• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
dobre ranko holky
26. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
ahoj mony :slight_smile:
26. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
teri, dufam,z e mas pravdu.. teraz som zacala hladat viac info na nete... a mas pravdu.. mozu to byt rozdne priznaku..kazde telo si fakt robi co chce...no ja tu asi dnes fakt dlho nevydrzim.. viem, asi to nie je najlepsie, ale dala som si kafe.. sice strasne, strasne slabucke.. myslela som, ze ma to preberie.. ale nefunguje to...
26. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
terezkap-ahoj ako dnes?holky mne zacal strasne chutiti chleba s maslom mnam
26. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
teri jedno slabe kafe denne se muze, ja ho teda vysadila uplne, ale kdyz ti neni dobre tak si ho asi obcas dat muzes..
mona je mi fajne, dneska mi ani neni na zvraceni, ale vcera jsem mela hroznou chut na parek s chlebem tak jsem si tak pochutnala asi jako ty na tom chlebu s maslem :dizzy_face:
26. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
aaaaa parek nemozem citit :grinning:
26. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
holky citate si na nete tyzden po tyzdni co sa deje s mimiskom?
26. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
moni, ctu
26. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
mabe- :grinning:
26. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
holky, ja som v tom novacik.. kde to citate, co sa deje s miminkom?
26. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
terezko-daj si tehotenska kalkulacka.sk a na lavej strane mas prvy trimester na to kliknes a potom tam mas rospisane tyzdne prestuduj je to super
26. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
moni, dakujem.. super napad... :grinning: si zlaticko. uz s ana to tesim.. i ked som este len na zaciatku...ale som taaaaaaak velmi zvedava :dizzy_face:
26. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
ja vim mona, ja uz bych si ho dneska taky nedala, ale vcera jsem na nej mela takovou chut :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
holky, tak ja po 4 dnech byla konecne na velke, ale bylo to jako porod. :grinning:
26. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holky, je možné a v pořádku mít na počátku těhotenství bolesti v podbřišku? Díky ahoj
26. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
mabe-gratulujem :grinning:
terezkap-ja som zacala nenavidiet parky asi od 6tt ani salamu nic take
terez-nemas za co vsetky ta chapeme :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
moni, diky.

holky, hodila jsem brisko do albumu. je to tehu brisko? nebo jenom vyzrana? nevim, co si mam o tom myslet. :confounded:
26. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
mirenkam urcite, mela jsem to taky tak
mabe ja nenavidim veskerou uzeninu taky, ale vcera ty parky no mnam :grinning: kazdopadne mam strasnou chut na maso porad a ovoce, ktery jsem predtim jedla na kila ten ani nemusim mit..no mam pocit, ze se tomu mymu ten kluk asi povedl :grinning:
26. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Dobré ráno těhulindy:slight_smile:),

mirenkam: mě paní dr. říkala, že mírné tlaky v podbřišku jsou normální - tělo se mění-děloha roste, ale neměla bys cítit žádné ostřejší bolesti a už vůbec ne křeče - to mi nakázala, že kdybych cítila, tak šupky na kontrolu (kvůli mimoděložnímu). já bych řekla, že se ty tlaky dost podobají menstruačním bolestem (tedy aspoň u mě).

mona: chleba s máááslem = mňáááám - už 3.den nesnídám a nevečeřím nic jiného :grinning:DD máme stejné chutě :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
mabe-taky mam pocit aj ja ze neviem ci to je spek alebo brisko :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
moni, a fotecku das? :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
crawler-a vis co si na to davam cibik nevim jak sa to povie po cesky :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
crawler presne taky mi to tak prijde trochu jako manzes :slight_smile:
jinak holky tez jsem vecerela uz tyden krome vcerejska jenom chleba nebo housku s maslem, na nic jineho jsem nemela chut :grinning:
26. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
musim najst kabel do pc a dam idem pohladat :grinning:
26. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
mabe: fotečka krásná - já mám bříško obdobný, ale u mě to zatím není mimi, ale obaluji se tučíkem, abych mimíska chránila :grinning:DD
26. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
crawler díky, právě jsem chtěla napsat, že mi to připadne jako kdybych měla dostat menstruaci :wink:
26. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak já si taky čtu co se děje s miminkem, mám doma velkou knížku, co jsem dostala od miláška :dizzy_face:
Holky, bříška moc v tomto týdnu nerostou, může se vám trošičku zvětšit, ale jinak jsem se dočetla, že rostou okolo 16tt, jako, že jde vidět jak se zakulacuje :slight_smile: Ale každá to má jinak.
26. srp 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz
terezkap díky :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
ahoj moni :slight_smile: taky jsem dostala knizecku a taky studuju :slight_smile: holky ja jen citim, ze mezi briskem a podbriskem mam tu minioblast takovou jinou na dotek, rekla bych tvrdsi a napnutejsi :dizzy_face: :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
mabe-jinak my sme celkom pri sebe no uvidime potom ktora pojde skor rodit :grinning:
26. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.