp 2009 v 16:50  • Odpověz
jojo,uz ty jatra voni :slight_smile: ale jsem cela rozlamana z toho lezeni a jsem zalehla. snad to zitra bude lepsi. :unamused:
25. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
vsak jsem doma, tak co by se mohlo stat. musi to byt lepsi a lepsi
25. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
Terko, já jsem jeden den taky měla chuť na párek v rohlíku s hořčicí, tak jsem si během jednoho odpoledne udělala hned 3 :dizzy_face:

Mabe, já dělám jen takovou jednoduchou ,,hrníčkovou,, ale moc dobrou :slight_smile: Pokud budeš chtít, pošlu Ti recept i s přípravou do IP :wink: :slight_smile:
25. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
luci, pokud je to jednoducha hrneckova, tak mi ji prosim posli.
25. srp 2009 v 16:58  • Odpověz
Mabe, už jdu na to :wink:
25. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
luci vubec se ti nedivim, kdovi kolik jich dneska stlacim :grinning:
25. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
luci, diky zkusim
25. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
Terko, jen si dej a ať Ti sednou :wink:

Mabe, nemáš zač...snad jsem to napsala srozumitelně...jsem to psala z hlavy :wink:
25. srp 2009 v 17:14  • Odpověz
Holky já nemůžu nějak fungovat, chce se mi hrozně spát :grinning: Usla bych i za pochodu :confounded:
Dneska po VKV jdu spát. Tak to jsem zvědavá jak budu vstávat s malým přes týden denně o půl 7, před půl 7 :unamused:
25. srp 2009 v 17:52  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, to se nedá ani dočíst :slight_smile: . Dneska jsem byla na screeningu a krev budu mít za týden, ale UTZ dopad dobře, NT máme 1,6 což je prý super a nosní kůstka je přítomna. Máme 6,2cm a mrskalo se tam jako ryba na suchu :slight_smile: a je dle MS a i dle UTZ 12+3tt a fotku mam v albu ale kvalita dost špatná :unamused: . myslim že až budu chodit na UTZ do nemocnice tak tam ty fotky budou lepší :wink:
25. srp 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahoj Market :slight_smile: super zpráva :dizzy_face: Máš i novou fotku v pase, že? A já si prvně říkala, co je to za novou paní :grinning: Musíš si pak ty výsledky krve zase vyzvednout osobně?
25. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
Ahojky těhule :grinning:
Koukám, že dnes jste probíraly nástřih hráze - já prostě nemůžu jinak, ale já z toho všeho mám děsný strach. Jinak srab nejsem, ale tohle mě vážně děsí...:frowning2: Kéž by na to šlo nemyslet - vím, že to každá žena vydrží a já snad nebudu výjimkou, ale přesto...strach strach strach...a to je porod ještě daleko!

Holky, kdy vám začalo být na zvracení nejvíc? v kterém tt?
25. srp 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahojky Craw :slight_smile: mě teda bylo blbě už od 5tt, ale nejhorší to bylo kolem toho 8. a 9. týdne :wink:
25. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
Tak 8. a 9.tt mě teprve čeká...zatím mám mírné pocity nevolna, ale funguju :slight_smile: Ty jsi taky studentka vš vid? ale asi dálkově, ne? Já budu tenhle semestr ještě chodit denně a letní už si zařídím individuálně- jsem zvědavá, jak to půjde :grinning:
25. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
Craw, jj dálkově víkendy-od rána do večera...takže nic moc zážitek, chodit na povinná cvika třeba o půl sedmé večer, když toho máš za celý den dost :rolling_eyes: Ale na těhule prý berou ohled, tak jsem zvědavá :wink: :slight_smile:
25. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
Lico musela jsem změnit fotku :unamused: . Psal admin že nesmim mít fotku v pase dítěte ale svojí :wink: , což nějak nechápu když v albu pak fotky dětí mít můžeš :wink: . Na výsledek jenom volam tak snad to bude ok. Hlavně že UTZ dopad dobře :wink:
25. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
Market, raduju se s Tebou a tak trochu závidím :wink: že už to máš za sebou :slight_smile: Fotečka je pěkná, takový malý človíček :dizzy_face:
25. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
No ona ta fotka nic moc, já počítam že v rizikovce budou fotky lepší. Ale jak na něj zmáčkla tou sondou tak se hezky rozhejbal :slight_smile: . Jsem ráda že to mam za sebou, sice krev neni ale UTz si myslim že řekne taky dost :wink: . Ty jdeš až dýl vi´d :sunglasses: , ale taky se dočkáš, musí se to udělat nejdýl v 13+6 :slight_smile:
25. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
Market, já jdu v den, kdy budu 13+6 :angry: byla jsem docela naštvaná, že až tak pozdě, ale jiný termín nebyl :pensive: Ale ještě jdu na kontrolu i 2.9. :slight_smile: a to už je za týden :dizzy_face: A pohlaví jste náhodou s paní doktorkou nezkoumaly? :slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
No ale zase mimís bude o to větší a všechno líp uvidíš :wink: . Já jdu zase 3 do rizikovky a tam taky udělají UTZ :wink: . Víš co on tam ten UTZ neni až tak super a já tam edy nic moc neviděla :wink: a myslim že pohlaví bych mohla vědět i před 20tt když budu chodit do rizikovky :wink:
25. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
dobre ranko devcata, tak dneska se me spustila ryma. tatka rikava, ze jakmile se me spusti ryma, tak uz je to dobry. takze dneska planuju zase cajiky a lezeni. ach jo, snad to bude ok. teplotu nemam, nemerila jsem, ale necitim to. z toho lezeni me uz boli zada a cely telo, ale musim to vydrzet.

marki, gratuluju.
26. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
ahoj holky, preju krasne rano :slight_smile: mabe tak to je supr, urcite ti bude brzo dobre uplne :slight_smile:
26. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
avojte tehulky... rada by soms a k vam pridala... ak vsetko dobre pojde, tak aj nam sa konecne postastilo mimi.. teda aspon dufam. zatial to mam potvrdene len 2 baby testami... u tety doktorky som zatial este s tym nebola...
ako ste sa citili na zaciatku? ja som myslela, ze mi bude hned zle, atd.. ale nejak (pfuj-pfuj) nech to nezakriknem.. som celkom v pohode. len ma boli, resp. mam tlaky v podbrisku a som velmi unavena... a bolia ma prsia....ak testy neklamu, tak asi budem len na zaciatku, ze?
26. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
ahoj teri, kazdopadne me ze zacatku taky nic moc nebylo, spis me bolel podbrisek, mela jsem bolestiva prsa a porad jsem spala. To spani mi vydrzelo,obcas je mi soufl, ale zatim jsem nezvracela. Tak budeme drzet palce aby to vyslo, ale ja myslim, ze to je hotova vec :wink:
26. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
:grinning: teri, keby si mala pravdu, bolo by to super.. je pravda, ze zatial necitim ani ziadna extra vone.. ale je pravda, ze teraz by som dokazala zaspat asi ihned... stale len zyvam. uz je to divne aj kolegyniam.. :zipper_mouth: tiez sa teda bolel podbrisek a pichalo ta v nom?
26. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
jj mela jsem stejna priznaky neboj vsechno je naprosto v pohode :wink: ja teprve az ted zacinam citit ruzne pachy vice a je mi na zvraceni kdyz otevru lednici :grinning: to vsechno teprve prijde nebo dokonce ani nemusi, protoze kazda zenska ma uplne jine priznaky a ma jich vic nebo min :slight_smile:
26. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.