• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
mona: nějak mě nenapadá, co by to cibik mohlo být? :grinning: No já jím prostě jen chleba + máslo...cibik? není to pažitka? cibule? no fakt nevím :grinning:DD

a jakou máte holky knížku o těhu a mimi? Já mám za 500kč takovou mega tlustou (normoš jsem ji vážila a má 1kg a 100g - děs :grinning:) je to od českých gynekologů - především je autorem Pařízek a jsou tam nafocené přílohy třeba o cvičení s Andreou Verešovou, apod. Jednou byla Verešová u Krause v tv a tu knihu mu donesla - uvádí se, že je to bestseller ve svém oboru a mě se ta knížka fakt líbí - nemáte ji taky? :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Terez jo to určitě budeš mít, protože se napíná bříško-kůže, bříško se pomalinku roztahuje zvětšuje.
Tedka mám třeba bříško měkčí, ale jak se najím tak odpol. je tvrdší :wink:
26. srp 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz
crawler-je to od cibule tej malej to zelene je to nieco ako pazitka
26. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
crawler ja mam taky tlustou stala 600 jmenuje se Tehotenstvi a pece o dite, je anglicka a taky moc pekna :slight_smile:
jinak holky od rodiny jsem dostala uzasny pamatnicek naseho ditete do 5 let, je tam vsechno - datum narozeni, na koho jsem podobny, prvni vanoce, prvne jsem promluvil, muj nejlepsi kamarad, co rad delam, prve jsem pasl kone atd atd prvni prazdniny, narozeni a takhle az do tech 5 let s tim, ze je to prokladane ramecky na fotky no proste uzasny, kdyz jsem si to prohlizela, tak jsem bulela jako zelva :grinning: :dizzy_face:
26. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
26. srp 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz
holky aj vy mate take vykivy nalad ja strasne mne sa chce z cohokolvek plakat :confounded:
26. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
holky, ja mam tiez taku tu "menzesovu"bolest v podbrisku. je to tupe, ale chvilkami je to pochlava bolest..moja doktroka mi v tom velmi nepomaha..ale fakt by mohlo ist o mimodeloh. tehotenstvo??
26. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
26. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
terezka-hlavne bud v klidu to je hlavne a ja som na zaciatku tehu mala taku pichlavu bolest ako keby niekto do mna pichal niecim ostrim a ziadne mimimaternicove nemam :slight_smile: ale to som mala len niako 2 dni a potom take menstruacne bolesti ako keby neboj vsetko bude ok vraj ked je mimomaternicove tak je to velka bolest az do chrbata
26. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
ja neviem, ja som tu bolest mala nieco ako ked ta chyta slepak.. :frowning2: a islo mi to tak trosku do nohy.. ale len do hornej casti stehna.. trvalo to par dni a potom to nejak (zatial)preslo...a bolia ma krize... mam fakt z toho trosku strach...
26. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
terezka-neboj sa
26. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
terezko me tak bolela kriz, bud v klidu, neni to nic neobvykleho
26. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
Nazdárek těhulinky :dizzy_face:
Mabe, máš krásné bříško :slight_smile: já už se musím taky konečně vyfotit :wink:

Holky, já měla ze začátku těhu taky bolesti v podbříšku, jako bych to měla dostat a někdy opravdu silné...a nepříjemné křeče...které ale netrvaly dlouho, jen občas a to je prý normál :wink:

Jinak díky za tipy na knihy :slight_smile: já zatím žádnou nemám, tak se na ně mrknu a třeba něco objednám :wink:
Jó a přišla mi zpráva, že dnes obdržím ten těhu pás a tričko :dizzy_face: Tak čekám paní pošťačku :wink:
26. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
ahooj luci :slight_smile: tak pak koukej poreferovat jak jsi spokojena :slight_smile: :dizzy_face:
26. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
terez-nikdy sa neporovnavaj s niekym inym kazda sme ina a kazda mame ine pocity a tehu
26. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
moni, ja myslela, ze mam tehu brisko :grinning:
26. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
Terezko25, neboj kočko...já měla bolesti úplně stejné...šlo mi to taky až do pravého stehna :wink: A o bolesti kříže bych mohla napsat román...mám ji stále :wink: :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
mabe-sak maaaaaaaas :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
mabe nevím jestli to bylo na mě :grinning: Je tu těch Monik nějak hodně :sweat_smile:
Těhu bříško máš, já myslela, že se ted pomalu zakulacuje a později je víc kulatější větší a jde to víc vidět. :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz
Ale přesně, jak píše Mona...u každé těhulky je to individuální :wink: hlavně klídek a věř, že je semínko tam, kde má :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Monií, jak se máš? A co mimísek? Nezlobí Tě? :dizzy_face:
26. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
luci, asi jo. dam na vas a teda na to, ze vsetk sme indi-vindi.. teda ze je to na spravnom mieste a moze sa to stat. vsade su pisane len tie uplne idealne prejavy tehotenstva...ale na nejake speci pripady vobec nemyslia...je fakt sila, ze niektore holky ani netusia, ze su tehu ..teda nemaju ziadne bolesti, ani nic.. :wink:
26. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
m.o.n.i.k.o., myslela jsme na tebe. :slight_smile: tak ja to pochopila, ze to jeste nemuze byt tehu :slight_smile: tak to jsem rada
no holky z tych monik tu bude mix :grinning:
Holky téda já nevím vždycky jestli to je na mě, ale asi jo.
Luci, mám se skvěle, no jako až na mojí debilní ségru, s kterou jsem se rozčílila a už sní nepromluvím, je to pubertačka a hrozná kráááva. Jinak to neřeším, tak se mám fajn :slight_smile:
Mimisek nezlobí, sem tam cítím bublání břiše, jak kdyby tam houpalo sebou všemi stranami, ale nevím co to je :grinning:
A co ty? Už je lépe? Holky kdy uděláme ten srazík, za měsíc :grinning:
26. srp 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
Terezka: neměj strach - mimoděložní by provázely velké křeče a bolesti - když jsem to viděla ve filmu, tak ta žena z nich omdlela, takže hlavně žádný stres!:grinning: Je to způsobené tím, že oplodněné vajíčko kvůli nějakým srůstům nebo jiné neprůchodnosti se nedostane do dělohy a uhnízdí se přímo ve vejcovodu, začne tam růst no a pak je už tak velké, že se ten vejcovod utrhne = opravdu velké bolesti. To, co cítíš ty, jsou jistě normální bolesti, které provázejí růst dělohy, apod :slight_smile:D

mona: tak to bude cibulová nať - jasně - tu miluju taky - vždy si koupím celý svazek cibulek a tu nať si dávám na cheba, do polévky - no skoro všude :grinning:
26. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Né mabe. U mě poznám těhu bříško nejvíc ráno, je malé, ale kulaté a přes den se zvětšuje, ale to je i tím, že je nažrané-sorry za výraz, ale já nejím-já žeru :sweat_smile: :grinning:
26. srp 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz
Craw ahojky :slight_smile: můžeš mi prosím napsat název té Tvé těžké knihy? :dizzy_face:
26. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
crawler-jo presne doteras som nic nejedla okrem ovocia ale teras som zacala toto mnaaaaaaaaaam
26. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
crawler.. velmi dakujem za tie riadky.. :slight_smile: asi to mozno znie dive, ale velmi mi to pomlo. asi to bolo to, co som chcela pocut :wink: netusila som,z e to je sprevadzane az takou bolestou.mna tym nastrasila lekarka, ked mi povedala min. tyzden, ze este nie som tehotna, lebo tam nic nevidi.. alebo ak aj som, tak to moze byt mimodeloz. tehu.... pretoze ona nic na monitore nevidi....
26. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.