• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Holky, ale ta Verča mě štvě, že nepíše, asi si musí chvíli poležet v nemocnici.
26. srp 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz
tak knihu mám tuto:

http://www.eruditus.cz/knihy/antonin-parizek/kniha-o-tehotenstvi-a-diteti-cesky-pruvodce-tehotenstvim,-porodem-sestinedelim-az-do-dvou-let-ditete

jinak téměř vše z knihy najdete i na www.porodnice.cz - tyto stránky totiž založil autor knihy - MUdr.Pařízek
26. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
terez-ja ked som bola v 5 tt tak nic nevydel az v 6 tt a to len maly vacik nic viac
26. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Moni, mě je momentálně fajn :slight_smile: ale večer jsem se zase trápila a už jsem prckovi domlouvala, aby měl se mnou slitování :wink: Dneska mám chuť na hovězí vývar s nudličkama a udělám knedlík s vajíčkem...Mňam! :slight_smile:
Se ségrou se nenervuj...nemá to smysl...já mám mladší ségru o 3 roky a dokud nazačala bydlet s klukem, tak s ní bylo k nevydržení, byla fakt věčně zralá na facana...teď už má i malého prcka a je zlatá a máme konečně super vztah :wink:
Sraz určo bude...já se teda fakt těším :dizzy_face: Myslím, že tak za měsíc by to bylo fajn :wink:
26. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Terezka: Já bych ty doktory praštila - oni si neuvědomujou, jak nás tím děsí??? Mě totiž Terezko má gynekoložka řekla totéž - řekla mi, že tam nic nevidí, že mám přijít za 14 dní a že to může být i mimoděložní takže tak...Jsou to prostě dr. a berou to jako práci a tak upozorňujou na možná rizika! Mě to tak vykolejilo, že jsem ten celý den probrečela, ale pak jsem zrovna viděla ten film a přečetla si o mimoděložním v knize a vidím jasně, že ten případ nejsem...Ale těch žen je mi velmi líto - musí to být hrozná zkušenost! :frowning2: Ale Ty se neboj
:wink:
26. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
crawler, prave som si vsimla datum, ked cakate mimi:slight_smile: ja som dnes rano trosku browsovala na nete a nasla som nejaku kalkulacku, kt. mi podla poslednej MS vyratala, kedy by sa to malo narodit... a datum vychadza presne taky isty ako tebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
crawler-jo su to lekari ale nemali by to robit aspon by to mali troska vysvetlit potom sa bojime a neprospiva to mimiskovy
26. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
Craw, děkuji :slight_smile:
26. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
terezka, tak to je sranda :slight_smile:) no, my s manžou i přesně vím, kdy jsme ho počali, páč "provozujeme" metodu PPR - teda teď už ji provozovat nemusíme :slight_smile: Metoda přirozeného plánování těhoteství. Počali jsme 29.7. :grinning: (takže dle poslední menstruace - 15.7. - jsem začala 7tt) A kdy jdeš znovu k dr? Já jdu 3.9., tak to už mi to snad potvrdí :grinning:
26. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
mona: přesně - nechápu, proč to každé ženě nevysvětlí - minuta navíc by je nezabila a my bysme se nemusely tak stresovat! No, co naděláme - holt oni jsou páni :slight_smile:
26. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
prave tak to bolo. ja viem, ze sa mozno ti dr. snazia len pripravit na to najhorsie.. keby sa to nahodou stalo.. ale preco to mozno neurobia aspon tak trosku prijemnejsie.. mne to nastastie doktorka povedala v piatok na obed. cestou do prace som bola uplne hotova.. no a potom samozrejme som bola v praci uplne mimo.. presne z toho, co povedala...nic nevidi, tak niesom tehotna...takze aj ja sa mam ist ukazat, ak nedostanem MS (co uz asi nie) koncom buduceho tyzdna...
26. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
my sme prave s manzelom asi tiez pocali toho 29.-30.7. presne sme pouzivali asi tu istu metodu.. len som skusala tvrdenia, ze ak sa o to snazis pred ovu (cca 2-3 dni) tak by to malo byt dievcatko.. a ked po ovu, tak chlapcek.. tak ak nam to vyslo a fkat cakam mimi, tak som zvedava, co to bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
terezka: no je vidět, že doktoři jsou všude stejní! Takže se ničeho neboj, nestresuj se - to se mimískovi určo nelíbí a těš se na příští kontrolu, páč tam nám to už určo potvrdí :slight_smile:)

Holky, zatím se mějte, ale dostala jsem chuť na krupicovou kaši a tak jdu vařit obídek :slight_smile:
26. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
craw...dobru chut :wink:
26. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
aj mna niako prechytil hlad zatiiiiiiiiiim
26. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
Luci, no ona bydlí u mamky, nemá žádné starosti nic si ještě nezažila, jako co to je za starost, starat se o rodinu, vyřizovat různé věci a ták, prostě nemá žádnou zodpovědnost a bude mě napadat :confused: :angry: Já už v jejich letech bydlela rok a půl sama a starala se o sebe sama a ona tady má navařeno, uklizeno, no škoda mluvit, snad dostane taky rozum jak bude bydlet sama. Ale ted se sní nehodlám bavit. Je to na dlouho :wink:
Tak to je fajn, že už Ti je líp, vidíš bude se to jen lepšit a budeš si těhu jenom a jenom užívat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Taky se moc těším na srazík, aspoň Vás poznám, pokecáme a bude fajn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz
Holky tak já mám dneska taky takový lehčí oběd, protože nemám na nic chut, jako na maso nebo tak, tak jsem si udělala chleba ve vajíčko s cibulí a k tomu zavařené okurky :grinning: :grinning: :grinning: Jinak dneska nemám nějak chut na jídlo :confused: :grinning:
Odpol.jdu na úřad něco vyřídit tak pak jak dojdem, si beztak něco uvařím. Protože mám co chvíli hlad :grinning:
Všem co obědvají dobrou chuť :slight_smile:
26. srp 2009 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz
holky tak ja se prave najedla, mela jsem lososa s bramburkama no mnam, ale kolik jsem toho snedla, to byl mazec :sweat_smile: :grinning: v posledni dobe bych nemusela nic jineho nez brambory :dizzy_face: :grinning:
26. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
holky čau, vy mě děsíte, já jdu za chvíli k Dr., tak doufám, že tam něco uvidí.

Craw co sis přečetla o mimoděložním??? nějaké zvláštní příznaky???
26. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
holky, normalne mi robite chutky.. ja sa priznam, ze tiez mam dost casto rozne chute ale mne staci z toho jedla zjest len malinko a mam dost.. je to asi o chuti.. ja som ale pazrava, ze? :grinning:
26. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
ajkaa-tak potom napis ako si dopadla
26. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
ajkaa, drzime palceky, nech to dopadne dobre.. daj vediet:slight_smile:
26. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
no by mna zaujimalo kde je tak dlho :unamused:
26. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
:grinning: no, na vsetko dobre sa musi cakat. tak dufam, ze toto to len potvrdi..:slight_smile:
26. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
terez-tak to aj ja dufam :slight_smile:
26. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
ahooooooooooooooooooooooooooooooooooj holky :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
ahoj carcu, jak je? me teda zase boli dutiny z te rymy. boli me oci a hlava :unamused: doufam, ze zitra uz to bude lepsi
26. srp 2009 v 16:26  • Odpověz
holky, ako riesite, ked vas strasne boli hlava (asi pocasie) a nemozete brat ziadne prasky??
26. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
Ahoj Car :slight_smile: ráda Tě vidím :wink:

Mabe, já dostala taky rýmu, ale já ji mám prozměnu alergického původu...soudesi posekali trávu a je jí docela dost, několikrát denně ji chodí obracet, aby uschla...mají ji pro králíky. A já zase trpím!!!! Ucpaný nos ze kterého mi kape voda...to hnus kombinace!!! A hlava a oči mě bolí taky...kočko, musíme vydržet :confounded: :wink:

Terezko, já taky trpím změnama tlaku a nic na to raději neberu...jen ležím,hodně piju, max. studený obklad na hlavu...někdy je dobré se z toho vyspat :wink:
26. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
luci, tak to mame stejnej osud. me uz to neba. ale snad zitra to bude lepsi. krk uz dobry, trosicku ho citim, ale ten nos... :confounded: ach jo.
26. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.