• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
luci, zitra jestli me bude lip, zkusim tu buchtu :slight_smile:
26. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
Mabe, mě to vždycky tak silně trápí jen jeden den a pak mám zázračně klid, ale kýchám, že to tam s mimískem musí pěkně házet :frowning2:
Já jsem ji nakonec včera neudělala...byla jsem lenivá a navíc mi bylo k večeru zase zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale určo ji udělám o víkendu :wink: Za hoďku dorazí kámoška s koláčema, v sobotu se vdává :slight_smile: Tak si pochutnám :dizzy_face: Musíš pak dát vědět, jak Ti dopadla, ale věřím, že to bude ok, je to fakt jednoduché :wink:
26. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
ahoj mabe,tak at si brzo fit :wink: a co jinak??my uz mozna tusime co cekame ale nereknem :zipper_mouth:

luca...tak jakpak se mate???
26. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
luci, uvidime, jak me zitra bude, ale chtela bych ji udelat.

carcu, az na tu rymu, zatim vsechno ok, tuk, tuk. :slight_smile: na kontrolu jdu za 14 dni, snad to rychle utece a mimisek bude v poradku. a proc nereknes? jeste to neni na 100% a kde ti to zjistily, normalne gynekolozka?
26. srp 2009 v 17:54  • Odpověz
Car, jde to :wink: ale teď mě začalo píchat v právém podbříšku a švihá mi to až do třísla :confounded: snad to rychle přejde :fearful:
Fakt tušíte, jo? To je super :slight_smile:
26. srp 2009 v 17:55  • Odpověz
jezis holky me stipou oci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
jojo holky tusime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pani doktorka nam rekla,ale ze to mame brat s rezervou ze to neni ete jisty ale ze by to mohlo byt.......... :grinning: :grinning:

jinak me boli hlava jak cert a je mi nak blbe
26. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
carcu!!! ty nas napinas!!! :grinning:
26. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
Car a jak to máš s nevolnostma? :wink:
26. srp 2009 v 18:02  • Odpověz
me teda holky uz zacina byt lip. dneska sem teda vyvrhla malem pastu rano, ale jinak celkem dobry. tedka me trapi ta ryma, tak ani na sobe nejakej zaludek na vode nevidim.

Luci, jsi uz objednana na ten NT screening?

Carcu, kdy si byla ty?

Jestli uz jste to rikaly, tak se omlouvam.
26. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
Mabe, já jdu 2.9. na normální kontrolu a 8.9. jedeme na screening a ty? Mě ta rýma už vytáčí!!!! Dnes mi není špatně od žaludku, ale pořád smrkám...to je děs!!! :unamused:
26. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
luci, ja mam nos podrenej jak svina a ty oci boli a hlava z toho smrkani. snad uz to zitra bude ok. uz me to neba. kdy ses objednavala? ja prave premyslim, ze si radsi uz zavolam. v kolikatym tt se to dela?
26. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
Mabe, myslím, že se to dělá kolem toho 12tt a nejpozději do 13+6. Já jsem objednaná skoro dva týdny. Takže už se určo objednej :wink:
26. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
tak ja si tam zitra zavolam a objednam. tak proc ta dr. rikala, ze si to mam rozmyslet do pristi kontroly, ktera je 10.9, coz bude 12tt. :confounded:
26. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
ahoj holky, tak hááádejte :wink:
26. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
mabe dela se to myslim i 14 a par dni....

luci s nevolnostma,no min tyden jsem zvracela a furt mi je semtam na zvraceni a odpoledne a vecir me prepadaj stavy hrozny unavy,bolesti hlavy a je mi blbe...

mabe ja uz byla,ale nechapu jak to ma dr ma,jelikoz mi brali krev v 12tt,ted prcka merila(ale nevim nic)a v po mi pry zas naberou krev a pak mi reknou vysledky(ze berou krev 2x)..uz mi ji meli brat ted ale pry by to nemuselo vyjit presne tak az v pondeli aby to bylo tutovka jak ma...ale jinejm holkam co vim to berou jen jednou..ale pry vysledek ude az po druhem odberu
26. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
jinak akorat mi rekla ze prcek zatim vypada krasne
26. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
ajkaa-jaaaaaaa uz viiim
ale sem tu len na skok
26. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat ? Jsem v 7 tt čeká mě první kontrola u doktorky. Mám trochu obavy, ale snažím se být optimista :slight_smile:
26. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
Áju zdraví Ája, tak pojď, přidej se. Neboooj, všechno bude určitě v pořádku. Budeš se jen krásně a blaženě usmívat na mimouška, na Dr. i na sestru.
26. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
andrea..vitam te..

holky tak jsem pridala bruch na rajce a utz a ulovky kdybyste chteli videt :grinning:
26. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Car :slight_smile: právě jsem koukala :dizzy_face: Krásné...miminko vypadá nádherně :slight_smile: A věcičky jsou taky super :wink:
26. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
děkuju :grinning:
26. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj děvčata, tak jsem zpět z jižní moravy a bylo mooc krásně, občas nevolno, ale bylo fajn:slight_smile:

nevíte někdo jak dopadla Verča? nikde jsem se to tu nedočetla..... :unamused:
26. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
car a jakou máš na rajčeti přezdívku podle tehle to nevypadá na tebe:slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
mona...tak to je super ze sis to uzila..nene nevim,ja byla pryc tak jsem sem nechodila
26. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
Car no snad to dobře dopadlo a jen nemá čas:slight_smile:....napiš mi tu přezdívku třeba do soukromé pošty chci se podívat na ten tvůj půpík :grinning: :grinning: Jsem zvědavá :slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
mas to tam :grinning:
26. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
jééé krásné bříško i fotečky miminka :dizzy_face: :dizzy_face: ......ty jo ty už máš těch věciček to už máš pomalu vybavu hotovou :slight_smile: To já stále nějak vyčkávám :slight_smile: kde kupuješ takové krásné věcičky?
26. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
mona..dekujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kdy des na kontrolu??
no tak moni to jsem se ete s vecickama nerozjela,to teprv prijde az budu vedet...jsem se musela kroti tak sem si jen obcas udelala radost :grinning: :grinning: :grinning: jinak kupuju ruzne,jedno body v ca,pak v tescu neco,pak jsem neco kupovala ve meste kde mam dr(jezdim k ni docela daleko,ale je super,mam ji tam od zacatku stredni,tak jsem si dr nemenila a radsi si dojedu),pak neco v kramku zas v jinym meste kde jsem byla neco zaridit :grinning:
26. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.