• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
já jdu na kontrolu 8.9. už se na ní těším, abych byla zase ujištěná, že je vše ok a aby přítel konečně viděl taky to naše malé zlobítko :slight_smile: a ty jdeš kdy?

Já už mám taky pár věciček, ale většinu mi koupila tchyně, já si udělala 3x radost a mám podobné overálky s medvidkem pů jako máš ty to mám zrovna z tesca :slight_smile:
26. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
jojo ja je mam taky z tesca :grinning: byly v akci :grinning:
jinak ja jdu ete ted v po,ale jen na krev aby to bylo presnejsi(mela mi ji dr brat ted,ale dr rekla ze ete radsi pockame,at je to presnejsi)..a v po mi reknou kdy dalsi kontrola :grinning:
26. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
a ty jsi v kterém týdnu? máš to přesně podle koníka? četla jsem předtím něco o screeningu to by jsi šla jinak už pozdě ne?

Já byla na screeningu ve 12tt a ted jsem byla na dalším, ale tam mi brali jenom krev a to jsem byla v 16tt.... minulou kontrolu mi nedělal dr. ani UTZ takže ted uvidím mimiško po 2 měsících tak se už těším :slight_smile:
26. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
mona ja uz byla ve 12tt-delala utz i brali krev a ted jsem 13 plus 6...delala utz zas prcka merila a v po veme krev a vysledky mi pry rekne pak..ale zatim vse vypada dobre..vubec se v tom nevyznam,ale vim ze moje dr je fakt pecliva tak strach nemam
26. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
Aha takže podle konika ti to nevychází, já myslela třeba, že už jsi v 16tt a to mi taky brali tu krev víš? Ale tak musíme důvěřovat doktorum, každy má jiný postup:slight_smile:....já si myslím, že taky jsem o týden mladší podle toho kdy si myslím, že jsem byla oplodněná, ale uvidíme co mi řekne dr na KO jak je miminko velké a podle toho by to měl poznat.... už byl manžel koukat na mimčo? :slight_smile: Já ho tam chtěla vzít minula, ale pan dr nás zradil tak půjdeme až příště a doufáme, že už nám řekne pohlaví:slight_smile:
26. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
no moni..jeste vcera jsem tam mela psany 14tt,tak to vychazelo..ale ted mi to tam takhle skocilo a tak o dva dni tak uz jsem to nemenila..za dva dni uz budu 15tt...takze temer to vychazi..ale jinak podle ms bych mela byt o dva tydny dal,ale otehulila jsem dyl....
jinak manza pujde taky az priste,moje dr furt dela i vnitrni,ze neco je videt lip..a ja nevedela jestli uz ted bude delat venkovni a manza chce az na ten,ze jinak by se pry citil blbe...tak dr rekla ze uz priste ho muzu vzit ze uz ho bude delat...a vnitrnim se koukne jen na cipek a pak ho zavolaj :grinning:
26. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
car přesně taky jsem čekala až bude utz normální i sestra mi řekla, že by to asi nebylo vhodné tak už, aby to bylo :slight_smile: Mě ty tydný ted strašně utíkají v sobotu by mi to mělo skočit už zase na 18tt opravdu to letí jako voda :slight_smile: Ani se nenadějeme a budeme vozit kočárky :grinning: ...
a jak ti jinak je? Já ještě do nedávna zvracela, ted už mi skoro nic není, jen včera jak jsme byli na Trenčinském hradě, tak jak jsme měli prohlídku toho hradu a byli v těch místnostech a tam byl hrozný vzduch. Párkrát mě tam brutálně natáhlo, ale ustala jsem to a venku už mi bylo zase fajn....Spíš ted pocituji unavu a hlavně chodím pořád na záchod :unamused:
26. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz
no na me padaj nevolnosti ,bolesti hlavy a unava odpoledne nebo k veceru..rano jsem cila jak rybicka a pak od odpoledne chcipla jak lekla rybka.. :grinning: min tyden jsem blinkala...ale jinaaac to jde..zalezi jak kdy
26. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz
tak to máš fajn, já 3 měsíce zvracela skoro každy den, už jsem fakt nemohla, ale ted to nechci zakřiknout, ale už mi je takových 14 dní fajn :slight_smile: ...Nic pofičím do postele at jsem vyspaná, za ty dva dny jsem se moc nevyspala, doma je doma :wink: ....měj se hezky a dobrou noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz
tak dobrou vam oboum :grinning:
26. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
děkujeme :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz
avojte, holky.... krasne ranko prajem vsetkym....
27. srp 2009 v 07:37  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak ryma porad jeste je, ale zda se, ze je to lepsi nez vcera. uz me to neba. dneska uz nelezim. jsu doma, budu se setrit, ale uz ne v perinach. mozna odpo vyzehlim. v noci jsem zase nemohla spat. chodim spat v 22h a vzdycky se v 3h probudim a jdu na zachod a nemuzu zabrat. divala jsem se chvilku na telku a pak jsem lezela, usla jsem kolem 5h. holky, ty nevolnosti me trosku opousti, snad je vsechno ok. :confounded:
27. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
dobre rako :slight_smile:
27. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
ahoj moni :slight_smile:
27. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
27. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
mabe-ahoj ako dnes uz lepsie?
27. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
no, o malicko. jeste porad mam rymu a boli me nos a oci. ach jo, bez tech prasku se to leci pomalu. zitra kdyz to bude porad stejny, tak zajdu k dr.
27. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
mam strach o mimiska, aby mu to nejak neuskodilo :confounded:
27. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Mě se ráno táááák nechtělo vstávat :angry: :frowning2: Jak bych ještě spala :grinning:
Mabe, neplaš, už se to tady řešilo několikrát, že když nemáš nevolnosti neznamená, že je něco v nepořádku. Já je nemám už strašně dlouho a vše je v poho. :wink:
Holky já vůbec nevím co dneska odpol. budeme dělat , všichni včudu a já nevím co dělat :grinning:
27. srp 2009 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz
terezkap-ahoooj
27. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
mona ahoooj :slight_smile:
m.o.n.i. mne se taky nechtelo vstavat a mam hladovou od rana koukam co bych snedla :grinning:
27. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
m.o.n.i. ok, nebudu plasit. :wink:
27. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
mabe-ja som bola tiez chora a mala som zvysenu teplotu tak som to skusila vypotit a na druhy den bolo dobre neboj sa budete v poriadku
27. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
terez já po ráno jím opatrně i když mi špatně nebývá, ale mám strach, že když se moc najím tak mi bude za chvíli špatně. Tak jsem si dala půl housky s plátkovým sýrem a šunkou a za chvíli sním druhou půlku :slight_smile:
Už sis dala něco dobrého?
27. srp 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz
moni-a tebe byvalo zle?
27. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Mončo, jo jo nějak od 6 nebo 7tt týdne donedávna, několikrát jsem skočila i na záchodě, což u malého jsem to neznala, bylo mi hrozně špatně, nemohla jsem vstát z postele a tedka jsem vstát z postele mohla, ale jakmile jsem se nasnídala, tak to zkončilo na záchodě. To první těhu bylo horší, ale toto nebylo taky o nic lepší. Ted už mi je fajn snad 2 týdny asi. :slight_smile: Tobě bývá špatně?
27. srp 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
monci-mne byvalo tak od 5ttdo 8tt ale nevracala som len strasny odpor k jedlu nemohla som nic okrem ovocia a zaludok na vode doteras nemozem citit parky salamu a take veci inak uz tak tyzden mi je fajn a zacinam aj dostavat chut do jedla
27. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
moni mne po ranu nebyva zle, mne spis vecer ikdyz to nechapu, ale uz jsem mela cokoladove bebe s mlekem, to miluju :dizzy_face:
27. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
Moni aha, to já mám chutě snad už od začátku, co vidím třeba v novinách za recept, tak hned, že bych si to dala :dizzy_face: Jinak mám fakt chut na skoro vše, včera jsem cítila na chodbě, někdo dělal palačinky, že bych si je dala a pak mě přešla chut a zase , že bych si dala něco jiného :grinning:
Terez to bud ráda, večer to zaspíš, horší jsou nevolnosti přes den a ještě když jsou ty pařáky :confounded:
27. srp 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.