• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Já svoji dcerušku lechtala na patičce
24. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
vetšinou když jsem seděla u televize, tak mi vylezla noha na břichu, tak jsem ji polechtala
24. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
holky nemeli bychom to tak resit....proste jsme tehotne a tecka...vsechno bude ok :slight_smile: ja se jen modlim abych nebyla tehotna nejak dyl,prt s pritelem jsem mesic :wink:
24. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
marky, ale to se musí prý měřit ve stejnou dobu, ne?
eli, tak ty už vlastně víš, jaký to je pocit, co. taky se na to těším. Musí to bý něco úžasnýho.
me to moje smradatko furt kopalo pod zebra :slight_smile: a pak jak uz byl velikej tak moc nekopak,prt ze se tam nehnul tak jsem mela obcas strach
24. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
mufinko, měsíc? A jak to vzal že už si těhu? doufám že nejsem moc zvědavka
24. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
jj, měřila jsem si ji každý den těsně před vstáváním. A i o víkendu jsem se automaticky budila i bez budíku něco po páté (tak vstávám do práce), změřila jsem se (digi teploměrem to trvalo tak 10 vteřin), a pak jsem zas usla.
24. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
tak na takové měření jsem trochu bordelář.
24. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
musim jit
24. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
doufám, že jsem nebyla moc zvědavá, že mufinka najednou musí jít :confounded:
24. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
ale bylo to náhodou vzrůšo. Dělala jsem si křivku, tak jsem se už každý den těšila, až se změřím a teplotu si zanesu do grafíku. bylo to zajímavý sledovat, jak se ten graf vyvíjí
24. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
no eli, asi tady zůstaneš sama, pač jdu dom. Pokud doma manžel nebude okupovat večer počítač, tak se ještě přihlásím. nebo zítra. Papa
24. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
tak to seš dobrá :slight_smile:
já si to prostě nedovedu představit, se stydím jenom na to pomyslím.
a vést si grafy, to bych asi taky neuměla
ale seš fakt dobrá
ahoj
taky musím makat :sunglasses:
jo a nemyslím, že bys byla moc zvědavka. Vždyť ses neptala na nic špatnýho. Asi mufinka musela náhle odejít. tak papa
24. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
jj pa :wink:
24. čer 2009 v 17:09  • Odpověz
autor
teda ja nez vas doctu, tak vsechny odejdete :angry: :angry: :angry:
24. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
Ahojky,teda koukám,kolik lidiček se sem přidalo :sweat_smile: :sweat_smile: To mám radost,že je nás tolik,které řešíme naše miminečka.
Maja: Já jsem byla dneska na krvi a řekli mi,že výsledky až zítra ráno.Nevím,jak do té doby vydržím.Říkala mi sestřička ať se nebojím a že by ta hladina HCG měla být už kolem 1000,tak to jsem na to zvědavá.Pokud to opravdu stoupne,tak to o víkendu oznámíme rodičům.Přítelovo mami má narozky,tak to bude mít krásný dárek,nedávno si z toho dělala srandu,že by si přála k narozkám vnouče,tak my jí ho doufám splníme :sweat_smile:
24. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
autor
cipisek, jee, to bude krasny darecek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
to bude,těším se na to strašně. To je hrozný,kolik týdnů nás ještě čeká,než se dočkáme mimíska,co? Už aby to bylo. Pořád na to musím myslet a hrozně se s přítelem těšíme.Celý den mě bolí břicho,jako kdybych měla MS,taky mě bolí v kříži a prsa.To je asi normální,co? Bude hůř :sweat_smile:
24. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
autor
ja se teda strasne tesim na tehotenstvi, jestli mi bude tak dobre jak poprve, tak snad ani nechci rodit, tolik energie co posledni trimestr jsem nemela nikdy v zivote :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dneska se chystam poprve vyfotit pupek :grinning:
uz vymyslis jmena? :grinning:
24. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
Copak ty už máš nějaký pupek? Vždyť ještě není vidět vůbec nic,teda alespoň na mě ne. No nebudu lhát,že bych o jménech nepřemýšlela.Zatím mám dva typy,pro kluka Lukášek a pro holčičku Terezka a ty?
24. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
pupek mam, sice asi ne vetsi nez obvykle, ale su hrozne nafoukla, takze to tak vypada :grinning: :grinning: :grinning:
ja bych chtela Marianu a Olivera :slight_smile: Martin ma favority Dorotku a Samuela, tak uvidime, ale proti tem mym nejak zasadne proti neni, takze myslim, ze povoli :grinning:
24. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
holky,ja teda mam naky vetsi bricho,jakoby spek :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem nemela....

cipisek..to fakt bude mit krasnej darecek :grinning:

maji co tobik,dneska uz nebyl protivnej??
24. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
To jsou krásná jména,ten Samuel se mi moc líbí...přítel si moc netroufá na neobvyklá jména.Já myslím,že se domluvíme,hlavně,když to bude zdravé miminko. Já se tak těším,až se s ním pomuckám.
Břicho mám teda také nafouklé,nemůžu zapnout džíny,holky,už budete nakupovat nějaké volné kalhoty,atd? Asi moc brzy,co? :astonished:
24. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
autor
carcul, je to lepsi :grinning: zrovna steka za balkonovyma dverma na nejakyho psa dole na ulici :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
cipis..ja so koupim ten tehu pas a kalhoty az mi zadny nebudou tak je koupim :grinning: :grinning:a trica az uvidim pkny tak koupim a kdyztak do nej dorostu :grinning:

maji ...jeeee,tak se nenudis
24. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
cipi, ja jsem dnes zkousela v Terranove takovy super teplaky, co vypadaly jak tehotensky :grinning: a vazne uvazuju nad tim, ze si je zajdu koupit :grinning: :grinning: :grinning:
jinak rifli mam plnou skrin, takze ty dokud zapnu, tak budu v nich, ale na nejaky tehu pak kolem zari asi tak vyrazim taky :slight_smile:
spis uz bych chodila na nejaky tehu cviceni a to mi teda prijde jeste asi moc brzo, na tech fotkach uz maji vzdycky ty zensky takovy pandera obrovsky :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
jj, na ten pas se taky chystam si ho poridit :slight_smile:
24. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.